➹➹ המדריך השלם למשתמש בפורום ➹➹

הנושא בפורום 'משוב, תמיכה טכנית והודעות הנהלה' פורסם ע"י Mike, ‏6/8/14.

טוען...
מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. 68,061 נק' מוניטין
    0
    Mike

Mike מנהל אתר מנהל

Mike
    מנהל
    לייקים:
    9,986
    כיצד אני עורך כותרת/הודעה לנושא/תגובה שפרסמתי?

יש לכם 24 שעות לערוך את התוכן מרגע יצירת או פרסום תגובה.

כדי לערוך כותרת של נושא, יש ללחוץ על "כלי נושא" בצד השמאלי העליון בתוך האשכול ולאחר מכן על ״ערוך כותרת״.

86.jpeg

כדי לערוך תגובה או את ההודעה הראשונה של הנושא שיצרתם, יש ללחוץ על הכפתור ״עריכה״ בשורה האפורה בתחתית של כל הודעה.

87.jpeg

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/9/14
    -Ziv- אוהב/ת את זה.
  2. 68,061 נק' מוניטין
    0
    Mike

Mike מנהל אתר מנהל

Mike
    מנהל
    לייקים:
    9,986
    מדוע במידה ואני כותב 2 תגובות ברצף, ההודעה מתאחדת?

במידה ואתם כותבים 2 הודעות רצופות בטווח של 24 שעות כשאף משתמש לא הגיב בין ההודעות הללו, הן יאוחדו להודעה אחת כדי למנוע מה שנקרא ״ספאם״ (הודעות דמה/זבל בפורום). במידה ולא ענו לכם באשכול, המתינו קצת והמענה כנראה יגיע בקרוב. אם עדיין לא קיבלתם תשובה, אתם מוזמנים להגיב שוב ולנסח את השאלה שלכם באופן ברור יותר. אם אתם צריכים להוסיף משהו חשוב להודעה קיימת, השתמשו בכפתור העריכה.

כך זה נראה במידה וההודעות מתאחדות.

88.jpeg

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/9/14
    -Ziv- אוהב/ת את זה.
  3. 68,061 נק' מוניטין
    0
    Mike

Mike מנהל אתר מנהל

Mike
    מנהל
    לייקים:
    9,986
    כיצד אני נרשם/מפסיק לעקוב אחר נושא או פורום?

כאשר אתם מגיבים לנושא מסויים או יוצרים נושא חדש, אתם נרשמים לעקוב אחר הנושא, ולכן התראות יתחילו לצוץ ברגע שיהיו תגובות בנושא אחריכם.

במידה ואתם רוצים לעקוב אחר נושא מסויים באופן ידני, ניתן לעשות זאת ע״י לחיצה על ״עקוב אחר הנושא״ בצידו השמאלי-עליון של כל נושא.

89.jpeg

לאחר מכן יקפוץ חלון שישאל כיצד תרצו לעקוב אחר הנושא. התראה תתקבל בפורום עצמו בכל מקרה, השאלה הנשאלת בחלון היא: האם אתם רוצים לעקוב אחר הנושא גם בדוא״ל או לא. במידה ותבחרו כן, כל תגובה חדשה באשכול המערכת תשלח אימייל וכך תשארו מעודכנים ללא כניסה לפורום עצמו.

90.jpeg

יש לקחת בחשבון כי התראות/אימיילים יתקבלו רק אם צפיתם בנוש, ומהרגע שצפיתם באשכול מישהו חדש הגיב באותו נושא.
    לדוגמה: היו 5 תגובות בנושא ונרשמתם לעקוב אחריו. לאחר מכן, נוספו עוד 5 תגובות ועדיין לא צפיתם באשכול, אתם תקבלו אימייל/התראה רק על התגובה השישית באשכול ולא על כל ה-5 שנוספו. לאחר שתצפו באשכול שוב, הספירה תתחיל כביכול מחדש ותקבלו אימייל/התראה רק על תגובה מס׳ 11. מעבר לתגובה מס׳ 11 לא תתקבל התראה עד לצפייה מחודשת באשכול. הדבר נועד למנוע ספאם/התראות מיותרות.

כדי להפסיק לעקוב אחר נושא מסויים, לחצו על ״בטל מעקב נושא״, בדיוק במקום בו נמצא ״עקוב אחר הנושא״ לפני כן.

91.jpeg

כדי לדעת אילו נושאים נמצאים אצלכם במעקב, לחצו על ״נושאים במעקב״ בתת התפריט בראש העמוד.

92.jpeg

ניתן באותו האופן לעקוב אחר כל הנושאים החדשים שנפתחים בפורום ספציפי. לדוגמה: אני רוצה לקבל התראה/אימייל על כל נושא שנפתח בפורום ״תזונה ותוספים״. אכנס לפורום ואלחץ על ״עקוב אחר הפורום״ בצידו השמאלי-עליון של העמוד.

93.jpeg

לאחר מכן יקפוץ חלון שיציע לבחור מעקב אחר נושאים או הודעות חדשות. ניתן לבחור מעקב ע״י התראות ו/או אימיילים.

94.jpeg

ניתן לצפות בכל הפורומים שנמצאים אצלכם במעקב ע״י לחיצה על הכפתור ״פורומים במעקב״ בתת התפריט.

95.jpeg

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏9/9/14
    -Ziv- אוהב/ת את זה.
  4. 68,061 נק' מוניטין
    0
    Mike

Mike מנהל אתר מנהל

Mike
    מנהל
    לייקים:
    9,986
    כיצד אני מוחק נושאים/פורומים שנמצאים אצלי במעקב?

ישנן מספר אופציות כיצד לנהל את המעקב אחר הנושאים או הפורומים.

אפשרות ראשונה היא לנהל מעקב ע״י לחיצה על ״נושאים במעקב״ או ״פורומים במעקב״ בתת התפריט בראש הפורום.

96.jpeg

לאחר מכן, במידה ולחצתם על ה״נושאים במעקב״, יופיע כפתור האומר ״הצג את כל הנושאים שבמעקב״ בפס הכחול בתחתית העמוד.

97.jpeg

לחיצה על הכפתור תעביר אתכם לכל הנושאים הנמצאים אצלכם במעקב. בחרו את הנושאים הרלוונטים ובתחתית העמוד בצעו את אחת מהפעולות הנדרשות: להפעיל/לבטל התראות בדוא״ל או לבטל לגמרי את המעקב לנושאים שנבחרו.

99.jpeg

לסיום לחצו על ״בצע״.

במידה ואתם עוקבים אחר הנושא ע״י דוא״ל, ניתן יהיה לראות את רצף המילים ״דואר אלקטרוני״ בשורת הנושא הרלוונטי.

100.jpeg

ניתן גם לבטל את כל המעקב לנושאים השונים ע״י לחיצה על ״נהל נושאים במעקב״ בצידו השמאלי-עליון של העמוד, ולאחר מכן ניתן לבחור בין 2 אופציות: ביטול מעקב בדו״אל או להפסיק לעקוב אחר הנושאים הללו באופן אבסולוטי.

98.jpeg

כדי לנהל את המעקב אחר הפורומים השונים, יש ללחוץ על ״פורומים במעקב״ כפי שהוצג לפני כן בתת התפריט העליון.
    לאחר מכן יוצגו כל הפורומים הנמצאים במעקב, וכיצד אתם עוקבים אחריהם (נושאים חדשים בלבד, תגובות חדשות בלבד, דוא״ל/התראות וכו׳). יש לסמן את הפורום הרלוונטי ובתחתית העמוד ללחוץ על ״הפריטים שנבחרו״ ושם יש לבחור אם תרצו להפעיל/לבטל התראות בדוא״ל או התראות רגילות בפורום. ניתן גם לבטל את המעקב לאותו הפורום שבחרתם.

101.jpeg

לסיום לחצו על ״בצע״

-Ziv- אוהב/ת את זה.
  5. 68,061 נק' מוניטין
    0
    Mike

Mike מנהל אתר מנהל

Mike
    מנהל
    לייקים:
    9,986
    כיצד ניתן לבטל את האימיילים שהאתר שולח לי בזמן קבלת הודעה פרטית?

כברירת מחדל, כל משתמש בפורום מקבל הודעה לדוא״ל,בזמן שמתקבלת הודעה פרטית חדשה למשתמש של אותו אדם. כדי לבטל את ההתראות בדוא״ל להודעות פרטיות, ניתן להעביר את העכבר על שם המשתמש שלכם בראש העמוד וללחוץ על ״פרטי יצירת קשר״.

102.jpeg

מנגד, אפשר ללחוץ על שם המשתמש בראש האתר (נניח ממכשיר נייד) ובתפריט הצדדי לבחור את אותה האפשרות: ״פרטי יצירת קשר״.

103.jpeg

לאחר מכן הורידו את הסימון בתיבה שכתוב לידה ״קבל התראה באימייל כאשר מתקבלת הודעה פרטית חדשה״.

104.jpeg

כמובן באותו החלון אפשר גם להגדיר לא לקבל דוא״ל מהאתר כלל (לא מומלץ), לקבל הודעות פרטיות מכל המשתמשים באתר או רק ממשתמשים שאתם עוקבים אחריהם (על מעקב אחר משתמשים אפשר לקרוא כאן). בנוסף, ניתן לקבל אימייל כאשר מתייגים אתכם בפורום (על תיוג משתמשים ניתן לקרוא כאן).

לסיום לחצו על ״שמור שינויים״ בתחתית העמוד.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏14/9/14
    -Ziv- אוהב/ת את זה.
  6. 68,061 נק' מוניטין
    0
    Mike

Mike מנהל אתר מנהל

Mike
    מנהל
    לייקים:
    9,986
    כיצד אני עורך את הפרטים האישיים שלי באתר?

ישנן שתי אופציות. האחת להעביר את העכבר על שם המשתמש שלכם בראש האתר ולבחור בתפריט שנפתח ״פרטים אישיים״.

105.jpeg

אפשרות שניה ללחוץ על שם המשתמש שלכם בראש העמוד באתר ובוחרים ב״פרטיים אישיים״ בתפריט הצדדי.

106.jpeg

בחלון שנפתח ניתן לערוך את המיקום/עיסוק/דף הבית, גובה, משקל, אחוז שומן, חד״כ ומידע אישי כללי עליכם. השדות גובה, משקל, אחוז שומן וחד״כ יופיעו מתחת לשם המשתמש שלכם בכל הודעה שתכתבו. כל שאר הפרטים יהיו בפרופיל שלכם ורק אנשים שיכנסו ישירות לפרופיל, יוכלו לצפות בפרטים הללו. לא חובה למלא פרטים.
    הסטטוס בראש העמוד דומה לסטטוס בפייסבוק, אתם יכולים לכתוב מה שאתם רוצים (בגבולות הטעם הטוב). הסטטוסים מופיעים בעמוד הראשי תחת חוצץ ״סטטוסים״. לחיצה על סמלון הצד תביא לכם את האפשרות גם להעלות סמלון צד חדש.

107.jpeg

לסיום לחצו על ״שמור שינויים״ בתחתית הדף.

-Ziv- אוהב/ת את זה.
  7. 68,061 נק' מוניטין
    0
    Mike

Mike מנהל אתר מנהל

Mike
    מנהל
    לייקים:
    9,986
    כיצד אני צופה בלייקים שמשתמשים אחרים בפורום העניקו לי?

גם כאן ישנן שתי דרכים. הראשונה היא להעביר את העכבר על שם המשתמש ושם ללחוץ על ״לייקים שהתקבלו״ השניה ללחוץ על שם המשתמש ובתפריט הצדדי לבחור ב״לייקים שהתקבלו״.

108.jpeg

110.jpeg

לאחר מכן תופיע הרשימה של כל הלייקים שקיבלתם לאחרונה.

109.jpeg

-Ziv- אוהב/ת את זה.
  8. 68,061 נק' מוניטין
    0
    Mike

Mike מנהל אתר מנהל

Mike
    מנהל
    לייקים:
    9,986
    כיצד אני צופה ברשימת המוניטין שמשתמשים אחרים באתר נתנו לי?

כדי לצפות במוניטין, יש כמה אפשרויות.
    הראשונה, ניתן שוב להעביר את העכבר על שם המשתמש שלכם בראש האתר ולבחור ב״מוניטין שהתקבל״

ניתן גם ללחוץ על שם המשתמש בראש האתר ובתפריט הצדדי לבחור ב״מוניטין שהתקבל״.

112.jpeg

לאחר מכן תוכלו לראות טבלה עם כל המוניטין שקיבלתם מאז ומעולם. אפשר ללכת למוניטין ישן יותר שקיבלתם ע״י בחירה באחד מהדפים בתחתית העמוד.

113.jpeg

האפשרות השנייה דורשת מכם להכנס לפרופיל המשתמש שלכם ע״י העברת העכבר על שם המשתמש שלכם בראש העמוד ולאחר מכן ללחוץ על ״עמוד הפרופיל שלך״.

114.jpeg

מנגד, אפשר פשוט ללחוץ על תמונת הצד שלכם בעמוד הראשי או בכל תגובה שלכם בפורום ויפתח חלון ושם ללחוץ על ״עמוד פרופיל״.

115.jpeg

בעמוד הפרופיל יש חוצץ שנקרא ״מוניטין״, לחצו עליו ותועברו ל-10 הערות המוניטין האחרונות שקיבלתם (שימו לב, רק 10 אחרונות ולא מה שקיבלתם מהיום הראשון שנרשמתם לאתר)

116.jpeg

-Ziv- אוהב/ת את זה.
  9. 68,061 נק' מוניטין
    0
    Mike

Mike מנהל אתר מנהל

Mike
    מנהל
    לייקים:
    9,986
    כיצד אני מוסיף חתימה באתר ומה המגבלות שקיימות לכך?

המטרה הראשונית במערכת הנוכחית היא שיפור הביצועים באתר והעלאת מהירות הדף. תמונות המופיעות בחתימות תוקעות את העמוד, במיוחד במכשירים סלולרים. בנוסף, הדבר מסיח את הדעת מתוכן ההודעה ולפעמים התמונות עצמן מאוד מעצבנות (אותם קבצי gif שחוזרים על עצמם בלופ אין סופי...).
    לכן, הוחלט לא לאפשר למשתמשים (וגם למנהלים) לשים תמונות בחתימה אלא רק טקסט.
    להלן המגבלות של החתימות באתר בקצרה:
    - עד 200 תויים.
    - ללא תמונות או סמיילים.
    - עד 3 שורות לכל היותר.
    - קישור אחד בלבד לחתימה.
    - גודל הטקסט הוגבל ל-3 (מתוך 7).

כדי לערוך את החתימה, שוב, נעבור עם העכבר על שם המשתמש בחלקו העליון של האתר ונבחר ב״חתימה״.

117.jpeg

ניתן גם ללחוץ על שם המשתמש ולבחור ב״חתימה״ בתפריט הצדדי.

118.jpeg

לאחר מכן עריכת החתימה תתבצע כמו כתיבת תגובה בפורום. לסיום לחצו על ״שמור שינויים״.

119.jpeg

-Ziv- אוהב/ת את זה.
  10. 68,061 נק' מוניטין
    0
    Mike

Mike מנהל אתר מנהל

Mike
    מנהל
    לייקים:
    9,986
    כיצד אני עורך את פרטי יצירת הקשר שלי בפורום?

גם כאן יש את האפשרות לעבור עם העכבר על שם המשתמש בראש האתר ואז ללחוץ על ״פרטי יצירת קשר״

120.jpeg

או לחילופין ללחוץ על שם המשתמש בראש האתר ובתפריט הצדדי לבחור ב״פרטי יצירת קשר״.

121.jpeg

לאחר מכן מלאו את הפרטים הרלוונטים בתחתית המסך בהתאם לחשבון שיש ברשותכם (פייסבוק, גוגל, טוויטר וכו׳).

122.jpeg

לסיום לחצו על ״שמור שינויים״.

לאחר מכן אתם יכולים לצפות בפרטים שהזנתם בפרופיל המשתמש שלכם, תחת חוצץ ״אודות״:

123.jpeg

-Ziv- אוהב/ת את זה.
  11. 68,061 נק' מוניטין
    0
    Mike

Mike מנהל אתר מנהל

Mike
    מנהל
    לייקים:
    9,986
    כיצד אני עורך את פרטיות הפרופיל שלי?

ניתן לעבור עם העכבר על שם המשתמש בראש האתר ולבחור ב״פרטיות״

124.jpeg

או ללחוץ על שם המשתמש בראש האתר ולבחור ב״פרטיות״ בתפריט הצדדי:

125.jpeg

בעמוד זה תוכלו לקבוע מי יכול לצפות לכם בפרופיל, מי יכול לראות אתכם מחוברים לאתר, לקבל דוא״ל מהאתר ולשלוח לכם הודעות פרטיות וכדומה.

126.jpeg

לסיום לחצו על ״שמור שינויים״

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/9/14
    -Ziv- אוהב/ת את זה.
  12. 68,061 נק' מוניטין
    0
    Mike

Mike מנהל אתר מנהל

Mike
    מנהל
    לייקים:
    9,986
    כיצד אני בוחר לאילו פעולות באתר ארצה לקבל התראה?

עברו עם העכבר על שם המשתמש בראש האתר ובחרו ב״העדפות התראה״

127.jpeg

או לחצו על שם המשתמש בראש האתר ובחרו ב״העדפות התראה״ בתפריט הצדדי.

128.jpeg

מכאן תועברו למסך המראה אילו התראות מתקבלות כרגע. במידה ואינכם רוצים לקבל התראות באתר על אפשרויות מסויימות, פשוט הורידו את הסימון בתיבה הרלוונטית ולחצו על ״שמור שינויים״.

129.jpeg

-Ziv- אוהב/ת את זה.
  13. 68,061 נק' מוניטין
    0
    Mike

Mike מנהל אתר מנהל

Mike
    מנהל
    לייקים:
    9,986
    מהו הסמל של המשקפיים ליד כל נושא ברשימת הנושאים בפורום?

ברגע שיצרתם נושא או הגבתם,למעשה נרשמתם לעקוב אחריו (התראות בפורום בלבד לא בדוא״ל).
    הסמל של המשקפיים ברשימת הנושאים מראה על אילו נושאים יש מעקב כרגע.

130.jpeg

כדי לנהל את המעקב אחר הנושאים, אנא עברו על:

-Ziv- אוהב/ת את זה.
  14. 68,061 נק' מוניטין
    0
    Mike

Mike מנהל אתר מנהל

Mike
    מנהל
    לייקים:
    9,986
    כיצד אני שולח הודעה פרטית בפורום?

ישנן כמה אפשרויות לשלוח הודעה פרטית בפורום:

1. בתוך נושא, מתחת לכל תמונת צד של משתמש תוכלו לראות את הכיתוב ״שלח הודעה פרטית״.

131.jpeg

2. לחיצה על תמונת הצד של המשתמש תקפיץ חלון ושם יש ללחוץ על ״שלח הודעה פרטית״

132.jpeg

3. ע״י העברת העכבר על הכפתור ״דואר״ יפתל תפריט עם כפתור ״שלח הודעה פרטית חדשה״

133.jpeg

4. במידה והנכם גולשים מהנייד ניתן ללחוץ על כפתור ה ״דואר״ בראש הפורום ואז ללחוץ על ״שלח הודעה פרטית חדשה״.

134.jpeg

לאחר שבחרתם בשיטה הנוחה לכם, תועברו למסך שניתן לכתוב בו הודעה פרטית למשתמש.
    יש לציין נמען(ים) בהתאם לצורך (שיטה 1 ו-2 הנמען יצויין כבר באופן אוטומטי בשדה זה), לכתוב כותרת להודעה ותוכן. לסיום לחצו על ״שלח הודעה פרטית״. ניתן גם להעלות קובץ במידה ונדרש.

האפשרויות בתחתית נותנת לכם אופציה לעשות שיחת ועידה בהודעה פרטית בודדת בין מספר משתמשים. אתם יכולים לבחור אם לתת לכל אחד מהמשתתפים את האפשרות להזמין אנשים נוספים לשיחה, לשלוח הודעה למספר אנשים או לאדם בודד, לא לאפשר להגיב על ההודעה או לנעוץ את ההודעה כך שהיא תופיע בראש העמוד בתיבת ההודעות הפרטיות שלכם.

135.jpeg

-Ziv- אוהב/ת את זה.
  15. 68,061 נק' מוניטין
    0
    Mike

Mike מנהל אתר מנהל

Mike
    מנהל
    לייקים:
    9,986
    מי מורשה לשלוח הודעות פרטיות בפורום?

משתמשים עם 30 הודעות בפורום יכולים לשלוח אחד לשני הודעות פרטיות. למנהלים ניתן לשלוח הודעות פרטיות בכל שלב ללא תלות במונה ההודעות שלכם בפורום. הגבלת ההודעות הפרטיות נועדה למנוע סחר בחומרים לא חוקיים, פרסומים למינהם ומניעת ספאם.

שימו לב
    , מנהלים יכולים לקרוא את ההודעות הפרטיות שלכם באתר. אנו מציינים זאת מראש מאחר והיו נסיונות (ויש עדיין) למכור כאן חומרים לא חוקיים. אתר LBS אינו תומך במכירה או סחר של חומרים לא חוקיים ולכן אנו עוקבים אחר ההודעות הפרטיות באתר באופן הדוק.

-Ziv- אוהב/ת את זה.
  16. 68,061 נק' מוניטין
    0
    Mike

Mike מנהל אתר מנהל

Mike
    מנהל
    לייקים:
    9,986
    כיצד אני מגיע לרשימת ההודעות הפרטיות שלי בפורום?

כדי לגשת לכל ההודעות הפרטיות ששלחתם או ששלחו לכם בפורום, יש ללוחץ על ״דואר״ בראש האתר, בצידו השמאלי.

צפה בקובץ המצורף 19343

לאחר מכן תופיע לכם רשימה עם כל ההודעות הפרטיות שקיבלתם. בצד ימין יופיעו האנשים שאיתם אתם מנהלים את ההודעה הפרטית והתאריך שההודעה נוצרה. בצד שמאל מוזכרים האנשים שהגיבו לאחרונה על ההודעה הפרטית, כמות התגובות בהודעה, זמן שליחת התגובה האחרונה ומספר הנמענים להודעה.

137.jpeg

כאשר מישהו שולח לכם הודעה פרטית חדשה באתר, אתם תראו בועה עם מספר ההודעות הפרטיות שקיבלתם.מכאן תתחיל ספירה של הודעות פרטיות, הספירה תתאפס רק בעת הפתיחה, כך שהמספר בבועה יכול להיות גבוה יותר מ-1.

138.jpeg

מעבר עם העכבר על הכפתור ״הודעות״ מראה מי שלח את ההודעה ומה הכותרת שלה. אם אתם גולשים ממכשיר נייד, תצטרכו ללחוץ על כפתור ״הדואר״ ולפעול עפ"י ההסבר שהוצג לפני כן, מאחר וטכנית אינכם יכולים ״לעבור״ על הכפתור כמו מהמחשב מבלי ללחוץ עליו.

139.jpeg

-Ziv- אוהב/ת את זה.
  17. 68,061 נק' מוניטין
    0
    Mike

Mike מנהל אתר מנהל

Mike
    מנהל
    לייקים:
    9,986
    מה הן ההתראות בפורום וכיצד אני מגיע אליהן?

מערכת ההתראות באתר עובדת בדומה למערכת ההתראות של אתר פייסבוק. על כל תגובה באשכול או תגובה הבאה אחריכם באשכול מסויים, תופיע התראה חדשה המזמינה אתכם לבדוק מה כתב אותו מגיב. במידה ולא תצפו באותו אשכול, לא תקבלו התראות נוספות עד אשר תצפו בו, גם אם יגיבו שם משתמשים רבים.

בלון אדום עם מספר יופיע מעל לכפתור ה״התראות״ בראש הפורום. אותו כפתור יציג לכם כמה התראות יש ומעבר עליו עם העכבר (או לחיצה עליו ממכשיר נייד) יציג ממי קיבלתם את ההתראה, מי הגיב באשכול/נושא שלכם, מתי נמחק נושא או תגובה שכתבתם ולעיתים גם תגובה לדיווח שיצרתם באתר.

140.jpeg

141.jpeg

לחיצה על כותרת הנושא תוביל אתכם לנושא הרלוונטי.

ניתן גם ללחוץ על ״הצג הכל...״ ומשם תועברו להתראות האחרונות שקיבלתם בשבוע האחרון.
    שימו לב: העברה של העכבר על כפתור ההתראות או לחיצה על הכפתור, מאפסת את כל ההתראות שלכם במערכת. בניגוד לפייסבוק, בו ההתראה הספציפית לא נעלמת עד שלא לחצתם עליה, בפורום בדיקה של התראה בודדת מאפסת את שאר ההתראות. כך שתצטרכו להעביר את העכבר/ללחוץ על התראות ולבדוק את ההתראות האחרות בזמן נתון כדי לבדוק מה התחדש בנושאים שיצרתם/הגבתם עליהם. כך נראית רשימת ההתראות האחרונות ברגע שלחצתם על ״התראות״ או ״הצג הכל...״:

142.jpeg

גם כאן לחיצה על שם האשכול תוביל אתכם לאשכול הרלוונטי.

-Ziv- אוהב/ת את זה.
  18. 68,061 נק' מוניטין
    0
    Mike

Mike מנהל אתר מנהל

Mike
    מנהל
    לייקים:
    9,986
    כיצד אני נועץ/מסיר הודעה פרטית בתיבת הדואר שלי?

לאחר לחיצה על כפתור ה״דואר״ בראש העמוד, ניתן לבחור הודעה פרטית ע״י סימון התיבה ליד כל הודעה פרטית ובחלון שיצוץ לבחור ב״פעולות נוספות״. שם ניתן לבחור לנעוץ או להוריד מנעיצה הודעה פרטית מסויימת. הנעיצה בעצם מונעת מההודעה לעבור לדפים הבאים והיא תמיד תשאר בראש העמוד של תיבת ההודעות הפרטיות.

143.jpg

כך נראת הודעה פרטית נעוצה. סימן הנעיצה האדום מראה שההודעה הפרטית תשאר בראש העמוד והיא בעצם כרגע ב״נעוץ״.

144.jpeg

במידה והנכם יוצרים הודעה פרטית חדשה, ניתן לנעוץ אותה ישר מחלון היצירה ע״י סימון התיבה ״ נעץ הודעה פרטית״

145.jpeg

לסיום לחצו על ״שלח הודעה פרטית״

-Ziv- אוהב/ת את זה.
  19. 68,061 נק' מוניטין
    0
    Mike

Mike מנהל אתר מנהל

Mike
    מנהל
    לייקים:
    9,986
    כיצד אני מוחק או מסיר את עצמי מהודעה פרטית/שיחת ועידה?

כדי למחוק הודעה פרטית, סמנו את ההודעה הרלוונטית ע״י סימון התיבה ליד כל הודעה פרטית, לחצו על ״פעולות נוספות״ ובחרו ב ״מחק את ההודעה הפרטית...״:

146.jpeg

ישנה אופציה להסיר הודעה פרטית ולמנוע תגובות חדשות לאותה הודעה ע״י אותו אדם או אנשים (במידה ואתם בשיחת ועידה).
    לאחר כניסה להודעה הפרטית הרלוונטית, יופיע בראש הדף כפתור ״הסר הודעה פרטית״

147.jpeg

לאחר מכן יקפוץ חלון שיתן לכם אפשרות למנוע תגובות חדשות להודעה הפרטית (משמע כולם יקבלו את התגובות החדשות חוץ מכם) או לאשר תגובות עתידיות במידה ויתקבלו כאלה.

148.jpeg

לסיום לחצו על ״הסר הודעה פרטית״

-Ziv- אוהב/ת את זה.
  20. 68,061 נק' מוניטין
    0
    Mike

Mike מנהל אתר מנהל

Mike
    מנהל
    לייקים:
    9,986
    כיצד אני יוצר שיחת ועידה פרטית בפורום?

ברגע שאתם יוצרים הודעה עם מספר נמענים, ההודעה הפרטית הופכת להיות שיחת ועידה בין אותם המשתתפים.
    לדוגמה: ניצור הודעה פרטית ונשלח אותה ל-3 משתמשים שונים שנציין אותם בשדה ה״נמענים״.

149.jpeg

לאחר יצירת ההודעה, ניתן לראות את כל המשתמשים הנמצאים בהודעה הפרטית בצידו השמאלי של המסך, כאשר אתם נכנסים לאותה הודעה פרטית. ניתן לראות גם נתונים על ההודעה כגון מספר הנמענים, כמות התגובות בהודעה, המשתמש והזמן שהגיב להודעה לאחרונה.

150.jpeg

ע״י לחיצה על ״הזמן משתמשים נוספים, יש באפשרותכם להוסיף משתמשים לשיחת הועידה. שימו לב שהמשתמשים יוכלו לקרוא הודעות קודמות (את כולן) מרגע יצירת אותה שיחת ועידה פרטית:

151.jpeg

-Ziv- אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...