משקל תקוע

הנושא בפורום 'פורום נשים' פורסם ע"י שוגי, ‏31/1/18.

טוען...
  1. 0 נק' מוניטין
    0
    שוגי

שוגי משתמש מתחיל

שוגי
    לייקים:
    0
    אני בתהליך של ירידה במשקל, מקפידה על תפריט עושה צ'יט פעם בשבוע ופשוט תקועה במשקל!
    בהתחלה זה היה ירידה ועלייה של 100 גרם אבל פתאום עליתי קילו וחצי מ61 ל62.5...
    אני מנסה לנתח מה אני עושה לא בסדר... אני עושה תפריט 1200 קלוריות ,מתאמנת לפחות 3 פעמים בשבוע שעה וחצי אירובי כל פעם, יש מצב שהצ'יט מיל שלי חורגת והורסת לי? אני עושה צ'יט נורמלית יחסית... מחברת עם ארוחת צהריים: 2 רולים של סושי לא מטוגנים עם טריאקי וספייסי מיונז, כדורי עוף או בטטה מטוגנים בטמפורה עם רוטב חמוץ מתוק וכחלק המתוק אני אוכלת חטיף שהוא 360 קלוריות, חטיף שוקולד 230 קלוריות ושורת שוקולד 88 קלוריות אני מאוד מאוד מחושבת, השאלה היא אם זה מסת שריר, הצ'יט גדול מדי ? (למרות שאני רואה שיש כאלה ששדופקים המבורגרים ופנקייקים מושחתים)
    זה ממש קשה! אני מתמידה ומדייקת למרות שאני רואה עלייה , מה יכולה להיות הסיבה? ומה צריך לעשות?

2. 1,211 נק' מוניטין
    0
    Gracie

Gracie משתמש פעיל

Gracie
    לייקים:
    715
    האם כל מה שאת מכניסה לפה מחושב בתפריט?
    ירקות? קפה? נס? תה?
    סלט? רטבים למיניהם?

3. 0 נק' מוניטין
    0
    שוגי

שוגי משתמש מתחיל

שוגי
    לייקים:
    0
    אני שותה כוס קפה אחת ביום בבוקר שבה אני ממתיקה עם סטיביה וחלב סויה לייט של תנובה
    אם אני שותה תה אז זה ללא סוכר או עם סטיביה
    רטבים אני מודדת , ואת כל הסלטים אני מכינה בעצמי ומקפידה לא להזמין בחוץ ולא לצרף פחמימות לסלט
    וגם לגבי הירקות אני אוכלת ומחשיבה כחינמי אבל לא סופרת את הקלוריות שלהם .. אני לא אוכלת למשל יותר מ2 גזרים ביום

4. 613 נק' מוניטין
    0
    iamnewatthegym

iamnewatthegym משתמש קבוע

iamnewatthegym
    לייקים:
    261
    את שותה מים או שתייה קלה במהלך היום?

5. 0 נק' מוניטין
    0
    שוגי

שוגי משתמש מתחיל

שוגי
    לייקים:
    0
    אני מקפידה לשתות רק מים משתדלת להגיע ל2 ליטר ביום , לא נוגעת שמשקאות דיאט ומתוקים

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...