ייעוץ הסייקל הנכון ביותר

הנושא בפורום 'סטרואידים ותרופות' פורסם ע"י ניר המחדיר, ‏14/6/14.

טוען...
  1. 85 נק' מוניטין
    0
    ניר המחדיר

ניר המחדיר משתמש מתחיל

ניר המחדיר
    לייקים:
    30
    קראתי את המאמרים בנעוץ, ויש כמה דברים שלא הבנתי.
    דבר ראשון, הכי חשוב לי אחרי הסייקל זה שהטסט יחזור להיות מיוצר בגוף ולא להיות עקר כמובן.
    אז מה שלא הבנתי, איך מגרים את הגוף להחזיר להפריש את הטסט שוב, לפי מה שהבנתי יש דרישה בhcg, במהלך הסייקל
    אבל במהלך הpct אין צורך, אבל זה רק מחקה את פעילות הLH, ועושה את עבודתם, אבל איך אני מחזיר את הפרשת הטסט אחרי שאני מפסיק לקחת את הHCG? איך זה בדיוק עובד?

לא הבנתי את הצורך בAI, יש טוענים שיש צורך לקחת במהלך הסייקל ויש כאלה שלא, מה אתם ממליצים?
    הSERM צריך לקחת כלומיד+נולבקס

זה מה שאני מתכנן לעשות אחד לאחד, אם חסר לי משהו תגיד לי, ואני צריך הסבר איך לטפל בגוף נכון יותר בPCT עם לנסות להגיע למקסימום מסת שריר אחרי הסייקל, חשוב לי לא לאבד את יכולת הרביה ושרשמת הטסטוסטרון שהגוף שלי מייצר תחזור לשוב, וכמובן להימנע מג'ינו!!!

1-10 Testosterone Enanthate 500mgs/EW יום ראשון בבוקר זריקה ושלישי בלילה זריקה.
    DIanabol 30mgs/ED 2-7 מחלק את זה ל3 כדורים ביום של 10mgs, אחד בבוקר אחד בצהרים אחד בערב, קראתי במאמר שזה משפר את היעילות (או שלא?)
    HCG 125UI/ED 2-10
    Nolvadex 40mgs/ED 12-14
    Nolavdex 20mgs/ED 14-16
    Clomid 60mgs/ED 12-14
    Clomid 40mgs/ED 14-16

איך יהיה מצב הגוף שלי לאחר הסייקל הזה?
    יצור הטסט יחזור, מה לעשות במקרה שאני מרגיש עקצוצים בפטמות, כאב בחזה או הרגשה לפני ג'ינו?
    ואני אשמח להסבר על איך לגרום לגוף לחזור להתאוששות מלאה לאחר סייקל ולהימנע מג'ינו וכמובן כמה שיותר מסת שריר.

תודה על העזרה :)

2. 1,508 נק' מוניטין
    0
    LiorKim

LiorKim משתמש קבוע

LiorKim
    לייקים:
    621
    אתה עושה הכל נכון חוץ מדבר 1 המינון של הכלומיד שרשמת הוא לא נכון , אתה צריך 100mg בשבועיים הראשונים ו 50mg בשבועיים האחרונים
    בסך הכל כלומיד זה המטרה של התרופה לייצר LH ו FSH בגוף , פרגניל בזמן הסייקל מחקה אותם בגלל זה אנחנו לוקחים במינון נמוך של 250iu כל 3.5 ימים כדי לשמור על מסת האשכים תקינה שהביצים לא הצטמקו

Tom אוהב/ת את זה.
  3. 85 נק' מוניטין
    0
    ניר המחדיר

ניר המחדיר משתמש מתחיל

ניר המחדיר
    לייקים:
    30
    אההה הבנתיי, עכשיו באמת שהצגת את זה בדרך ממש הרבה יותר מובנת ממהדריכים, וגם נולבדקס מחזיר את ייצור הLH ו FSH? שניהם תרופות SERM
    ואולי עדיף לקחת 250ui פרגלין כל 3.5 ימים (יענו ישר אחרי הטסט), זה הרבה יותר נוח
    השאלה אם זה גם משנה את הדרך שזה משפיע על הגוף? לטובה או רעה?
    עריכה: כן קראתי עכשיו בכתבה, שככל שהימנון קטן יותר, אז בעתיד ההשפעה של ההורמון תיהיה גבוה יותר, לכן יש לקחת מנות קטנות בסייקל, השאלה אם 250ui כל 3,5 לא יכול לפגוע בצורה משמעותית, כי אפשר לקחת את אפילו רחוק יותר ולקחת 50ui פעמיים ביום, אז המינון זה המשחק.

ומה לעשות אם אני מרגיש סימנים מוקדמים לגינו?

ו LIV52 עוזר לדעתך באמת או שזה סתם חרטא שיווקית?

נערך לאחרונה ב: ‏14/6/14
  4. 3,175 נק' מוניטין
    0
    Arik

Arik משתמש פעיל

Arik
    לייקים:
    605
    חד"כ:
    אוניברסיטת בן גוריון
    כל השאלות שלך הן בסיסיות. אני לא יודע מה קראת או לא.

תקרא על PCT בעיקר. זה נעוץ מרוכז במידע.

https://www.lbs.co.il/threads/20318/

5. 1,508 נק' מוניטין
    0
    LiorKim

LiorKim משתמש קבוע

LiorKim
    לייקים:
    621
    נולבדקס התפקיד שלו שונה הוא יותר מוריד רמות אסטרוגן , אנטי אסטרוגן . המינון של הפרגניל 250iu הוא מינון בסדר זה לא יותר מידי . לא המציאו את השיטה מהיום , ליב52 הדעות חלוקות לגביו אני מתסף בכל מקרה

Tom ו-Arik אוהבים את זה.
  6. 13,055 נק' מוניטין
    1
    Tom

Tom משתמש על משתמש כבוד

Tom
    משתמש כבוד
    לייקים:
    6,181
    חד"כ:
    גרייט שייפ (כפ"ס)
    אני אנסה לעזור ל- @LiorKim לעשות לך קצת סדר (למרות שהוא ממש לא צריך עזרה) האמת שעשית קצת סלט...
    • תפקידו העיקרי של הנולבדקס הוא הגנה מפני פעילות אסטרוגנית מוגברת בריקמות בהן הוא מהווה אנטי-אסטרוגן, בריקמת השד למשל ולכן מהווה אחד ההגנות הטובות מג'ינו למשל. כלומיד גם הוא אנטי-אסטרוגן אם כי פחות יעיל בהיבט שצויין אלא שנמצא כי פעולתו במח, בהיפותלמוס מביאה להגברה וציפוף פולסים של gnrh שבתורו מגרה הפרשת LH ו-FSH (גונדוטרופינים). האחרונים אחראיים על ייצור הזרע והטסטוסטרון.
    • את הפרגניל ניתן לתאר בפשטות כמדמה גונדוטרופין (כפי שצויין), השימוש בו במהלך הסייקל חשוב בכדי למנוע אטרופיה של האשך (הצטמקות). ניתן להסתפק בהזרקה דו-שבועית ואף חד-שבועית. לרוב לא תהיה השפעה משמעותית במינונים נמוכים ולכן סביר שלא ישפיע על הסייקל. בעבר היה נהוג לתת מינון גבוה מאוד בתום הסייקל ובתדירות גבוהה כנדרש עקב ניוון מתקדם של האשכים. במצב כזה ובעוד בתום הסייקל יורדות רמות הטסט וארומטיזציה שלו עלולות קפיצות ברמות האסטרוגן כתוצאה מהפרגניל להביא לתופעות אסטרוגניות לא רצויות. על הזריקה האחרונה של הפרגניל להתרחש לפחות שבוע (רצוי יותר) טרם התחלת ה-PCT. כל עוד הפרגניל פועל לא יוכל הכלומיד לסייע בגירוי הייצור העצמי של גונדוטרופינים.
    • בכדי לצמצם את הסיכון מתופעות אסטרוגניות רצוי להיכנס לסייקל באחוז שומן נמוך ולא יותר מכ-13%. ייצור האסטרוגן בתאי שומן שם קיימים ריכוזים גבוהים של אנזים הארומטאז עלול לקדם הופעת תופעות אסטרוגניות. עקצוצים ואף כאבים בפיטמה כמו גם נפיחות קלה מרמזים על פעילות אסטרוגנית מוגברת. אלה שידועה להן רגישות מיוחדת או בסייקלים בהם מינוני הסטרואידים הארומטיים גבוהים נוטים לשלב AI מתחילתו של הסייקל במינון מאוד נמוך. בד"כ מדובר בארימידקס.
    • LIV52 הוא תוסף מעולה ומכיל מרכיבים חשובים המתאימים לשמירה על בריאות הכבד. תרומתו בשמירה על הכבד למול הסיבוכים הנפוצים בסייקל המשלב סטרואידים מוצמדי קבוצת מטיל ב-C17 כמו Cholestasis לא קיימת. מומלץ מאוד להוסיף UDCA/TUDCA במינון של 1-1.5g/ed שהוכח כמסייע במקרים כאלה.

NIRAN, SweetBamba, Eyal ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  7. 1,508 נק' מוניטין
    0
    LiorKim

LiorKim משתמש קבוע

LiorKim
    לייקים:
    621
    אשרייך :)

8. 85 נק' מוניטין
    0
    ניר המחדיר

ניר המחדיר משתמש מתחיל

ניר המחדיר
    לייקים:
    30
    אז לפי מה שאתה אומרת על הנולבדקס הוא גם מגרה הפרשה LH FSH, ולפי מה שהבנתי מLiorKim אותו דבר הכלומיד עושה, למה יש צורך לשלב בניהם? (ציינו את זה בהרבה מקומות באינטרנט, גם פה בפורום)
    אני אקרא עוד על UDCA/TUDCA, זה חשוב לי :)
    תודה על ההסבר

9. 13,055 נק' מוניטין
    0
    Tom

Tom משתמש על משתמש כבוד

Tom
    משתמש כבוד
    לייקים:
    6,181
    חד"כ:
    גרייט שייפ (כפ"ס)
    קריאה על שימוש ב-SERM במהלך סייקל:
    https://www.lbs.co.il/threads/53441/

כפי שרשמתי בתגובתי הקודמת נולבה הרבה יותר אפקטיבי מכלומיד בכל הקשור בהגנה מפני פעילות אסטרוגנית מוגברת בריקמת השד למשל עד-כדי כך שמסוגל לטפל בניצני ג'ינו בצורה טובה מאוד. כלומיד מאידך מאוד אפקטיבי בפעולתו בהיפותלמוס לשיחרור gnrh לגירוי ייצור גונדוטרופינים (LH,FSH) ובכך להתניע את מערכת הבקרה שהיא ה-HPTA להתאוששות מלאה.

בנוגע ל-TUDCA/UDCA, הנזק העיקרי הנגרם לכבד במהלך שימוש בסטרואידים אוראליים קשור בהפחתה בפעילות משאבת מלחי המרה עד כדי הפיכת כיוון זרימתם (reverse bile salt flow) נוצר מה שמכונה "עימדון מרה" (cholestasis). תסמינים של עייפות, כאבים בצד ימין מעלה ומאוחר יותר צהבת יביאו למצב שאם אינו מטופל ומוחמר עלול להביא לקריסתו של הכבד, מצב המחייב השתלה ומסכן במוות.
    ( Ursodeoxycholic Acid (UDCA הוכחה כפועלת במספר מכאניזמים על-מנת להביא לשיפור במצב העימדון ועצירה מלאה של החמרתו. TUDCA היא UDCA שהוצמדה לה מולקולת טאורין. מעבר לפעילות הטיפולית ההשפעה היא כזאת שתשפר את השפעת הסטרואיד שפעילותו נפגעת במצב של עימדון מרה.

קריאה על TUDCA/UDCA:

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/m/pubmed/12198643/

NIRAN אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...
נושאים דומים
  1. or24
    תגובות:
    17
    צפיות:
    1,509
  2. כפיר