אחר מר אולימפיה 2008 יוצא לתחרות באירופה

הנושא בפורום 'עולם פיתוח הגוף ופיטנס' פורסם ע"י black356, ‏5/10/08.

טוען...
  1. 3,295 נק' מוניטין
    0
    black356

black356 משתמש משקיע משתמש כבוד

black356
    משתמש כבוד
    לייקים:
    0
    נראה שזרם המתחרים המקצועיים שטסים לחו"ל להתחרות מתגבר.מר אולמפיה 2008, דקסטר ג'קסון, ייצא להתחרות בתחרות גרנד פרי שתתרחש באחד-עשר באוקטובר, בעיר Timosoara שברומניה. כשהוא נזהר מלהישמע בטוח יתר על המידה בעצמו, הוא מצהיר שהוא מצפה ללא פחות מנצחון.

זאת התחרות השנייה שלו בחו"ל. במרץ, אחרי הניצחון השלישי שלו בתחרות ארנולד קלאסיק, הוא התחרה בתחרויות גרנד פרי מקצועיות באוסטרליה ובניו זילנד. הצהירו שהוא נראה טוב יותר בתחרויות הללו מאשר בארנולד קלאסיק. המתחרה בן השלושים ותשע מצפה לכך ויותר.

"אני חושב שכדאי שאלך" אומר ג'קסון. "בטוח שאהיה בתנאים טובים יותר. כשאני טס אני מתיבש יותר מסיבה מסויימת, כך שאני צריך לשתות הרבה רק כדי להאט את התהליך. רוב החבר'ה, כשהם טסים הם מתנפחים."

לפי ג'קסון, הוא עדיין מתרגל לרעון הזכייה.

"אני הולך ווחושב רק על מר אולימפיה, מר אולימפיה... זה כל מה שעובר בראשי," ג'קסון צוחק. "אבל זה עדין לא שקע. החברה שלי קוראת, היא וכמה מחברי קראו משהו כמו קדימה מר אולימפיה. ואני חושב לא, זה לא נשמע נכון, אל תקראו לי כך עדיין. ג'אי (קאטלר, המתרגם :79nb:) אמר לי שיעברו קרוב לשלושה או ארבעה חודשים. הוא אמר שזה משך הזמן שלקח לזה להבין ("לשקוע" במקור, המתרגם).

בין המתחרים בגרנד פרי ברומנייה החודש:

Khalid Almohsinawi, Netherlands
    Hanni Glanville, United Kingdom
    *Dexter Jackson, USA
    Martin Kjellstrom, Sweden
    Cesar Mendible, Venezuela
    Manfred Petautschnig
    *Ronny Rockel, Germany​

*Sergey Shelestov, Russia
    Tommi Thorvildsen, Norway
    Ricky Welling, United Kingdom​

* התחרו באולימפיה 2008​