סטרואידים השלכות

הנושא בפורום 'סטרואידים ותרופות' פורסם ע"י maorts14, ‏17/12/18.

טוען...
  1. 982 נק' מוניטין
    0
    Dark Soul Omega

Dark Soul Omega משתמש פעיל

Dark Soul Omega
    לייקים:
    641
    חד"כ:
    גרייט שייפ
    אני מכיר הרבה אנשים שעשו סייקלים ללא התופעות שאתה מציין פה.
    מאוד חושב שזה תלוי בחומרים ובאיכות שלהם.. ואם אתה מבצע את הסייקל בצורה נכונה.

2. 15,727 נק' מוניטין
    0
    MasterSplitter

MasterSplitter מנהל פורום אימונים מנהל

MasterSplitter
    מנהל
    לייקים:
    3,985
    ממש לא הייתי מייעץ להחליט על אם להכנס או לא למערכת יחסים על פי הסייקל שלך.

סטרואידים נועדו לשפר לך את החיים ולגרום לך להנות מהם יותר (כמו כל סם אחר). ברגע שהם מגבילים לך אפשרויות שהיית נהנה מהם ללא הסטרואידים - משהו בתהליך קבלת ההחלטות לא תקין.

רוב האנשים הרציניים נמצאים על סייקלים שנים על גבי שנים, כולל משפחה ילדים וכו׳. אתה צריך ללמוד לאזן בין שני העולמות ולמצוא חומרים שלא יגרמו לך להרגיש רע. בחיים יהיו לך דרמות ואתגרים, צריך להיות מוכן להתמודד איתם.
    --- עידכון הודעה, ‏21/12/18, תאריך ההודעות המקורית: ‏21/12/18 ---
    אין כזה דבר סייקל ״נכון״. יש סייקל שמתאים לך אישית עם מינימום תופעות לוואי שליליות. כמו שציינתי למעלה, חומרים שונים יתאימו לאנשים שונים. לי אישית מינונים נמוכים-סבירים של חומרים עדינים כמו מסטרון, דקה ובולדנון עשו רע מאוד, בעוד מינון יחסית גבוה של היילו שזה החומר הכי אנדרוגני והרשת מפוצצות ב״אזהרות מסע״ - לא עשה לי שום בלאגן.

liranstar, rednose, Navira ו-4 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  3. 200 נק' מוניטין
    0
    Navira

Navira משתמש פעיל

Navira
    לייקים:
    157
    חד"כ:
    של רוסים הענתיקות
    לגבי איכות החומרים אני חושב ובטוח שאתה צודק אכן לא נפלתי על הטופ של האיכות פעם הבא אדע ללכת על הטוב יותר ולא להתפשר
    וברור שאני בסייקל אני מרגיש קטלני חוץ מהאורלים שגורמים לי בשבוע 3 להרגיש חולה והחברה שסיבבה לי תמוח שנכנסתי לחרדות (עבר בסייקל גם). ותודה רבה על השיתוף
    הבנתי לעצמי שעדיף מינון קצת יותר קטן באוראלים

4. 15,727 נק' מוניטין
    0
    MasterSplitter

MasterSplitter
    מנהל
    לייקים:
    3,985
    הכללי אצבע של סייקלים הם מאוד כלליים וממש לא נכונים עבור כל אחד ואחד.

אם משהו גורם לך להרגיש חולה יותר מיום יומיים - תוריד מינון או תפסיק. אין צורך להיות גיבור ו״לשרוד״ את התופעות לוואי במחשבה שזה יהיה שווה את זה, כי זה לא שווה את זה. יש המון חומרים והמון שילובים וצריך למצוא את מה שעובד לך טוב.

יש המון חומרים אוראלים, החל מאנאבר שהוא מאוד עדין וידידותי ועד מתיל טרן, צ׳ק דרופ והיילו שהם מאוד ״משוגעים״. להכליל את כולם תחת אותה מטרייה זה יהיה לא חכם.

כמו שציינתי, כל אחד מגיב שונה. אני אישית מרגיש טוב עם טסט גבוה ואוראלים, כל חומר הזרקה אחר שניסיתי עשה לי רע חד וחלק גם במינונים נמוכים. מנגד היילו שזה חומר מאוד קיצוני ואנדרוגני לא עשה לי שום בלאגן. מנגד אני מכיר אנשים שהם ההפך, לא מסוגים לשרוד שום חומר אוראלי.

ניסוי וטעיה, ואל תנסה לצאת גיבור ולשרוד את החומר שלא מסכים איתך.

rednose ו-Navira אוהבים את זה.
  5. 200 נק' מוניטין
    0
    Navira

Navira משתמש פעיל

Navira
    לייקים:
    157
    חד"כ:
    של רוסים הענתיקות
    ואוו אשכרה זה דברים אינדבידואלים,ואו מישהו באמת משתמש במטיל טרן או M1T בונא זה חומרים מטורפים זה שווה ניסוי בכלל? מסקרן אבל תאמת יותר מפחיד אותי בכללי גם אחרי הדיאנבול בכלל אין חשק לאכול אני צריך להנות מי אוכל ולא להילחם בו אז לא תודה, ומה אומר יש משהו יותר עדין מי דיאנבול אבל שיתן גם כח אני חושב לעשות בסייקל הבא דווקא במסה או טורינבול או וינסטרול

6. 15,727 נק' מוניטין
    0
    MasterSplitter

MasterSplitter
    מנהל
    לייקים:
    3,985
    שום חומר מטורף לא שווה ניסוי אלא אם אתה מתכוון להתחרות וגם אז שווה לשקול טוב טוב כמה ומה ולהשתמש.

דיאנבול נחשב חומר מאוד גס, יש חומרים הרבה יותר עדינים ממנו אבל את האמת אני לא האדם להמליץ.

Navira אוהב/ת את זה.
  7. 51 נק' מוניטין
    1
    liranstar

liranstar משתמש פעיל

liranstar
    לייקים:
    73
    לדעתי תופעות לוואי מחמירות עם מינונים גבוהים
    זה משהו שאפשר לחיות איתו בהחלט ולא כזה גרוע אני כרגע בסייקל וישן טוב בלילה והכל רגיל התחלתי במינון גבוה והגוף שלי כן הגיב בחריפות מבחינת תופעות לוואי, כאבי ראש עייפות, אין תאבון , לחץ דם וכדומה, סבלתי יומיים ועבר, מכיר מלא אנשים שחיים באורח חיים כזה לאורך כל השנה עם מינון נמוך לא שזה בריא ומומלץ אבל הם חיים טוב וחיים רגילים לגמרי ויש כאלה מבוגרים עם פול שיער בראש ובלי תופעות לוואי, אז יש פה המון דעות וחילוקי דעות אבל לא תדע עד שתנסה וכמובן הכל בגבול הטעם הטוב

Navira אוהב/ת את זה.
  8. 15,727 נק' מוניטין
    0
    MasterSplitter

MasterSplitter
    מנהל
    לייקים:
    3,985
    מה שעובר אחרי יומיים זה לא באמת רלוונטי.

אני בהחלט לא יכולתי לחיות לאורך זמן עם מה שהיה לי. זה השפיע לי לרעה על כל תחומי החיים בערך.

שים ו-Navira אוהבים את זה.
  9. 98 נק' מוניטין
    0
    rednose

rednose משתמש פעיל

rednose
    לייקים:
    79
    כמו שכתבו כאן לפניי , ישנם חומרים שלי עושים כאבי ראש סחרחורות והרגשה רעה מאוד כדוגמת mk , טרן , וויני , וישנם חומרים שאני מריץ אותם שתי סייקלים בשנה ללא בעיה ומרגיש איתם סופרמן ,אני אישית ממליץ על סוסטנון , בולדנון , דיבול , אנאבר , מסטרון ,
    בנוסף אין צורך לשלב המון סטרואידים כדי לקבל תוצאות משמעותיות אנשים שוכחים שאימונים אינטנסיביים תזונה נכונה ומנוחה הם המפתח להצלחה , אני כרגע מריץ בולדנון וסוס ומרגיש מעולה והתוצאות מעולות.

Navira אוהב/ת את זה.
  10. 51 נק' מוניטין
    0
    liranstar

liranstar משתמש פעיל

liranstar
    לייקים:
    73
    מה המינון של הבולד כרגע?

11. 36,042 נק' מוניטין
    0
    yujinius

yujinius משתמש על משתמש כבוד

yujinius
    משתמש כבוד
    לייקים:
    11,844
    איך בדיוק? הם נועדו לשפר אותך בהישגים הספורטיביים, אז המשפט שלך נכון למי שאותם הישגים זה כל ההנאה שלו בחיים. מעבר לזה שהתופעות לוואי האפשריות בטוח לא ישפרו לאף אחד את החיים.
    אתה רציני? ממתי סם כלשהו משפר לך את החיים וגורם לך להנות מהם? זה גורם לך להנות מהסם עצמו וזהו, וברוב המקרים עושה ההפך מלשפר את החיים (ניקוטין, אלכוהול, גראס, קוקאין, הירואין - לא רואה איך הם משפרים את החיים)

BlackSwan, Navira, elchonon ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  12. 200 נק' מוניטין
    0
    Navira

Navira משתמש פעיל

Navira
    לייקים:
    157
    חד"כ:
    של רוסים הענתיקות
    אני הבנתי למה שהוא התכוון כולנו יודעים בתת מודע שזה לא טוב לדחוף מזרקים ולאכול כדורים בכל מיני צבעים אבל אנחנו בחרנו בדרך הזו וצריכים להיות מוכנים להכל (לאבד בריאות כבר איבדנו מהפעם הראשונה שדחפנו מחט)

13. 36,042 נק' מוניטין
    0
    yujinius

yujinius משתמש על משתמש כבוד

yujinius
    משתמש כבוד
    לייקים:
    11,844
    אולי לא ירדתי לסוף דעתו פשוט זה נורא צרם בעין ה"כמו כל סם אחר"
    אני מניח שכולם או הרוב המוחלט יודעים שזה לא "טוב" להזריק ולאכול סטרואידים אבל יש הבדל בין מה שאמרת לבין זה שהם נועדו לשפר לך את החיים

נערך לאחרונה ב: ‏4/1/19
    elchonon ו-Navira אוהבים את זה.
  14. 51 נק' מוניטין
    0
    liranstar

liranstar משתמש פעיל

liranstar
    לייקים:
    73
    לסיכום אין סטרואיד בריא לשימוש ולכולם יש תופעות לוואי שונות, בולד למשל כרגע גורם לי לקשיים בשינה מצב רוח בסדר גמור יחסית, תופעות לוואי אין אני בשבוע ה3 מתוך 14
    אני על טסט בולד וטורינבול מינונים נמוכים בכולם
    נראה מה יתפתח..
    אי אפשר להתאמן טבעי כל החיים מתישהו צריך לקחת את זה ל Level יותר גבוה
    אני מתאמן כבר 12 שנים ולקח לי 8 שנים עד שהחלטתי לכנס לסייקל
    זה כיף ? בכלל לא כיף להיות בסייקל וזה לא שווה מבחינת ביצועים כן משפר ביצועים מאוד אבל רק הוותיקים יבינו שמתישהו ימאס מהטבעי הזה והגיע הזמן לקחת את זה עוד צעד קדימה כמובן הכל בגבול הטעם הטוב

The Blast ו-Navira אוהבים את זה.
  15. 98 נק' מוניטין
    0
    rednose

rednose משתמש פעיל

rednose
    לייקים:
    79
    600 מג שח זנקו

נערך לאחרונה ב: ‏5/1/19
  16. 212 נק' מוניטין
    0
    elchonon

elchonon משתמש פעיל

elchonon
    לייקים:
    163
    חד"כ:
    חדרי כושר מזדמנים
    ממש, אבל ממש לא נכון.
    מה רע בלהראות יותר טוב, ולהיות יותר חזק משאר האוכלוסיה, בלי להיות הכי חזק וגדול.
    למה צריך להיות הכי, ולדפוק את הגוף.
    אפשר להתאמן הרבה זמן טבעי בלי לקחת את זה שלב הבא כמו שהגדרת.
    אין הכרח להיות בסייקל בגלל וותק אימונים. אין סיבה ליסבול בשביל הופעה שמשנה רק למבינים באימונים בלבד.
    לאדם ולבחורה הקלאסית אין שום יתרון בגוף ענק חזק בטירוף ומוזרק.
    יש איזשהו הנאה בגוף מרתיע, אני מבין את זה, אבל זה באמת שווה את המחיר?
    נמאס לי לראות מוזרקים אחרי הקרירה שלהם סובלים בגלל מחשבה שטותית ורגעית, וכל כך לא חשובה בטווח הרחוק.
    זה לא מאוחר לך אחי לישקול לוותר על זה, אני יודע שזה לא קל.
    אבל תחשוב על ההשלכות, ומה אתה באמת מקבל מזה.

17. 101 נק' מוניטין
    1
    Deidara

Deidara משתמש מתחיל

Deidara
    לייקים:
    89
    על פי מה קובעים אם מטרה מסוימת של בן אדם היא שטותית ולא חשובה? אני יודע שאנחנו חולקים בעניין הזה אבל לי נניח יש כבוד למזריקים שעושים
    את זה נכון. סך הכל בן אדם שהחליט נמאס לי אני רוצה לפתוח דלתות וליהנות מהתחביב שלי למקסימום, איפה שכוח ומסה זה כבר לא מקום לדמיון.
    בסופו של יום בני אדם זה לא יצור אלמוות ואם מישהו רוצה ליהנות מכוח עילאי / מסה לא חשוב מה המטרות שלו במהלך חייו, למה לא? אם הוא חכם ורציני לגבי זה, אני מעריך טבעיים שנותנים את זה ''עד הסוף'' מה שנקרא, אבל גם מזריקים שאמרו לי זה לא מספיק ויש הקרבות שצריך לעשות למטרה
    להסתכל על מוזרק ולהגיד שמה שהוא עושה שטותי / רגעי / לא חשוב זה די צרות עין, הבעיה העיקרית עם סטרואידים היא התופעות לוואי אחרת
    לא היה כאן ''סיכונים'' אבל בתכלס? רוב האנשים מתוסבכים מהחיים שלהם נפשית / פיזית בלי שהם בכלל ראו בעיניים שלהם סטרואידים
    יש אנשים שמתמכרים לאלכוהול או מעשנים סיגריות וחוטפים סרטן או אפילו הם אוהבים את השמש יותר מידי וזה עלה להם בחיים שלהם
    אני מסתכל אובייקטיבית על סטרואידים בלי השקפות של מה מותר ומה אסור בחיים האלו. יש המון אנשים שהיתרונות אצלם עולים על החסרונות
    וזה ממש ממלא להם את החיים. אני מכיר כמה חברה מוזרקים והם סובלים מדברים כמו כל בן אדם אחר, הם אנשים נורמלים ומתפקדים שיש להם
    תחביב יקר להם, לא מבין למה הרבה פעמים האנטי חזק ברמה של ''בחיים לא צריך לעשות את זה''

ואתה יודע שאני לא מדבר על עצמי ואני רחוק שנות אור מלשקול משהו כזה, אבל למה הוא צריך לוותר על זה? למה זה שטותי ומיותר?

שים ו-elchonon אוהבים את זה.
  18. 212 נק' מוניטין
    0
    elchonon

elchonon משתמש פעיל

elchonon
    לייקים:
    163
    חד"כ:
    חדרי כושר מזדמנים
    לא יצאתי נגד מוזרקים.
    יצאתי נגד האמירה שבאיזשהו שלב פשוט חייבים להזריק, אין ברירה, ושוותק אימונים זה סיבה להזריק.
    שיקול להזריק או לא לא קשור לנאמר כאן

MasterSplitter ו-Navira אוהבים את זה.
  19. 101 נק' מוניטין
    0
    Deidara

Deidara משתמש מתחיל

Deidara
    לייקים:
    89
    לא יודע מה אתה קורא ומה אני קורא, אני ראיתי כאן יציאה כללית על סטרואידים וצורת חיים / השקפת עולם.

שים ו-elchonon אוהבים את זה.
  20. 212 נק' מוניטין
    0
    elchonon

elchonon משתמש פעיל

elchonon
    לייקים:
    163
    חד"כ:
    חדרי כושר מזדמנים
    השקפת עולם שטוענת שכעבור תקופה מסוימת חייבים להזריק.
    אני מבטא את השקפת העולם שלי, שאפשר להתאמן הרבה זמן בלי להזריק.
    אם למישהו יש סיבה אחרת להזריק מלבד וותק אימונים (כמו תחרות, או משהו כזה), זה החלטה שלו.

Deidara אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...