סטרואידים השלכות

הנושא בפורום 'סטרואידים ותרופות' פורסם ע"י maorts14, ‏17/12/18.

טוען...
  1. 309 נק' מוניטין
    0
    Deidara

Deidara משתמש פעיל

Deidara
    לייקים:
    240
    הבנתי את כוונתך בעניין הזה.

נערך לאחרונה ב: ‏6/1/19
    elchonon אוהב/ת את זה.
  2. 80 נק' מוניטין
    0
    liranstar

liranstar משתמש פעיל

liranstar
    לייקים:
    99
    אני על 500 יש לך תופעות לוואי ?
    אתה לוקח את הדעה האישית שלי ושם אותה כהרגל , זה אני וזה מה שאני החלטתי כל אחד לוקח החלטה ויודע מה הוא עושה מי שרוצה להזריק לבריאות ומי שלא רוצה לא חייב , לא אמרתי שחייב להזריק זה עניין של שאיפה ומטרה אז סוס אתה לא , יש גבול לכמה אתה יכול להגיע רחוק אז החלטה שלך, זאת לא השקפת עולם אני אחד מ100 ואין בזה שום דבר רע אתם מסתכלים עלינו כאילו אנחנו עושים משהו רע זה בסך הכל תחביב לכל אחד יש גבול מסוים, אנשים מזריקים חופשי ולא קורה להם שום דבר ומכיר מלא כאלה בתחום אז לא צריך להיות סקפטים בכל דבר, כמו שאתה החלטת להיות פאוורליפטר ואף אחד לא שפט אותך ולא מתח עלייך ביקורת אז אין לך זכות לבוא למתוח ביקורת על אנשים שעושים בעצם מה שהם אוהבים, כל אחד יעשה עם גופו מה שבא לו.
    --- עידכון הודעה, ‏6/1/19, תאריך ההודעות המקורית: ‏5/1/19 ---
    עם כל הכבוד לך מה שלא ניסית בחיים שלך אל תטרח לדבר עליו ובטח ובטח שאין לך נסיון בזה,
    זה שאתה פאוורליפטר זה הכי בריא לגוף שלך?!!
    שורה תחתונה אל תדחף את עצמך לחייהם של אחרים ולהגיד להם איך לחיות ומה לעשות תייעץ לאנשים בדברים שאתה ניסית בעצמך, ובטח שיש מלא יתרונות זה שאתה לא מבין בזה זה לא אומר שזה לא טוב
    הזוי שכל אחד פה נהיה לי רופא ודוחף את האף שלו להחלטות של אחרים

elchonon ו-Navira אוהבים את זה.
  3. 537 נק' מוניטין
    0
    elchonon

elchonon משתמש פעיל

elchonon
    לייקים:
    427
    חד"כ:
    חדרי כושר מזדמנים
    הדעה האישית שלך כאן נימצאת על במה. אחרים קוראים אותה ומבינים שזה מתבקש להזריק כשיש לך וותק אימונים מדבריך.
    כמו שאמרתי, אין לי בעיה שאתה מזריק. אבל האמירה שלך מעודדת הזרקה אחרי וותק מסוים. אני לא מסכים.
    אני לא טענתי שאם אתם מגיעים למכון אתם חייבים להיות פאוורליפטרים. אתה כן אמרת שאחרי וותק אימונים צריך להזריק (הבדל קטן).
    אני לא צריך לנסות סטרואידים כדי שיהיה לי דעה עליהם. אני לא שפטתי אותך, ואני לא מתערב בהחלטה שלך לעשות מה שאתה רוצה לעשות לגוף שלך.
    בסך הכל אמרתי שאין סיבה לעודד הזרקות בגלל וותק אימונים. זה מה שאתה עשית כשאמרת
    .

yujinius אוהב/ת את זה.
  4. 16,067 נק' מוניטין
    0
    MasterSplitter

MasterSplitter מנהל פורום אימונים מנהל

MasterSplitter
    מנהל
    לייקים:
    4,271
    שאמרתי שסמים משפרים את החיים וגורמים לך להנות מהם יותר - התכוונתי שאתה נמצא תחת ההשפעה של הסם. חלילה לא התכוונתי לזה שהם משפרים לך את כל האספקטים של החיים. לדוגמא אלכוהול - יש ״היי״ שאתה נהנה ממנו, אבל למחרת הנגאובר, מרגישים רע, לא טוב לכבד וכו׳ וכו׳, פחות כיף. אבל תחת השפעה של סם אתה אמור להנות ממנו בצורה כזו או אחרת.

אני נמצא בסביבה עם המון מוזרקים מסביבי, חלקם ״הארדקור״ ומריצים סייקלים שהם סובלים מהם אינדיוידואלית עם הרבה תופעות לוואי על מצברוח שינה וכו׳. השקפת העולם שלי היא שזה לא שווה את זה, אלא אם זה לזמן קצר מאוד לפני תחרות. בדר״כ החסרונות של המצברוח ושינה וחרדות יהיו הרבה יותר גרועים להתאוששות מאשר היתרונות של הסם עצמו.

ההנאה מחומרים בספורט היא כמובן אינדיוידואלית, כיף באימונים (לפעמים) כיף לשבור שיאים ולהתחזק ולגדול, חשק מיני מוגבר, בטחון מוגבר מצב רוח טוב וכו׳ וכו׳. כמובן כל אחד משפיע אחרת.

ההנחה שצריך מתישהו להזריק - מאד שגויה. אני מתאמן ובקשר עם אנשים שאני יודע שטבעיים (לא נכנס למה או ננסה להוכיח) ובארץ בחיים לא היו מאמינים להם, מהסיבה הפשוטה שאין כמעט בארץ אנשים שעובדים ככ קשה מכל הצדדים (תזונה, שינה, התאוששות, תכנית אימונים) ועדיין טבעיים. רוב המתאמנים טבעיים ומבסוטים מהחיים. אפשר להגיע לתוצאות מטורפות בתור טבעי, לא חסרות דוגמאות. רק צריך להשקיע.

אני אישית בדעה שאם לא עוסקים בספורט תחרותי זה מאוד מיותר להזריק, אבל זוהי כמובן דעה סובייקטיבית שלי.

שים, elchonon ו-yujinius אוהבים את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...