ייעוץ באמצע סייקל טסט פרופ

הנושא בפורום 'סטרואידים ותרופות' פורסם ע"י Dexteritus, ‏16/6/14.

טוען...
  1. 4 נק' מוניטין
    1
    Dexteritus

Dexteritus משתמש מתחיל

Dexteritus
    לייקים:
    1
    שלום לכולם, אני במהלך סייקל ראשון בחיי של טסט פרופ, מגיע לסופו עוד מעט. לוקח כרגע מינון של 150 מ״ג כל יום אחר (eod) , התחלתי עם משקל של 89.2 קילו עם כ16 אחוז שומן, ירדתי ל11-12 אחוז שומן וכעת אני שוקל 92.4.
    גובה: 1.82
    האימונים נהיו אינטנסיביים יותר, אירובי של 5 פעמים בשבוע (30-40 דקות), שומן ירד משמעותית, ורידים על הכתפיים, חזה, ידיים, רגליים, גב, אך אזור אחד נשאר שאני לא מרוצה ממנו זה הבטן, הקוביות לא ממש בולטות למרות 3 פעמים של אימון בטן בשבוע בצורה אינטנסיבית, האם יכול ליהיות שזה מאגירת המים של הפרופ? למרות שהאסטר קצר ולכן לפי מה שידוע לי לא אמורה ליהיות אגירה. האם לשלב טמוקסיפן מעכשיו?
    דיאטה נכונה של 6-7 ארוחות ביום, מגיע ל300 גרם חלבון, 150 גרם פחמימה וכ150 גרם שומן ביום.
    תודה רבה,
    דקסטר.

2. 6,095 נק' מוניטין
    0
    SPF

SPF משתמש כבוד

SPF
    לייקים:
    730
    קודם כל אסטר קצר לא אומר אי צבירת נוזלים, אלא אומר צבירת נוזלים נמוכה הרבה יותר. יש בילדרים בפרו שמריצים קצרים עד שבוע לפני התחרות ואז מורידים את כל החומרים או מזריקים חומרים על בסיס מים כדי לקבל מראה ממש יבש (כמובן גם משתנים).

יש כמה דברים שלא מסתדרים, עלית איזה 3 קילו וירדת כ-5 אחוזי שומן, זה נשמע לי קצת לא הגיוני אבל נניח לזה.

ישנן כמה סיבות שבגללן אתה לא מגיע לבטן שאתה רוצה:

1. הנטיה אצל גברים היא בד"כ לשחרר שומן אחרון בבטן ובאזור החזה, אלו לרוב האיזורים שהגוף משיל מהם שומנים אחרון. ולכן, אם אתה עדיין לא ירדת מ10% במיוחד אם זה חיטוב ראשון שלך, אתה תצטרך להמתין ולרדת עוד כדי להוציא את הקוביות.

2. בטן שטוחה. למרות שזה נראה על פניו ששרירי בטן זה משהו שיש לכולם, וזה אכן כך. התצוגה של הריבועים היא לא בדיוק ככה. ישנם אנשים עם שריר מאוד שטוח שגם באחוז שומן מאוד נמוך בקושי רואים קווי הפרדה של קוביות.

אין טעם שתלאה עצמך במלא בטן מתוך מחשבה שתראה קוביות, קוביות רואים בחיטוב ואיבוד שומן, לאו דווקא בכפיפות בטן.

לגבי התפריט שלך - חביבי, איך יכול להיות 300 גר' חלבון + 150 גר' פחמימה 6+ 150 גר' פחמימה למשקל הגוף שלך? זה לא תפריט חיטוב.
    אני במשקל של 96 עושה תפריט של 290 גר' חלבון + 160 גר' שומן + 50 גר' פחמימה (דל) אז אתה במשקל התחלתי של 89.9 אוכל יותר קלוריות ממני ואתה מתחטב?

3. 4 נק' מוניטין
    0
    Dexteritus

Dexteritus משתמש מתחיל

Dexteritus
    לייקים:
    1
    אביעד שלום, האחוז שומן שציינתי הנא לא עובדתי אלא לפי טבלת אחוזי שומן שמצאתי (ברור לי שזה השערה בלבד מה שציינתי), הייתי הרבה יותר מלא ללא ורידים? וכעת רואה פסי קוביות וורידים על גבי הגוף.
    לגבי הפחמימות עובד לי מצויין עם 150 גרם פחמימה אך אם תציע לי לרדת, אשקול זאת מאוד, (כמובן שאשמח לנימוק מפני שפחמימה נמוכה מאוד תגרום לגוף להשתמש בחלבון שלי כמקור אנרגיה, לא?)
    לגבי הירידה, יכול ליהיות שפשוט קיבלתי בום מסייקל ראשון וזה בום חד פעמי?
    אשמח גם אם תענה לי על השאלה : האם בסייקל שני במידה ואחליט להריץ פרופ שוב אוכל להעלות את המינון ל200 מ״ג כל יום אחר (3 זריקות בשבוע), או להישאר על 150 מ״ג ולהוסיף ווינסטרול/טרן?
    תודה מראש ,
    דקסטר.

4. 1,440 נק' מוניטין
    0
    Yalidan

Yalidan משתמש פעיל

Yalidan
    לייקים:
    361
    אביעד - האם המצב שהבחור מתאר הוא למעשה עליה במסת השריר תוך כדי תחזוקה / ירידה מתונה מאוד בכמות השומן ? הרי אם כך הדבר אז היחסיות משתנה קרי אחוזי שומן נמוכים יותר.
    אני מסכים עימך שקשה לאבד מסת שומן על פי דבריו אבל היחסיות משתנה ואולי על כמות דומה של שומן עם נפח שריר גדול יותר הוא רואה את התוצאות שקיבל.
    ?????

5. 15 נק' מוניטין
    0
    FirstCycle

FirstCycle משתמש מתחיל

FirstCycle
    לייקים:
    14
    מי עושה סייקל ראשון בחיטוב o_O

6. 1,440 נק' מוניטין
    1
    Yalidan

Yalidan משתמש פעיל

Yalidan
    לייקים:
    361
    אני עושה ראשון פרימו + טסט ב TRT ... מטרה ראשית חיטוב למרות שיש עליה במסה .

7. 198 נק' מוניטין
    1
    PARADOX

PARADOX משתמש מתחיל

PARADOX
    לייקים:
    15
    להתחיל עם טסט בTRT לא יתן לך כלום פרט לתחילה של השבתת הציר

8. 1,440 נק' מוניטין
    0
    Yalidan

Yalidan משתמש פעיל

Yalidan
    לייקים:
    361
    מה זאת אומרת לא יתן לי כלום?
    הפרימו משבית את הציר ברמה מסויימת.
    הטסט במינון תחזוקה הוא על מנת להימנע מתופעות לוואי של ההשבתה ולא יותר מזה.

9. 198 נק' מוניטין
    0
    PARADOX

PARADOX משתמש מתחיל

PARADOX
    לייקים:
    15
    אז לא עדיף כבר להינות מהסגולות של הטסט במינון נורמאלי?
    הרי ככה או ככה תצטרך PCT

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...