ייעוץ התלבטות בין אירובי למסה, נתונים בפנים.

הנושא בפורום 'מתחילים בתזונה ואימונים' פורסם ע"י slangg, ‏20/6/14.

טוען...
  1. 0 נק' מוניטין
    0
    slangg

slangg משתמש מתחיל

slangg
    לייקים:
    0
    צהריים טובים,
    אני מתלבט בין אם להוריד משקל=אחוזי שומן בגוף לבין בניית מסה.
    אז ככה נתונים:
    גובה:173
    משקל:65
    היקפים:

בטן-נמדד בקו הטבור: 86 ס"מ (המון!)
    ירך - 46 ס"מ
    זרוע - 27 ס"מ

בקצרה: כפי ששמתם לב יש לי כרס לא קטנה, ובמחשבוני בדיקת אחוזי שומן שיש באינטרנט על סמך ההיקפים שציינתי לעיל,
    נמצא שיש לי בין 26 ל 28 אחוזי שומן!! (בקירוב), לא יודע עד כמה הם מדויקים אבל זה נותן אומדן כלשהו, והוא לא מבשר טובות.
    עד לפני שבועיים לערך, התפריט היומי שלי היה מורכב בעיקר מג'אנק פוד ושתיה מרובה של קולה, כחלק מתהליך לעבור לתזונה בריאה הורדתי לחלוטין את נושא הג'אנק פוד ועברתי לשתות מים, עד כאן הכל בסדר.
    העניין הוא כזה שאני מת להיפטר מהכרס, המבנה גוף שלי נורא רזה ובגלל זה הכרס עוד יותר בולטת.
    קראתי המון באינטרנט על חיטוב ועל פעולות אירוביות תוך כדי אכילה בריאה, על מנת להשיל את השומן שהצטבר
    העניין הוא שאני לא שמן, פשוט אחוזי השומן הגבוהים שיש לי, ועל מנת להיפטר מהם אני אצטרך לרדת במשקל.
    אחרי כל החפירה, השאלה שלי היא אם לא כדאי לבנות מסה (במכון כושר לצורך העניין) ואז לקבל אולי נפח בגוף שיתן איזון לבטן
    או שאולי עדיף להתחיל דווקא בחיטוב ולהיפתר קודם מהבטן?
    יצא לי לשאול אחד שקצת מבין בכושר והוא טען שבעזרת תזונה ואימוני מסה, הבטן תרד מעצמה...קצת מוזר מה שהוא טען כי עפ"י
    הבנתי, אני צריך להוריד משקל על מנת שהיא תעלם ובנית מסה זה ההפך הגמור.

עצות יתקבלו בברכה,
    בברכת שבת שלום!

2. 11,596 נק' מוניטין
    0
    hanan

hanan משתמש משקיע משתמש כבוד

hanan
    משתמש כבוד
    לייקים:
    4,130
    אין טעם לחטב וגם לא הייתי עושה מסה משמעותית.
    תתחיל אימוני כוח במאזן נייטראלי/חיובי קל (פלוס 300) אני מעריך שבחודשיים-שלושה ראשונים אתה תתקדם גם בלי לעלות כמעט במשקל ותראה טוב יותר.
    אח'כ תחליט איך להמשיך.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...