רוצה להתחיל סייקל בן 28

הנושא בפורום 'סטרואידים ותרופות' פורסם ע"י Psydox, ‏5/7/19.

טוען...
מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. 1 נק' מוניטין
    0
    Psydox

Psydox משתמש מתחיל

Psydox
    לייקים:
    1
    בן 28 החלטתי שאני רוצה רוצה להתחיל סייקל ראשון אחרי שקראתי כל פוסט שיש בפורום הזה והבנתי את הנושא מ א-ת עכשיו השאלה שלי מאיפה ניתן לרכוש את כל המוצרים מקור אמין שאני לא יפול בטעות על זיוף למה הבנתי שמסתובבים מלא זיופים בארץ

2. 3,256 נק' מוניטין
    7
    elchonon

elchonon משתמש משקיע

elchonon
    לייקים:
    2,095
    חד"כ:
    חדרי כושר מזדמנים
    זאת שאלה לא חוקית, אסור לאף אחד לספק לך סטרואידים או למסור לך כזה מידע.
    אני מקווה שאתה מבין שסטרואידים זה לא אבקת חלבון או מולטי וויטמינים.
    אתה לא נכנס פשוט לחנות ומבקש "סייקל מתחילים".

אתה מוצא דילר כמו כל סחר לא חוקי בארץ. הוא מרמה אותך לגבי כמות וסוג החומר שאתה צריך. הוא דוחף לך מה שהוא יכול, כי הכליות שלך הם לא הכליות שלו.
    הוא משכנע אותך שטבעי אין לך סיכוי, ומראה לך איך התקדמת יפה בזכותו אחרי שלקחת ממנו חומר.

אחר כך, הוא כבר לא צריך לשכנע אותך, אתה מתחנן לעוד, הרי הכל נאבד אם רק תפסיק.
    הלחץ עולה כשאתה צריך לעשות בדיקות דם פרטיות ולא בקופ"ח, כי אם יגלו שאתה דופק לעצמך את הבריאות, הם יעלו לך את דמי הביטוח.
    אתה מתחיל לחיות בסוד שלא ידעו. המשפחה שגיב בצורה שלילית, הרופא יעשה פרצוף. ואתה חוסם את עצמך מכל מי שיכול לעזור לך.

אתה מתמודד עם תופעות לואי בזמן סייקל שיכולים להפחיד אותך, דיכאון, חרדות, מחשבות אובדניות, שינויים לא רצויים בגוף, הקרחה, פצעים....
    כל אחד סובל אחרת.

גם איבר המין שלך יוצא משליטתך, לפעמים הוא לא מתפקד לא משנה מה, ולפעמים הוא מתפקד בזמנים שאתה רוצה שיהיה רגוע.
    והפחד מהסיכון שתצטרך להיפרד מהקטנצ'יק אם בטעות לקחת את החומרים מידי רחוק, גם זה די מפחיד.

וכמובן ההתמכרות והתלות והבועה שרק ככה מתאמנים ומתקדמים נותנת לך הסתכלות חיים די עלובה.

אני חייב לציין שאף פעם לא השתמשתי בשום סוג של סטרואידים וכל שאר החרא הזה.

ועברתי אתמול בדיקת פוליגרף להוכיח את זה אחרי שניצחתי תחרות פאוורליפטינג.
    המידע שיש לי על חומרים זה מהחברים במכון.
    יש שלושה סוגי מזריקים שאני מכיר במכון.
    1. המזריק שמבסוט - הוא בדרך כלל מתחיל, עוד לא הגיע למצב שמוזרקים אחרים הגיעו אליו.
    2. המוזרק המתחרט - הוא משכנע את כולם לא להתחיל, מספר לך כמה זה רע, ומה הוא עובר, אבל בכל זאת מזריק (לא מבין אותו).
    3. המוזרק שאכל אותה - מדובר בדרך כלל במוזרק שהצליח בגדול, ואפילו הגיע לפודיומים. דיברתי עם אחד שסבל מבעיות גופניות חמורות בגלל השימוש בחומרים, והטראומות הנפשיות שהוא עבר כתוצאה מזה, והיום הוא ללא חומרים, ומספר לכל מי שיקשיב, שחבל להתחיל. ובחור אחר שנידפק לו כל הגוף, הבן אדם היום שוקל 160 ק"ג, שמן בטירוף, ורק לפני שנה וחצי הוא עמד על פודיום עם גוף שרירי וחטוב. המוזרקים מהסוג הזה שומרים על פרופיל נמוך, וקשה לזהות אותם בגלל זה, אבל אם תחפש, תמצא.
    החיים שלך וההחלטה שלך, אבל תשקול את הסיכונים שלך קודם.

3. 572 נק' מוניטין
    0
    renne

renne משתמש פעיל

renne
    לייקים:
    279
    זאת תגובה ששווה אלף מוניטין!

גיאצ'ו ו-elchonon אוהבים את זה.
  4. 3,256 נק' מוניטין
    0
    elchonon