ייעוץ קראטין

הנושא בפורום 'תזונה ותוספים' פורסם ע"י Kobilevi, ‏22/6/14.

טוען...
  1. -18 נק' מוניטין
    0
    Kobilevi

Kobilevi משתמש מתחיל

Kobilevi
    לייקים:
    0
    שלום, אני בן 21 מתאמן שלושה חודשים עד עכשיו הייתי משתמש בגיינר סופר אפקט לא יודע עד כמה הוא באמת עזר לי עליתי 4 קילו והציאו לי לקחת קארטין מה אתם ממליצים? אני רוצה לעבור לחלבון ולהפסיק אם הפחמימות כיאילו עד היום הקפדתי יותר על פחמימות מה אומרים תודה ואיזה סוגים יש

2. 77 נק' מוניטין
    0
    alexss

alexss משתמש פעיל

alexss
    לייקים:
    31
    הדעה האישית שלי זה שלא צריך בתחילת מסה לקחת גיינר כי בהתחלה זה לא ממש קשה לאכול את כמות האוכל הזאת אבל לקראת הסוף כשכמות הקלוריות די גדולה וקשה לסיים אז כן אפשר לשלב גיינר אבל בהתחלה אין צורך..

בנוגע לקריאטין תקרא פה על הקריאטין ותחליט בעצמך אתה בן אדם מבוגר ואחרי שתקרא ותדע מה זה ההחלטה צריכה לבוא ממך:

http://www.kilogram.co.il/1514/תוספי-תזונה-חלק-ב/

בהצלחה! :)

3. -18 נק' מוניטין
    0
    Kobilevi

Kobilevi משתמש מתחיל

Kobilevi
    לייקים:
    0
    קראתי כול מה שכתוב שם ועדיין אני לא מבין אם זה מומלץ לא מומלץ אם מה צורכים ולמה זה עוזר אני די חדש בעיניין סליחה על הבו

4. -20 נק' מוניטין
    0
    GiladTanji

GiladTanji מושעה

GiladTanji
    לייקים:
    19
    קריאטין מונוהידריט\ או מיקרוניזיד שניהם אותו דבר רק גריסה שונה, מאוד מאוד מומלץ 5 גרם ליום במשך כל תקופת המסה שלך.. עוזר בהתאוששות שריר בצורה נפלאה וסופח קצת נוזלים אבל לא משהו שצריך להפריע לך בזמן מסה. לגבי גינר או חלבון רגיל אם אתה מגיע לערכים סופיים של פחמימה חלבונים אז לא צריך לא את זה ולא את זה אם יש בעיה בחלבון תשלב חלבון מי גבינה רגיל.. אם יש בעיה גם בפחמימה תשלב גינר פשוט מאוד..

5. -18 נק' מוניטין
    0
    Kobilevi

Kobilevi משתמש מתחיל

Kobilevi
    לייקים:
    0
    תודה על התגובה אחי
    אני רוצה להבין קארטין זה חלבון? זה אבקה מה זה? אם אני יקח את זה אחרי אימון במשך חודש חודשיים אני יראה תוצאות של מסת שריר?

6. -20 נק' מוניטין
    0
    GiladTanji

GiladTanji מושעה

GiladTanji
    לייקים:
    19
    ואוווו:faceplam: תקשביב קובי, זה לא עובד ככה שאתה נכנס לפורום שואל ועונים לך וזהו! אני ועוד הרבה חברים בפורום הזה כמוני נמצאים פה כדי לעזור ולעזר אחד בשני.. לפי השאלה שלך אני מבין שלא נכנסת לאתר של קילוגרם ולא קראת אפילו מאמר אחד.. המלצתי החמה אלייך כנס לאתר תתחיל לקרוא את כל מה שרלוונטי אלייך וכל מה שמעניין אותך ולאחר מכן תבוא לשאול שאלות( אם יהייו) אני מבטיח לך שאענה לך על כל מה שלא תבין! בהצלחה :up:

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...
נושאים דומים
  1. l3ilabong
    תגובות:
    29
    צפיות:
    2,937
  2. lior0607
    תגובות:
    18
    צפיות: