דיון אבקה של powertech pro whey

הנושא בפורום 'תזונה ותוספים' פורסם ע"י Harl3mShake, ‏22/6/14.

טוען...
  1. 24 נק' מוניטין
    0
    Harl3mShake

Harl3mShake משתמש פעיל

Harl3mShake
    לייקים:
    8
    קניתי אבקת חלבון powertech pro whey בטעם קרם עוגיות , שהיא כביכול אמורה להיות מ מי גבינה , אך ברכיבים כתוב גם חלבון סויה איזולט... איך אני יודע כמה אחוז מהחלבון שבאבקה הוא מסויה ? כי חלבון סויה הרבה פחות טוב ויש כאלה שלא מחשיבים אותו בכלל ...

2. 100 נק' מוניטין
    0
    peta11

peta11 משתמש מתחיל

peta11
    לייקים:
    29
    תשלח לבדיקות מעבדה, חוץ מזה אין ממש דרך לדעת. בגלל זה אני קונה אבקות מחברות גדולות וקורא מרכיבים לפני זה.

3. 24 נק' מוניטין
    0
    Harl3mShake

Harl3mShake משתמש פעיל

Harl3mShake
    לייקים:
    8
    זה יעלה לא מעט ... מישהו יודע ?

4. 2,420 נק' מוניטין
    0
    Spasm32

Spasm32 משתמש פעיל

Spasm32
    לייקים:
    440
    אתה לא יכול לדעת בדיוק אבל רשימת המרכיבים מסודרת לפי כמות. בהנחה שזה לא הרכיב הראשון ברשימה, והמוצר מתואר כ"אבקת חלבון מי גבינה", אני משער שיכולה להיות שם כל כמות בין 1% ל-49% פחות או יותר, בהתאם למיקום ברשימת הרכיבים.

5. 24 נק' מוניטין
    0
    Harl3mShake

Harl3mShake משתמש פעיל

Harl3mShake
    לייקים:
    8
    המוצר מתואר כחלבון מי גבינה ולא מזכירים בכלל את הסויה רק ברכיבים הוא פתאום מופיע ... מופיע שני לאחר חלבון מי גבינה...
    כל סקופ 27 גרם חלבון אני מקווה שיש םש לא יותר מ 1 גרם בכל סקופ אחרת זה גניבה ... אני יחשיב אותו כ 27 גרם חלבון בתפריט נראה לי למרות זאת

6. 2,420 נק' מוניטין
    0
    Spasm32

Spasm32 משתמש פעיל

Spasm32
    לייקים:
    440
    בתור התחלה, חלבון זה חלבון, בין אם הוא סויה או מי גבינה. קיימים מספר הבדלים בין הסוגים אבל היחיד שבעל משמעות כלשהי הוא המחיר.
    דבר שני, זה לא גניבה כל עוד 51% מהמוצר הוא מי גבינה, מה שמתיר להם לקרוא למוצר "חלבון מי גבינה".

7. 1,467 נק' מוניטין
    0
    omerh84

omerh84 משתמש פעיל

omerh84
    לייקים:
    486
    יש שגיאה קלה באימרה שחלבון זה חלבון - יש חלבונים מלאים המכילים את כל חומצות האמינו ויש חלבון לא מלא שמכיל רק חלק מחומצות האמינו. בכל אופן - אתה מחשיב את זה כ-27 גרם חלבון כמובן כי זה באמת בשורה התחתונה לא כזה קריטי. אתה צריך להחשיב כל חלבון באשר הוא ורק לשמור על שני קווים מנחים - 2 גרם חלבון לק"ג משקל גוף ו-70% מסך החלבונים צריכים להיות חלבונים מהחי (חלבון מלא). בהצלחה :)

8. 3,175 נק' מוניטין
    0
    Arik

Arik משתמש פעיל

Arik
    לייקים:
    605
    חד"כ:
    אוניברסיטת בן גוריון
    נראה לי הוא התכוון לפיטואסטרוגן שקיים בסויה מאשר החומצות האמינו.

9. 24 נק' מוניטין
    0
    Harl3mShake

Harl3mShake משתמש פעיל

Harl3mShake
    לייקים:
    8
    אני אוכל 2 גרם חלבון מלא לק"ג משקל גוף ... זה נורא ? זה יוצא לי הרבה חלבון כולל הלא מלא איזה 220 בערך ... שוקל 80 (כאילו אוכל 160 גרם מלא)

10. 3,175 נק' מוניטין
    0
    Arik

Arik משתמש פעיל

Arik
    לייקים:
    605
    חד"כ:
    אוניברסיטת בן גוריון
    אם אתה במסה, אין סיבה מיוחדת לאכול כזו כמות של חלבון. בחיטוב זה יותר חשוב לאכול חלבון פר משקל גוף

11. 24 נק' מוניטין
    0
    Harl3mShake

Harl3mShake משתמש פעיל

Harl3mShake
    לייקים:
    8
    אני במסה תמידית חח , מדוע ? לפי מה שאני יודע הרבה אנשים ממליצים על 2 גרם חלבון מלא לכל קג ולא להתייחס לחלבון הלא מלא ... ושמתי לב שעליתי שומן במסה בתקופות שאכלתי פחות חלבון

12. 2,420 נק' מוניטין
    0
    Spasm32

Spasm32 משתמש פעיל

Spasm32
    לייקים:
    440
    כל חלבון כידוע לנו מורכב מחומצות אמינו. את רוב חומצות האמינו הגוף שלנו יודע "לייצר" (להכין מחומצות אחרות) בעצמו, אך קיימות מספר (8 אם אני זוכר נכון, אין כח לבדוק) חומצות שהגוף לא מסוגל לייצר בעצמו והדרך היחידה לקבל אותן היא מהמזון, החומצות האלה נקראות "חומצות אמינו חיוניות". חלבון מלא הוא חלבון המכיל את כל חומצות האמינו החיוניות, חלבון לא מלא, הוא חלבון המכיל רק חלק או אף אחת מהחומצות החיוניות. עכשיו, הבעיה בחלבון מלא ולא מלא מתרחשת כאשר לא צורכים חלבון מלא בכלל, אבל כל עוד אתה צורך חלבון מלא (חלב, גבינות, בשר, ביצים וכו') בכמות שהיא לפחות סבירה, אתה לא חייב לצרוך את כל החלבון שלך ממקורות מלאים, בסופו של דבר, הגוף ישתמש רק בכמות החומצות החיוניות שהוא צריך, ואת השאר הוא ימיר לחומצות אחרות או לאנרגיה.

בקשר לפיטואסטרוגן, לא מאמין שזו בעיה מאחר ומדובר בחלבון סויה איזולט.

לסיכום, על חלבון שילמת וחלבון קיבלת, איך שלא תסתכל על זה. והנזק היחיד שנגרם פה הוא לכיס שלך שכן חלבון סויה זול בהרבה מחלבון מי גבינה ולבלוטות הטעם שלך שכן חלבון סויה פחות טעים מחלבון מי גבינה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...
נושאים דומים
  1. taln95
    תגובות:
    5
    צפיות:
    1,105
  2. Gekass
    תגובות:
    10
    צפיות: