ייעוץ פיצוחים?

הנושא בפורום 'תזונה ותוספים' פורסם ע"י Star, ‏14/6/14.

טוען...
  1. 67 נק' מוניטין
    0
    Star

Star משתמש מתחיל

Star
    לייקים:
    2
    זה בריא לשלב בתזונה היומי כחלק מהתפריט ביום יום פיצוחים כמו קבוקבים עם שומשום ובוטנים?

2. 1,467 נק' מוניטין
    0
    omerh84

omerh84 משתמש פעיל

omerh84
    לייקים:
    486
    שקדים/אגוזים וכו' זה מומלץ. קבוקים זה כבר נכנס יותר למאזן של סתם דרעק. אומנם יש בפנים בוטן - אבל העטיפה הזאת?

3. 67 נק' מוניטין
    0
    Star

Star משתמש מתחיל

Star
    לייקים:
    2
    הא באמת?תודה באמת שלא ידעתי את זה הכנסתי בוטנים/קבוקים כחלק מהתפריט היומי שלי כ100 גרם ..

4. 1,467 נק' מוניטין
    0
    omerh84

omerh84 משתמש פעיל

omerh84
    לייקים:
    486
    בוטנים זה בסדר, קבוקים פחות.
    בכל אופן, ככה או ככה 100 גרם זה מוגזם.
    למה לשרוף כ-600 קלוריות על בוטנים/שקדים/דברים אחרים כלשהם?

600 קלוריות לצורך העניין זה בערך 250 גרם חזה עוף ו-100 גרם אורז (שניהם לפני בישול).
    תעשה את ההשוואה שלך, מה עדיף? 100 גרם בוטנים או חזה עוף עם אורז?
    (כמובן שהכל בהתאם לצרכי הדיאטה, אבל בכל קנה מידה הגיוני לדעתי - 100 גרם בוטנים זה מוגזם מאוד)

5. 379 נק' מוניטין
    0
    Stav Shy

Stav Shy משתמש פעיל

Stav Shy
    לייקים:
    84
    שמע בתכלס יש מה שניקרא if it fits your macros אז הכל תקין זאת אומרת אם אתה מכניס את הגרם פחמימה חלבון שומן ביום שאתה צריך כעיקרון זה בסדר ויש הרבה מאוד חבר'ה שדוגלים בזה ומכניסים לתפריט שלהם הרבה אוכל לא הכי מומלץ, ברור שיש עוד אלמנטים שמשמפעים ויש העדפה לשומן טוב ופחמימה מורכבת אבל שתדע בסך הכל הקריטיות זה לעמוד בלהכניס את המקרוז שלך ביום. לגבי שאלתך על הפיצוחים יש שומנים שהגוף יודע לייצר לבד אני תמיד מתבלבל בין איזה שומנים הגוף יודע ליצר לבד ומסתדר בלי ואיזה לא אם זה חד רווי או רווי או בלתי רווי אבל מה שאני כן יודע שבוטנים יש בהם שומן שאנחנו לא חייבים אותו והוא פחות מומלץ, מקורות לשומן טוב שהגוף כן צריך בפיצוחים לעד כמה שאני יודע זה אגוזי מלך ושקדים שבהם יש את השומן שהגוף צריך יותר מהשומן של בוטנים והם הפיצוחים העדיפים יכול להיות שיש עוד אלה מה שאני מכיר אבל בסופו של דבר קח בחשבון גם את מה שאמרתי בהתחלה זה לשיקולך עד כמה אתה פאנט :)
    --- עידכון הודעה, ‏14/6/14, תאריך ההודעות המקורית: ‏14/6/14 ---
    חבר אין אפשר לעשות את ההשוואה הזאת מפני שיש הבדל בין חזה עוף לבוטנים זה שומן זה חלבון אתה לא יכול לעשות את השיקול ככה מה שהוא כן יכול לעשות במקרה שאתה מציג זה רק השוואה בין מוצר מזון שיש בו כמות ניכרת מאותו הדבר לדוגמא אם תעשה השוואה בין מה יותר בא לך קופסאת טונה או 100 גרם חזה עוף ששינהם הם חלבון או מה בא לך כף שמן זית או 20 גרם אגוזי מלך אי אפשר לעשות השוואה של איזה קלריות אתה מעדיף חלבון או שומן

נערך לאחרונה ב: ‏14/6/14
  6. 1,467 נק' מוניטין
    0
    omerh84

omerh84 משתמש פעיל

omerh84
    לייקים:
    486

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...