סיכום ניסוי mk677 וליגנדרול lgd

הנושא בפורום 'סטרואידים ותרופות' פורסם ע"י Mishel Mishayev, ‏20/6/18.

טוען...
  1. 6,532 נק' מוניטין
    1
    Mishel Mishayev

Mishel Mishayev משתמש משקיע משתמש כבוד

Mishel Mishayev
    משתמש כבוד
    לייקים:
    933
    סיכום ניסוי mk677 וליגנדרול lgd

אז אחרי 3.5 שנים ללא אימונים, אחרי מכירת עסק התפנה לי הזמן לחזור להשקיע בעצמי ולעשות גם קצת דברים לנפש ולכיף.
    ידעתי שלא אוכל לחזור להתאמן טבעי כמובן ומצד שני, פשוט אין לי את החשק להתעסק יותר כמו בעבר, איפה שהו אני חושב שאני כן חושש לחזור לאובססיביות של פעם, לכמויות האדירות, למינונים הגבוהים ולניסויים המטורפים שהיתי מבצע על עצמי.
    עם השנים כן נהייתי מתון יותר, עם הרבה יותר מסקנות, אחרי שעברתי די מספיק ועשיתי מספיק על מנת להסיק מסקנות וכן לשתף את האחרים בחוויות הטובות יותר וגם בפחות אבל זה כנראה לפוסטים אחרים.

על ה- sarms שמעתי האמת עוד לפני 5 שנים, היה די חדש והיה די הרבה רעש סביב זה בזמננו בפורמים בחו״ל עם זאת אנחנו פה בארץ התחלנו את החגיגות שלנו עם סטרואידים מהונדסים, מי שוותיק בפורום זוכר את תקופות הסופר דרול ו m-sten וכו׳
    אף פעם האמת לא היה חסר במה להתנסות, את האמת גם לא היה יותר מדי מידע זמין.

ככל שהתחלתי לחקור התחלתי עוד ועוד יותר למצוא את היתרונות ב- sarms או ב- ghs, כן כולנו היינו מודעים ל- ghrp או cjc אבל הם לא הצליחו אף פעם לייצר את הרעש ואת הפופולאריות שעשה mk677.

זה לא יהיה עוד פוסט על מזה sarms או mk677 כי כתבתי על זה פה מספיק וגם עשיתי על זה סירטונים אז מי שמעוניין שיריץ חיפוש כי הרחבתי על זה רבות. (פודקאסט - תזונה ותוספים - כל מה שרציתם לדעת על SARMS)
    האמת עד לפני שהתחלתי את כל הניסוי אף אחד פה בארץ לא ממש ידע או הבין את הפוטנציאל ונכון להיום אני רואה מאות מתאמנים וגם כאן בפורום מריצים סייקלים של ghs וגם של sarms ואיפה שהו אני כן רואה את השינוי שנעשה בצורת חשיבה אצל האנשים היום וגם לשינוי שיש בפורום סטרואידים עצמו, כמו ששמתם לב יש כאן חברה חדשים עם ראש פתוח, אין יותר דילרים, אף אחד לא יקדם פה יותר שום אינטרס עיסקי שלו או חברות.

המטרה העיקרית של הפוסט זה כן לעשות השוואה לעומת סייקלים של סטרואדים שהיתי נוהג לבצע ואיך sarms לעומתם מבחינת תופעות לוואי, תוצאות, עלות תועלת וכו׳

תאריך תחילת הניסוי 11.2.18

סיום - 8.4.18 - עצירה בגלל פציעה - שבר תלישה במרפק תאונה

עדכנתי בפייסבוק מזמן האמת אז מי שעוקב בפייס יכול לעבור ישירות לפוסטים הבאים

ארצה לחזור הרבה אחורה לסוף אוגוסט שנה שעברה

התחלתי דיאטה אחרי שכמע 4 שנים פשוט לא התאמנתי ולא שמרתי בכלל אוכל, התחלתי בשלב הראשון רק תפריט מסודר ללא אימונים רק גרעון קלורי קל, הגעתי למצב שבו כבר דיאטה לא ממש הית בחירה עבורי אלא היתי חייב לחזור לתפריט ואפשר לראות לפי התמונות המצורפות מדוע

נתונים 2017 אוגוסט

משקל 118 ק״ג

היקף מותן 120

כל הזמן נמצא ב- TRT זריקה של טסט אנטט רפואי פעם ב 10 ימים במינון של 250 מ״ג

בפברואר 2018 התחלתי בניסוי של ה- Sarms ונרשמתי לחדר כושר

נתונים פברואר 108 ק״ג

היקף מותן 109 ס״מ

הסייקל שהתחלתי

‏Test e 250 week

‏Mk 677 25 mg ed

‏Lgd 5mg ed

‏Aromasin 12.5 eod

תמונת ימין תמונה עדכנית לחודש אפריל 8.4.18

משקל 99 ק״ג

היקף מותן 89 ס״מ

הוספתי גם אוסטרין במינון של 20 מ״ג יומי מאמצע מרץ.

שינוי נוסף בסייקל הוא תוספת אינסולין

בשתי הארוחות - לפני האימון ואחרי האימון 5 יחידיות

חשוב לי לציין, אני לא מפתח גוף, אני לא מתחרה ואין מטרות כאלו ולכן, אני מודע היטב לחוסר פרופורציות שיש, מבחינתי זה נס שאני שהצלחתי להתמיד 3 פעמים בשבוע ולהגיע לבחדר כושר, לא מצליח תמיד להגיע לידיים, ברגע שאני שעה בחדר כושר בא לי לברוח.

אירובי - היתי יוצא כל יום שעה עם הכלבה הליכה

אימונים - סטטודינאמי

אלו שעוקבים אחרי הסירטונים הספיקו כבר להכיר את הסקרנות שלי בלהתנסות בדברים מסוימים ולבצע ניסויים שונים.
    אני מעולם לא התאמנתי למען אורח חיים בריא (עכשיו כשמתבגרים זה כן איפשהו הופך לפקטור משמעותי), פעם המטרות היו שונות אולי לשפר כוח או מראה ויזואלי. כיום הסיבה העיקרית חזרה לאימונים זה כי עברתי את הגבול וכמובן המראה הויזואלי לא היה כבר הולם את המקצוע שאני מייצג, הסיבה השנייה היא הסקרנות האישית שלי בלנסות תרופות מסיומות שעוד לא ניסיתי בעבר ולשתף בחוויות אישיות שלי ובעיקר לנסות לראות עד כמה באמת Sarms יכולים להחליף סטרואידים והאם יש להם באמת פחות תופעות לוואי ופחות עומס על המערכות השונות. לנסות להגיע לאותו השייפ שהיתי בו ב 2013 אבל הפעם כל התהליך עם Sarms ופפדיטים שונים

כדי שהפוסט לא יצא ארוך, כן אוכל לתת ביקורת על חלק מהדברים כבר עכשיו כמו

Mk677, LGD, Ostarine

אתחיל מ- mk677

למי שלא מכיר כבר בצעתי לזה סקירה וסירטון - פודקאסט - אנדוקרינולוגיה - סקירה MK-677 - הורמון גדילה בכדורים
    הסבר מפורט שהכנתי בעבר - ייעוץ - כדורים של gh??

לפני שאני משווה ל gh אני רוצה להתיחס קודם לתופעות לוואי: נוזלים והרבה, כאבי ראש, רעב בלתי שנלט בשבועים הראשונים, עייפות, ישנוניות, הירדמות של הכפות ידיים כן כמו שאפשר לראות לא ממש שונה בהרבה מ - gh בזריקות פרט לנושא של הרעב.

אם נשווה תופעות לוואי חד משמעית יש יותר נוזלים על mk, דבר שיורד עם הזמן אבל עדיין יש נוזלים ורק שעושים הפסקה אפשר באמת לראות כמה נוזלים זה מחזיק. דבר נוסף שהטריף אותי במהלך כל הסייקל שלא היה לי עם ה- gh בזריקות עד כדי כך זה ההירדמות של הכפות ידיים, זה היה מגיע למצב שזה היה מעיר אותי בלילה, היתי מתקשה להקליד הרבה על המקלדת ולפעמים מתעסק באובסיסיביות סביב הכפות ידיים מרוב הלחץ שנוצר שם. זה קצת משעשע שזה אמור לשפר איכות הינה ובסוף מצאתי את עצמי מתעורר עשרות פעמים בעקבות הלחץ היה על הכפות הידיים.

כן מתרגלים לזה אבל ללא ספק מעצבן.

שבועים ראשונים יש די הרבה פעמים תחושה של נפילות סוכר וזה בגלל ה- igf1 שנקשר לאותם הרצפטורים של האינסולין והדבר כן מוביל לחוסר איזון ברמות הסוכר דבר שללא ספק פוגע בתפקוד היום יומי לכן ממליץ לכל מי שמתנסה תמיד להתחיל עם זה דווקא במסה או בין הסייקלים והכי חשוב שיהיה מה לנשנש כי זה לחלוטין פותר את כל התחושות הלא נעימות.

דבר שכן אפשר לומר לטובה זה שהפאמפ באימונים היו מטורף בדיוק כמו שהיתי מרגיש על gh וכן היתי נראה כל הזמן מלא למרות שהיתי בדיאטה שזה בהחלט איפה שהו כיף לא לקבל מראה ריק / פלאט לאורך כל הדיאטה.

החיסרון שאי אפשר לעלות עם זה מינון, בגלל המנגנון שלו אי אפשר פשוט לעלות מעבר שאולי זה לטובה במקרה שלי אני כן עולה בכל דבר כל עוד אפשר לסבול את התופעות לוואי, חיסרון נוסף שאי אפשר לתזמן מתי תהיה ההפרשה כי איפשהו אנחנו כן רוצים לתזמן את זה ככל שרק אפשר סביב האימון אבל עם ה- mk677 זה לא בדיוק מתאפשר.

אין ספק שעליתי די הרבה במסה ושמרתי על מראה מלא, זה לגמרי נכנס לי לארסנל ולארגז כלים שלי, לא משוכנע שזה מתאים לכל אחד, מנסיון הקטן שלי אני כן רואה אנשים נסחפים עם זה ואוכלים יותר מדי, לאנשים שמתקשים לאכול זה לגמרי פתרון הולם אבל לאנשים שאין להם בעיות רעב ומשמינים די בקלות תהיו זהירים כי בסופו של דבר מדובר פה על אגוניסט לגרלין שעובד 24 שעות רצוף על הרצפטורים ומפעיל את המנגנוני רעב.

יתרונות:

-זול לעומת ה- gh

-לא מייצר משוב שלילי

-אי אפשר להשתולל במינונים = פחות תופעות לוואי

-אוראלי לא מצריך זריקות

-רמות יותר יציבות של igf1

-לא רעיל לכבד

-עוזר למתאמנים עם בעיות רעב

-שומר על מראה מלא בחיטוב

-פאמפ אדיר

-אנטי קטבולי

-מעלה מאזן חנקני

חסרונות:

-אי אפשר לעלות מינונים למי שמעוניין

-הרעב בלתי נשלט עד לרמת הישגעון

-יותר נוזלים מ- gh

-מייצר תנגודת לאינסולין בדיוק כמו gh

-התעלה הקרפלית מורגשת הרבה יותר

-אי אפשר לתזמן

-עייפות בתחילת השימוש

לסיכום: בארץ כבר כמעט ובלתי אפשר להיג gh רפואי והעלות הפכה להיות כבר לא ריאלית, mk יכול להיות פתרון לאנשים שלא יכולים להרשות לעצמם או לא מכירים מקורות, אך לא לטעות גם את ה- mk מזייפים דיברנו על זה בסירטון שעשינו עם מבדק שנעשה על מוצרים אקראיים שנבדקו בחו״ל. פה הארץ יש כמה חברות, לצערי הרוב זה זיוף ויש חברה אחת שבוודאות יש שם דיבול אז כמו בכל דבר צריך להכיר את האנשים הנכונים.

לכל מי שמתקשה לאכול mk יכול להיות פתרון הולם בנוסף זה יכול להיות פתרון די טוב במהלך הסייקלים לשמירה על מסה השירירת.

הניסיון שלי עם lgd ליגנדרול

כן, כבר כתבתי עליו בעבר, כל דבר בסופו של דבר לפני שאני מכניס לגוף שלי אני משתדל לחקור כמה שרק אפשר.
    האמת אני מודה, הציפיות שלי לא היו גבוהות, די זלזלתי בו ואני חייב לציין שמאוד הופעתי לטובה, גם זה לא יהיה פוסט חפירה על איך הוא עובד אלא נטו חוויה אישית שלי.
    מרוב הזלזול שלי יצאתי בהצהרות שאנני הולך לבצע לפחות 10מ״ג ואפילו היתי בטוח שאעלה ל - 15 מ״ג הסקתי מסקנות מהפורמים בחו״ל, ראיתי אנשים שם משתוללים במיננונים אז אמרתי לעצמי מזה כבר 5 מ״ג ובכן גם 5 מ״ג בשילוב עם טסטוסטרון זה די הרבה בהנחה שמדובר בחומר אמיתי.

את התופעות לוואי לא הרגשתי מיד, זה התחיל ביום השלישי לשימוש, שמתי לב לאנרגיטיות ופתאום הרגשתי צורך לסיים הרבה משימות אבל עם זאת שמתי לב מאוד קשה לי להיות נחמד לאנשים, קשה לי מאוד להיות סבלני ואני מתפרץ די בקלות לא מיהרתי ליחס את זה, אני עדיין נתתי לזה עוד זמן.
    ביום הרביעי כבר היה ממש אפשר להרגיש את החומר עובד, בערב בדרך לאימון הרגשתי שאני פשוט רוטט מעצבים, היה לי מן הרגשה של אנדרנלין וזיעה בכפות הידיים, הגעתי לחדר כושר והמשקלים התחילו לעוף למעלה והבנתי שאני חייב לעצור אחרת אני אפצע, לא הרגשתי שאני מתעייף הרגשתי שאני יכול להמשיך ולהמשיך.

ביום ה-5 שקלתי להפסיק את השימוש למען האמת, היתי פשוט לא נחמד, הדיאטה עצמה לא מוסיפה, היתי מאוד קצר עם אנשים היתי מאוד עצבני ולא היה לי סבלנות לכלום, תופעת לוואי נוספת ששמתי לב זה יובש ורוק קצף בפה, הרגשתי צורך לירוק בכל פעם שהיתי בחוץ דבר שחלף עם הזמן. כמו שלא היה אפשרי עבורי לעלות ל - 10מ״ג אני לא היתי בטוח שאני רוצה להשאר גם על 5 אבל עם הזמן הכל התחיל להירגע.

אז למה אפשר להשוות אותו? אם מדברים על כוח אז לגמרי אנדרול אם מדברים על עצבים מאוד מזכיר הלוטסטין או טרן רק בלי התסביכים והמשחק במוח. אם מישהו באמת רוצה לדעת איך מרגישים במדיוק כל הזמן אז ההרגשה היא כמו להיות על גרם וחצי טסט, חרמן עצבני חזק ובעיקר לא רגוע.

אני באמת חושב שזה ממש לא לכל אחד, יהיו כאלו שיגיבו לו ממש טוב, אני בטוח שזה ישירות קשר גם במינון של הטסט כי בסופו של דבר הוא מרסק את shbg דבר שמשחרר עוד טסט חופשי אבל זה גם תלוי בוותק של המתאמן וכמה סייקלים ומונוחות הוא מבצע.

לסיכום: לא למתחילים, אם יש בעיות של פתיל קצר זה לא בשבילכם, מעולה לכוח, מעולה למי שמחפש להרגיש מהר רויד רייג.

יתרנות:

-אין צורך בזריקות

-המון כוח בזמן קצר

-מעלה במסה די מהר

-נותן תחושה של סייקל לעומת sarms האחרים

-מעלה חשק מינני בצורה מטורפת

-נוקשות

-לא רעיל לכבד

-זמן שימוש לא מוגבל לעומת אוראלים האחרים

-לא מעלה rbc / לא מסמיך את הדם

-לא מעלה לחץ דם

-התאוששות קלה יחסית לאחר הסייקל

חסרונות:

-עצבים והרבה

-חוסר סבלנות

-רוק קצף

-חוסר שקט

-משתק את הציר (לא רלוונטי עבורי)

-למרות שהוא לא מומר ל- dht כי היה לי אקנה קל

-בקלות אפשר להיפצע בגלל העלייה המטורפת בכוח

האם אשתמש בו שוב - חד משמעית כן, אבל לא בקרוב כי יש לי דברים אחרים לבדוק.

טוב זה כבר יוצא ארוך גם ככה אז בכל זאת אכתוב כמה מילים גם על אוסטרין -

האמת אותו הוספתי כי הוא כן משפר סבולת ועבדתי בתוכנית עם חזרות גבוהות, הוא גם עוזר לסנטז קולגן, בנוסף אמור לשפר גם התאוששות. למען האמת אני חייב להודות שכן הרגשתי שיפור בסבולת אבל לא משהו מעבר, מצד שני היתי כבר כל כך גמור מעייפות ומהחיטוב עצמו שלא הצלחתי כבר להרגיש, היתי יותר מדי תשוש, אני אחזור אליו בעתיד כשלא אהיה בדיאטה.

כדי למנוע שאלות - תוספת האינסולין אצלי תמיד בשימוש עם gh מסיבה שעם הזמן מיצרים תנגודת ובסופו של דבר זה מעמיס על התאי בטא ושוחק את הלבלב.

הסברתי על זה בהרחבה בפוסטים האחרים.

לסיום: ללא ספק זה היה סייקל מעניין עם חוויה מענינית ביותר, אני חושב שזו הפעם הראשונה שלא מצאתי את עצמי משתולל במינונים, הרצתי סייקל שלא מעמיס יותר מדי על המערכות ולא חוויתי תופעות כמו לחץ דם, או קשי נשימה ודברים אחרים שקוראים עם סטרואידים. גם לשם שינוי לא מצאתי את עצמי מסתובב עם פרצוף משומן כמו שקורה לי בדרך כלל עם אנדורגנים.

ללא ספק זה מרחיב לי את הארגז כלים, אני חושב שכן הפעם ניתן להסיק שאפשר גם אחרת בפחות תופעות לוואי.

עצם זה ש- sarms לא מעלים את הכדוריות דם אדומות כי אין להם שום השפעה על אריתרופויאטין, גם עלייה בהמגלובין בנוסף הם לא מומרים ל- dht ולא נקשרים לארומטאז דבר אשר מוריד משמעותית את התופעות לוואי. עם זאת אל תטעו, עדיין מדובר בתרופות מחקר עם תופעות לוואי, כן ניתן לראות פגיעה בציר, אני שם לב שהרבה מתאמנים משום מה חושברים שאין צורך ב- pct לאחר השימוש ב- sarms, תעשו לעצמכם טובה, פחות תקשיבו לדילרים, צירפנו פה בפורום מספיק מחקרים, בכל המחקרים היה ניתן לראות פגיעה בציר ההורמונלי, נכון שבחלק פחות ובחלק יותר אך עדיין ישנה פגיעה.
    היתרון הבולט ביותר של sarms שהם עובדים סלקטיבית על רקמות מסיומות ולא הופכות להורמונים נוספים בגוף ולכן ההתאוששות מהן קלה יותר ומהירה יותר אך אליי ספיציפית זה לא רלוונטי מכיון שאני לא יורד מ trt.

אז מה הלאה?

הגיעה הזמן לבדוק את הדברים הבאים:

סארם נוסף - rad140 - די הרבה זמן זה שוכב אצלי

אני הולך לעשות רוטציות עם mgf ועם igf1 בשילוב עם hgh frag

קיבלתי גם tb500 וגם bpc157 - עדיין מחלים מהפציעה

דבר נוסף שאני רוצה לבדוק זו השפעה לחיוב של gw501516 על ה- hdl ולוודא את זה בבדיקות דם

אני כבר חודשיים פלוס לא מתאמן בגלל שבר תלישה במרפק, אני אפתח לוג לשתף את החוויות וכמובן לצרף תמונות ובדיקות דם.

כסתח״ים-

*חשוב לציין - שימשו בתרופות מרשם ללא השגחה רפואיות הוא מסוכן ומלווה בתופעות לוואי והשלכות בריאותיות.

*שימוש באינסולין יכול לגרום לשוק היפוגלקמי, אובדן הכרה ואף מוות.

*כותב הפוסט אינו רופא ואינו ממליץ על שימוש בתרופות מרשם אשר יכולות לסכן חיים ואף לגרום לנזקים בלתי הפיכים.

*יש להתייעץ עם רופא מוסמך לפני תחילת שימוש בתרופות מרשם.

*כל הטיפים והייעוץ בפורום הוא על סמך ניסיון אישי בלבד ואין לבצע שום דבר מהכתוב בפורום מבלי להתייעץ עם איש מקצוע.

כל מה שאני עושה זה ניסויים אישיים שלי ומשתף את כל אלו שסקרנים לדעת מה קורה באמת בעולם פיתוח הגוף, מה באמת ספורטאים עושים כדי לשפר ביצועים ספורטיביים וכמובן לענות על תשובות שכולם רוצים לדעת - האם קיימות פורמולות שמקצרות את התהליך ואם כן אז בכמה ומה ההשלכות ואם כבר עושים אז איך ממזערים נזקים וכו׳

לכן אבקש מכל הקוראים תמיד להתייעץ עם רופא או איש מקצוע לפני שאתם חושבים או שוקלים להתחיל להשתמש.

2. 21 נק' מוניטין
    0
    RadoNN

RadoNN משתמש מתחיל

RadoNN
    לייקים:
    3
    תע"ה

3. 0 נק' מוניטין
    0
    מנימן

מנימן משתמש מתחיל

מנימן
    לייקים:
    0
    נהנתי לקרוא ולהשכיל...
    בלקיחת הmk677 יש אוכל שעדיף לאכול? או שכל דבר ע"מ לעצור את הרעב.

4. 245 נק' מוניטין
    0
    Navira

Navira משתמש פעיל

Navira
    לייקים:
    187
    חד"כ:
    של רוסים הענתיקות
    תופעות לוואי מעצבנות אבל על פי מה שזה נירא פחות סיכונים

5. 0 נק' מוניטין
    0
    avihai

avihai משתמש מתחיל

avihai
    לייקים:
    0
    מתי לוקחים את זה? לפני השינה?

6. 1,404 נק' מוניטין
    0
    Dr Diesel*

Dr Diesel* משתמש קבוע

Dr Diesel*
    לייקים:
    614
    MK אפשר בבוקר כדור ועוד אחד אחרי 12 שעות. הליגנדרול 2 שעה לפני אימון
    --- עידכון הודעה, ‏3/2/19, תאריך ההודעות המקורית: ‏3/2/19 ---

שים אוהב/ת את זה.
  7. 0 נק' מוניטין
    0
    avihai

avihai משתמש מתחיל

avihai
    לייקים:
    0
    תודה רבה. עוד משהו זה מחטב תבטן קצת? שורף שומן?

8. 0 נק' מוניטין
    0
    מנימן

מנימן משתמש מתחיל

מנימן
    לייקים:
    0
    מה רמת הצבירת מים של הmk677?

9. 52 נק' מוניטין
    1
    eh0231

eh0231 משתמש מתחיל

eh0231
    לייקים:
    40
    שאלה שאי אפשר ממש לענות עליה..
    הוא מעלה בנוזלים תהיה בטוח.
    כמה הוא יעלה תלוי בתגובה אינדיבודאלית של הגוף לחומר ותזונה (כמות פחמימה, נתרן וכו׳).

שים אוהב/ת את זה.
  10. 0 נק' מוניטין
    0
    מנימן

מנימן משתמש מתחיל

מנימן
    לייקים:
    0
    על mk677 של איזה חברה אפשר לסמוך שזה מקורי ולא חומר אחר כמו דיבול?

11. 175 נק' מוניטין
    0
    שים

שים משתמש פעיל

שים
    לייקים:
    161
    דיבול בטוח לא יהיה לך :79nb: ניראה לי החומר בדיבול יותר יקר מMK677 , וזה גם לא קשור במטרות עולם אחר לגמריי .
    הייתי עונה לך על החברות אבל זה שאלה גדולה מידי יש ככה בערך 900 חברות 300 סתם חרטא .. תנסה לפשפש ברחביי האינטרנט לראות מה ניראה לך יותר אמין .. כבר בכדורים או במנה הראשונה אתה אמור להרגיש רעב .. עוד כמה מנות וגם שינה טובה.

12. 1,404 נק' מוניטין
    1
    Dr Diesel*

Dr Diesel* משתמש קבוע

Dr Diesel*
    לייקים:
    614
    מפוצץ בנוזלים מאוד מאוד.

שים אוהב/ת את זה.
  13. 1 נק' מוניטין
    0
    מתן1234