מידע תחרויות אתגר מעניינות

הנושא בפורום 'קרוספיט/Crossfit' פורסם ע"י zfridman, ‏16/7/09.

טוען...
  1. 62,097 נק' מוניטין
    0
    coldfire

coldfire מושעה משתמש כבוד

coldfire
    משתמש כבוד
    לייקים:
    6,893
    אני מדבר על הנושאים שאני מוצא לנכון. הפורום הזה לא נועד לפרסום העסקים האישיים שלך, אלא לדיון של כל מה שקשור לקרוספיט.

ולא, אתה לא עושה את האימון היומי כל יום. אין צורך לשקר.

2. 113 נק' מוניטין
    0
    crossfit 360

crossfit 360 משתמש מתחיל

crossfit 360
    לייקים:
    0
    ידידי,היה נעים מאוד ,בהצלחה בהמשך הדרך ...

3. 309 נק' מוניטין
    0
    zfridman

zfridman משתמש מתחיל

zfridman
    לייקים:
    0
    לפי איך שזה נראה, הנושאים שאתה מוצא לנכון הם בעצם אלו שרק מתאימים למה שאתה חושב. אם באנו פה בשביל דיון, הרי הדיון לא יכול לנטות רק לכיוון שלך.
    בנוסף איך בדיוק דרכו לך על האצבעות או היבלות, שאתה נגרר לתגובות מיותרות שכאלו.
    לא נראה לי איך אומרים שכל הידע קיים רק אצלך, או שבעברית בלעת את כל השכל

4. 62,097 נק' מוניטין
    0
    coldfire

coldfire
    משתמש כבוד
    לייקים:
    6,893
    אין לי בעיה, תוביל את הדיון לאן שרק בא לך, רק שכל הדיונים פה נגמרים ב"בוא נפסיק עכשיו".

מעולם לא טענתי שכל הידע אצלי, אבל אם בן אדם חדש ייכנס לפורום הזה, הוא לא יכול ללמוד מפה כמעט כלום חוץ מ"בוא נקדם את הקהילה הזאת". לא מרשים פה לדבר על שום דבר.

5. 28,609 נק' מוניטין
    0
    bentzurm

bentzurm משתמש משקיע משתמש כבוד

bentzurm
    משתמש כבוד
    לייקים:
    7
    אלכס! לחדר!. אין ארוחת ערב ואני לא מרשה לך לדבר. גם לא עם הבובות.

6. 309 נק' מוניטין
    0
    zfridman

zfridman משתמש מתחיל

zfridman
    לייקים:
    0
    אז אחלה, בוא נתחיל!
    במהלך הדיון הנוכחי שהתחיל בהצעה להשתתף בתחרות ריצה אתגרית, לא מתוך זה שאנחנו מבצעים רק ריצה אלא מתוך הרצון להתמודד עם משהו מחוץ לאיזור הנוחות שלי בעקרון.
    אני לא מת על ריצות ביחוד לא ארוכות, אני לא רואה בהן טעם ומעדיף את הספרינטים או אימון אינטרוולים (איך אומרים למדתי להילחם אז אין לי צורך בלרוץ :79nb:).
    בנושא של תחרות החוף, זה נראה לי אתגר מעניין. לא רק שמדובר בריצה וסיבולת אלא יש פה מרכיב מוגבר של סיבולת שריר, בנושא של ריצה בחול במים ועל קרקע סלעית. בכל הקשור לזה, זה נראה לי מבחן יפה ליכולת האישית שלי ושל כל קרוספיטר בכל הנוגע לצורת האימון שלנו. על אחת כמה וכמה אם נגיע לריצה ונגיע למיקומים יפים, כשההתמודדות היא מול רצים מקצועיים וטריאתלוניסטים. (יש פה נכון איזה שהוא אלמנט של אמרנו לכם). דבר אחרון הריצה הזו היא עוד דוגמא של אימון ללא התמחות מסויימת.
    הבעיה היא שהאשכול הפך, כרגיל להתנצחות בין המרימים הכבדים פה לבינינו על טיב האימונים שלנו והאם אנחנו דובקים בפרוטוקול האמיתי של קרוספיט. דבר אחד ששוכחים פה שהפרוטוקול האמתי היא של כל הזמן גיוון ומגוון, לא זכור לי שראיתי או קראתי התרסה כנגדך על למה אתה לא רץ למה אתה לא עושה muscle ups או תרגילים על בסיס משקל גוף. התגובה הראשונה הייתה מעין התנשאות, שהיא לכשעצמה הייתה מיותרת ולא במקום לחלוטין.
    אתה רוצה לקדם את הדיון, בוא תסביר איך אולי שיטת האימון שאתה דוגל בה (באמת אין לי מושג מה צורת האימון שלך) תתרום להתמודד במירוץ שכזה. יתרה מזו במידה וכן נתארגן להשתתף במירוץ, בוא זרוק את עצמך לעניין גם לא כתחרות בנו אלא כמבחן עצמי!.
    נראה לי עדיף על פני התנצחות עם עומרי בכל הנוגע לפירסום ושיווק, שלדעתי הוא מאמן קרוספיט מוסמך וכן מותר לו להודיע שהוא מנהל קבוצה ולתת את השעות כי שם זה המקום יהיה לראות בדיוק מה זה קרוספיט ולעבוד על זה כמו שצריך. טוב מראה עיניים ממקרא עיניים (עיברתתי פתגם)

7. 62,097 נק' מוניטין
    0
    coldfire

coldfire
    משתמש כבוד
    לייקים:
    6,893
    סוף סוף מישהו פה עונה לעניין. אתה יכול להתריס נגדי שאני לא עושה muscle ups או ריצה, אבל זה לא יהיה רלוונטי כי אני לא מתאמן כקרוספיטר כרגע וזה לא משרת את המטרות שלי כרגע. בתקופות בהן אני משלב אימוני קרוספיט אתה יכול לשאול אותי למה אני לא עושה muscle ups :)
    לגבי צורת האימון, אתה יכול לעקוב אחרי הלוג שלי פה בפורום, אבל זה לא רלוונטי לקרוספיט כרגע. הדיון הוא לא האתגר עצמו. סה"כ זרקנו לכם עוד כמה אתגרים נחמדים שלא כוללים ריצה, אלא דברים שאתם פחות רגילים אליהם. לא רואה בזה כל רע. פשוט יש לכם פחד כלשהו מפני אתגרים שכוללים משהו כבד, או לפחות זה הרושם שקיבלתי.

אין לי בעיה עם זה שעמרי מודיע שהוא מוסמך וכל מה שהוא רוצה להודיע. יש לי בעיה עם זה שהוא לא מוכן לדון בכלום או לפחות הייתה לי בעיה. אני לא הולך לפתח דיונים איתו יותר.

נערך לאחרונה ב: ‏18/7/09
  8. 309 נק' מוניטין
    0
    zfridman

zfridman משתמש מתחיל

zfridman
    לייקים:
    0
    קיבלתי את ההזמנה, אני אציץ בלוג (לא מבטיח באופן קבוע אבל לפחות מדי פעם).
    הרושם שקיבלת מוטעה לדעתי, יתכן אולי מהעובדה שאף אחד מאיתנו לא פירסם לוג פומבי.
    אני יכול לדבר על עצמי אישית, אני עוקב אחרי תוכנית ותבני של קרוספיט שמתאימה לי ולצרכים שלי.
    הבסיס שלי הוא ה strength bias ועליו אני בוחר WOD שמתאים לי לפי כללי התוכנית.
    בכל הנוגע להרמה של דברים כבדים, אני כרגע לא נמצא במשקלים מרשימים רק בגלל שאני עעובד על ליטוש הטכניקה שלי לכן בחרתי להתחיל מרף מסויים שיאתגר אותי מספיק ועדיין יאפשר לי לשמור על טכניקה. אני מטפס במשקל בהתאם להתקדמות לינארית שקבעתי לי.
    בנוסף יש עלי מגבלה של ציוד וזמן, ציוד אני לאט לאט אוסף או מאלתר. זמן מכיוון שהאימונים שלי ברובם בשעות הערב המאוחרות ובתור איש משפחה זו ברכה קיימת שבהמשך בטוח תשתנה (ילדים גודלים ולוקח זמן עד שהם משתינים בחזרה בכיוון שלך).
    קבעתי לעצמי תקופה מסויימת של מעקב אחרי התוכנית הזו, עם חסם עליון שקבעתי. בהמשך נראה לי שאעקוב אחרי האתר הראשי ובימים הכבדים אנצל את מכון הכושר בעבודה (בעייתי קצת בנושא ההנפות האולימפיות, אבל זה מה יש). אישית כעת אני לא מכיר מקום נורמלי שיאפשר לי לבוא בהתאם לתדירויות של האימונים הכבדים, מבלי לקרוע לי את הכיס על מנוי שנתי.
    ועכשיו מבחינת אתגרים, מבחינת אימוני קרוספיט למה באמת אתה לא עושה MU ?

9. 62,097 נק' מוניטין
    0
    coldfire

coldfire
    משתמש כבוד
    לייקים:
    6,893
    הבנתי אותך. אז אתם מוזמנים לפתוח כאן לוג אימונים שיהיה לכולנו יותר קל לעקוב אחרי מה כל אחד עושה ואיך זה עובד.

לגבי MU, אני לא עושה כי אני לא עושה קרוספיט כרגע. כשאני אחזור לעשות אימוני קרוספיט, אני מבטיח שיהיו שם Muscle ups :)

בקשר למקומות נורמליים, אני לא יודע איפה אתה גר, אבל יש לך את הדר יוסף למשל.

10. 309 נק' מוניטין
    0
    zfridman

zfridman משתמש מתחיל

zfridman
    לייקים:
    0
    אחלה מקובל, אני גר בחולון אז הדר יוסף קצת רחוק ומאוחר לי כרגע.

11. 62,097 נק' מוניטין
    0
    coldfire

coldfire
    משתמש כבוד
    לייקים:
    6,893
    אחלה. כשאמרת שהבסיס שלך הוא strength bias, זה אומר שאתה עושה CFSB?

12. 309 נק' מוניטין
    0
    zfridman

zfridman משתמש מתחיל

zfridman
    לייקים:
    0
    כן בהתאם למה שזמין לי כמו שכתבתי

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...