ייעוץ איך התפריט? -חיטוב-

הנושא בפורום 'תזונה ותוספים' פורסם ע"י דינוזאור, ‏26/6/14.

טוען...
  1. 10 נק' מוניטין
    0
    דינוזאור

דינוזאור משתמש מתחיל

דינוזאור
    לייקים:
    10
    משקל עכשיווי: 90
    משקל יעד: 80
    אחוז שומן: 16% [כן, עליתי מ12, היתה תקופה לא משהו אני גם בקרוב ניכנס לחדר ניתוח שוב]

זה תפריט שאדם מקצוען הכין לי דוגל בטבעיות נטו[בקושי כדורי קפאין], ללא "שורפי שומן" ו"שורפי כרטיס אשראי".. והבן אדם נראה מדהים וכל הכבוד לו

אני מפסיק להתעסק בקקי ומתחיל להתעסק בדברים היותר רציניים, נאמר לי שיש לי פוטנציאל מעולה רק צריך קצת להיפטר מכמה אחוזים טובים..

איך זה לדעתכם? למרות שלא משנה מה תגידו אני אשאר עם זה או אולי אתייעץ עם זה שהכין לי את התפריט, אבל בכל זאת לשמוע דעות אני תמיד רציני ולוקח בכובד ראש !
    שיהיה אחלה יום

שאלה - לנשנש יוגורט 1/2 ביום של יופלה 0% או JOY ביום, נחשב לא טוב? יגרום לי לחרוג מהתפריט משמעותית? יאט את הקצב של החיטוב?

2. 5,096 נק' מוניטין
    0
    yogevnn

yogevnn מנהל ראשי מנהל

yogevnn
    מנהל
    לייקים:
    2,069
    איך יודע אחוזי שומן? ואיזה ניתוח?

עוד לפני שראיתי את התפריט...זה שבן אדם נראה טוב לא אומר שהוא יודע איך הוא הגיע לזה קח את זה בחשבון..

לגבי התפריט קשה להגיד ככה כשאין ערכים, אבל סה"כ נראה בסדר רק לא אהבתי את העובדה שיש שם "מיד אחרי האימון" לפחות שעה לפני השינה וכו'...כנראה שאותו בן אדם מאמין במיתוסים שונים וזה רק מחזק את מה שאמרתי מקודם, סביר להניח שהוא לא באמת יודע איך הוא הגיע למה שהוא הגיע,

3. 10 נק' מוניטין
    0
    דינוזאור

דינוזאור משתמש מתחיל

דינוזאור
    לייקים:
    10
    אז ככה, זה יועץ ב IB+, ועשיתי בדיקה כמובן כמו בכל מקום שנותן ייעוץ אישי..
    אבל זה לא קריטי החלבון כי כרגע אין לי חלבון לאחר אימון, והלפני השינה אני מעדיף לקנות לי איזה חלבון קטן כזה שתמיד המליצו לי עליו משהו לפני השינה, מחפש כרגע מה כדאי..

4. 5,096 נק' מוניטין
    0
    yogevnn

yogevnn מנהל ראשי מנהל

yogevnn
    מנהל
    לייקים:
    2,069
    קזאין?

חבל לי שאתה תיפול על כל המיתוסים האלה..אין חשיבות לסוג החלבון בין קזאין למי גבינה העיקר שתגיע לכמות החלבון היומית. ולא זה לא חשוב אם זה בא מאבקה או מטונה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...
נושאים דומים
  1. AlonT
    תגובות:
    9
    צפיות:
    1,520
  2. gome12
    תגובות:
    4
    צפיות: