דיון הסייקל הטוב ביותר

הנושא בפורום 'סטרואידים ותרופות' פורסם ע"י Asi30, ‏20/6/14.

טוען...
  1. 0 נק' מוניטין
    0
    Asi30

Asi30 אורח

Asi30
    אהלן חברים, אני ממש בסופו של הסייקל הראשון וכבר חושב על הסייקל הבא.
    בזמן האחרון התחלתי לקרוא וללמוד קצת יותר על חומרים והבנתי שיש הרבה מאוד דרכים לעשות סייקל.
    בעיקר התעניינתי בסייקל ארוך, שסוג החומרים משתנה כל כמה שבועות כאשר טסט נשאר בבסיס לאורך כל הסייקל.

מה דעתכם? סייקל סטנדרטי עם חומרים כמו טסט ודקה או סייקל עם טסט ואז דקה ואז דיבול ואז סופרדרול? (סתם רצף של חומרים שעלה לי לראש, לא שהשילוב ביניהם טוב או שאני תכננתי להשתמש בהם..)

2. 46 נק' מוניטין
    0
    mark9105

mark9105 משתמש מתחיל

mark9105
    לייקים:
    4
    דיבול ואז סופרדרול. לא כבד על הכבד?

3. 371 נק' מוניטין
    0
    Tonyd

Tonyd משתמש פעיל

Tonyd
    לייקים:
    277
    לדעתי הסיבה היחידה להחלפה בין חומרים זה כשמיצית את החומרים הנוכחיים ורמות המיוסטטין עולות, כמו שתום הסביר לדוגמא דיבול + טסט אנטט + בולדנון, ולאחר 12 שבועות להשאיר את הטסט ולעלות מינון ולהחליף את הבולדנון לדקה.

בכל מקרה עדיף להריץ סייקל 12-14 שבועות ואז להוריד טסט למינון trt ל4-5 שבועות, ולאחר מכן לעלות שוב ולהוסיף חומר נוסף

4. 1,508 נק' מוניטין
    0
    LiorKim

LiorKim משתמש קבוע

LiorKim
    לייקים:
    621
    אני הייתי עושה ככה : טסט אננטט , דקנואט , ובולדנון , מבחינת האורלים אפשר לתסף דיבול או סופרדרול בשביל קיק מההתחלה

5. 46 נק' מוניטין
    0
    mark9105

mark9105 משתמש מתחיל

mark9105
    לייקים:
    4
    סופרדרול עם טרן הולך טוב? כמובן עם טסט בתור בסיס

6. 0 נק' מוניטין
    0
    Asi30

Asi30 אורח

Asi30
    אתה מתכוון כולם ביחד מההתחלה או בהתחלה דקה ואז להחליף לבולדנון?

7. 13,055 נק' מוניטין
    0
    Tom

Tom משתמש על משתמש כבוד

Tom
    משתמש כבוד
    לייקים:
    6,181
    חד"כ:
    גרייט שייפ (כפ"ס)
    מבחינת תוצאות שילוב נאמר של טסט פרופ, טרן אצטט וסופרדרול לתקופה של כשישה שבועות (סופרדרול עד חמישה) בהחלט אחד השילובים העוצמתיים לסייקל קצר.
    כמובן שיש להוסיף לסייקל כזה דוסטינקס לכל אורכו, כמו גם UDCA וLIV52. פרגניל החל משבוע שני וPCT כשבוע לאחר מועד זריקה אחרונה (של פרגניל וטסט פרופ).
    מדובר בסייקל שייתן מסה נקייה ואיכותית ולא מעט ממנה וכמובן כח.

8. 0 נק' מוניטין
    0
    Asi30

Asi30 אורח

Asi30
    תום יש לי שאלה בנוגע לטרן. אני ממש מתעניין בחומר הזה ושומע לא מעט הפחדות בנושא.. היה לך נסיון איתו? איך הוא? אני ממש רוצה לנסות אותו בסייקל הבא אבל מפחד שאולי זה מוקדם מדי..

9. 46 נק' מוניטין
    0
    mark9105

mark9105 משתמש מתחיל

mark9105
    לייקים:
    4
    תודה טום. ואם נניח משלבים בבסיס אננטט במקום הפרופ זה יבגה משמעותית במראה היבש או שזה לא כזה קריטי?

10. 13,055 נק' מוניטין
    0
    Tom

Tom משתמש על משתמש כבוד

Tom
    משתמש כבוד
    לייקים:
    6,181
    חד"כ:
    גרייט שייפ (כפ"ס)
    אם יש לי ניסיון איתו? ברור שלא. אני לא משתמש בסטרואידים. מה זה משנה אם יש לי ניסיון איתו?... כמה פעמים ניסיתי להסביר לך שניסיון של אדם בודד, שרירי או מבין ככל שיהיה אינו בהכרח מייצג או ישים עבורך...

להלן התייחסות בנוגע לטרן בסייקלים ראשונים:

https://www.lbs.co.il/threads/54285/#post-685894
    במידה והטרן איכותי ממליץ לך לקחת בחשבון את האמור בקישור.

דוגמא לסייקל מתקדם:
    Week 1-6:
    Test P 200mg/eod
    Tren Ace 150mg/eod

Week 2-6:
    Methyl-Drostanolone 30mg/ed

Week 1-6:
    Dostinex (Caber) 0.25mg/e3d
    Arimidex 0.25mg/eod
    TUDCA 1.5g/ed
    Liv52 3 tabs/ed

Week2-6:
    HCG 500iu/week

Week 8-11:
    Clomid 100-100-50-50mg/ed
    Nolva 40-40-20-20mg/ed אתמ

נערך לאחרונה ב: ‏20/6/14
  11. 13,055 נק' מוניטין
    0
    Tom

Tom משתמש על משתמש כבוד

Tom
    משתמש כבוד
    לייקים:
    6,181
    חד"כ:
    גרייט שייפ (כפ"ס)
    כשמדובר בטסט סולו ההבדלים בנוזליות בולטים לעיתים. בייחוד כשמדובר בסייקל מסה. שילוב של חומרים כמו טרן וסופרדרול יוריד משמעותית את השפעת האסטר של הטסט בהיבט הנוזליות. האסטר עדיין ישפיע במידה שווה אך השפעתם של הסטרואידים הנוספים היא כה ניכרת ובולטת שיהיה די נח לשמור על מראה יבש.
    יחד עם זאת הבעייתיות מגיעה מכיוון אחר. סייקל של טסט אנתת יהיה חייב להיות ארוך מ-6 שבועות עקב השחרור המושהה. סופרדרול מוגבל במשך השימוש וגם עבור טרן רצוי לא למשוך שימוש עקב ההשבתה וההתאוששות הקשה שבכל מקרה בסופה התוצאות יהיו טובות פחות מאשר בגרסה המקוצרת.

mark9105 אוהב/ת את זה.
  12. 0 נק' מוניטין
    0
    Asi30

Asi30 אורח

Asi30
    אני יודע שזה לא מייצג את מה שיקרה לי כשאני אשתמש בטרן, אבל עליך ועל הדעה שלך אני יחסית סומך ואני סתם רוצה לשמוע דעות מכל מיני אנשים על חווית השימוש שלהם, כדי שבסוף כשאני אצטרך להחליט יהיו לי את כל הנתונים בשביל לעשות את ההחלטה הטובה ביותר..

בכל מקרה תודה

13. 1,508 נק' מוניטין
    0
    LiorKim

LiorKim משתמש קבוע

LiorKim
    לייקים:
    621
    אני יספר לך מה הניסיון שלי איתו במינונים סבירים 300-450מג בשבוע זה בסדר תופעות לוואי הם הזעה בלילה במינונים של 600מג בשבוע היו לי סיוטים בלילה כל כך מפחידים עד כדי בכי אני לא ממליץ חח
    --- עידכון הודעה, ‏20/6/14, תאריך ההודעות המקורית: ‏20/6/14 ---
    בולדנון חייב להריץ מההתחלה ועד 16 שבועות כי רק אחרי חודש הוא מתחיל ״לעבוד״ את הדקה אפשר להחליף בשבוע ה12 ואפשר להכניס טרן קצר מהשבוע ה12-16

14. 3,175 נק' מוניטין
    0
    Arik

Arik משתמש פעיל

Arik
    לייקים:
    605
    חד"כ:
    אוניברסיטת בן גוריון
    כלומר מריצים בולדנון כבודד עד השבוע 4 ומשם מתחילים את הסייקל עם כלל החומרים?

15. 1,508 נק' מוניטין
    0
    LiorKim

LiorKim משתמש קבוע

LiorKim
    לייקים:
    621
    לא , ביחד עם כולם

16. 0 נק' מוניטין
    0
    Asi30

Asi30 אורח

Asi30

17. 1,508 נק' מוניטין
    0
    LiorKim

LiorKim משתמש קבוע

LiorKim
    לייקים:
    621
    תאמין לי אתה לא רוצה לדעת איזה סיוטים מפחידים . עלייה בכח יש ורואים תוצאות ברור

Asi30 אוהב/ת את זה.
  18. 6,305 נק' מוניטין
    0
    Mishel Mishayev

Mishel Mishayev מנהל אתר מנהל

Mishel Mishayev
    מנהל
    לייקים:
    761
    כל הסייקלים כאן כבדים מאוד ומלאים תופעות לוואי. אנשים מצפים יותר מדי מסטראוידים אנאבולים, זה לא ככל שמזריקים חומרים כבדים יותר הופכים לגדולים יותר, אבל תופעות לוואי רבות יותר בהחלט. מי שרוצה באמת לגדול ישקיע על פפטידים, אם אין כסף אז תשקיעו יותר בתזונה ובאימונים. מציע לכולם להיצמד לבסיס, טסט ומשהו אנאבולי כמו דקה או בולד. רוצים לקחת צעד קדימה, תעלו מינון של הטסט, לא צריך לעשות כל מני מיקסים וסלטים, בעייני מיותר, לא יביא לתוצאות המצופות.

סייקל למתקדמים:

1-8 SUSTANON 250MG EOD
    1-8 NPP 150MG EOD
    1-8 MAST PROP 150 EOD
    PCT

סוסטנון בזכות האסטר הקצר יתן קיק מהיר. דקה יתן את האפקט האנבולי, מסטרון ישמור על מאזן נוזלים וימנע (כמה שהוא רק יוכל) תופאות אסטרוגניות.
    כמובן שמומלץ להחזיק דוסטינקס וארומסין בהישג יד. כוריגון במהלך כל הסייקל וPCT בנהול.

סייקל חיטוב:

1-8 TEST PROP 150MG EOD
    1-8 MAST 150MG EOD
    1-8 TREN ACE 75MG-100MG EOD

לקראת הסוף אפשר להוסיף אנאבר או וויני

אני לא רואה צורך להשתולל עם דיבולים או אנאדרולים ובטח שלא לשלב אותם עם טרן, לא חושב שסייקל שווה משהו עם הוא מלא תופעות לוואי ויוכל לסכן את הבריאות. אנשים חייבים להפנים, כמה שיותר זה לא טוב זה יותר תופעות לוואי.
    הבסיס למסה טסט גבוהה ומשהו אנאבולי, הבסיס לחיטוב כל הנגזרות DHT וחומרים אנדורגנים. חומרים אנדורגנים יכוליים לסייעה ביבוש, בלשמור על כוח ובתהליך הליפוליטי.

nlr666, Bugsy ו-Tom אוהבים את זה.
  19. 5 נק' מוניטין
    0
    Roi123

Roi123 משתמש מתחיל

Roi123
    לייקים:
    5
    מה דעתך על סייקל שני פרופיונט וnpp ?

20. 6,305 נק' מוניטין
    1
    Mishel Mishayev

Mishel Mishayev מנהל אתר מנהל

Mishel Mishayev
    מנהל
    לייקים:
    761
    שאלה כללית מדי, תהיה ספיציפי יותר, מינונים, לכמה זמן וכו
    בעיניי העדיפות לאסתר קצר יותר תמיד עדיפה, גם החומר עובד מהר יותר ולא צריך את כל הקיקים וחראדרולים למניהם, וגם אפשר להתחיל מהר pct. באופן כללי, תמיד npp יהיה עדיף על deconate, מבחינת הנוזלים והתאוששות בעיקר. כמו שציינתי, טסט ולצידו משהו אנאבולי זה הבסיס הטוב ביותר. ואני אהיה כן, לא אוהב את כל המתייפייפים שממליצים על מינונים קטנים כי אתה מתחיל. בסייקל ראשון זה מספיק לגלות איך הגוף שלך מגיב לטסט, בסייקל השני כבר אפשר לתת קצת יותר. רוב החומרים הקצרים מיוצרים ug, רובם מינון הרבה יותר נמוך מהמוצהר, אני לא אומר להתחיל להעלות לגרם בסיקל שני, אבל 750 מג של טסט פרופ, זה מינון מעולה ״הנקודה המתוקה״ עם החומרים שיש עכשיו בשוק קשה באמת להגיע ל 750 מג.
    תהיה בטוח שזה לא ממש 750 אלא יותר 600 מג. אלא אם כן אתה נופל על חברה טובה, ויש בארץ חברה חדשה שלא אציין כאן שבהחלט הטסט שלהם מורגש יותר טוב מכל הטסטים האחרים.

בכל אופן, לסייקל שני אפשר ללכת על-

1-6 test prop 200eod
    1-6 npp 150 eod
    Dostinex 0.25 e5d
    Arimadex 1 mg e3d or eod

ולכל יפי נפש שבאים ומפחדים מטסט, תרגיעו, הגוף שלכם מייצר טסט, לעשות סלט ומיקסים של נגזרות אחרות של טסטסטרון בסוף מוביל לאותם כמויות שבועיות. כל הסטרואידים כך או אחרת נגזרת של טסט, לבוא ולערבב 500 מזה 400 מזה 500 מזה ואוראלי כל שהו יוצר גם ככה סה״כ שבועי זהה. אז אם כבר לדחוף חומר, אז טסט, אין כמו טסט הוא הבסיס הסטרואיד הבונה מסה הטוב שיש. קצת אקנה ועור שומני זה לא ממש תופעות לוואי, לעומת טרן שמביא לתסביכים, חוסר שינה ומה לא. זה לא שאני נגד טרן, פשוט החומר הזה מביא עימו יותר מדי תופעת לוואי, אנשים נורמטיביים שמנהלים חיי משפחה לא צריכים לשבת בבית עם פקעת עצבים ברגע שרואים את האישה, אין לכם במה להעלות עליה, אני יכול לספור על יד אחת אנשים כאן שמתפרנסים מהגוף שלהם, עבורם לסבול את התופעות לוואי האלו מביא פרנסה ולכם מה ? ואל תגידו לי הרגשה טובה כי גם להביא סתם ככה ביד זו הרגשה טובה.

לסיכום, היצמדו לבסיס, תשקיעו בעיקר באוכל ובאימונים והתוצאות כבר יגיעו. אל תחפשו גלולת פלא, לא שהיא לא קיימת (igf_lr3 gh אינסולין) קיימים, אך זה לא ריאלי לממן את זה וכל השאר לא גלולות קסם אלא גלולות תופעות לוואי שגורמות בעיקר לעלייה בכולסטרול, עם שפע תופעות נלוות והתוצאות, ובכן בטוח שלא ישמרו לאורך זמן.

נערך לאחרונה ב: ‏22/6/14
    idangym, Tom, nlr666 ומשתמש נוסף אוהבים את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...