☢☢ נמצא באג שמשפיע על עדכון משתמשים בפורום ☢☢

הנושא בפורום 'משוב, תמיכה טכנית והודעות הנהלה' פורסם ע"י Mike, ‏20/11/14.

טוען...
  1. 68,216 נק' מוניטין
    0
    Mike

Mike מנהל אתר מנהל

Mike
    מנהל
    לייקים:
    10,072
    שלום לחברי הפורום,

היום נמצא באג (שאנחנו יצרנו לאחר עדכון מוד המוניטין לפני כמה ימים) שהשפיע, סביר להניח, על כל המשתמשים באתר - אבל בעיקר על משתמשים חדשים. הבאג בעצם מנע כל עדכון שהתבצע בפרופיל המשתמש ב-5 ימים האחרונים.

מה זה אומר?

1. משתמשים מושעים לא הוסרו בזמן מהשעיה (ואולי בכלל לא - אבל כעת זה סודר ואם ההשעיה הסתיימה, המשתמשים אמורים לגלוש תקין בפורום).
    2. כותרות משתמש לא עודכנו (אותה הבעיה שהתרחשה עם @שלד הלילה שנשארה לו התת כותרת "מושעה" לאחר שיצא מהשעייה ואי אפשר היה לשנות אותה).
    3. סביר להניח שהמוניטין לא התעדכן בזמן אמת - אבל באופן גלובלי הוא עדיין נרשם במערכת וכעת עודכן לכולם.
    4. משתמשים בייעוץ אישי - לא נגמרה לכם החבילה בזמן (משמע אם לא היינו עולים על הבאג, היה יכול להיות לכם ייעוץ אישי לנצח :) ).
    5. משתמשים חדשים שנרשמו לאתר קיבלו שגיאה ולא יכלו לצפות בפורום (נשלח אימייל לכל המשתמשים שנרשמו ב-5 ימים האחרונים).

לשם הבהרה, אין שום בעיה או תקלה באבטחת האתר. האבטחה באתר היא מבין הגבוהות ברשת וזה משהו שאני שומר עליו כעדיפות עליונה מכל דבר אחר איי שם. הסיסמאות שלכם מוצפנות באופן מבין המחמירים ביותר שניתן למצוא כיום באינטרנט ובמיוחד באתרים דינאמים/פורומים. השרת של האתר גם כן מאובטח עם פיירואל חיצוני (חומרה) וגם פנימי (תוכנה) - יחד עם עשרות פרמטרים מסביב שכנראה לא מעניינים אתכם במיוחד.

מצטערים על אי הנעימות ומקווים שתהיה לכם המשך גלישה נעימה.
    בקרוב הפתעות נוספות באתר :)

2. 3,584 נק' מוניטין
    0
    שלד הלילה

שלד הלילה פעם הייתי קפטן קקי

שלד הלילה
    לייקים:
    1,326
    רגע... אפשר להשאר עם התת כותרת שלי? "מושעה"

3. 68,216 נק' מוניטין
    0
    Mike