ייעוץ מה ניתן להכין עם שיבול שועל? צריך המלצות

הנושא בפורום 'תזונה ותוספים' פורסם ע"י יובל דולב, ‏14/6/14.

טוען...
  1. 0 נק' מוניטין
    0
    יובל דולב

יובל דולב משתמש מתחיל

יובל דולב
    לייקים:
    0
    היי חברים,
    לפני חודש וחצי, היה בסופר מלא מבצעי חג, בקיצור בין היתר נתקלתי בשיבולת שועל אריזת קילו ב-5 שקלים בלבד. כמובן שקניתי 3 - שתי שקיות של שיבולת שועל בהירה כזאת דקה יחסית, ואחת שנראית כמו גרנולה, לדעתי זו השיבולת "העבה" נקראת. בקיצור, מאז לא נגעתי בזה. כי אני פשוט לא יודע מה להכין עם זה... אני בשלב כזה שאני לא רוצה להשמין, יצאו לי ריבועים יפים מאוד אחרי דיאטה ללא פחמימות שעשיתי. והיום אני אוכל מה שבא לי, אבל רק דברים שמורכבים מחלבונים ופחמימות (לא בהגזמה). אוכל נכון, מתאמן טוב, רץ.
    אז רוצה שהמצב ישאר, שהגוף יגדל ועדין יהיו ריבועים. מה אני יכול להכין עם השיבולת שועל בלי שהיא תהרוס לי את הריבועים? שלא תגרום לי להשמין... אני מאמין שלא מומלץ להוסיף אותה לגיינר שאני לוקח (הסופר מאס של דיימטיז). אז מה כן להכין עם השקיות?
    תודה רבה
    יובל

2. 1,467 נק' מוניטין
    0
    omerh84

omerh84 משתמש פעיל

omerh84
    לייקים:
    486
    נתחיל בשאלה - מה הכוונה שאתה אוכל כל מה שבאלך?
    נמשיך עם השאלה - מה הכוונה מורכב מחלבון ופחמימות? מה עם השומן?
    והשאלה האחרונה שלי תהיה למה בכלל אתה חושב שאתה צריך גיינר?

3. 12,170 נק' מוניטין
    0
    SweetBamba

SweetBamba משתמש כבוד משתמש כבוד

SweetBamba
    משתמש כבוד
    לייקים:
    1,435
    רואים שהנושא ישב לו על הלב לכן מיהר להגיב לך

omerh84 אוהב/ת את זה.
  4. 1,467 נק' מוניטין
    0
    omerh84

omerh84 משתמש פעיל

omerh84
    לייקים:
    486
    אין ספק.
    אני חושב שהוא פשוט לא ישן באותו לילה מרוב הלחץ הנפשי העצום וכנראה שמרוב שהיה מותר הוא ישן עד עכשיו. :sarcastic:

5. 0 נק' מוניטין
    0
    יובל דולב

יובל דולב משתמש מתחיל

יובל דולב
    לייקים:
    0
    קודם כל הנושא כן מאוד חשוב לי, זה שלא עניתי תוך יום אחד לא אומר כלום על חשיבות הנושא עבורי.

לשאלותיך,
    אוכל כל מה שבא לי, זה שאני לא סופר לפי גרמים פחמימות שאני מכניס לגוף, עשיתי את זה בשלב הדיאטה שהיתה קשה והחלישה אותי מאוד, עכשיו אני כן דופק פרוסות לחם עבות, מרשה לעצמי דגני בוקר פעם ב... להתפנק על קינמונים או דברים כאלה, אוכל ביום יום בבוקר חביתה 3 ביצים, גביע קוטג', צהריים מנה בשרית יפה... קיצור אוכל טוב... לא סופר

לגבי שומן, משתדל כמה שפחות, פעמיים בשבוע אוכל אבוקדו ענק מלא שיש לו שומן צמחי בריא.
    בחזה עוף מוריד את השומן זה מגעיל אותי, ומשמן את המחבת טפלון עם כפית שמן מדודה... לא רוצה את זה..

למה אני צריך גיינר? לא יודע, רוצה לגדול, וזה לא משמין אותי. הגוף שלי מקבל את זה טוב, אז למה לא?

ואם אפשר חברים לחזור לנושא המקורי, מה אני יכול להכין עם שיבולת שועל? תנו לי המלצות

6. 1,467 נק' מוניטין
    0
    omerh84

omerh84 משתמש פעיל

omerh84
    לייקים:
    486
    אתה צריך לקרוא. יש לך בעיות בסיסיות כמו הימנעות משומן. לא לספור קלוריות וגרמים זה טוב, אבל עדיין צריך פיקוח כללי כל הערכים הסופיים - משהו שיש לי תחושה שאתה לא עושה.

לגבי שיבולת שועל - יש מיליון נושאים כאן בפורום, תריץ חיפוש.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...