בנוגע להתחלת ייעוץ

הנושא בפורום 'שאלות לפני רכישת ייעוץ אישי' פורסם ע"י JerminNN, ‏21/6/14.

טוען...
  1. 0 נק' מוניטין
    0
    JerminNN

JerminNN משתמש מתחיל

JerminNN
    לייקים:
    0
    אני כבר מתאמן חצי שנה רצוף אפשר להגיד אם תזונה די מוקפדת ( לא עד כדי כך )

ועדיין לא ראיתי תשינוי שחל בי ,
    התעניינתי בייעוץ אישי שלכם , אם אפשר הסבר של אחד המאמנים בפרטי , יותר מעמיק לגבי איך זה מתנהל ואיך נתנהל אחד עם השני ומתי ייראו תוצאות אני יישמח , שבת שלום =]

2. 77 נק' מוניטין
    0
    alexss

alexss משתמש פעיל

alexss
    לייקים:
    31
    אני לא קשור לצוות האתר אבל בתור מי שלוקח ייעוץ באתר הזה כבר חודשיים בערך אני יכול להעיד על שיפור.
    המטרה שלי הייתה מסה ובחודשיים חלה עלייה במסה ועלייה במשקלי העבודה בתרגילים וכמו כן משה (המייעץ מטעם האתר) תיקן לי את הטכניקה ברוב התרגילים שהטכניקה שלי הייתה לקויה ובנוסף הוא ממש נחמד ועונה כמעט על כל שאלה ששואלים אותו וזה ממש עוזר ובוא נגיד שעכשיו בנוסף למסה הכפלתי גם את הידע שלי בתחום האימונים...

מומלץ בחום!

yogevnn אוהב/ת את זה.
  3. 65,800 נק' מוניטין
    0
    Mike

Mike מנהל אתר | לשעבר Moshe מנהל

Mike
    מנהל
    לייקים:
    8,289
    שלום,

התהליך דיי פשוט:
    לאחר רכישת חבילת הייעוץ, אתה מקבל הוראות לאימייל עם כל מה שאנחנו צריכים כדי להתחיל בתהליך. אתה פותח הודעה בפורום הייעוץ הפרטי, שרק לך וליועץ האישי יש גישה אליו. לאחר מעבר על הפרטים האישיים שלך, מורכבת לך תוכנית אימונים ותזונה בהתאמה אישית ומשם מתקדמים, בעיקר ע״י העידכונים שלך (לאחר כל אימון או פעם בשבוע, אתה מחליט). את השינויים בתזונה עושים לאחר כל שקילה (עצמאית) שאתה מבצע, אחת לשבוע.

יש לנו גם מדיניות של החזר כספי מלא במידה ולא תראה תוצאות תוך 3 חודשים מתחילת הייעוץ (בהנחה שהקפדת על התפריט ותוכנית האימונים שנתנו לך).

אם יש לך שאלות נוספות, אתה מוזמן לפנות אלי בפרטי, לשלוח לי אימייל לכתובת בתחתימה או להגיב כאן.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...