ייעוץ כדורים של gh??

הנושא בפורום 'סטרואידים ותרופות' פורסם ע"י גונביריון, ‏4/2/18.

טוען...
  1. 0 נק' מוניטין
    0
    גונביריון

גונביריון משתמש מתחיל

גונביריון
    לייקים:
    0
    מעוניין לקחת את התוסף הזה מישהו אוליי מכיר אותו? 1517773713815491334362.jpg

2. 613 נק' מוניטין
    1
    iamnewatthegym

iamnewatthegym משתמש קבוע

iamnewatthegym
    לייקים:
    261
    חרטא
    --- עידכון הודעה, ‏5/2/18, תאריך ההודעות המקורית: ‏4/2/18 ---
    אגב, קראתי קצת על החומר הזה. זה לא הורמון גדילה אלא חומר שמדמה את ההורמון גרלין (הורמון הרעב) בכך שהוא נקשר לקולטנים מסויימים. זה גורם לכך שהגוף כן מפריש יותר הורמון גדילה, אבל לא מעל רמות הנורמה (הגוף מפעיל בתור תגובה פידבק שלילי על ייצור הורמון גדילה).
    תופעות לוואי של החומר הזה הן בכך שהוא מעלה בהרבה את הסוכר ואת האינסלין בדם.
    יש עדיין המון מחקר על החומר הזה

3. 1,498 נק' מוניטין
    0
    Grizzly Bear

Grizzly Bear משתמש קבוע

Grizzly Bear
    לייקים:
    608
  4. 7 נק' מוניטין
    0
    טיל בליסטי

טיל בליסטי משתמש מתחיל

טיל בליסטי
    לייקים:
    7
    בזבוז כסף לגמרי

5. 2,836 נק' מוניטין
    0
    HallucinogeN

HallucinogeN משתמש קבוע

HallucinogeN
    לייקים:
    396
  6. 327 נק' מוניטין
    0
    AFBB

AFBB משתמש מתחיל

AFBB
    לייקים:
    161
    חד"כ:
    Go Active
    השתמשתי בזה לפני שנה, אלא אם כן אתה משתמש בחומרים רציניים יותר עם זה זה אז זה לא שווה שימוש.

זה עובד אבל השאלה היא מה אתה מנסה להשיג עם זה. כי להריץ את זה סולו לא יתן לך שום דבר חוץ מכאבי בטן, נפיחות ופאמפ קטן במכון.

7. 193 נק' מוניטין
    0
    jornoawat

jornoawat מושעה

jornoawat
    לייקים:
    115
    חד"כ:
    מידי פעם ...
    מה יש גל חדש עכשיו שרץ בארץ שכל פוסט שני הוא על sarms ,חח
    --- עידכון הודעה, ‏8/2/18, תאריך ההודעות המקורית: ‏8/2/18 ---
    בולשיט ובגדול אחי, אין על סייקל אמיתי . לא מבין מה אנשים פתאום מחפשים הרפתקאות שנים מריצים סייקלים של טסט טרן דקה בולד ופתאום צץ משהו חדש gh בכדורים. ואז זה לא משפיע כמו שהורמון גדילה משפיע חוזרים לפה מתבכיינים ומתלוננים על מי שמכר להם. לא מדבר עליך פותח הפוסט אבל רק שתדע שפנו אליי כמה חברים שקנו ניסו והתאכזבו מהתוצאות. לא אומר שזה כך השפיע או משפיע על כולם אבל לפחות 6 חברים התבאסו . תנסה ותן חוות דעת פה בפורום זה הכי טוב

8. 6,576 נק' מוניטין
    3
    Mishel Mishayev

Mishel Mishayev משתמש משקיע משתמש כבוד

Mishel Mishayev
    משתמש כבוד
    לייקים:
    952
    mk677 זה לא SARMS
    SARMS = selective androgen receptor modulators
    MK677 Ibutamoren = growth hormone secretagogue selective agonist of the ghrelin receptor

זה נחקר קרוב ל- 30 שנה, בוא נגיד שחוקרים את זה הרבה מעבר לתרופות אחרות שמשתמשים, חדש זה ממש לא. זו תרופה ממשפחת ghrp תרופות ניסיוניות ותרופות מחקר מחליפות שמות כל הזמן במקרה של mk677 בכל פעם שעשו שינוי החליפו שם אבל העיקרון הוא אותו עקרון כל הזמן בדיוק כמו בשאר התרופות שמאוד דומות בפעולה שלהם. לפני שזה עבר בעצם לשלב השני זה קיבל את השם mk 677 לפני קראו לחומר L-163,191 ועד קומבינציות של מספרים ואותיות (פחות רלוונטי לדיון).

המחקר אחר ghs החל עוד ב 1980
    Structure-activity relationships of a synthetic pentapeptide that specifically releases growth hormone in vitro. - PubMed - NCBI

התוצר הסופי התחיל כבר אי שם ב 1992
    מקורות משנים שונים-

יש אפילו שם מסחרי שבשלב זה הודיעה חברת Ammonett Pharma LLC שהולכת להפיץ תחת השם Oratrope.
    מקור

השם הנפוץ הנוסף הוא בין היתר גם הוא ibutamoren ובכל פעם שהתקדמו בפיתוח עוד חברות פרטיות ניסו לפתח ורשמו כפטנט וככה נולדו שמות נוספים למי שחקר ובדק מכיר גם בשם -Nutrobal.
    הסיבה שציינתי את כל השמות על מנת שתבין שחדש זה לא, זה פשוט נחקר תחת שמות שונים בדיוק כמו כל התרופות.
    אבל גם זה לא שייך לטענה המרכזית שתיכף נגיע גם אליה.

הקונספט הוא לא חדש, mk677 במילים פשוטות אגוניסט לרצפטורים של גרלין או במילים עוד יותר פשוטת זה נקשר לרצפטורים של גרלין ומעלה את רמות הגרלין (אסביר בהמשך). גם זה לא חדש בכלל היו ויש די הרבה תרופות שפועלות די דומה וזה למה קוראים להם Growth Hormone Secretagogue (GHS) מצרף רשימה של הנפוצים ביותר:

• GHRP-1
    • GHRP-3
    • GHRP-4
    • GHRP-5
    • GHRP-6
    • Capromorelin
    • Anamorelin
    • Relamorelin
    • CP-464709
    • Ipamorelin
    • LY-444711
    • SM-130,686
    • Macimorelin
    • Alexamorelin
    • Examorelin (hexarelin)
    • Ghrelin (lenomorelin)
    • LY-426410
    • Pralmorelin (GHRP-2)
    • Tabimorelin
    • L-692,585
    • Adenosine
    • Ulimorelin
    • Cortistatin-14
    כל אלו בעצם נקשרים לרצפטורים שמפעילים את הרצפטורים שגורמים לייצור מוגבר של gh אנחנו נתיחס כמובן לכל האגוניסטים GPCR - גרלין GHRP-6, GHRP-1, GHRP-2, Ibutamoren אלו יהיו העיקרים שמאוד דומים בפעולה שלהם.

יש 3 מנגנונים:
    -פעולה על ההיפותלמוס והפרשה של GHRH
    -השני זה פעולה ישירה כל הבלוטה
    -והשלישי זה דיכוי של SST

מנגנון ראשון פעולה על היפותלמוס- ה- mk677 מתפרק בקיבה ומשפיע ישירות על GHS-R1a שזה בעצם הרצפטור של גרלין וגרלין משפיעה ישירות על היפותלמוס שגורם להפרשת ghrh
    ברגע שghrh מופרש הוא נקשר ל GHRH-R בהיפופיזה וככה נוצר בעצם סינגל לייצור של gh וזה בעצם פעולה עקיפה ולא ישירה למי שבאמת מסתכל על האיור למעלה יכול לראות את 2 מנגונונים הישיר והלא ישיר.

המנגנון השני הישיר עובד ישירות על היפופיזה GHSs נקשר ל-GHS-R ובעצם מייצר סינגל ליצירת gh ללא מעורבות ישירה של ghrh.
    2 המנגונונים בעצם משפיעים בצורה שונה אך שניהם עובדים על הבלוטה כל אחד בדרך שלו לייצור של gh.

GHRPs - Growth Hormone Releasing Peptides
    GHS- Growth Hormone Secretagogue
    GHS-R - Growth Hormone Secretagogue Receptor

מכיון שהאיורים בספרים קצת מסובכים להבנה בסיסית אצרף סירטוט שלנו

המנגנון ה- 3
    דיכוי sst סומוסטטין (הורמון המעכב הפרשת הורמון גדילה מההיפופיזה) הורמון הגרלין מעכב בצורה ישירה את sst.
    מה שמאפשר להיפוזפיזה להמשיך לייצר עוד הורמון גדילה אבל עד גבול מסיום כי נוצר משוב שלילי דרך igf1 מה שניתן לראות באיור הבא

קצת משעשע לראות שמה שמעלה את ה- gh הוא גם מה שמפסיק את ה-gh. זו בדיוק הסיבה מדוע ghs יהיה בטוח בהרבה יותר מ gh אקסוגני.
    עכשיו השאלה שנשאלת פה היא אז כמה זה באמת משחרר הרי לא באמת מעניין איך זה עובד יותר מעניין ה- gainz

Growth hormone secretagogue MK-677: no clinical effect on AD progression in a randomized trial.
    Sevigny JJ1, Ryan JM, van Dyck CH, Peng Y, Lines CR, Nessly ML; MK-677 Protocol 30 Study Group.
    Collaborators (50)

Author information

Abstract
    BACKGROUND:

In animals, insulin-like growth factor-1 (IGF-1) increases clearance of beta-amyloid, a pathologic hallmark of Alzheimer disease (AD), from the CNS. Serum IGF-1 level decreases with age, and shows a further decrease in AD. We examined whether the growth hormone secretagogue MK-677 (ibutamoren mesylate), a potent inducer of IGF-1 secretion, slows the rate of progression of symptoms in patients with AD.

METHODS:
    A double-blind, multicenter study was conducted in which 563 patients with mild to moderate AD were randomized to receive MK-677 25 mg or placebo daily for 12 months. Efficacy measures were mean change from baseline at month 12 on the Clinician's Interview Based Impression of Change with caregiver input (CIBIC-plus), the cognitive subscale of the Alzheimer's Disease Assessment Scale (ADAS-Cog), Alzheimer's Disease Cooperative Study-Activities of Daily Living (ADCS-ADL), and the Clinical Dementia Rating-sum of boxes (CDR-sob).

RESULTS:
    A total of 416 patients completed treatment and assessments at 12 months. Administration of MK-677 25 mg resulted in a 60.1% increase in serum IGF-1 levels at 6 weeks and a 72.9% increase at 12 months. In mixed-effects models that included treatment, time (month), randomization strata (baseline MMSE score < or =20 vs >20), and interaction of treatment-by-time, there were no significant differences between the treatment groups on the CIBIC-plus or the mean change from baseline scores on the ADAS-Cog, ADCS-ADL, or CDR-sob scores over 12 months.

CONCLUSION:
    Despite evidence of target engagement as indicated by an increase in serum insulin-like growth factor-1, the human growth hormone secretagogue MK-677 25 mg was ineffective at slowing the rate of progression of Alzheimer disease.

72.9% לאחר שימוש בשנה שלמה אפשר לחפש מחקרים המלאים את התגובה והשפעה על מסת השריר.

לדוגמא כמו זה -

אחרי צריכה של חודשיים בלבד ניתן לראות עלייה של 40% ברמות igf1

ומזה אומר על מסה הרזה -
    מצורף כמובן מקור אבל למי שלא מצליח להבין 3 ק״ג מסה רזה בחודשיים

השפעה על bmr

שימוש ב- mk677 ושמירה על מסת השריר (קטבוליזם)-

למי שירצה את המלא - MK-677, an Orally Active Growth Hormone Secretagogue, Reverses Diet-Induced Catabolism 1 | The Journal of Clinical Endocrinology & Metabolism | Oxford Academic

כדי שהפוסט לא יצא ארוך מדי אני רוצה בכל זאת להתיחס לתגובה האחרונה ולכן אסכם:

1. mk677 הוא ghs עובד ב-3 מנגנונים שונים שמפיעים על הגוף לייצר gh
    2. ה- gh מגיע לכבד והופך ל igf1 ומישם נוצר משוב שלילי ולכן לא נוכל להגיע לרמות גבוהות מדי כמו בשימוש של gh אקסוגני
    3. השפעה על הגרלין מביעה לדיכוי של סומוסטטין, עיכוב בסומססטין מעלה אומנם את הייצור של הgh אך לא לשכוח שנדרש סומוסטטין על מנת לעורר tsh (שאגב במחקרים לא נצפו שינוים דרסטיים) לעומת זאת בשימוש עם מעכבי סומוסטטין אחרים אפשר להגיע לדיכוי של הבלוטה.
    4. mk677 נחקר קרוב ל 30 שנה ושינה שמות עם השנים ככל שהתקדמו עם הפיתוח, העיקרון לא השתנה והוא די דומה בפעולתו לאותן התרופות והפפדיטים שאנחנו כבר מכירים GHRP-6, GHRP-1, GHRP-2.
    5. לעומת כל הפפדיטים, הזמינות שלהם נמוכה משמעותית, זמני מחצית חיים כל כך קצרים לא מאפשרים להגיע לרמות יציבות של igf1 לעומת ה-mk677.
    6. mk677 משפר איכות השינה (מקור)
    7. ה- mk677 יכול למנוע איבוד שריר בדיאטה (מקור)

מקורות נוספים שהשתמשתי לתגובה -
    Modulation of pulsatile GH release through a novel receptor in hypothalamus and pituitary gland. - PubMed - NCBI
    Growth hormone-releasing hormone and somatostatin concentrations in the hypophysial portal blood of conscious sheep during the infusion of growth h... - PubMed - NCBI
    Administration of a Nonpeptidyl Growth Hormone Secretagogue, L‐163,255, Changes Somatostatin Pattern, But Has No Effect on Patterns of Growth Hormone‐Releasing Factor in the Hypophyseal‐Portal Circulation of the Conscious Pig
    Modulation of pulsatile GH release through a novel receptor in hypothalamus and pituitary gland. - PubMed - NCBI
    Peptidomimetic regulation of growth hormone secretion. - PubMed - NCBI
    The Safety and Efficacy of Growth Hormone Secretagogues. - PubMed - NCBI
    UpToDate
    Development of growth hormone secretagogues. - PubMed - NCBI
    Design and biological activities of L-163,191 (MK-0677): a potent, orally active growth hormone secretagogue.
    MK-677, an orally active growth hormone secretagogue, reverses diet-induced catabolism. - PubMed - NCBI
    Two-month treatment of obese subjects with the oral growth hormone (GH) secretagogue MK-677 increases GH secretion, fat-free mass, and energy expen... - PubMed - NCBI

ארצה להתיחס להמשך התגובה למעלה
    פרט, נמק, הסבר איזה חלק בדיוק, אני אשמח שתרחיב כמה שיותר שאוכל להבין וכמובן בבקשה לבסס את התגובה.

אם תשווה את זה ל 10iu ברור שלא, גם הסברתי למעלה לא. אבל במקרה של אנשים שלא רוצים להתעסק עם מחטים ואו פוחדים לשתק את הציר ואו לפגוע בבלוטת התריס זה בהחלט יכול להיות פתרון.

את התשובה אני אחלק ל 3
    1.בוא נכנס לפרופרציה רגע, אני באמת מנסה להבין מה אנשים מצפים לקבל מ gh? תמיד צריך לעשות עלות תועלת פר שקל, רוצה תוצאות מהירות? דיבול וטסט כנראה יהיו העלות התועלת הכי טובה לשקל שלך. זה מעלה מהר מאוד מסה, כוח, כל מה שמצפים לו.
    gh זה הדבר הכי לא משתלם כלכלית, זה לא משנה אם זה mk או gh רפואי, אנשים נותנים המון קרדיט אבל לא באמת יודעים לבודד נכון את הפרמטרים.
    מי שבחיטוב וקונה gh משלב איתו גם טרן בדרך כלל ועוד תבלינים לסלט, בגלל שמושקע כל כך הרבה כסף אותו אדם מקפיד ורואה תוצאות ואיך שהו בסוף הקרדיט הולך ל gh. אני עדיין תמיד נותן את הקרדיט לטרן.
    אנשים צריכים להוציא מהראש ש gh זה תרופת קסם, כן בשילוב עם אינסולין אפשר לעלות את רמות igf1 ולנסות לייצב רמות בדם, כן ניתן לעלות מסה שרירית במינונים מאוד גבוהים שכבר אז צריך לדעת איך לנצל ואיך למנוע תופעות לוואי מה שלרוב אנשים אין באמת מושג איך ומה ובטח שלא צריך להשתמש באינסולין. אנשים פשוט מצפים ליותר מדי, אני מכיר כל כך הרבה אנשים שמריצים זיופים של gh ובטוחים שהם על משהו אמיתי וכל היום מהללים את gh רק ששוכחים שבתבשיל שלהם יש עוד כל כך הרבה מרכיבים.

2. ה-mk677 יהיה מזויף יותר מה gh כן כן, בגלל שהוא נמצא בגבול האפור, זה אומר שכל אחד בארצות הברית יכול להזמין את החומר גלם ולייצר, החומר גלם המקורי מאוד יקר, לא סוד גדול אפשר להיכנס לחבר גוגל ולבדוק, כשבודקים באמת אפשר לראות שהמחיר הוא סביב 50% ממחיר של gh
    שזה שוב עדיין מאוד יקר (אני מתיחס רק למחירי בית מרקחת של gh).
    כל אלו שקונים בגרוש וחצי או כל אלו שלא מכירים את האנשים הנכונים כן נדפקים.

3. כמה אנשים אתה מכיר שמריצים gh לבד ומרוצים מהתוצאה? ה-gh אומנם עובד מאוד מהר, אבל התוצאות שלו מגיעות בדי ליי ולא קטן, יש הטוענים שזה בגלל השפעה על תאי הלווין או stem cells אך אין עדיין שום בסיס מחקרי לכך.
    השתמשתי בעצמי ב-gh רפואי ומעולם לא מצאתי את עצמי נותן לו יותר מדי קרדיט, כמשלבים את זה עם טרן ואינסולין ללא ספק אפשר לראות את השינוים תוך כדי הסתכלות במראה. למי לתת את הקרדיט? לא יודע עדיין.

אני אשמח לראות את הפורום הזה קצת משתפר ולהפסיק לראות תגובות של אנשים עייפים, יש לכם דעה כל שהי תרשמו שזאת תגובת דעה, אם אתם מבאים טענה אז תבססו אותה, תצרפו מקור, מספיק יש לנו אנשים שעושים בלאגן בתחום.

מריץ עכשיו סייקל של mk 677 ודיברתי על זה בסירטונים שאנחנו מפרסמים, כמובן שאפרסם בדיקות דם ואעדכן חוויות שימוש.

ramt ו-manii אוהבים את זה.
  9. 193 נק' מוניטין
    0
    jornoawat

jornoawat מושעה

jornoawat
    לייקים:
    115
    חד"כ:
    מידי פעם ...
    אני מעדיף להזריק טסט וטרן ולא לגעת במשהו שיעשה לי כאבי בטן *

10. 327 נק' מוניטין
    0
    AFBB

AFBB משתמש מתחיל

AFBB
    לייקים:
    161
    חד"כ:
    Go Active
    טרן גורם לצרבות אם אתה מחשיב את זה לסוג של כאב בטן.. =)

11. 193 נק' מוניטין
    1
    jornoawat

jornoawat מושעה

jornoawat
    לייקים:
    115
    חד"כ:
    מידי פעם ...
    לי לא עושה בכלל , חוץ מחום גוף טיפה שעולה וזיעה בלילה נותן לי כח מטורף באימונים והתאוששות מהירה. מה גם שאני אוכל כמו מטורף. לא כל אחד נהנה מימנו אני כן, אולי אני מזוכיסט חח

AFBB אוהב/ת את זה.
  12. 9 נק' מוניטין
    0
    niv29

niv29 משתמש מתחיל

niv29
    לייקים:
    5
    לתקופת מסה האמת שזה דווקא מאוד עזר לי שמר לי על תיאבון כל הזמן וכן הרגשתי שיש לי יותר כוח להתאמן
    אני מסכים זה לא טרן אפילו לא קרוב אבל כן קיק נחמד בסהכ

AFBB אוהב/ת את זה.
  13. 30 נק' מוניטין
    0
    shai2037

shai2037 משתמש מתחיל

shai2037
    לייקים:
    2
    התחילו לי כאבים בקרסול ובכפות ידיים זה נורמלי או להפסיק להתשמש

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...