ייעוץ מתי לעבור ל ABC

הנושא בפורום 'אימונים' פורסם ע"י iPound, ‏14/6/14.

טוען...
  1. 2 נק' מוניטין
    0
    iPound

iPound משתמש מתחיל

iPound
    לייקים:
    2
    אני ב AB כבר משהו כמו חצי שנה מתי אני אמור להרגיש שמיציתי אותה ולעבור ל ABC?

2. 379 נק' מוניטין
    0
    Stav Shy

Stav Shy משתמש פעיל

Stav Shy
    לייקים:
    84
    אין לזה זמן מוקצב חביבי כל גוף עובד בצורה שונה ומגיב אחרת ומתפתח אחרת אתה צריך מה שניקרא להרגיש את הגוף בנוסף מתאמן מתחיל מוגדר כשנה עד שנה וחצי שמתאמן טוב זאת אומרת עם תפריט תרגילים מורכבים שינה טובה וכ"ו אם אתה עושה את זה בסביבות שנה + אתה נחשב כעיקרון לא מתאמן מתחיל בנוסף יש את החלק של להרגיש את הגוף שלך אם הגעת למצב שאתה מרים משקלים כבר די כבדים עובד עם תרגילים מורכבים כמו שצריך והתוכנית מרגישה לך עמוסה מידי ולא יעילה תעבור לABC עוד דבר אין פה חוקים תזכור על כל אחד עובד אחרת כל דבר יכול להיות גם מצב שתעבור לABC וזה לא יתאים לך עדין למרות שחשבת תחזור לAB יש מצב שזה יעבוד עליך מציון תישאר עם זה כל הזמן תשחק ותבדוק מה עובד על הגוף שלך יותר טוב אין פה חוקים של אחרי שנה עוברים לככה או לככה עניין של ההעדפה זמן שאתה מוכן להשקיע ומה עובד הכי טוב לגוף שלך זה רק אתה יודע מניסיון שתצבור להתנסות בסוגים שונים של תוכניות

3. 2 נק' מוניטין
    0
    iPound

iPound משתמש מתחיל

iPound
    לייקים:
    2
    אני מתאמן שנה... שכחתי לציין את זה חצי שנה אני ב AB אני חושב לנסות לסחוט מ ה AB עוד קצת כי ברגליים אני ממשיך להתקדם דיי מהר יחסית לשאר הגוף אבל בכל זאת יש מצב שאני יתקדם יותר מהר ב ABC בגלל זה אני שואל

4. 379 נק' מוניטין
    0
    Stav Shy

Stav Shy משתמש פעיל

Stav Shy
    לייקים:
    84
    כן יש מצב

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...
נושאים דומים
  1. bietarist