ייעוץ תרגילי ידיים בלינארית

הנושא בפורום 'אימונים' פורסם ע"י digital, ‏11/6/14.

טוען...
  1. 11 נק' מוניטין
    0
    digital

digital משתמש מתחיל

digital
    לייקים:
    2
    החלטתי להתחיל את הלינארית אחרי שקראתי על כל התוכניות אני חושב שהיא תתאים לי . הידיים אצלי בפיגור האם אפשר לשלב גם ידיים ואולי קצת תאומים בתוכנית הזאת ואם כן איך כמה ומתי ?

2. 32 נק' מוניטין
    0
    SapiPapi

SapiPapi משתמש מתחיל

SapiPapi
    לייקים:
    25
    חד"כ:
    אונ' תל אביב
  3. 11 נק' מוניטין
    0
    digital

digital משתמש מתחיל

digital
    לייקים:
    2
    אני עושה ככה : באימון הראשון : בטן מקבילים ומתח באימון השני : תאומים בטן והרחקת זרועות באימון השלישי : כמו שרשום במאמר . האם זה טוב איך שאני עושה או שזה פוגע בהתאוששות והתוצאות ירדו ? בעיקרון פגיעה קלה לא מזיקה לי אני לא ליפטר אבל אם זה משמעותי אז אוריד . הזמנים בין כל אימון לאימון הם חשובים שישאר כמו שרשום שני - רביעי - שישי ככה שבין האימון השלישי לראשון יש שלושה ימי מנוחה או שאני יכול גם להתאמן לדוגמא : ראשון רביעי ושישי ? ובשבוע עמוס אני יכול אפילו יומיים רצוף או שמזה להימנע לגמרי ? תודה מראש על העזרה אשמח אם תוכל להסביר לי את התשובות שלך ממה זה נובע גם וכו'.

4. 32 נק' מוניטין
    0
    SapiPapi

SapiPapi משתמש מתחיל

SapiPapi
    לייקים:
    25
    חד"כ:
    אונ' תל אביב
    לא רואה שרשום במאמר לעשות מתח כתרגיל עזר,
    בכל מקרה, התאוששות זה עניין אישי, אתה יכול לנסות עם התרגילי עזר ואז לנסות בלי ולדעת אם זה יותר מדי בשבילך, מאחר ורשמת שפגיעה קלה לא מפריעה לך אז נראה לי שדי ענית על השאלה של עצמך...

הזמנים בין האימונים חשובים, לי לפחות האימון הכי קשה הוא הראשון (בניגוד למה שחשבתי לפני שהתחלתי את התוכנית שהאימון השלישי יהיה הכי קשה), אז אם לא תשים את היומיים מנוחה לפני האימון הזה אני מאמין שיהיה לך קשה.
    יומיים ברצף בטוח אל תעשה, לדעתי אם זה חד פעמי עדיף לפספס אימון אחד מאשר לדחוף שניים אחד אחרי השני (אם הייתי חייב לעשות רק שני אימונים בשבוע בגלל בעיות לו"ז הייתי מוותר על האימון התאוששות (אימון ב) ועושה רק את א וג'.

5. 11 נק' מוניטין
    0
    digital

digital משתמש מתחיל

digital
    לייקים:
    2
    בקשר למתח אני מעדיף את זה גם כדי לעבוד קצת על יד קדמית וגם כי אני מעדיף מתח מפשיטת גב זה משנה משהו ? בכל מקרה תודה רבה על העזרה ובהצלחה עם התוכנית

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...
נושאים דומים
  1. החרגול

ייעוץ ידיים

תגובות:
    12
    צפיות:
    1,684
  2. avrahm90
    תגובות:
    3