ביקורת 16 טעמי אבקת חלבון של חברת אופטימום - חלק א' (עירבוב עם מים)

הנושא בפורום 'ארכיון' פורסם ע"י Mike, ‏22/8/08.

טוען...
  1. 65,798 נק' מוניטין
    2
    Mike

Mike מנהל אתר | לשעבר Moshe מנהל

Mike
    מנהל
    לייקים:
    8,287

אוקי חלק א' יהיה מעורבב עם מים , חלק ב' עם חלב. כדי שאני לא אראה 100 תגובות כגון: " "איפה אפשר להשיג את החבילה", אז אי אפשר להשיג את החבילה של ששה-עשר הטעמים בארץ אלא רק בחו"ל. נזכיר שבביקורת הציונים הסופיים אינם הממוצע של כלל הציונים של כל קטגוריה אלא משהו כללי, יותר מדד של "האם אני אקנה דלי של זה בקרוב או לא". כל הטעמים שהם מעל ציון סופי 8 הם בגדר "קנייה בטוחה" לעתיד.
    חוות דעת אישית על 16 טעמים של אופטימום החברה העולמית והמובילה לתוספים בעולם. הטעמים לטעימה הם כמעט כל הטעמים שיש עד עכשיו (פרט לטעמים שיוצאים במהדורות מוגבלות לחג המולד או לקיץ)

הטעמים :

1. מוקה קפוצ'ינו (Mocha Cappuccino)
    2. קרמל וטופי פאדג' (סוג של ממתק - Caramel Toffee Fudge)
    3. לתת שוקולד (Chocolate Malt)
    4. תות בננה (
    Strawberry Banana)
    5. קרם וניל צרפתי (
    French Vanilla Creme)
    6. בירה שחורה [לתת בירה] עם תוספת של וניל (
    Root Beer Float)
    7. פונץ טרופי (
    Tropical Punch)
    8. שוקולד מנטה (
    Chocolate Mint)
    9. קרם תפוז (
    Orange Cream)
    10. קרם עוגיות (
    Cookies & Cream)
    11. שוקולד מועשר (
    Double Rich Chocolate)
    12. קרם גלידת וניל (
    Vanilla Ice Cream)
    13. שוקולד מרשמלו (
    Rocky Road)
    14. תות (
    Delicious Strawberry)
    15. קרם בננה (
    Banana Cream)
    16. שוקולד מילקשייק (
    Extreme Milk Chocolate)

* רק נציין אילו טעמים היו לי עד עכשיו מאופטימום: שוקולד מילקשייק, קרם בננה, קרם עוגיות.
    אני אחלק את הביקורת ל4 קטגוריות של ביקורת: עירבוב,
    טעם, ריח, וציון סופי סה"כ.

1. מוקה קפוצ'ינו (Mocha Cappuccino)

עירבוב: היה מעולה, גושי מעט בהתחלה אך לאחר עוד כמה שיקשוקים הסתדר ולא מורגשים גושים - 9/10
    ריח: רגיל של מוקה, לא חזק מדי כמו שצריך 10/10
    טעם: פה קצת היה מוזר. בהתחלה מרגישים את הטעם המלאכותי של השילוב עם המוקה ואז לקראת הסוף מרגישים את הקפה שזה הקפו'צינו, קצת עירבוב טעמים ובכל לגימה מרגישים משהו מוזר ואז בסוף מרגישים טעם שונה וזה לא הסתדר לי כל כך. אני חושב שעם חלב הטעם הזה יהיה מאוד מוצלח אבל את זה נראה בשלב ב' עוד כמה שבועות [​IMG] - 7/10
    ציון סופי : 7/10

2. קרמל וטופי פאדג' (סוג של ממתק - Caramel Toffee Fudge)

עירבוב: היה לא משהו; גושים על הצדדים של השייק 6/10
    ריח: הריח ממש מפחיד, סוג של משהו מקולקל, אך התגברתי. 2/10
    טעם: אני לוקח שלוק ראשון, המחשבה שעוברת בזמן הזה, שיט ****** מה אני צריך את כל הביקורת הזו מה אני פאקינג שפן ניסיונות, אבל הופתעתי, הטעם פשוט מדהים!!
    מה שהכי הפחיד לפני שתיית האבקה כמובן היה הריח, אך הטעם גבר על כך. בהתחלה מרגישים שוקולד ואז בסוף סוג של קרמל מתקתק, בדיוק בטעם שצריך, אני חושב שאני אלך על דלי בקרוב מאוד, חייב לנסות עם חלב!! - 10/10
    ציון סופי : 9/10

3. לתת שוקולד (Chocolate Malt)

עירבוב: היו קצת חלקיקים בצידי השייק אבל סה"כ בסדר 9/10
    ריח: הריח לפני העירבוב היה ממש רגיל, אבל לאחר הוספה של מים היה ריח ממש מוזר ולא נעים הייתי פשוט מגדיר את זה כ-מוזר 6/10
    טעם: הטעם היה של שוקולד בלגי, היה ממש נחמד, אני חושב שאם משהו יקנה דלי של זה, זה ימאס ממש מהר. סה"כ עם חלב אמור להיות מוצלח יותר (לפי ביקורות בחו"ל, אבל בקרוב גם אצלנו [​IMG] ), בכל מקרה דיי נהנתי 7/10
    ציון סופי : 8/10

4. תות בננה (Strawberry Banana)

עירבוב: הפעם לא היו גושים אבל היה משהו הרבה יותר גרוע, קצף!! , חבל זה הרס הכל ודווקא היה פוטנציאל לטעם 5/10
    ריח: ריח חמוד של תות בננה לא ממש הרגישו בריח משהו לא אמיתי, אהבתי 10/10
    טעם: הטעם בהתחלה היה ממש חלש, כאשר ממשיכים לשתות הטעם מתחזק אבל אני חושב שהתות היה דומינטטי יותר, אולי זה תמיד אצלי ככה אבל עדיין הטעמים השילוב בינהם הוא היה חלש לא הרגישו כמעט את הטעם אולי עוד קצת "מדבירים" לאבקה היה נחמד [​IMG] , בכל מקרה דלי מזה במיוחד בגלל הקצף לא יצא 5/10

5. קרם וניל צרפתי (French Vanilla Creme)

עירבוב: שוב היה קצף קצת פחות את האמת אבל עדיין, אותי אישית קצף יכול להטריף 5/10
    ריח: ריח של וניל אמיתי ממש נחמד 10/10
    טעם: הטעם נחמד של וניל, מי שחובב וניל או אייס וניל זה אותו הטעם, נראה לי קצת לא משהו אחרי אימון אישית נראה לי אם אני אקנה דלי זה ימאס אחרי כמה סקופים 8/10

6. בירה שחורה [לתת בירה] עם תוספת של וניל (Root Beer Float)

עירבוב: התערבב ממש טוב 10/10
    ריח: ריח של מדביר חרקים 0/10
    טעם: תאמת מהטעם הזה הכי פחדתי, אולי כי זה נשמע לי ביזארי, בקיצור צדקתי, הטעם היה על הפנים. לקחתי 2 שלוקים ושפכתי את השייק, כנראה שעם מים הוא לא טוב, מה שכן בביקורות בחו"ל אמרו שעם חלב הוא הולך יותר סבבה אבל עדיין כמעט אף אחד לא אהב אותו, יש לו טעם של ג'ינג'ר עם מדביר חרקים, משהו כימי כאילו שותים רעל, ממש ממש לא מבין איך אנשים לוקחים את זה אחרי אימון זה כמו עונש, בקיצור חלבון לבטלה זה היה 0/10
    ציון סופי : 1/10 (לפחות התערבב [​IMG] )

7. פונץ טרופי (Tropical Punch)

עירבוב: שוב קצף, קצת חלקיקים 4/10
    ריח: ריח ממש נחמד, של פונץ אמיתי 10/10
    טעם: טעם מאוד מלאכותי מאוד מזכיר את הטעם של הVASSIVE NO של אופטימום פורמולת קריאטין לפני אימון שלהם, לא יודע היה לי ממש מוזר, אני בטוח לא אקח דלי של זה, יותר מדי טעם מלאכותי ולא אמיתי, אני גם לא חובב גדול של פונץ אז נסכם את זה ב"חמוד" 5/10
    ציון סופי : 4/10

8. שוקולד מנטה (Chocolate Mint)

עירבוב: אין קצף, התערבב מעולה 10/10
    ריח: ריח של מנטה, ממש כמו של המסטיקים 10/10
    טעם: הטעם היה ממש מוזר, חשבתי שאני גם פה ארגיש בטעם מגעיל, אבל לא היה לזה טעם מוגדר, המנטה דיי חלשה ולא דומינטטית כמו שחשבתי, השוקולד אפילו יותר מורגש, טעם נחמד , שיגרתי כזה, לא ואוו שנפלתי מהכיסא, נגדיר אותו בסביר 6/10
    ציון סופי : 6/10

9. קרם תפוז (Orange Cream)

עירבוב: קצף, שמתי לב שרוב טעמי הפירות יוצאים עם קצף, מוזר .. היו גם קצת חלקיקים 3/10
    ריח: ריח של תפוז חזק ולא אמיתי 5/10
    טעם: טעם חמצמץ מזכיר קצת את הסוכריות הממש חמוצות של פעם, סה"כ טעם ממש נחמד אבל נראה לי שאחרי כמה שייקים זה ממש ימאס ואנשים יתחילו לקבל בחילה מזה 8/10
    ציון סופי : 5/10

10. קרם עוגיות (Cookies & Cream)

עירבוב: מתערבב חלק ללא כל בעיה 10/10
    ריח: ריח יותר מדי חזק, הריח מזכיר יותר קפה מאשר קרם עוגיות 7/10
    טעם: טוב פה אני לא ממש אובייקטיבי כי אני סובל כבר המון זמן מדלי שנמצא אצלי מהטעם הזה, עם מים הטעם הזה בלתי נסבל, ממש מגעיל, לא סובל אותו, מחכה כל רגע שיגמר לי הדלי. עם חלב זה הרבה יותר טוב אבל עדיין לא חובב של הטעם ממש טעם אכזבה, כמה שמשבחים אותו הוא פשוט גועל נפש, זה עניין של טעם ועל הטעם הזה יש את הכי הרבה חילוקי דעות, לדעתי לא משהו 5/10
    ציון סופי : 5/10

11. שוקולד מועשר (Double Rich Chocolate)

ריח: ריח של שוקו כמעט כמעט אמיתי [​IMG] 10/10
    טעם: כמשהו שלא חובב שוקולד בשייקים, זה הפתיע אותי, היה ממש נחמד, יש ממש פוטנציאל לטעם ממש כמו לשתות שוקו רגיל וזה עוד עם מים, עם חלב בטח יהיה ממש טוב, אהבתי. 8/10

12. קרם גלידת וניל (Vanilla Ice Cream)
    עירבוב: בדומה לוניל הצרפתי יש גם פה קצף......... 5/10
    ריח: וניל אבל עם ריח קצת מלאכותי לא אמיתי 5/10
    טעם: טעם של מדביר חרקים, בקיצור ממש לא אהבתי, לא משתווה בכלל לוניל צרפתי, יש לזה טעם חלש ומלאכותי ולא מזכיר וניל אלא סוג של תרופה , בקיצור אכזבה 4/10

13. שוקולד מרשמלו (Rocky Road)

ריח: ריח של הדובשניות האלו עם הסוכר הלבן למעלה 10/10
    http://mad.walla.co.il/w/18-200/176051-18.jpg
    טעם: את האמת לא יודע לא הצלחתי לזהות את הטעם, היה שם שוקולד אבל מרמשלו לא ממש הבחנתי בו, סוג של שוקולד חלש אבל היה ממש מוזר לא היה מגעיל אבל פשוט לא הצלחתי לזהות את הטעם, לא נורא פעם הבאה [​IMG]6/10
    ציון סופי : 6/10

14. תות ערב (Delicious Strawberry)

עירבוב: יש קצת קצף 5/10
    ריח: ריח כמעט של תות אמיתי אבל מריחים שהוסיפו לשם חומרי טעם וריח 7/10
    טעם: הרבה לא אוהבים את הטעם הזה, אבל אני דווקא דיי אהבתי, ממש כמו לשתות איזה מילקשייק תות אם לא היה קצף זה היה מושלם
    9/10

15. קרם בננה (Banana Cream)

ריח: ריח של אחלה בננה [​IMG] 10/10
    טעם: טוב לאחר דלי, אני יכול לומר בלב שלם, שזה הטעם הכי חזק בכל האבקות חלבון אי פעם לעומת הערכים שלו והעלות שלו.
    פשוט מדהים, הבננה של אופטימום גם לדעתי מנצח את הבננה של צ'מפיון ובכללי אני מאוד מאוד אוהב את הטעם גם עם מים וגם עם חלב, פשוט תענוג של דבר אין דברים כאלה, מי שלא רוצה ליפול בפעם הראשונה זה הטעם בשבילו !!!!
    10/10
    ציון סופי : 10/10

16. שוקולד מילקשייק (Extreme Milk Chocolate)

ריח: ריח של שוקולד עם חומרי טעם וריח 7/10
    טעם: טוב את האמת זה הדלי היחיד, ששילמתי כסף כדי שיקחו אותו ממני, פשוט ככה - ויש לי ערבים לכך,עם מים יש לזה טעם של שוקולד מקולקל ממש כמו לשתות נבלה, לא אהבתי ולא אתקרב לטעם הזה בחיים 4/10

מקווה שנהנתם , מומלץ לעבור גם על חלק ב' :
    http://www.lbs.co.il/showthread.php?t=35

נערך לאחרונה ב: ‏22/8/08

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...
נושאים דומים
  1. tiko110
    תגובות:
    21
    צפיות:
    3,732