ייעוץ פרגניל בסוף הסייקל

הנושא בפורום 'סטרואידים ותרופות' פורסם ע"י Asi30, ‏13/6/14.

טוען...
  1. 0 נק' מוניטין
    0
    Asi30

Asi30 אורח

Asi30
    אהלן חברים, אני ביום שני נכנס לשבוע ה-11 בסייקל, אני מתחיל לשלב פרגניל ויש לי כמה שאלות:
    1- איזה מינונים לוקחים בסוף הסייקל ובאיזו תדירות? (כל יום, כל יום אחר, פעמיים בשבוע)
    2- אם יש לי פרגניל 5000iu ו-30ml מים בקטריוסטטיים, זה כל מה שאני צריך? לא צריך ויאל ריק או משהו כזה?
    3- אני חושב שפעם אביעד אמר פה שלא כדאי להזריק את הפרגניל לאותו מקום שמזריקים את הטסט, זה נכון? אני כנראה אתן את הפרגניל תוך שרירי ולא תת עורי אם אני לא אצליח להשיג מזרקי אינסולין. שזה מוביל לשאלה מאיפה אפשר להשיג מזרקי אינסולין? (סופרפארם, הזמנה מאתר אינטרנט, דילר)

תודה לכולם ושבת שלום..

2. 1,508 נק' מוניטין
    0
    LiorKim

LiorKim משתמש קבוע

LiorKim
    לייקים:
    621
    אתה צריך לתת כל 4 ימים למשך שבועיים 2500 כל פעם זה לפי מה שאני זוכר
    מזרקי אינסולין אתנ יכול להשיג דרך איביי או דילר בסופר פארם אני חושב שלא ייתנו לך
    אתה יכול גם לתת תוך שרירי
    תקנה ויאל ריק קח 2 מיל מים בקטריו עם אמפולה אחת של 5000 תערבב ויוצא לך 2500איו במיל 1 כל 1 מיל תן כל 4 ימים למשך שבועיים

3. 0 נק' מוניטין
    0
    Asi30

Asi30 אורח

Asi30
    לא למשך חודש? שבועיים לפני סוף הסייקל ושבועיים אחרי
    --- עידכון הודעה, ‏13/6/14, תאריך ההודעות המקורית: ‏13/6/14 ---
    אני יכול במקום לקנות ויאל ריק פשוט לשים בתוך האמפולה של הפרגניל 2cc מים לערבב בתוך האמפולה ולשאוב 2cc לשני מזרקים אותם אני אשים במקרר? כי אני לא חושב שיש לי זמן להזמין ויאל ריק. אמור להתחיל עוד שלושה ימים

4. 1,508 נק' מוניטין
    0
    LiorKim

LiorKim משתמש קבוע

LiorKim
    לייקים:
    621
    אפשר לשאוב למזרק כן זה לא בעיה , לפי מה שאני זוכר פתחו פה פוסטים על זה לפני הרבה זמן ואני זוכר בדיוק שככה לוקחים אלא אם כן טום יחדש לנו :)

5. 181 נק' מוניטין
    0
    DoctorProp

DoctorProp משתמש מתחיל

DoctorProp
    לייקים:
    69
    לא מזריקים פרגניל במהלך הסייקל ?

6. 1,508 נק' מוניטין
    0
    LiorKim

LiorKim משתמש קבוע

LiorKim
    לייקים:
    621
    מומלץ להזריק בזמן סייקל

DoctorProp אוהב/ת את זה.
  7. 3,889 נק' מוניטין
    0
    mars

mars משתמש קבוע

mars
    לייקים:
    1,948
    כשהייתי בעיניינים (בעבר), הייתי לוקח בסוף כל סייקל 5000iu כל 5 ימים, סה"כ 3 אמפולות. לאחר מכן 10 ימים 100 מג כלומיד ו- 10 ימים 50 מג כלומיד. בתום 5 שבועות (שבועיים כוריגון ושלושה שבועות כלומיד- עוד סייקל). אבל אל תקשיב לי, היום אני על TRT 149eg:

8. 0 נק' מוניטין
    0
    Asi30

Asi30 אורח

Asi30
    אתה על TRT בגלל שימוש לא נכון בסטרואידים?

NIRAN אוהב/ת את זה.
  9. 1,508 נק' מוניטין
    0
    LiorKim

LiorKim משתמש קבוע

LiorKim
    לייקים:
    621
    וואו אחי שרפת תקולטנים על 5000 איו זה המון

10. 47 נק' מוניטין
    0
    DubbleBiceps

DubbleBiceps משתמש מתחיל

DubbleBiceps
    לייקים:
    9
    רגע אם אני משתמש במים שבאה אם האמפולה זה לא בסדר.?
    הכוונה אני שובר את האמפולות ומזריק ישר חצי סיסי שזה יוצא 2500 לתת עורי המים שמגיעים אם האמפולה מתאימים גם לתת עורי לא.??

11. 1,508 נק' מוניטין
    0
    LiorKim

LiorKim משתמש קבוע

LiorKim
    לייקים:
    621
    בדרך כלל תלוי מה הוא עשה הגוף צריך להתאושש זה לוקח זמן חצי שנה שנה הוא צריך לעשות בדיקות דם

12. 3,889 נק' מוניטין
    0
    mars

mars משתמש קבוע

mars
    לייקים:
    1,948
    אני כיום חושב שכל שימוש ב- AAS שלא לצרכים רפואיים הוא בהגדרה "שימוש לא נכון". לשאלתך, באמצע שנות התשעים המידע בנושא לא היה זמין כמו היום (לי לפחות). אז כן, האפשרות שהיום אני על TRT "בגלל שימוש לא נכון בסטרואידים" היא יותר מסבירה.
    --- עידכון הודעה, ‏13/6/14, תאריך ההודעות המקורית: ‏13/6/14 ---
    הפעם הראשונה שנחשפתי ל"רעיון" בדיקות הדם הייתה עם הצטרפותי לפורום, לפני כשנה וחצי. במשך תקופה ארוכה הייתי במצב לא אופטימלי בלשון המעטה, מבחינה פיזית ומנטלית כאחד. נחשפתי פה לעובדה שהבעיה היא ברת טיפול, שיש אנדוקרינולוג שמטפל במקרים מעין אלו, ויש דבר שנקרא TRT. כיום אני מרגיש הרבה יותר טוב. אני יכול לומר שקיומו של הפורום הזה בהחלט חשוב, בעיקר לאור השימוש ההולך וגובר של חבר'ה צעירים והזמינות של החומרים (חלקם באיכות ירודה). חשוב שהפורום ינוהל במקצועיות וברגישות (כפי שהוא לרוב מנוהל)- החלטות שילקחו היום ע"י החברים, יתכן וישפיעו על חייהם בעוד שנים.

moo, נביעות ו-LiorKim אוהבים את זה.
  13. 13,055 נק' מוניטין
    0
    Tom

Tom משתמש על משתמש כבוד

Tom
    משתמש כבוד
    לייקים:
    6,181
    חד"כ:
    גרייט שייפ (כפ"ס)
    פרגניל בסוף סייקל:
    https://www.lbs.co.il/threads/51650/#post-654076

בנוגע לויאל שלא קנית, אין מה לעשות עכשיו, חלק למזרקים.
    ברמת העיקרון לא כדאי להזריק שמן ומים באותו מקום. נסה להשיג מזרק אינסולין, ממש לא אמורה להיות בעיה.

Asi30 אוהב/ת את זה.
  14. 0 נק' מוניטין
    0
    Asi30

Asi30 אורח

Asi30
    בפוסט הזה אני רואה שאתה רומז שלעשות פרגניל בסוף הסייקל זה ממש לא מומלץ, כמה זה פוגע ברווחים שאני אשיג מהסייקל הזה?
    ולפי מה שהבנתי אני אמור מיום שני כשאני מתחיל שבוע 11 של הסייקל לתת 1000iu כל יומיים, יוצא שאני צריך בכללי 14000iu, לא קצת מוגזם? ולקחת נולבה בזמן הזה זה מומלץ? אם כן, להוסיף בשבוע האחרון של הפרגניל?
    ואם אני לא אצליח להשיג מזרקי אינסולין אפשר לתת מעכשיו רק בישבן ימין טסט ובישבן שמאל פרגניל?

מרגיש ממש אידיוט שלא ארגנתי את זה לפני הסייקל.. הכל השתבש לי, מקווה שזה לא יתפוצץ לי בפרצוף בסוף..

15. 13,055 נק' מוניטין
    0
    Tom

Tom משתמש על משתמש כבוד

Tom
    משתמש כבוד
    לייקים:
    6,181
    חד"כ:
    גרייט שייפ (כפ"ס)
    אני אהיה הכי ברור שאני יכול. סה"כ 7 זריקות של 1000iu/eod או 3 של 2500iu/e5d כלומר 7000-7500iu בתקופה של כשבועיים.
    בשימוש בתום סייקל תזדקק למינונים גבוהים יותר עקב ניוון ואטרופיה של האשך, מצד שני אינך מעוניין בגירוי יתר.
    דאג לתזמן את השימוש בפרגניל כך שיסתיים לפחות שבוע טרם תחילת השימוש בכלומיד על-מנת לאפשר גירוי ייצור עצמי של LH.

16. 0 נק' מוניטין
    0
    Asi30

Asi30 אורח

Asi30
    אז לא הבנתי, איך סך הכל 7000iu אם אתה אומר שגם אחרי הסייקל צריך להמשיך את הפרגניל, כמה לתת אחרי הסייקל?
    --- עידכון הודעה, ‏14/6/14, תאריך ההודעות המקורית: ‏14/6/14 ---
    וכמה השימוש בסוף הסייקל יפגע לי בהתאוששות וברווחים?
    תודה תום

17. 13,055 נק' מוניטין
    0
    Tom

Tom משתמש על משתמש כבוד

Tom
    משתמש כבוד
    לייקים:
    6,181
    חד"כ:
    גרייט שייפ (כפ"ס)
    אתה בסה"כ צריך לדאוג להפסיק את הפרגניל שבוע טרם ה-pct, זמן מחצית החיים ארוך וכל עוד הפרגנילמבצע פעולתו לא יתחיל הייצור העצמי של הגונדוטרופין (LH) בגירוי הכלומיד. מאידך הגזמה במינון הכלומיד תיצור גירוי יתר ועלולה לפגוע בהתאוששות. תזמן את השימוש בהתאם.
    בייחוד בסייקל ראשון, לא הייתי מצפה שהשימוש בסוף הסייקל יפגע בהתאוששות שאמורה להיות מהירה יחסית.

18. 0 נק' מוניטין
    0
    Asi30

Asi30 אורח

Asi30
    אוקיי, אני מתכנן להתחיל PCT ב15 ביולי, אם אני אתחיל מחר ואתן כל חמישה ימים זריקה של 2500iu עד לתאריך של ה-8 ביולי זה יהיה בסדר? אני גם אתסף בנולבה במידה וארגיש תופעות לוואי אסטרוגניות..

19. 47 נק' מוניטין
    0
    DubbleBiceps

DubbleBiceps משתמש מתחיל

DubbleBiceps
    לייקים:
    9
    אחי תן 2500 בהפרשים של 5 ימים 3 4 זריקות שאתה מסיים תספור 6 ימים ותתחיל כלומיד ונולבה ביחד וסיימת את הסיפור

20. 0 נק' מוניטין
    0
    Asi30

Asi30 אורח

Asi30
    כל כנראה זה מה שאעשה, אני צריך עוד פרגניל.
    במידה ואני קונה עוד אמפולה של 5000iu ויש לי מים בקטריוסטטיים 30ml, איך אני מערבב בצורה כזאת שכל זריקה תהיה 2500iu, כמה cc מים לשים?
    תודה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...
נושאים דומים
  1. valentino
    תגובות:
    6
    צפיות:
    1,846
  2. Asi30
    תגובות:
    3