ייעוץ דיאטה דלת פחמימות ו-Carb Cycling

הנושא בפורום 'תזונה ותוספים' פורסם ע"י vcp, ‏17/6/14.

טוען...
  1. 4 נק' מוניטין
    0
    vcp

vcp משתמש מתחיל

vcp
    לייקים:
    4
    שבת שלום,
    אני בת 25, גובה 1.66 שוקלת כ- 54 ק"ג, (% שומן לפי המשקל הביתי הוא 20% למרות שאני יודעת שזה ממש לא מדוייק.) אני רוצה לרדת עוד כ- 4 ק"ג בערך ע"מ להיראות חטובה יותר. אחרי תקופה של דיאטה 'רגילה' בה השומן פשוט סירב לרדת החלטתי לעבור לדיאטה דלת פחמימות מתוך ידיעה כי דיאטה זאת היא הפתרון לשומן עיקש שאצלי מצטבר בשוקיים והיריכיים.
    אני אוכלת ביום סה"כ 1300 קלוריות, מתוכם עד כ-50 גרם פחמימות שמקורם בירקות, בערך בין 110-115 גרם חלבונים, והיתר שומנים, בנוסף לוקחת גם תוספת של אומגה 3.
    אז אחרי ההקדמה הזאת יש לי מספר שאלות,
    1. לגבי העמסת הפחמימת, כל כמה זמן עלי לבצע העמסה?, היו מקומות שקראתי שכל 10 ימים והיו כאלו שראיתי שצריך לעשות העמסה לכיוון ה-14 ימים.
    2. לגבי מקור האוכל בהעמסה, אני חובבת פיצות ומאפי גבינה צהובה וגבינות שמנות בכללי משמע כמות גבוהה של שומן, וקראתי שצריכת השומן ביום ההעמסה צריכה להיות כמה שיותר נמוכה. עד כמה ההעמסה תיפגע אם אצרוך באותו היום כמות גבוהה של שומן בנוסף לפחמימות?
    3. לגבי ספורט, אני כמעט ולא עושה ספורט כי אני בתקופת לימודים מאוד עמוסה. יש לי אופני כושר ביתיים אז אני משתדלת לעשות עליהם אינטרוולים כ- 4 פעמים בשבוע, ובנוסף עוד 4 ימים הליכה מהירה כשעה.
    אימונים אנאירוביים אני לא עושה בכלל, ובכללי ספורט זה לא החזק שלי.
    האם העובדה הזאת תפגע לי במטרה? או שהשינוי התזונתי מספיק?

תודה על העזרה ויום טוב!

2. 753 נק' מוניטין
    0
    lala17

lala17 משתמש פעיל

lala17
    לייקים:
    335
    1.עם כמות פחמימה כזאת אחת לשבוע
    2.זה לא יהיה כל כך טוב אבל אם כבר ציט שיהיה ביום הזה תשתדלי לא כל שבוע
    3.אימונים אנאירובים יעזרו לך מאוד בזה שתאבדי פחות שריר והגרעון ילך לטובת השומן את לא חייבת לעשות אימונים קשים מדי גם אימון בסיסי יעזור

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...
נושאים דומים
  1. Benpi93
    תגובות:
    19
    צפיות:
    1,684
  2. aviavi
    תגובות:
    6
    צפיות: