מוקדי שירותי הביטחון

הנושא בפורום 'אוף טופיק' פורסם ע"י Bariah, ‏26/6/14.

טוען...
  1. 6,653 נק' מוניטין
    0
    Bariah

Bariah משתמש משקיע

Bariah
    לייקים:
    992
    בדיוק אחרי הסיפור עם ההתעלמות של המוקדנים במשטרה מהילדים החטופים ביו"ש, מגיע הדבר הזה ומראה שגם במד"א יש לנו על מי לסמוך -
    http://www.mako.co.il/news-law/lega...41004.htm?sCh=3d385dd2dd5d4110&pId=1898243326
    (ההקלטה לשיחה איפשהו באמצע הכתבה)

למען הסר ספק, כן יכול להיות שהיא שגרה צוותי הצלה ותוך כדי ניסתה "להוציא" מהבחורה את זה שהיא מחרטטת, אבל לפי האדישות שלה זה פשוט נראה כאילו היא זרקה זין.

2. 5,486 נק' מוניטין
    0
    oz25

oz25 משתמש משקיע משתמש כבוד

oz25
    משתמש כבוד
    לייקים:
    2,174
    חד"כ:
    Space חולון
    זה אומנם בלתי מתקבל על הדעת לשמוע דבר כזה אבל אני בהחלט יכול להבין את המוקדניות בתחומים השונים.

זה יפה להגיב ככה מהצד ולא לחוות את זה על בשרך. הבחורות הללו מקבלות מאות אם לא אלפי שיחות ביום.

יש מספיק אנשים מפגרים שמתקשרים סתם והמוקדניות צריכות לזהות מתי מדובר במקרה אמיתי ומתי לא.

גם אני עובד בעבודת סיור באבטחה ויש מלא מקומות שאני מוזעק אליהם ומגיע אליהם כל יום בתאכלס שלא ממש לצורך.

3. 119 נק' מוניטין
    0
    henb

henb משתמש מתחיל

henb
    לייקים:
    42
    אין פה עניין של לזהות מתי זה אמיתי!
    מחובתם של ארגוני ההצלה להתייחס לכל מקרה כאילו היה אמיתי.. נכון, יש משועממים, אבל בשביל הסיכוי שאולי זה מקרה אמיתי ארגוני ההצלה (במקרה הזה המוקדנית) חייבים לפעול ומהר..
    לא צריך לקבל כל אחד / אחת להיות במוקד חרום! זה עניין של חיים ומוות.

4. 6,653 נק' מוניטין
    0
    Bariah

Bariah משתמש משקיע

Bariah
    לייקים:
    992
    הייתה תקופה שהייתי חמ"ליסט בצבא והיינו מקבלים נוהל 9, הרבה היו חרטא אבל הייתי מפעיל שיקול דעת ותוך כמה שניות אם לא ממש ברור לי שזה חרטא, הייתי מתייחס לזה כמקרה אמיתי.
    ההתנהלות בשיחה הזאת הייתי ביזיונית בכל מקרה.

הפתרון הכי פשוט יהיה להעביר חוק שיהיה אפשר לאכן טלפון של כאלה שעובדים על מוקדי חירום ולקנוס אותם בכמה אלפי שקלים.

nlr666, DDT, TvrSp12 ומשתמש נוסף אוהבים את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...