Blast&Cruise LOG

לוג פרטני לאורך תקופת ה-Blast&Cruise

 1. Daniel Barack
  שלום לכולם,


  בשעה טובה החלטתי לפתוח לוג.

  מטרת הלוג היא מעקב כולל אחר סייקל Blast&Cruise שאני מריץ.

  לפני שאמשיך, היסטוריה קצרה מהזמן האחרון:

  ב-1.6.15 התחלתי סייקל ראשון:

  1-11 – Test E 250mg/e3.5d

  1-3 – Test P 100mg/eod

  2-13 HCG 500iu/ew

  14-16 – PCT: Clomid 100/50/50

  Tamoxifen 40/20/20

  האנתת היה Testoviton של באייר (רפואי) ישר מבית מרקחת.

  פרופ היה של Geneza שניתן לי ע"י חבר.

  HCG ויתר החומרים ל-PCT אף הם רפואיים מבית מרקחת.


  התחלתי את הסייקל לאחר חיטוב ארוך ומייגע - תמונה - סרטון - סוף חיטוב 2015

  נתוני התחלת הסייקל:

  גיל – 27

  גובה – 170

  משקל – 78

  א.ש מוערך – 15

  נתוני סיום הסייקל:

  גיל, גובה – ללא שינוי

  משקל – 92

  א.ש מוערך – 19

  הסייקל הוגדר מבחינתי כמוצלח מאוד.

  הייתה עלייה יפה במאסת שריר, כוח ואינטנסיביות.

  ב-3 השבועות הראשונים לסייקל צברתי את מירב הנוזלים (כ-5 ק"ג, מתוך עלייה כוללת של 6 ק"ג), ובהמשך העלייה התמתנה – כמעט ליניארית – בדמות 1-1.5 ק"ג לשבוע.


  התאמתי את תוכנית האימונים למול מגבלות אישיות, פיזיות, חברתיות ומקצועיות. רוב הזמן התאמנתי במתכונת של PPLחמישה אימונים בשבוע. אירובי בוצע 2-3 פעמים בשבוע, כ-15-20 דקות בתום האימון. בטן פעם עד פעמיים בשבוע, לא בימים בהם התבצע אירובי.


  התזונה הייתה קפדנית מאוד. התבססתי על מקורות איכותיים – אורז, תפוחי אדמה, בטטות, קטניות, שיבולת שועל, חזה עוף, בקר רזה, ביצים ושמן זית. התחלתי להעלות קלוריות אט-אט בתחילת הסייקל במשך השבועיים הראשונים, בכדי לסנכרן את השיא הקלורי למול שיא רמות החומרים בדם. ה"קיק" עם הפרופ נתן לי להגיע לשיא בערך כשבועיים מתחילת הסייקל. בהמשך, הוספתי קלוריות במידת הצורך, ותמיד שמרתי על כ-40-45 קלוריות לכל קילו מ"ג, מתוכם פי 3.5-3.7 גרם חלבון (מלא!) לכל קילו מ"ג, פי 1 גרם שומן והיתר פחמימה. מאחר ויצאתי מחיטוב ארוך, התיאבון היה גדול וב-8 השבועות הראשונים לסייקל המזון פשוט לא הספיק לי ועדיין הייתי רעב מידי פעם. לקראת סוף הסייקל, כמות המזון כבר החלה לקבל נפח רב, והיו מקרים שהיה לי קשה לסיים את התפריט היומי. בשבועיים האחרונים הגעתי לכ-540 גר' פחמימה, 330 גר' חלבון, 90 גר' שומן. בהחלט לא מעט.


  בתום הסייקל החלה ירידה קלה בכוח, מאסה ואינטנסיביות. הורדתי קלוריות באופן הדרגתי עד למצב של כ-200 קלוריות מעל הנייטרלי בתזמון לתחילת ה-PCT. הייתה ירידה רבה של נוזלים, גם כתוצאה מהפסקת הקריאטין. בהמשך, כמות הקלוריות שהגעתי אליה לא הספיקה לתחזוקה והמשכתי לרדת בלא תכנון מראש. כנראה והסייקל העלה והמשיך להעלות את חילוף החומרים אצלי, מה שיצר מצב שהנייטרלי גדל מבלי שאדע, ורק בדיעבד, לאור הירידה במשקל למרות ה"חישוב של תחזוקה+200 קלוריות", הבנתי שאני צריך לאכול יותר.

  סיימתי את ה-PCT (קצר יותר מפרוטוקול סטנדרטי, עקב העובדה שמדובר בסייקל ראשון בלבד, ופוטנציאל ההתאוששות רב יותר מאשר בסייקלים מתקדמים) לפני כ-5 שבועות.


  ערכתי וקיבלתי את תוצאות בדיקות הדם המקיפות שערכתי לפני מספרי ימים, וכלל המדדים היו תקינים, מלבד CPK וקריאטינין גבוה (שולי ביותר, כך אצל רוב המתאמנים).


  לאור התוצאות הטובות, יחד עם כך שהצלחתי לשמור חלקית על רווחי הסייקל ולאור העובדה כי אני נכנס לתקופה נוחה בחיים, החלטתי להקדים ולהתחיל כבר סייקל במתכונת Blast&Cruise. ההחלטה לבצע את השיטה הזו, נובעת מרצון להתקדם ולשמר על התוצאות שמושגות בסייקל, כמעט במלואן. השיטה, למי שמכיר או שלא, מכוונת לביצוע "Blast" – סייקל במינונים גבוהים, שלאחריו בא "Cruise" – ירידה למינון טסט TRT/ייצור טבעי של הגוף. לאחר ה-Crusie יבוצע Blast נוסף במינונים גבוהים ועם מספר חומרים.  להלן תכנון ה-Blast&Cruise במלואו:

  Blast 1

  1-9 - Test P 150mg/eod

  1-9 - Tren A 100mg/eod

  1-6 - Epistane 60mg/ed

  1-6 – Tudca 1g/ed

  1-6 – Liv52 DS 3tabs/ed

  4-9 – Clen 120mcg/ed

  Cruise

  1-5 – Test E 125mg/e3.5d

  Blast 2

  1-12 – Test E 250mg/eod

  1-12 - Masteron P 150mg/eod

  1-10 – NPP 100mg/eod

  1-5 – M-Sten 40mg/ed

  1-5 – Tudca 1g/ed

  1-5 – Liv52 DS 3tabs/ed


  HCG לאורך כל הסייקל: 500iu/wk בבלאסט הראשון והקרוז; 1,000iu בבלאסט השני.
  ארימידקס ודוסטינקס בהישג יד, למקרה הצורך.
  בלאסט פרגניל בתום הבלאסט השני עדיין בסימן שאלה, תלוי צורך.
  PCT יהיה סטנדרטי, כמו בסייקל הראשון.

  הסייקל יחולק לתקופת חיטוב ב-Blast 1 ותקופת מאסה ב-Blast 2. המעבר בין התקופות יעשה בזמן ה-Cruise.

  בחירת החומרים נעשתה תוך חשיבה רבה למול המטרות. המינונים הם מינונים נמוכים-בינוניים יחסית לסייקל (מלבד הטסט בבלאסט השני), וזאת לאור העובדה כי היסטורית השימוש שלי קטנה ואינני רוצה "לקפוץ מעל הפופיק" לחינם. החיטוב יאופיין באסטרים קצרים; המאסה תאופיין באסטר ארוך ואסטר קצר בננדרולון ובמסטרון, אך ורק כדי לשלוט על בתופעות לוואי ולהרגיש את החומר מהר יותר.

  את יתר המרכיבים בסייקל – תזונה, אימונים, תוספים וכדומה – אעדכן בלוג בהמשך.