סטרואידים השלכות

הנושא בפורום 'סטרואידים ותרופות' פורסם ע"י maorts14, ‏17/12/18.

טוען...
  1. 13 נק' מוניטין
    0
    maorts14

maorts14 משתמש מתחיל

maorts14
    לייקים:
    7
    היי.
    כפי שרובכם כבר יודעים , לסטרואידים עלולות להיות תופעות לווא לא טובות על הגוף.
    מצאתי את המכון הנכון לשאול על דרכי ההתמודדות האלה , כי מנגד לכך שיש השלכות , רוב המשתמשים נראים בסדר ואינם נפוחים כמו בתחרויות האולימפיה וכדומה.

2. 16,067 נק' מוניטין
    0
    MasterSplitter

MasterSplitter מנהל פורום אימונים מנהל

MasterSplitter
    מנהל
    לייקים:
    4,271
    אתה מדבר על תופעות לוואי מבחינת מראה או תופעות לוואי מבחינת בריאות?

3. 13 נק' מוניטין
    0
    maorts14

maorts14 משתמש מתחיל

maorts14
    לייקים:
    7
    גם וגם.
    מבחינת מרעה נניח בטן נפוחה או חזה נשי, ומבחינה רפואית פגיעה במערכת ההורמונלית - ספירת זרע נמוכה וכדומה, ועטד כאלה ואחרות

4. 537 נק' מוניטין
    0
    elchonon

elchonon משתמש פעיל

elchonon
    לייקים:
    427
    חד"כ:
    חדרי כושר מזדמנים
    תכלס, אתה יכול לקרוא באינטרנט על תופעות הלוואי. ויש תופעות לוואי מסוימות בשעת שימוש, ותופעות אחרות אחרי שמפסיקים, ויש אפילו תופעות לוואי בטווח הרחוק. אבל באמת מעניין אותי לשמוע ממשתמשים על התופעות לוואי שלהם. לדעתי זה דיון חשוב, כדי שמתאמנים ידעו למה הם נכנסים, והאם זה שווה להם.

5. 8 נק' מוניטין
    1
    רועי לוין

רועי לוין משתמש מתחיל

רועי לוין
    לייקים:
    5
    כאלה שיש להם נטייה לחרדות/דיכאונות
    מניסיון לי זה גרם להתקפי פאניקה קשיי נשימה סחרחורות ודופק גבוה וזה קרה במצבים לא צפויים ולכן הפסקתי עם זה

Navira, שים ו-elchonon אוהבים את זה.
  6. 13 נק' מוניטין
    0
    maorts14

maorts14 משתמש מתחיל

maorts14
    לייקים:
    7
    בשביל זה פתחתי.
    חומר תיאורטי בנושא אני כבר מכיר.

7. 16,067 נק' מוניטין
    1
    MasterSplitter

MasterSplitter
    מנהל
    לייקים:
    4,271
    קודם כל חשוב להבין שיש תופעות לוואי שאתה יכול לחוות בשימוש מושכל ויש תופעות לוואי שאתה תחווה עם חומרים / מינונים שלא מתאימים לך אישית.

דברים שחוויתי:
    שיעור יתר
    אקנה (בעיקר בסייקל ראשון)
    הקרחה מואצת (קשה לדעת בוודאות אבל אני מאמין שזה תרם)
    עליה בכולסטרול, סוכרים בדם, תפקודי כבד
    שיתוק ציר הורמונלי
    נחירות
    בעת שימוש עם חומרים שלא התאימו לי (מסטרון, בולדנון, דקה) - איכות שינה גרועה, קושי להרדם, לחץ, חרדה, חוסר נוחות, מחשבות שליליות כל הזמן, דופק מואץ

8. 195 נק' מוניטין
    0
    שים

שים משתמש פעיל

שים
    לייקים:
    178
    גם אני כזה :P:
    מנסה לא להתייחס או להשיג חומרים שהם פחות "משניי לחץ דם" .
    אבל מהסביבה שלי וחברים בתחום אנחנו אחוז קטן שזה קורה לו :s29: אז אין מה להלחיץ אותם בפוסט הזה . כמעט ולא תמצא עוד אנשים עם בעיות כאלה .

Karnaf135 ו-elchonon אוהבים את זה.
  9. 264 נק' מוניטין
    1
    Navira

Navira משתמש פעיל

Navira
    לייקים:
    200
    חד"כ:
    של רוסים הענתיקות
    אוי יש מלא השלכות מתחיל מהציר ההורמונלי ועד לבעיות בתפקודי לב,איברים פנימיים מוגדלים, וואלה לפחות אצלי מה שעובר דרך זריקה אין לי תופעות חמורות אבל שאני משלב אוראלים עולה לי הלחץ דם, דופק מעט מואץ,והרגשה של חולה (אבל מפגז באימונים)
    כולסטרול גבוה,תיפקודי כבד מעט גבוהות מהנורמה ודפיקות לב מוקדמות איך שאני מנתק אוראלים הכל חולף יומים אחרי כאילו לא קרה.בקיצור לסטראוידים יש השלכות זה ידוע קח את זה הנושא הזה בכובד ראש ולא כתוסף תזונה (כי זה ממש לא)
    --- עידכון הודעה, ‏19/12/18, תאריך ההודעות המקורית: ‏19/12/18 ---
    מה? ספר על החוויה של המסטרון איך ככה הוא ממש חלש כאילו נחשב ל "הכי פחות תופעות לוואי" אשמח לשמוע עוד פרטים

שים ו-elchonon אוהבים את זה.
  10. 13 נק' מוניטין
    0
    maorts14

maorts14 משתמש מתחיל

maorts14
    לייקים:
    7
    אני לא משתמש , לא מתכוון גם פשוט סקרן אותי מהאנשים מוכנים לחוות בשביל שרירים גדולים

Navira אוהב/ת את זה.
  11. 264 נק' מוניטין
    0
    Navira

Navira משתמש פעיל

Navira
    לייקים:
    200
    חד"כ:
    של רוסים הענתיקות
    זה שאלה מאוד מענינת כי בתת מודע רובנו השפוים יודעים שזה ממש לא בריא עם יםםם תופעות לוואי ואף אפילו מוות וקיצור החיים כן מודעים לזה אבל עדין עושים את זה. אני חייב להגיד לך Never say never אבל אני אף פעם לא חייתי על זה אני מעדיף לעשות סייקלים קצרים עם כמויות קטנות זה לא פותר אותי מי תופעות לוואי אבל אני ממעזר סיכונים ואני בשנה גג יעשה שתי סייקלים וזה יספיק לי ולא לחיות על זה במינונים נמוכים ואחרי תקופה לחזור למינונים גבוהים אבל זה הכל תלוי בשאיפות של המתאמן אז זה אינדוידואלי ועוד מה שמצחיק חבר'ה שמגעים למיון עדין ימשיכו עם סטראודים ונתקלתי בכאלה ולצערי אני חלק מהם אל תשאל למה הגעתי כי זה מצחיק עד כמה שזה דפוק ואני מתבייש לספר אפילו

12. 537 נק' מוניטין
    0
    elchonon

elchonon משתמש פעיל

elchonon
    לייקים:
    427
    חד"כ:
    חדרי כושר מזדמנים
    זה נשמע כמו עישון. רוב המעשנים יודעים שזה מזיק, אבל אומרים שזה עדיין לא מזיק, או שזה שווה את הסימפטומים הקלים שמגיעים בהתחלה..
    בתור אחד שלא משתמש, אני מוכן להשקיע 9 שעות אימון בשבוע, לאכול ולישון כמו דוב.
    אני לא שופט אף אחד שמשתמש, למרות שאין סיכוי שאני אשתמש בזה.
    אני יודע מה זה לתת הכל בשביל מטרה מסוימת.

Navira אוהב/ת את זה.
  13. 264 נק' מוניטין
    1
    Navira

Navira משתמש פעיל

Navira
    לייקים:
    200
    חד"כ:
    של רוסים הענתיקות
    אני אף פעם לא מעודד אף אחד לזה אבל אני גם לא שלילי בנושא מי שנכנס לתחום welcome to the dark of bodybuilding
    המטרה היא אכן חזקה אתה אכן משבית תחיי חבר'ה שלך כדי לגדול (ואתה גודל) אתה עובד,אוכל,מתאמן,יושן וחוזר על זה בסייקל לא ידעתי מה זה יציאות אחרי השעה 11 אפילו בימי שישי ואגב תזכיר לי פעם הבא שאני יכנס לסייקל לא להכיר אף בחורה דאממ זה רק שיבש אותי

14. 13 נק' מוניטין
    1
    maorts14

maorts14 משתמש מתחיל

maorts14
    לייקים:
    7
    מכיראת הוויתורים האלה , גם אני בקושי רואה חברים וזה ( למזלי שכנעתי אותם להרשם איתי לחדכ) יציאות אין דבר כזה , זה פוגע בשינה.
    אלכוהול- חלילה זה פוגע בכבד , ערך קלורי גבוה וגם מדכא רעב , אז באסה למאסה חחח

elchonon אוהב/ת את זה.
  15. 264 נק' מוניטין
    0
    Navira

Navira משתמש פעיל

Navira
    לייקים:
    200
    חד"כ:
    של רוסים הענתיקות
    אז אני יעשה לך סדר קצת אני הבנתי דבר אחד שאני לא בסייקל אני לוקח דברים בקלילות ובכיף אני לא מחפש את המסה אלה לשמר את התוצאות אם אגדל עוד ברכה ובזמן הזה אני מסכים לעצמי לצאת להנות להכיר אנשים חדשים ליראות עולם ובאמת לעביר עם חברה שלי את כל הלילה בכיף ודווקא שאני לא על חומרים ולוקח ככה את הדברים בקלות שמתי לב שהכל פשוט זורם לי האימונים הולכים טוב עם המון מוטיבציה ורצון מה שלא היה לי לפני הסטרואידים ואפילו עכשיו שרק סיימתי pct יש לי המון כח אבל עכשיו שאני "נח" אני נהנה ולא מחפש את הגדילה מה שבא ברוך הבא מתאמן כרגע 3-4 פעמים בשבוע פלוס קרדיו אחרי אימון לגבי שינה לפני שאני נכנס לסייקל אני מסדיר אותה כי כשאני יושן חרא בסייקל אני נאכל מי בפנים ואז אני עצבני

שים אוהב/ת את זה.
  16. 16,067 נק' מוניטין
    0
    MasterSplitter

MasterSplitter
    מנהל
    לייקים:
    4,271
    באופן משעשע, דווקא עם המסטרון הייתי על המינונים הכי נמוכים לאורך אורך התקופה שהייתי על חומרים פחות או יותר.

הייתי קבוע על 200 טסט וכמויות משתנות של מסטרון 100 עד 300 בשיא (מ״ג לשבוע).

כמו שכתבתי למעלה, מה שאני חוויתי שספציפי למסטרון זה - חרדה, שינה איומה (לפחות פעמיים בשבוע הייתי ישן 2-4 שעות, לפעמים לא נרדם בכלל). מחשבות שליליות כל הזמן, הייתי בטוח שאוטוטו נפרד מהחברה (למרות שלא היה שום דבר שיצדיק את זה), אם הייתי מגלה משהו שלילי זה היה מהדהד לי בראש בלי שליטה (גם דברים שלא סוף העולם). הייתי נלחץ לפני פגישות סטנדרטיות בעבודה, הייתי בטוח שאוטוטו יפטרו אותי, הייתה הרגשה תמידית כמעט של אי נוחות בבטן מלחץ, פלפיטציות (PALPITATIONS, פעמת בעברית צחה) מאוד חזקות, דופק היה גבוה מהרגיל. אנטי-סוציאלי, לא הייתי רוצה להיות עם אנשים שאני לא ממש אוהב (כמו קולגות למשל).

זה ללא ספק הסטרואיד שהשפיע עלי באופן הכי שלילי.

עוד פרט משעשע, דווקא עם הסטרואיד הכי חזק והכי אנדרוגני, היילוטסטין, אין לי שום בעיה ולקחתי כמויות יחסית גבוהות בלי שום תופעות לוואי שליליות (מורגשות).

הבהרה - כל הדברים האלה מאוד אינדיוידואלים, אני מכיר המון חבר׳ה (בעצם כמעט כולם) שלוקחים מסטרון בלי שום בעיה כזו או אחרת.

הבהרה מס׳ 2 - לפעמים חבר׳ה שלוקחים סטרואידים ללא הפסקות, שוכחים איך זה להרגיש נורמלי, לישון טוב, להיות רגוע. בסטרואידים עם אסטר ארוך יחסית, אתה לא מרגיש ב״בום״ את התופעות השליליות, זה לאט לאט מתגבר בלי שאתה שם לב, שאתה בשיא, אתה לא באמת יודע אם זה הסטרואיד או פקטור חיצוני אחר: לדוגמא, אחת החוויות המאוד שליליות שלי הייתה שגיליתי משהו מאוד שלילי ומטריד, מצד אחד זה היה מאוד מרגיז אותי גם בתור טבעי, מצד שני קשה לי לאמוד אם העוצמה של הרגשות השליליות שלי היא פרופורציונלית למידע שגיליתי. בזמנו הייתי בטוח שהסטרואיד לא השפיע עלי לשלילה בקטע הזה, היום אני יודע בוודאות שזה כמעט מוטט אותי. אותה פרשה אגב, הייתה מאוד קרובה לעלות לי במערכת יחסים עם חברה שלי, נטו בגלל הדרך שבה התמודדתי עם זה (לא היה שום רויד רייג׳ או משהו כזה, פשוט לא יכולתי לשבת בשקט ולעכל את המידע השלילי שגיליתי).

Deidara, elchonon, שים ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  17. 195 נק' מוניטין
    0
    שים

שים משתמש פעיל

שים
    לייקים:
    178
    זהו השאלה כמה אתה בטוח שזה היה מסטרון
    אם כמה שאני סומך עליך, הסיפור והמצב שבארץ קשה להשיג אמיתי נשמע כאילו מכרו לך טרן עם מדבקה של מסטרון

Navira אוהב/ת את זה.
  18. 264 נק' מוניטין
    0
    Navira

Navira משתמש פעיל

Navira
    לייקים:
    200
    חד"כ:
    של רוסים הענתיקות
    מממ הבנתי תודה על השיתוף אני מבין תהרגשה שלך בדיוק כי עברתי אותה חוויה בןל שכנסתי לסייקל הכרתי מישהי והמישהי הזו בחורה חריפה שסיבבה לי תראש אבל הסתדרתי היא גילתה שאני בסייקל עושה סטראוידים והתחילה לז*ן לי בשכל אבל היא הבינה שזה לא עוזר. והקיצר היה בין הקשר שלנו מלא דרמה שהכניסה אותי לחרדות ועצבים מטורפים (לא היה טרן) שגרמו לי לדופק מואץ ודופק מוקדם באימון (יכול להיות גם מהקפאין 400mg) שמאוד הציק לי (לגבי דופק מוקדם כמובן נבדקתי אקו לב,הולטר,יצא תקין בלי שינוי מי גיל 22) החרדות גרמו לי קצת לאין אונות אבל מה שפתר לי את זה לטווח הקצר זה ויאגרה ולטווח הארוך פשוט לדבר איתה והכל הסתדר וחזר לי התאבון המיני ודווקא לקראת הסוף שהוספתי מסטרון בכלל החשק טס לחלל. הקיצר סייקל הבא תזכיר לי לא להיכנס למערכת יחסים.
    --- עידכון הודעה, ‏20/12/18, תאריך ההודעות המקורית: ‏20/12/18 ---
    מסטרון ופרימובלן סיוט חחחח

שים אוהב/ת את זה.
  19. 195 נק' מוניטין
    0
    שים

שים משתמש פעיל

שים
    לייקים:
    178
    כן :lol: רק בארץ כשאתה מקבל את זה עם מדבקות מהשטחים

Navira אוהב/ת את זה.
  20. 264 נק' מוניטין
    0
    Navira

Navira משתמש פעיל

Navira
    לייקים:
    200
    חד"כ:
    של רוסים הענתיקות
    יאו כל כך נכון ולך תדע מה יש שם בגלל זה יש מקורות טובים ואמינים:s85: הצלחתי לעזור לחבר להשיג פרימובלן רפואי (והשגתי) אבל שוש. למרות ששמעתי שגם את הפרימו של באייר מזייפים אבל נירא לפי התוצאת:up:

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...