ייעוץ סייקל ראשון - טסט בלבד

הנושא בפורום 'סטרואידים ותרופות' פורסם ע"י Gilk, ‏17/6/14.

טוען...
  1. 0 נק' מוניטין
    0
    Gilk

Gilk משתמש מתחיל

Gilk
    לייקים:
    0
    אני חושב על להתחיל סייקל ראשון

אני כמעט בן 21, גובה 1.72 משקל 70.5 פחות או יותר

אני מתאמן כבר 3 שנים משהו כמו 11-12 אחוז שומן , יש לי מאסה וחיטוב סבבה אני פשוט רוצה קצת מעבר..

קראתי קצת וחשבתי להתחיל סייקל כזה:

test enathate \EW 1-8 לגבי 250\500 mgs תגידו לי אתם
    HCG\ 2-10 אני לא יודע איך זה עובד אם זה זריקה או כדור וכמה פעמים ביום\שבוע וכמות אז גם בזה קצת תעזרו לי
    nolvadex הבנתי שאת זה להתחיל שבועיים אחרי הזריקה האחרונה של הטסט - איך זה עובד זה כדור או זריקה וכמה פעמים ביום

(שמעתי כל מני שמות נוספים של מנקים כמו פרגניל וכלומיד אני לא ממש הבנתי מהם ואם בכלל צריך אותם או שמה שרשמתי מספיק לבד..)

אני יודע רק ממה שקראתי אז הכל עדיין מבולבל לי קצת אבל אני רוצה ללכת על בטוח אז בגלל זה אני מתחיל רק טסט
    תגידו לי איך לעשות את זה בצורה הכי טובה ואם אפשר במילים פשוטות שאני אבין חח, וכמויות ותופעות לוואי שיכולות להיווצר רק מסייקל של טסט..

תודה על העזרה מראש.

נערך לאחרונה ב: ‏17/6/14
  2. 0 נק' מוניטין
    0
    Asi30

Asi30 אורח

Asi30
    • כדאי לך להאריך את משך הסייקל ל-12 שבועות.
    • מינון הטסט יהיה 500 מ״ג בשבוע ולא 250.
    • פרגניל (או HCG) לוקחים כל שבוע 500iu (עדיף לפצל לשתי זריקות של 250iu כל אחת). פרגניל זו אבקה שממיסים אותה בתוך מים ואת התמיסה הזאת מזריקים לתוך השריר או תת עורי.
    • 18 יום לאחר הזריקה האחרונה של הטסט מתחילים תקופה שנקראת PCT שמטרתה היא להחזיר את ייצור הטסט וגם לייצב את רמות הטסט והאסטרוגן בגוף. בדרך כלל לוקחים ב- PCT שני סוגים של כדורים: 1- נולבדקס בשביל למנוע מעבר של כל הטסט שנשאר בגוף לאסטרוגן ובכך גם למנוע תופעות לוואי אסטרוגניות.
    2- כלומיד בשביל לגרום לגוף לייצר טסט שוב.
    את הכדורים האלה לוקחים כל יום למשך 4 שבועות.
    • תופעות הלוואי הן: השבתה של ייצור הטסטוסטרון בגוף, אגרסיביות, פצעונים על העור, קול עבה יותר, ג׳ינו, חרמנות מוגזמת, עלייה בלחץ הדם ויש עוד אבל אלה עולים לי לראש כרגע. להגיד לך אם היו לי את כל תופעות הלוואי האלו- כן חח, אבל בעוצמות משתנות, אצלי למשל לחץ הדם נהיה מאוד גבוה אבל ג׳ינו ממש קצת פטמות נפוחות וזהו, כנראה שהן גם יירגעו אחרי הסייקל.

Arik אוהב/ת את זה.
  3. 0 נק' מוניטין
    0
    Gilk

Gilk משתמש מתחיל

Gilk
    לייקים:
    0
    --- עידכון הודעה, ‏18/6/14, תאריך ההודעות המקורית: ‏17/6/14 ---
    תודה אחי עזרת המון, לגבי ההשבתה של הטסטוסטרון אם אני משתמש בHCG ואחרי הסייקל בכלומיד זה לא אמור לקרות לא? וגם כל הקטע עם הביצים קטנות וכל זה? וגם ג'ינו לא אמור להיות אם אני לוקח את הנולבדקס?

נערך לאחרונה ב: ‏18/6/14
  4. 0 נק' מוניטין
    0
    Asi30

Asi30 אורח

Asi30
    ההשבתה של הטסט תמיד תתרחש כאשר אתה מכניס טסט ממקור חיצוני. לוקחים פרגניל וכלומיד בשביל להתאושש לאחר הסייקל כמה שיותר מהר (מכיוון שאם האשכים לא מתנוונים במהלך הסייקל בגלל השימוש בפרגניל הם גם חוזרים לייצר טסט יותר מהר לאחר הסייקל).

בעניין האשכים- אם משתמשים בפרגניל במהלך הסייקל הם לא יאבדו הרבה מהגודל שלהם, אני לא השתמשתי ובאמת אפשר להבחין שהם קצת התכווצו..
    ג׳ינו נגרם בגלל עודף אסטרוגן, בסייקל מצב כזה הוא שכיח יחסית בגלל שמכניסים לגוף הרבה מאוד טסט, בגלל העודף בטסט הגוף הופך חלק ממנו לאסטרוגן, האפקט הזה מוגבר אם אתה על אחוז שומן גבוה או אם יש לך נטייה טבעית לזה.. נולבדקס לוקחים רק במקרי קיצון כאשר מרגישים עקצוצים, סתם ככה לא לוקחים, יכול לפגוע בתוצאות..

5. 333 נק' מוניטין
    0
    נביעות

נביעות משתמש מתחיל

נביעות
    לייקים:
    141
    למה ההמלצה ?

6. 0 נק' מוניטין
    0
    Gilk

Gilk משתמש מתחיל

Gilk
    לייקים:
    0
    סבבה הבנתי אותך פחות או יותר, אבל לגבי הנולבדקס לפי מה שהבנתי בPCT חייב את הנולבדקס ומשלבים את זה ביחד עם הכלומיד?

7. 0 נק' מוניטין
    0
    Asi30

Asi30 אורח

Asi30
    נכון..

8. 0 נק' מוניטין
    0
    Gilk

Gilk משתמש מתחיל

Gilk
    לייקים: