הודעות פרטיות ושאר ירקות, חלה חובת הכניסה על כולכם.

הנושא בפורום 'משוב, תמיכה טכנית והודעות הנהלה' פורסם ע"י Eyal, ‏15/6/14.

טוען...
מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. 47,428 נק' מוניטין
    2
    Eyal

Eyal משתמש קבוע משתמש כבוד

Eyal
    משתמש כבוד
    לייקים:
    4,838
    אהלן,

רציתי להעלות נקודה שרבים מביניכם מבינים ויודעים, ורבים גם לא יודעים. ולכן אחדד זאת.

בימים האחרונים נתפסו מספר משתמשים שניסו לסחור בחומרים בהודעות פרטיות, והיום הושעו מהאתר לתקופה.

אז ככה, יש לכם פורום נפלא ופתוח עם אנשים נהדרים שאוהבים לעזור ללא תמורה, תנצלו את זה - אל תברחו להודעות הפרטיות. אני רואה המון הודעות פרטיות של גולשים ששולחים שאלות על סטרואידים, על אימונים, על תזונה וכדומה במקום לפתוח את אותן השאלות בפורום המתאים על מנת לקבל יותר מחוות דעת אחת ויותר מזה, לתת לשאר הגולשים את הצ׳אנס ללמוד מהטעות של האחר ולהשכיל.

הודעות שיכילו את הדברים הבאים יעלו לכם ביוקר:

* תן לי את המייל שלך נדבר קצת.

* אהלן אחי מה הפייסבוק שלך אני צריך לשאול אותך משהו.

*היי מה הוואצאפפ שלך אני צריך חלבון.

הודעות מהזן הזה יראו בעין לא יפה. יש לנו צוות מנהלים מספיק חכם, בעל שיקול דעת, לדעת מי נגד מי ומה אתם זוממים.
    כל הנושא הזה רגיש, לכן אנחנו אוכפים אותו בקפידה. נמשיך לאכוף אפילו שאנחנו לא רוצים בכך, אך הוטל עלינו תפקיד ונעשה אותו בצורה הטובה ביותר בכיף ובאהבה.

אל תנסו לשחק איתנו, תיהיו אמיתיים וישרים.

חשוב להבהיר שבפעם הראשונה שתתפסו, תושעו לתקופה של בין 24 שעות, יומיים או לצמיתות. גולש שיחשוב שהוא מספיק ״אינטליגנט״ וימשיך בדרך שלו, תישלל ממנו האופציה לשלוח הודעות פרטיות (נעלים לו את האופציה הזו מהפאנל האישי שלו). זה לא נעים אבל לכל דבר יש פתרון.

- אני אזכיר לכם, פורום זה הוא פלטפורמה ללמידה ולהעברת מידע, לא פלטפורמה לסחר בחומרים אסורים.

קחו זאת לתשומת לבכם.

אייל.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏20/6/14
    yogevnn, Strawberry, Doron M ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...
נושאים דומים
  1. Deus ex machina
    תגובות:
    14
    צפיות:
    1,493
  2. goalkeeper01
    תגובות: