ייעוץ דיון יש לויטמינים באמת חשיבות?

הנושא בפורום 'תזונה ותוספים' פורסם ע"י nattyko212, ‏13/6/14.

טוען...
  1. 33 נק' מוניטין
    0
    nattyko212

nattyko212 משתמש מתחיל

nattyko212
    לייקים:
    12
    רציתי לישאול מה החשיבות של ויטמינים? אני לא אוכל ביכלל דברים עם ויטמינים מעניין אותי עם יש לויטמינים חשיבות ועם אקח מולטי ויטמין זה יעזור לי במשהו?

2. 1,130 נק' מוניטין
    0
    ofirdr78

ofirdr78 משתמש מתחיל

ofirdr78
    לייקים:
    100
    חד"כ:
    Sporter פ"ת
    מה הכוונה ב"יעזור לי במשהו?"
    זה יעזור לך בבריאות, בעייפות (מחסור בויטמין D ובב- B12 גורם לעייפות נוראית), בהחלמה מהירה ממחלות (דוגמת ויטמין C).
    מבחינה אנאבולית, לא תראה הבדל (למרות שקראתי מאמר שטוען שלויטמין D יש אפקט אנאבולי, אבל לא נראה לי שרוני קולמן
    מזריק ויטמין D כל היום) :)
    זה חשוב לבריאות - אל תוותר על זה.

3. 509 נק' מוניטין
    0
    xytkhi

xytkhi משתמש מתחיל

xytkhi
    לייקים:
    199
    אני סבור שהאמת נמצאת אי שם. בין האינטרסים של היצרנים, לבין בריאותם של הנוטלים. מחקרים רבים נעשו בנושא, חלקם מסיקים שהויטמינים חיוניים, חלקם טוענים שהם מיותרים. רמז: חפש מי מממן את המחקר.follow the money

נערך לאחרונה ב: ‏13/6/14
  4. 4,907 נק' מוניטין
    0
    yogevnn

yogevnn מנהל ראשי מנהל

yogevnn
    מנהל
    לייקים:
    2,063
    תאכל 5-6 ירקות ביום עדיף מצבעים שונים, תאכל אוכל מגוון ויהיה בסדר

5. 4,105 נק' מוניטין
    0
    shahar18

shahar18 משתמש משקיע משתמש כבוד

shahar18
    משתמש כבוד
    לייקים:
    1,838
    למה אתה בטוח שאתה לא אוכל ויטמנים?
    בשר? ביצים? מוצרי חלב? ירקות? פירות?

6. -20 נק' מוניטין
    0
    TMW

TMW משתמש מתחיל

TMW
    לייקים:
    15
    חודש בלי מולטי, לוקח לי יותר זמן להתאושש מאימונים ואני מרגיש יותר חלש. לא משהו דרסטי, אבל אם אתה מתאמן בתדירות גבוהה לדעתי מולטי שווה את ההשקעה.

7. 1,078 נק' מוניטין
    0
    Leon

Leon משתמש פעיל

Leon
    לייקים:
    455
    תקרא ותחכים בעצמך: אל תתחיל לבלוע כדורי "בריאות" רק כי בפורום המליצו ככה. יש הבדל בין מינרליים אורגניים ומינרלים לא אורגניים בדיוק כמו שיש הבדל בין ויטמינים טבעים בסלט וויטמינים סינטטיים במולטי. אם אתה טבעוני שווה לקחת B12 וברזל אבל פרט לכך אין סיבה לקחת כמויות מטורפות של וימינים. אם כבר משהו שעוזר: תוסף אבץ או מגנזיום. כל השאר בזבוז כסף - לדעתי.

8. 2,794 נק' מוניטין
    0
    ברק

ברק משתמש פעיל משתמש כבוד

ברק
    משתמש כבוד
    לייקים:
    691
    תן לי לנחש ,אחרי אחרי שהתחלת לתסף במינרלים אורגניים ,ראית הבדל משמעותי בתוצאות אה?

9. 1,078 נק' מוניטין
    0
    Leon

Leon משתמש פעיל

Leon
    לייקים:
    455
    תן לי לנחש, אחרי שהתחלת לחשוב שאתה יודע הכל ,ראית שאנשים שאנשים שונאים אותך יותר?
    http://www.healingwithnutrition.com/equalminerals.html
    אם אדם רוצה לקחת מולטי שיקח- אבל להגיד שזה חובה או שזה הוכח ע"י חוקר מקרן X? יש אנשים שטוענים שזה עזר להם להתאוששות(הגיוני שזה אפקט פלסיבו) ויש אנשים שהרגישו רע לאורך זמן ורק אחרי שהפסיקו איתו גילו שזה בגלל עודף בויטמינים. ובגלל זה אני "מציע" להפעיל את GOOGLE ולחפש גם MULTIVITAMINS:
    cancer,placebo effect,bodybuilding,recovery,non organic,latest research,benefits וכו.

GiladTanji אוהב/ת את זה.
  10. 333 נק' מוניטין
    0
    נביעות

נביעות משתמש מתחיל

נביעות
    לייקים:
    141
    העניין עם מולטי ויטמין שהוא מכיל כמויות קטנות מסוגים שונים של ויטמינים. ולכן לפעמים האפקטיביות שלו לא באה לידי ביטוי. אם כבר לקחת ויטמינים אז עדיף לאחר בדיקת דם ולחפש ממצאים המעידים על ויטמין כזה או אחר ולצרוך אותו במינון אפקטיבי. במידה ואתה צורך חומרים אשר "שותים" אנרגיה מהגוף ו/או גורמים לחומציות, הרס תאים, ריבוי תאים או כל דבר לא טבעי אחר ( סטרואידים ) אז ההמלצה היא לתסף מעבר לויטמין c וויטמין b12 גם מולטי ויטמין. לאנשים בריאים שמתאמנים ללא חומרים אני לא חושב שיש מה לחפש במולטי ויטמין.

Leon אוהב/ת את זה.
  11. -20 נק' מוניטין
    0
    TMW

TMW משתמש מתחיל

TMW
    לייקים:
    15
    תלוי איזה מולטי לוקחים. במולטי איכותי יש בכל, או לפחות ברוב, המרכיבים החשובים מינון גבוה. גם אני לא חושב שהכל נספג כמו שטוענים, אבל בדיוק בגלל זה כאמור יש לך מינונים של פי כמה מאות אחוזים ולפעמים אלפים מהכמות היומית המומלצת.

צריך להבין שמתאמן טבעי חייב להיות כמה שיותר בריא בשביל לגדול בזמן קצר. אין דרך אחרת לשפר את הגדילה מלבד לשמור על גוף בריא. ומאחר ואף אחד לא הולך לדחוס בזמן קצר מיליון ירקות ופירות, עדיף לקחת כרשת ביטחון. אם מדובר במתאמן שעושה אימון או מקסימום שניים, אפשר לוותר.

נערך לאחרונה ב: ‏15/6/14

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...