מאמר Clen-קלן המדריך השלם

הנושא בפורום 'ארכיון' פורסם ע"י Berk0, ‏5/9/08.

טוען...
 1. 131 נק' מוניטין
  2
  Berk0

  Berk0 משתמש מתחיל

  Berk0
  הצטרף:
  ‏4/9/08
  הודעות:
  192
  לייקים:
  0
  זהו מאמר ישן ואינו מעודכן. לעידכון נא לעבור ל: "המדריך השלם ל: יהומבין, אפדרין וקלן (שורפי שומן)"

  קלנבוטרול
  מבוא - סקירה כללית
  -------------------

  קלנבוטרול הוא תרופה במרשם שניתנת במקרים של בעיות נשימה. עיקר השפעתה על מערכת הנשימה הוא בהרחבת הסמפונות ובהקלה על הגודש שמצטבר בדרכי הנשימה. אנשים שסובלים ממחלות כרוניות בדרכי הנשימה, לדוגמה אסטמה, משתמשים בתרופה על מנת להקל על תהליך הנשימה. קלנבוטרול נחשב בטעות לסטרואיד אנאבולי בגלל השימוש הנרחב שעושים ספורטאים בתרופה זו.  קלנבוטרול היא תרופה מסוגβ2 אגוניסט (תרופה או חומר טבעי שמסוגל להתחבר לקולטנים על גבי תא מסוים וליצור תגובה), שדומה במבנה שלה לחומר בשם אפדרין (מרחיב סמפונות וממריץ) אולם האפקט שלה כחומר מעורר וכחומר שמעלה את טמפרטורת הגוף ארוך יותר וחזק יותר. התרופה גורמת לשיפור בכושר האירובי, גורמת לעירור במערכת העצבים המרכזית, מעלה את לחץ הדם ומשפרת את הובלת החמצן. היא מגבירה את קצב השימוש בשומן ובחלבון בגוף ומקטינה את יכולת האגירה של הגליקוגן.


  קלנבוטרול היא תרופה מוכרת בעולם הווטרינריה. בשמה האחר, Ventipulmin, היא משמשת בעיקר כמרחיב סמפונות לטיפול בבעיות נשימה של סוסים. היכולת שלה לגרום לעלייה מהירה במסת הגוף הרזה (שינוי היחס בין מסת השריר למסת השומן) הקנתה לה שימוש בלתי חוקי בתהליכי פיטום של עגלים.


  נכון להיום קלנבוטרול לא מהווה רכיב באף תרופה שמאושרת על ידי מנהל התרופות והמזון האמריקני (FDA). קלנבוטרול מופיעה ברשימת החומרים האסורים לספורטאים כפי שהוגדרה על ידי הסוכנות העולמית למניעת סימום. אל עולם הדיאטה חדרה התרופה בשל הפוטנציאל הגדול שלה להעלות את קצב חילוף החומרים ולהגביר את ניצול השומן כמקור אנרגיה. לא מעט סלבריטאים משתמשים בתרופה כפתרון מהיר לטיפול בבעיות עודף המשקל שלהם.


  נמצא שקלנבוטרול פועל על פי עקרון החלוקה מחדש. התרופה גורמת לכך שאת הקלוריות שאנו צורכים ניתן להפנות יותר לפעילות השרירים ולא למאגרי השומן. התרופה מאיצה את קצב חילוף החומרים כך שהמתאמן מסוגל לשרוף יותר שומן ולשמור יותר על מסת השריר.
  קלן ממוקם בין ECA stak ולבין ה DNP ביעילות שלו. מבחינת כוחו, למרות שיש אנשים שמרגישים את האפדרין והקפאין חזק יותר מאשר קלן.

  מינון, אופן לקיחה, דוגמאות לסייקלים
  ---------------------------------------


  קלן מגיע במגוון צורות, סירופ (לרוב לשימוש ווטרינטרי), טבליות, ואפילו להזרקה, (ישנה תרכובת בשם helios שהיא בעצם קלן ויהומבין נוזלי להזרקה לשריפת שומן מקומית, כמעט ובלתי ניתן להשיג בארץ גם בחול נורא יקר)


  משך זמן מחצית החיים של קלן הוא 35 שעות ולא 48 שעות.

  קלן, מגיע לרוב בכדורים של 20 מק''ג, או של 40 מק''ג (הסוג היותר נפוץ פה בארץ), יש גם רפואי מיוצר בגרמניה.

  המינון הוא לרוב 80-160 מק''ג לגברים, ובין 40 ל120 מק''ג לנשים. (לא ממולץ ליטול מעל ל200 מק''ג ביממה)

  קלן משפיע חזק מאוד על הרצפטורים ולכן בערך תוך שבועים של שימוש הוא מאבד מהאפקטים שלו, לכן שימוש מעל לשבועיים איננו יעיל, יש לעשות הפסקות של2-3 חודשים בין סייקל לסייקל על מנת לתת לרצפורטים להתאושש.

  הרבה מאוד ממליצים על סייקל של שבועיים קלן ואז שבועיים EC/ECA, דבר זה איננו אפקטיבי מכיון וגם אפדרין פועל על אותם רצפורטים ובקיצור זה כאילו והמשכתם להשתמש בקלן ללא הפסקה.

  לכן ממולץ לעשות שבועיים קלן, ואז קפאין או יהומבין לתקופה של חודש- חודש וחצי ואז ניתן לחזור שוב לקלן. לא ממולץ לשלב אפדרין+קלן או קלן+יהומבין או שלושתם יחדיו, שילוב זה לא עוזר במידה שמצידקה את הסיכון בשילוב בינהם.

  כול התנסות ראשונית עם קלן לא צריכה להיות עם מעל ל40 מק''ג
  לרוב ממולץ להתחיל ב20 מק''ג אבל גם 40 מק''ג לא אמורים לגרום לנזק.

  החומר איננו ממולץ ואף מסוכן לכול מי שסובל מבעיות של לחץ דם, בעיות קרדיולוגיות, מומים בלב, רשרוש,לחץ דם גבוה, לכן ממולץ לבדוק לחץ דם במאמץ ומנוחה ללא הקלן ולראות שהוא נורמלי כלומר מתחת ל120 על 75-80 ובזמן השימוש להשאר על 140 על 90 ואף מתחת לכך יהיה מצוין.


  תופעות הלוואי השכיחות הן רעידות בידיים, חרדה, דפיקות לב, מואצות והולמות ובחילה, הזעה מרובה, כאבי ראש, סחרורות, היפראקטיבות,עלייה בלחץ דם,יובש בפה, כאב בחזה, התכווציות שרירים, ולי לפחות היה קשה להרדם בלילה.

  לרוב ההשפעה מתחילה כ3-2 שעות לאחר הנטילה וממשיכה יחד עם תופעות הלוואי לכמשך 35 שעות. מרגישים דפיקות לב מאוצות, דופק מהיר, חום הגוף עולה מעט, הזעה, ופשוט היפר אקטיביות מטורפת, כאילו הכוח אין סופי, היידים רועדות מעט.

  מאחר שהתרופה רבת-עצמה, די במינון נמוך על מנת לגרום לאפקטים המתוארים

  סייקל לקלן יראה כך

  יום 1: 20 מק''ג
  יום 2: 40 מק''ג
  יום 3: 60 מק''ג
  יום 4: 80 מג''ג (לרוב ביום הזה יתחילו תופעות הלוואי להיות מורגשות יותר לכן לשיקולכם אם לעלות את המינון)
  יום 5: 100 מק''ג
  יום 6: 120 מק''ג
  יום 7-14: 120 מק''ג

  אם יש לכם קלן של כדורים של 40 מק''ג אז אפשר לעשות סייקל שכזה

  יום 1-4: 40 מק''ג
  יום 4-8: 80 מק''ג
  יום 8-14: 120 מק''ג


  כמה דברים שכדאי לזכור
  --------------
  לא לשלב קלן עם אפדרין או יהומבין
  לא לעבור את השבועיים שימוש ברצף
  יום כן יום לא, שבוע כן שבוע לא, לא עוזרים במידה מספקת לכן עדיף לעשות שבועיים שימוש רצוף, ואז קפאין\יהומבין לתקופה של חודש, בערך ואז לחזור לקלן.
  לא לקחת שעתיים לפני אימון.. עדיף לקחת על הבוקר שקמים ורק אחרי 6-5 שעות להתאמן.
  לדאוג תמיד לשתות 5 ליטר מים כול יום, זה ימנע התכווציות שרירים.
  לא לעבור את ה200 מק''ג ליום לפחות אם אתם לא בהמות של 140 קילו צפונה.
  לבדוק כול יום לחץ דם לראות שלא עוברים את 140 על 90.

  אני אישית השתמשתי בחומר והוא השאיר עלי רושם טוב, אני בטוח שאשתמש בו שוב פעם גם בעתיד.

  מבוסס על
  ---------
  קלנבוטרול: פתרון פלא להרזיה או תרופה מסוכנת? מאת מולי אפשטיין, ווינגיט
  EliteFitness Bodybuilding Forum Clenbuterol FAQ
  http://www.steroid.com/Clenbuterol.php
   

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...