ייעוץ עלייה במשקל דרך מסת שריר

הנושא בפורום 'מתחילים בתזונה ואימונים' פורסם ע"י adidas, ‏12/6/14.

טוען...
  1. 0 נק' מוניטין
    0
    adidas

adidas משתמש מתחיל

adidas
    לייקים:
    0
    שלום ,
    אני בן 22 בגובה 185 שוקל 72 קילו מתוכם 60 קילו שריר נקי, אני שורף ביום שלם במנוחה 1866 קלוריות ויש לי 12% שומן בגוף ,

אני אוכל ביום בסביבות ה140 גרם של חלבון ביום שזה מורכב גם מאוכל וגם מאבקת חלבון.

בסביבות ה400 גרם פחמימה.

אבל מאוד קשה לי לעבור את ה2500 קלוריות ביום שזה בעצם הכמות שאני צריך לאכול בשביל לעלות במשקל , אני אשמח לעצות..

דברים שאני לא אוכל: דגים וכל נגזרותיהם , תמרים , תאנים

2. 246 נק' מוניטין
    0
    Big mama

Big mama משתמש פעיל

Big mama
    לייקים:
    132
    דבר ראשון הלוואי על כולנו לשקול 72 שמתוכם 60 קילו שריר נקי חח, הנתונים כנראה מאוד שונים בפועל.
    לגבי עניין האוכל, אין לי מה להציע לך חוץ מפשוט-תאכל.
    יש הרבה מאוד סוגי אוכל, תשים לב שאתה מגיע לערכים שצריך בסוף היום, ואם בכל זאת מאוד קשה, תשקול להיעזר בגיינר למרות שלדעתי לכמויות קלוריות שאתה צריך להגיע זה מאוד מאוד מיותר, אנחנו לא מדברים על תזונה של 5000+ קלוריות ביום אחי.

3. 580 נק' מוניטין
    0
    Baraky

Baraky משתמש פעיל

Baraky
    לייקים:
    260
    קצת שכחת לחשב איברים פנימיים,שלד וכו' ב"60 ק"ג שריר נקי" אבל הבנו את הכוונה ;)
    בחשבון פשוט של 140*4 + 400*4 = 2160 קלוריות (חישבתי את כמות הפחמימות וכמות החלבון בקלוריות).
    מה עם שומן?
    בכדי להשלים ל2500 קלוריות תצטרך לאכול רק(בדגש על ה-רק) כ38 גרם שומן. נראה לי שזה מעט(אני לא מומחה).
    אם אכן יסכימו איתי ששומן זה מה שחסר לך...
    שקדים ואגוזי מלך לא קלויים יעשו עבודה מצויינת.

4. 0 נק' מוניטין
    0
    adidas

adidas משתמש מתחיל

adidas
    לייקים:
    0
    אוקיי אתם רציתם...

משקל: 72
    מסת שריר: 60
    נוזלים בגוף: 60%
    שומן כללי: 12%
    שומן פנימי: 1
    מסת עצם: 3.1
    סוג פיזיולוגי: 5
    חילוף חומרים במנוחה: 1866
    גיל ביאולוגי: 12

הנתונים נלקחו ממכשיר מקצועי יפני מאוד מיוחד עם סטייה של 0.03% אז כן אני שוקל 72 קילו ומתוכם 60 קילו מסת שריר נקייה אבל אני עדיין נראה רזה והסיבה לכך היא שקשה לי לעבור את הקלוריות שאני שורף

בקשר לשקדים ואגוזי מלך כן אני גם משתדל לאכול מהם במשך השבוע

5. 246 נק' מוניטין
    0
    Big mama

Big mama משתמש פעיל

Big mama
    לייקים:
    132
    יודע מה אחי, נעזוב את זה שהנתון של מסת שריר 60 ק"ג הוא לא נכון, בוא נחשוב שנייה בהיגיון.
    אתה שוקל 72 ק"ג, מתוכם 12% שומן (וזה בהנחה שהמכשיר מדוייק מאוד) זה אומר שמשקל הגוף בלי שומן הוא 63.36 (פשוט 72X0.88), זאת אומרת שכל האיברים הפנימיים+עצמות+דם (5-7 ליטר באדם בוגר)+נוזלים+עור+שיער (יש אנשים שזה חלק נכבד מהמשקל חח)+ עוד הרבה דברים פיזיולוגיים קטנים שלא יגמרו אם נרשום אותם, כל זה ביחד שוקל 3.36 ק"ג...פה קצת חשדתי.
    אני לא יודע למה המכשיר התכוון ב-60 ק"ג הזה, אולי הפירוש בעברית פשוט לא טוב, מה שבטוח- זה לא מסת שריר נקי.

Baraky ו-BROCK LESNAR אוהבים את זה.
  6. 379 נק' מוניטין
    0
    Stav Shy

Stav Shy משתמש פעיל

Stav Shy
    לייקים:
    84
    לדעתי אתה לא צריך לעבור את ה2500 בקלוריה ביום אתה אולי לא מחשב נכון את המזון שאתה אוכל והאימונים שלך לא מתאימים לך מספיק שתכניס 2300 קלריות ביום 2 גרם חלבון לקילו 1 גרם שומן לקילו והשאר פחמימות ותתאמן טוב אין שום סיבה שלא תעלה במשקל בנוסף שינה טובה כמובן שתיה מרובה של מיים אתה יכול להוסיף לסיפור גם קראטין אחלה דבר הבעיה לדעתי אצלך היא לא באוכל היא בכל שאר הדברים ובלי קשר צא מהסרט של ה60 ק"ג שריר עם כל הכבוד לך אתה לא ג'אי קטלר חחח

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...