ייעוץ עושה SS, שילוב ריצות ו-HIIT

הנושא בפורום 'אירובי וכושר קרבי' פורסם ע"י 1q2w3e, ‏26/4/17.

טוען...
  1. 199 נק' מוניטין
    0
    1q2w3e

1q2w3e משתמש פעיל

1q2w3e
    לייקים:
    200
    שלום אנשים יקרים.
    אני מתחיל תוכנית SS בקרוב, 3 פעמים בשבוע, הכושר הגופני שלי טוב יחסית ואני עושה 5 דק לקילומטר לריצות של שעה, פעמיים בשבוע בערך.
    לאחרונה אני מבצע HIIT ספרינטים רבע שעה ראשונה טרם אני רץ 40 דקות.
    למרחקים אני רץ בסבבה וזה לא קשה במיוחד, אבל הספרינטים זה דבר מטורף כמה שזה קשה, אני בקושי עומד יום למחרת.
    אז איך לשלב את האימונים?
    המטרה היא לשמור על כושר גופני ובריאות הלב עם הריצות וה-HIIT וגם לעשות מסה+כוח במכון עם הSS.

2. 12,143 נק' מוניטין
    0
    hanan

hanan משתמש משקיע משתמש כבוד

hanan
    משתמש כבוד
    לייקים:
    4,396
    אני מניח שאתה יודע את התשובה או שתוריד עצימות בריצות או עצימות באימוני הכוח.
    באופן כללי בתוכנית כמו SS שדורשת התאוששות מרבית בין האימונים לא כדאי לשלב ריצה.
    אם תבנה תוכנית עם אימון עצימות אחד בשבוע תסדר לך את ימי המנוחה בהתאם.

1q2w3e אוהב/ת את זה.
  3. 6 נק' מוניטין
    0
    PAWND

PAWND משתמש מתחיל

PAWND
    לייקים:
    3
    הייתי במצב בדיוק כמו שלך, הייתה תקופה שהייתי רץ ריצות ארוכות ועושה אינטרוולים וכשנרשמתי למכון ועשיתי SS הפסקתי עם הריצות כי זה פשוט בלתי אפשרי.
    הייתי ממליץ לך להזניח טיפה את הריצות ולהתמקד בתוכנית הכוח SS ואז כשתסיים אותה תוכל לחזור לרוץ ולעשות אימוני כוח בלי יותר מדי בעיות.

4. 199 נק' מוניטין
    0
    1q2w3e

1q2w3e משתמש פעיל

1q2w3e
    לייקים:
    200
    ואחרי הSS העצימות תרד? לא הבנתי.. הרי השריר ידרוש יותר גירוי.

5. 6 נק' מוניטין
    0
    PAWND

PAWND משתמש מתחיל

PAWND
    לייקים:
    3
    כל הקטע ב-SS זה לעלות במשקלים כל אימון עד שאתה כבר לא מצליח וגם אז אפשר ורצוי לעשות ריסט.
    כשמשנים תוכנית כוח, עדיף להוריד את העצימות לבערך 80-90% מהמשקל המקסימלי שעשית ב-SS ואז עולים לפי התוכנית.
    אני ממליץ לך לעבור לתוכנית שההתקדמות בה היא יותר איטית וככה גם העצימות תרד. אתה יכול גם לבנות לעצמך תוכנית ואז כל שבוע למשל להעלות את המשקל ב-2.5 או 5 ק"ג. בינתיים תשאר עם ה-SS אלא אם ריצות וספרינטים דחופים לך כרגע (אני למשל החלפתי את התוכנית למרות שלא הגעתי למימוש מקסימלי בגלל יום סיירות וגיבושים).

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...