ייעוץ אנבאר\ ווינסטרול

הנושא בפורום 'סטרואידים ותרופות' פורסם ע"י quarrel, ‏16/6/14.

טוען...
  1. 1 נק' מוניטין
    0
    quarrel

quarrel משתמש מתחיל

quarrel
    לייקים:
    1
    שלום כולם,
    הקדמה קטנה- אני משתמש פעיל באתר כבר כמה שנים טובות, אך פתחתי חשבון נוסף אנונימי מסיבות כאלו ואחרות.

דבר ראשון, כמובן מילים חמות על המקצועיות והמסירות והידע היוצא מהכלל של כמה מהחברה פה- שאפו.

עכשיו לעניין לשמו התכנסנו כאן-
    אני מתאמן כבר מספר שנים, השקעה יוצאת מהכלל ולדעתי (ולדעת הסביבה) התוצאות הן בהתאם.
    לא אחת ולא פעמיים שאלו אותי אם אני משתמש בחומרים, אבל עד כה נשארתי "בתול" בנושא.
    טיפה נתונים יבשים- בן 25, 1.75, 78 ק"ג, 9% שומן.
    משקלי עבודה אני יודע שלא מעניינים כאן אף אחד רק אציין שמבצע את כל התרגילים הבסיסייים (פרס, בנץ, דד ליפט,
    סקוואט ופרונט סקוואט) מהרגע הראשון שדרכתי בחדר כושר.
    בסקוואט למשל הרטיו שלי עומד על 1.8, במידה וזה מצריך חוב לראק- אז תתעלמו.

אחד מהמכרים שלי עוסק גם במכירה של חומרים, ישבנו ודיברנו קצת והוא זרק לי שתי אפשרויות-
    ווינסטרול סולו.
    אנאבר סולו.

עכשיו, כיוון שאנוכי לא כזה מטומטם עשיתי קצת שיעורי בית והווינסטרול נפסל כיוון שמסולו לא תצמח יותר מדי תועלת והנזק העתידי יקר מדי.
    נשארנו עם אנבאר- אני יודע לכמות הזיופים בשוק ול"נדירות" של אנבאר איכותי.
    אבל מדובר פה על אנבאר רפואי גרידא- דרך בית מרקחת והכל.
    אני יודע כמובן שסיקל אנבאר מצריך PCT מדוקדק וכמובן שהמחיר שלו לא נמוך בעליל.

רציתי לשאול את דעתכם כיוון שבניגוד לכמה ילדים שמתרוצצים כאן- יש לי ראש על הכתפיים, ואם הסיכון גבוה מדי אני ארד מהנושא לחלוטין.
    אני חושש מהתקרחות שעלולה להיגרם ומהפגיעה האפשרית בייצור הטסט הטבעי- מבדיקות דם שהרצתי לא מזמן אני יכול להגיד שברוך השם הטסט FREE שלי הוא בקצה העליון של הסקאלה, בסביבות ה28-30.
    טסט טוטאל אני לא זוכר במדויק.

אסכם בכך שאני חושב שהתוצאות שלי הן הרבה מעל הממוצע, אין מוזרק אחד בחד"כ שאני מתאמן בו שאני לא משאיר לו אבק בסקוואט\ דד ליפט\ פרס (משום מה לכל המוזרקים בנץ' יחסית גבוה, פה אני מחוץ למשחק) ובאופן כללי אני יודע (צר לי על ההתנשאות) שאני פשוט כמה מדרגות מרוב המתאמנים בחד"כ שלי בכלל, ומהמוזרקים בפרט.
    לא אמרתי את כל הנ"ל למען אוננות עצמית או משהו כזה, פשוט היצר הפנימי בתוכי דוחף אותי הלאה, להגיע יותר גבוה.

וכמעט שכחתי- המטרה שלי היא להעלות מסה נקייה כמה שיותר, אני יחסית חטוב רוב השנה כי אני פשוט נהנה מאירובי עצים, וזו אחת הסיבות שאני טיפה סולד מטסט (הנוזלים..).

תודה על היחס, סליחה על החפירה, ובמידה וישנן שאלות נוספות אשמח לענות.
    יום טוב.

Tonyd אוהב/ת את זה.
  2. 371 נק' מוניטין
    0
    Tonyd

Tonyd משתמש פעיל

Tonyd
    לייקים:
    277
    למה לא להיכנס לסייקל של טסט פרופ של 6-8 שבועות שיספח הרבה פחות נוזלים כמובן מהאנטט?

3. 13,055 נק' מוניטין
    0
    Tom

Tom משתמש על משתמש כבוד

Tom
    משתמש כבוד
    לייקים:
    6,181
    חד"כ:
    גרייט שייפ (כפ"ס)
    אנאבר רפואי הוא יקר מאוד. בכל מקום בו תקרא על אנאבר רפואי תוכל גם לקרא שהוא not cost effective. שימוש באנאבר רפואי במינונים גבוהים מאוד יתן לך מעט מאוד רווחים במחיר כלכלי עצום. מעבר לכך אסור לשכוח, אנאבר הוא סטרואיד אוראלי 17aa. כלומר הוא רעיל לכבד. אולי פחות ממרבית הסטרואידים האוראליים אבל בכל זאת. בנוסף, בשימוש ממושך מספיק ובמינונים גבוהים מספיק אנאבר יפגע בייצור הטסט הטבעי כך שעוד במהלך הסייקל אתה עלול למצא עצמך עם תסמינים של טסט נמוך.
    מניסיון אישי אני מכיר מעט מאוד מתאמנים שהחלו שימוש בסטרואידים ושמרו על שימוש חד-פעמי. אם כל מה שתיארת נכון אז פוטנציאל השיפור גבוה מאוד כך שגם אם היום נדמה לך שתסתפק בסייקל אנאבר רפואי לא ירחק היום בוא תשלים גם עם הצורך בשימוש יותר אפקטיבי בחומרים.
    גם עניין הנוזלים הוא מעט שגוי. נוזלים מתווספים תמיד. זה נכון שלסטרואיד ארומטי באסטר ארוך יש פוטנציאל נוזליות גבוה מאשר לנגזרת dht. אך נוזלים תמיד קיימים גם אם ה-bloat לא. בסופו של יום אם אתה נכנס לסייקל עם א"ש נמוך ואם התזונה תומכת ונכונה אין שום סיבה שדווקא הנוזליות תכריע את הכף עבור סייקל יקר ולא אפקטיבי מספיק למטרתך (על אף שלבתולין השפעה אדירה).
    אפשר להוסיף מגילות אבל מאחר ורצית לשאול לדעה ולמעשה לא ממש שאלת כלום :) נעצור כאן...

נביעות אוהב/ת את זה.
  4. 1 נק' מוניטין
    0
    quarrel

quarrel משתמש מתחיל

quarrel
    לייקים:
    1
    דבר ראשון- תודה.
    איזו מקצועיות וסובלנות.

דבר שני-
    בין השורות אני מבין שאם כבר סייקל-ללכת כבר על טסט, כן?.
    כי כמובן שיש לי בראש שלקחת כדור פחות נורא מזריקה בישבן, אבל בשורה התחתונה אני כן מבין את "היתרון" ולמעשה האפקטיביות שבזריקות.
    טסט עם אסטרים קצר, יכול למזער את אגירת הנוזלית הקלאסית של טסט ארוך?( פשוט אני רואה אצלי במכון את החברה המוזרקים ובעיניי זה פשוט נראה רע, מפורקים בנוזלים).
    ומהו לדעתך הזמן המינימלי בסייקל עם אסטרים קצר בשביל לקצור תוצאה מכובדת?.
    אם אתה מצליח לראות- אני מנסה להלך בין הטיפות, לנסות להיכנס למשהו חדש ורציני אבל שיהיה כמה שיותר "על הצד הבטוח".

נערך לאחרונה ב: ‏17/6/14
  5. 13,055 נק' מוניטין
    0
    Tom

Tom משתמש על משתמש כבוד

Tom
    משתמש כבוד
    לייקים:
    6,181
    חד"כ:
    גרייט שייפ (כפ"ס)
    מה שאתה מבקש פשוט לא קיים. אין להלך בין הטיפות עם סטרואידים. במוקדם או במאוחר תירטב.
    לגבי סייקל נכון, ניתן לפתח את זה (האמירה על חומרים קצרים נכונה למשל), אבל את רוח הדברים הבנת.
    עיצה טובה היא להשתדל לכעת בנושא מנקודת מבט שכלתנית ולא מתצפיתית. זה טוב שאתה רואה מוזרקים אבל אני יכול להבטיח לך שאדם עם נתונים כמו שלך שהגיע כבר לאסימפטוטה בהתקדמות יתן קפיצת מדרגה ע"י שימוש בחומרים. יהיה קשה מאוד לחזור אחורה הן פסיכולוגית והן מעשית (אובדן שריר וכח).

LiorKim אוהב/ת את זה.
  6. 0 נק' מוניטין
    0
    Asi30

Asi30 אורח

Asi30
    גבר אני יכול לומר לך שספיחת הנוזלים עם אננטט היא ממש לא כמו שאתה חושב, אם תאכל נקי אתה גם תעלה נקי (כמובן שאתה יכול לקחת פרופ ואז אתה תעלה נקי מאוד וגם אורך הסייקל יתקצר משמעותית)

דבר שני, הזריקות- הזריקות מלחיצות בגלל שאנחנו רגילים לשייך מזרקים לסמים ולדברים שראינו בסרטים, וזה ״מרגיש מסוכן כמו סמים״ ויכול להיות שאתה ״תרגיש נרקומן״ או לא יודע מה. אבל אם תחשוב על זה פשוט כדרך להחדיר את החומר לגוף, המחשבות שלך יירגעו, כי זה באמת לא משנה אם זה זריקה או כדור, אלו פשוט שתי דרכים שונות להכניס את החומר לגוף (מה גם שבדרך כלל האוראליים יותר לא בריאים).

בנוגע לאנאבר, בזבוז כסף!! אתה משלם המון כסף על סטרואיד מאוד מאוד חלש שאתה כמעט ולא תראה ממנו תוצאות. רוב הסיכויים שאתה תעשה איתו סייקל ולא תיהיה מרוצה ואז גם ככה אתה תכנס לעוד סייקל רציני יותר אחרי שתבין שצדקנו..
    בסטרואידים אין כזה דבר ״הצד הבטוח״, או שאתה בפנים או שאתה בחוץ, הכל מסוכן והכל לא מומלץ ובכללי לקחת תרופות מרשם ללא מרשם זה לא דבר טוב..

אני יכול לשתף אותך בחוויה האישית שלי, היו לי את אותן החששות שלך ופחדתי מאותם הדברים. אם תסתכל בהיסטוריה של ההודעות שלי תוכל לראות כמה פוסטים פתחתי וכמה שאלות היו ועדיין יש לי. ככה זה, בהתחלה מפחדים, אחר כך מבוהלים מכל דבר קטן שקצת משתבש, אז מגיע השלב שכבר מתחילים להתרגל ובסוף אתה יוצא מרוצה ומת להתחיל עוד אחד.
    אם תרצה שאני אדבר איתך ואספר לך יותר אז דבר איתי בפרטי, אני בדיוק עכשיו בסוף סייקל ראשון..

מקווה שעזרתי לך לסדר קצת את המחשבות שלך..

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏17/6/14
    Vosegus ו-eladelad אוהבים את זה.
  7. 1,436 נק' מוניטין
    0
    Yalidan

Yalidan משתמש פעיל

Yalidan
    לייקים:
    358
    אני מצטרף לאסי בחוויה , אכן כך .
    גם אני רציתי משהו "רך" להתחלה ולמדתי על אנבר ואחרי זמן מה החלטתי להתחיל סייקל בזריקות - פרימובולן רפואי של שרינג.
    אני מבצע סייקל במינון נמוך יחסית להמלצות ברשת ... (400 לשבוע - ההמלצות עומדות עד 1000 לשבוע)
    וכמו שתום אמר אם מגיעים למיצוי טבעי אז סייקל ראשון איכותי ונכון ככל שניתן נותן לך יופי של תוצאות.
    למטרותיך האישיות אני יכול רק להמליץ על פרימובולן רפואי עם טסט במינון TRT על מנת להימנע מתופעות לוואי של השבתת הציר.
    שיהיה בהצלחה

Asi30 אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...
נושאים דומים
  1. sandrik
    תגובות:
    27
    צפיות:
    4,161
  2. רועי1987
    תגובות: