ייעוץ לקראת סייקל שני של DNP

הנושא בפורום 'סטרואידים ותרופות' פורסם ע"י Anonymous, ‏10/6/14.

טוען...
  1. 6 נק' מוניטין
    0
    Anonymous

Anonymous משתמש מתחיל

Anonymous
    לייקים:
    6
    היי חבר'ה,

לפני שבוע סיימתי שימוש ראשון ב-Dinitrophenol, סייקל שהיה ברובו במינון נמוך ומטרתו העיקרית היתה למידה, התנסות, ובחינת הסיבולת שלי לחומר.
    חלקו הראשון של הסייקל היה שגרתי- לאחר מכן התחלתי להרגיש עייפות ניכרת- ובסיומו עליתי משמעותית במינון והרגשתי את מרבית תופעות הלוואי המוכרות- חום והזעה מוגברת, תיאבון מוגבר, קוצר נשימה ועייפות.

אני מעוניין להתחיל בשבוע הקרוב סייקל נוסף, ארוך יותר ובמינון בינוני.

קצת עליי:
    עסקתי בתחום פיתוח הגוף באופן חובבני בעבר, הפסקתי להתאמן לפני שלוש שנים בעקבות פציעה חוזרת, ומאז עליתי 25KG.
    הצלחתי להוריד 13KG תוך מספר חודשים, אבל אני מתקשה להמשיך להפחית את שאר המשקל העודף וזוהי המטרה שלי בסייקל הקרוב.
    אני משתמש רשום בפורום כבר מספר שנים אבל החלטתי לפתוח חשבון אנונימי חדש ליתר ביטחון.

אני יודע שמדובר בחומר מעורר מחלוקת, אבל מראש אומר שאני מעדיף להימנע מדיונים בנושא.
    עשיתי מחקר אינסופי על החומר הזה- קראתי כל דיון, מאמר, וסיכומי מחקר שקיימים ברשת, ועשיתי את הבחירה שלי לאחר שמצאתי ספק אמין לחלוטין. מי שלא מסכים מוזמן לבחור אחרת, אבל אין צורך לחזור על קלישאות שנאמרו עשרות אלפים פעמים בפורומים אחרים.
    בכל מקרה, אני אשמח לענות על שאלות הנוגעות לשימוש.

היעד האישי שלי הוא סייקל של 40 יום במינון קבוע של 500mg.
    אני מניח שלעיתים אפחית במינון בתאם להרגשה, ואולי אסיים את הסייקל מוקדם יותר במידה וחודש יולי יהיה חם מדי.

חשוב מאוד לציין שהDNP שמופץ בשנים האחרונות הוא Under-Dose- זה ברור מאוד כשמשווים חוויות שימוש של אנשים שצורכים מינון גבוה היום לבין אלו שצרכו לפני מספר שנים.
    אני מניח ש500mg שלי הם בפועל 300-400mg. למיטב ידעתי מרבית הספקים מוסיפים נוגדי חימצון וAlpha Lipoic Acid כדי למלא את הקפסולות.

כיוון שמדובר בCrystal DNP תופעות הלוואי מורגשות בעיקר בשעות הראשונות שלאחר השימוש ולכן אני מעדיף לצרוך אותם בחציו השני של היום- אני אקח 2 כדורים בהפרש של מספר שעות- 250mg בשעה 16:00, ו250mg הנוספים לפני השינה.

שגרה:
    אני עובד כרגע במשרה משרדית נוחה שלא דורשת מאמץ פיזי, ומערבת מעט מאוד אינטראקציה עם אנשים.
    סייקל DNP בקיץ זה לא אידאלי, אבל אפשרי בהחלט.

אין סמים:fever2:
    אין אלכוהול:suicide:

תוספים תזונה יומיים:

כיוון שמדובר בCrystal DNP תופעות הלוואי מורגשות בעיקר בשעות הראשונות שלאחר השימוש ולכן אני מעדיף לצרוך אותם בחציו השני של היום- אני אקח 2 כדורים בהפרש של מספר שעות- 250mg בשעה 16:00, ו250mg הנוספים לפני השינה.
    מולטי ויטמין -VitaCost Opti-Vitamin (ערכים זהים ל Opti-Men של Optimum)- מינון יומי כפול
    Taurine - 1000 mg
    Zinc & Copper - 15 mg / 1 mg
    Potassium - 300 mg
    Magnesium - 800 mg
    Vitamin E - 400 IU
    Selenium - 200 mcg
    Alpha Lipoic Acid & Acetyl L-Carnitine HCl - 1600 mg
    Vegetable Glycerine - 45 ml
    Pyruvate - 3600 mg
    Caffeine - 400 mg
    Ephedrine HCL - 40 mg
    סיבים תזונתיים- עוזרים לדיכוי תיאבון.

סביר להניח שאני לוקח הרבה יותר תוספים ממה שאני צריך, אך מבחינתי בהתחשב במחירים הנמוכים ובסיכונים הקיימים-
    אני מעדיף לצרוך את כל מה שמומלץ על מנת לצמצם את תופעות הלוואי ולהימנע מסיבוכים.

תזונה:
    בסייקל הראשון חוויתי עייפות ותיאבון מוגבר שגרמו לי לחרוג משמעותית מהתפריט המתוכנן ולכן התוצאות לא היו מרשימות.
    בסייקל הנוכחי הצטיידתי בקפאין ואפדרין לפתור את בעיית האנרגיה ולסייע מעט בדיכוי התיאבון.

אני מתכוון לבצע דילול פחמימות שלושה ימים לפני הסייקל על מנת להאיץ את התהליך הראשוני של הDinitrophenol.
    במהלך החודש אני מתכנן לשמור על מאזן קלורי נמוך במיוחד, ולצרוך מעט מאוד פחמימות, כדי להימנע מעלייה גבוהה בטמפרטורות ולאפשר ניצול מקסימלי של מאגרי השומן.

מרבית הארוחות שלי יבוססו על ירקות ופירות, וכמובן שאוסיף חלבון ושומן בכמות הנדרשת.
    צריכה מוגברת של מים- בסביבות 6 ליטר ליום.

אימון:
    אני נמנע מכל פעילות פיזית מאומצת.
    Dinitrophenol פועל בצורה שמאפשרת שריפת שומן מוגברת במנוחה ולפי דעתי אין סיבה להוסיף אימון אירובי בהתחשב בסיכון בהתייבשות.

2 התלבטויות:
    1. מגוון התוספים הגדול בשילוב עם הDNP וצריכת המים הגבוהה נראים לי כעומס עצום על המערכת, אני מניח שקיימים לא מעט קונפליקטים בהשפעות התוספים.
    אשמח לשמוע את דעתם של אלו שבקיאים בבביולוגיה של המכונה...

2. צריכת T3-
    Dinitrophenol מדכא את הייצור הטבעי של הT3 ולמיטב הבנתי עלול לגרום לנזק בלתי הפיך בתקופות ארוכות של שימוש.
    מרבית קהילת הבודיבילדינג נמנעים מצריכת T3 כיוון שיש לו אפקט קטבולי, אך כמובן שהוא פחות מטריד אותי מנזק בלתי הפיך לבלוטת התריס, ולכן אני שוקל להוסיף לסייקל 50mg יומיים של T3.

מדובר בנושא שנוי במחלוקת ולא הצלחתי למצוא לו תשובה ודאית.
    במחקרים שנעשו בשנות ה30 המשתתפים צרכו מינון T3 במינון של 100mg, אך אותם המחקרים נמשכו מספר חודשים.

אשמח לשמוע את דעתכם בעניין זה, ולקבל חוות דעת כללית לגבי הסייקל.

אני יכול לפרסם לוג שימוש במידה וזה יעניין אתכם...

נערך לאחרונה ב: ‏10/6/14
  2. 217 נק' מוניטין
    0
    manii

manii משתמש פעיל

manii
    לייקים:
    43
    לא מכיר את החומר ולא יכול לייעץ לך, אבל בנוגע ללוג אני אישית אשמח זה נשמע מאוד מעניין!!

3. 55 נק' מוניטין
    0
    י נ י ב

י נ י ב משתמש פעיל

י נ י ב
    לייקים:
    37
    כמה קלוריות נישרפות ביממה לערכתך?

4. 269 נק' מוניטין
    0
    drayfus

drayfus מושעה

drayfus
    לייקים:
    174
    הגיע הזמן שנשמע על פרוטוקול dnp... בהצלחה!

5. 404 נק' מוניטין
    0
    idan707

idan707 משתמש פעיל

idan707
    לייקים:
    182
    40 יום במינון 500? קצת נסחפת.
    הפרוטוקול שימוש בDNP מאד ברור או שאתה עושה תקופה ארוכה על מינון נמוך או שאתה עושה בליץ של שבועיים גג על מינון גבוה.
    בשום לוג שבעולם לא תראה בן אדם לוקח 40 יום DNP במינון 500 סמוך עליי זה יותר מדי.

SPF אוהב/ת את זה.
  6. 6 נק' מוניטין
    0
    Anonymous

Anonymous משתמש מתחיל

Anonymous
    לייקים:
    6
    לא ברור לי על איזה פרוטקול אתה מדבר, אבל המידע הזה כבר לא נכון ורלוונטי.
    בשנים האחרונות מרבית המשתמשים עושים סייקלים של חודש+ במינון נמוך. זה עדיף משמעותית על סייקלים קצרים במינון גבוהה כיוון שהתוצאות זהות ואנשים לא חווים את תופעות הלוואי הקשות שיש במינונים הגבוהים.

מעבר לזה, ציינתי בהודעה שככל הנראה מדובר בDNP Under-Dose (לאחר הניסיון הראשוני ולוגים של משתמשים נוספים).

7. 1 נק' מוניטין
    0
    ARTt

ARTt משתמש מתחיל

ARTt
    לייקים:
    1
    אתה משלב אימוני כוח? זה אפשרי בכלל?

8. 404 נק' מוניטין
    0
    idan707

idan707 משתמש פעיל

idan707
    לייקים:
    182
    נו זה בדיוק מה שאמרתי או סייקלים ארוכים מינון נמוך או סייקלים קצרים מינון גבוה, זה שהחומר אנדר דוז זה אי אפשר לדעת.
    יש עובדות וברגע שאתה אומר שאתה לוקח 500 מ"ג DNP ל40 יום זה פשוט יותר מדי, אבל שיהיה לך בהצלחה הכי חשוב.
    גם אני בונה על סייקל DNP בחורף שיהיה לי יותר קל עם החום גוף וההזעות.

9. 6 נק' מוניטין
    0
    Anonymous

Anonymous משתמש מתחיל

Anonymous
    לייקים:
    6
    תודה! אני אעדכן במהלך השימוש.
    ככל הנראה אתחיל מחר סייקל של שבועיים במינון בינוני-גבוה, כיוון שבסופו של דבר לא יתאפשר לי לעשות סייקל ארוך בעקבות טיול מתוכנן.
    מקווה שמזג האוויר יהיה סביר.

אני בפציעה. ציינתי את זה בהודעה.

אני מניח שניתן לבצע אימון במינונים נמוכים מאוד.
    חשוב לציין שהתגובה לחומר משתנה מאדם לאדם. יש משתמשים שדיווחו שהם לא מצליחים לסבול שימוש של 125mg, ויש שדיווחו שהם לא מרגישים תופעות לוואי ב750mg.

זה נתון שתלוי בהרבה מאוד משתנים.
    עקרונית פעילות ה- DNP מאיצה את המטבוליזם עד 150%- בהתאם למינון.

10. 6,095 נק' מוניטין
    0
    SPF

SPF משתמש כבוד

SPF
    לייקים:
    730
    בתכל'ס רוב הסיכויים שבDNP אין אפילו 200mg נקיים וזה מאוד מסקרן לשלוח קפסולה אחת למעבדה לבדיקה.

בכל אופן, בגדול נראה שהתכנון עצמו די בסדר, אבל כמה נקודות:

• בקפסולה של 200 מ"ג אתה אמור להרגיש לפחות עליה של חצי מעלה אם לא מעלה שלמה, אם לא הרגשת תשאל למה.
    • זה שאתה רעב ואכלת יותר לא משפיעה באופן ישיר על התוצאות שלך, אתה אמור לאכול כמו בנאדם על DNP. אם אכלת שטויות אבל, זה סיפור אחר.
    • הייתי מוותר על הפירות.
    • לגבי נוזלים, ללא קשר DNP נוטה לאגירת נוזלים מטורפת תחת השימוש בו, ולכן דווקא בעת השימוש בו מרגישים נפוחים יותר ופחות חטובים, את התוצאה האמיתית חווים כ14 יום לאחר סיום השימוש. אחת הסיבות מדוע נכנסים לאחר ריקון גליקוגן.
    • אני חושב שדווקא אפי וDNP זה שילוב מסוכן, עקב הניגודיות שלהם. העליה בלחץ הדם תחת אפי ותחושת היובש כמו-גם המאמץ הכביר שאתה מטיל על הכליות, נראה לי מיותר.
    • הרבה מפתחי גוף משתמשים בT3 באופן קבוע, לT3 יש אפקט קטבולי גבוה אך הוא תלוי מינון, תזונה וחומרים נוספים. סייקל DNP+T3 הוא סייקל קלאסי.
    • אני ממליץ לך ללכת על סייקל קצר ואינטנסיבי יותר בשביל תוצאות טובות יותר מכמה סיבות עיקריות:
    1. יותר קל להתמיד בתפריט לזמן קצר.
    2. מנגנון שריפת השומן כמו גם תפקודי בלוטת התריס נשחק עם השימוש בדיוק כמו בעליה עם חומרים, יש צורך ברענון.
    3. האפקט האמיתי של DNP מתחיל במינונים של כ400 מ"ג
    4. 40 ימים בקיץ שזה שיא עונת הבילויים נראה לי כמו דבר הזוי. להראות צהבהב וגם הריח גוף שמשתנה והשתן והזיעה. לא נראה לי כדאי.

PARADOX אוהב/ת את זה.
  11. 6 נק' מוניטין
    0
    Anonymous

Anonymous משתמש מתחיל

Anonymous
    לייקים:
    6
    תודה על התגובה המפורטת אביעד!
    • לא בדקתי את טמפרטורת הגוף בשימוש הראשון, במינונים הגבוהים יותר היה לי צורך במאוורר צמוד במהלך היום, ובנוסף הזעתי מאוד בלילה- המיטה שלי היתה רטובה לחלוטין בבוקר אך למזלי לא חוויתי בעיות שינה אלא להפך- ישנתי הרבה ומצויין. אני אעשה בדיקות סדירות בסייקל הקרוב ליתר ביטחון.
    • תוכל להסביר מדוע לוותר על פירות? הם מסייעים לעייפות ומוסיפים נוזלים לגוף...
    • DNP גורם לך לעייפות קיצונית שמובילה לרעב מתמיד- אני מניח שחלק מזה מנטלי. בכל מקרה, הסייקל הבא יהיה פשוט יותר.
    • צפיתי אגירת נוזלים, אך במקרה שלי שתיתי כמויות גדולות מאוד ולמרות זאת המשקל שלי נשאר זהה בששת הימים שלאחר הסייקל (אני ביום השביעי).
    • טוב לדעת. אני מניח שאצרוך אפדרין במקרים שהעייפות תהיה בלתי נסבלת. בסייקל הקודם היה יום שבו לא הצלחתי לפתוח את העיניים בעבודה אחרי לילה של 14 שעות שינה:confused001: לשם ההשוואה- אני ישן בדרך כלל 5-6 שעות בלילה.
    • הזמנתי T3 היום, אך הוא צפוי להגיע בעוד מספר שבועות ואני לא יכול להמתין לו- אין שום סיכוי שאני עושה סייקל ארוך ביולי- אוגוסט.
    • אני מניח שאתה צודק לגבי אורך הסייקל, אכן שמעתי שמשתמשים מדווחים על אפקטיביות מעטה בסיום של סייקלים ארוכים.
    • אנקדוטה קטנה- הצלחתי להתחמק מסטיאוציות מביכות במהלך הסייקל, אבל נראה מה תעשו כשחברה שלכם תשאל אתכם למה לעזאזאל האוזן שלכם צהובה לגמרי?149eg:
    3 שאלות נוספת:

כמו שציינתי, סיימתי את הסייקל הקודם לפני שבוע. הסייקל היה קל יחסית, וחוויתי את התופעות הקשות עליהן סיפרתי רק בסיומו- כשעליתי במינון. יום לאחר הפסקת צריכת הכדורים כל תופעות הלוואי נעלמו והרגשתי מצויין.

1. האם לדעתך ניתן להתחיל את הסייקל השני היום? זה יכול לעבוד מצויין עם לוח הזמנים המתוכנן שלי. זה נושא שנוי במחלוקת- שוב לגבי עניין הייצור הטבעי של הT3.
    2. מהי תקופת הסייקל המקסימלית האפשרית לדעתף ללא שימוש בT3?
    3. האם אוכל להמשיך לסייקל ארוך במידה ואוסיף T3 במהלך הסייקל (נניח שלאחר שבועיים מתחילתו)
    תודה

נערך לאחרונה ב: ‏11/6/14
    drayfus אוהב/ת את זה.
  12. 269 נק' מוניטין
    0
    drayfus

drayfus מושעה

drayfus
    לייקים:
    174
    יש לך צפי לכמות-משקל\שומן שתאבד במשך הסייקל?

13. 6 נק' מוניטין
    0
    Anonymous

Anonymous משתמש מתחיל

Anonymous
    לייקים:
    6
    אני מעריך שאוכל לאבד 3-6 קילו בסייקל של 14 יום במינון בינוני- גבוה.

14. 157 נק' מוניטין
    0
    lbob11

lbob11 משתמש מתחיל

lbob11
    לייקים:
    52
    לא מבין גדול ב dnp , אבל נשמע לי מוזר - הרי החומר הזה הרבה יותר חזק מקלן .
    אני בעצמי תוך שבועיים יורד קרוב ל 6 -7 קילו עם קלן. אני מניח שזה בגלל שהיכולת שלי לעלות בנוזלים היא מהירה מאוד ומצד שני קל לי להתרוקן מהם .

15. 269 נק' מוניטין
    0
    drayfus

drayfus מושעה

drayfus
    לייקים:
    174
    מעניין אם אפשר לשלב קלן עם dnp?
    --- עידכון הודעה, ‏11/6/14, תאריך ההודעות המקורית: ‏11/6/14 ---
    מה אתה אומר ?סיימתי שבועיים(התכנון היה חודש וחצי) עם אירובי 4 פעמים בשבוע+ckd ירדתי בקושי קילו וחצי

16. 157 נק' מוניטין
    0
    lbob11

lbob11 משתמש מתחיל

lbob11
    לייקים:
    52
    זאת האמת , בשבועיים עם קלן לא פעם ולא פעמיים ירדתי באזור ה 5-7 ק"ג . אבל לתחילת הסייקל אני מגיע דיי נוזלי בגלל הקלות שבה אני סופח את הנוזלים , לכן אני מניח שרוב הקילוגרמים האלה הם למעשה נוזלים שירדו וחלק קטן זה שומן .

17. 269 נק' מוניטין
    0
    drayfus

drayfus מושעה

drayfus
    לייקים:
    174
    עוד חודש בערך אני מתכוון לנסות קלן+t3 ...ואם זה לא יעזור אז צום רפואי של 45 יום:suicide:

18. 6 נק' מוניטין
    0
    Anonymous

Anonymous משתמש מתחיל

Anonymous
    לייקים:
    6
    סביר להניח ש70% מהמשקל שהורדת הוא נוזלים.
    אני מדבר על איבוד של 3-6 קילו של שומן בלבד.

drayfus לדיאטות הרעבה יש השפעה שלילית מאוד על חילוף החומרים לטווח הרחוק. אני אומר את זה מניסיון.

19. 269 נק' מוניטין
    0
    drayfus

drayfus מושעה

drayfus
    לייקים:
    174

הבעיה שעשיתי מלא כאלה, כולל צומות של מים ופירות בלבד.

אבל בדיאטה הנוכחית (דל פחמימה) אני בכלל לא רעב ואני מגיע ל2500 קלוריות (אמור לאכול 3000)
    אבל התוצאות לא משהו בכלל...עצה?

20. 6 נק' מוניטין
    0
    Anonymous

Anonymous משתמש מתחיל

Anonymous
    לייקים:
    6
    עצה בסיסית- תוותר על הקלן, ותשקיע זמן רב באירובי.

אני לא הייתי מגיע לDNP מלכתחילה ללא הייתה לי פציעה.

אגב, לגבי עניין הלוג- לא ברור לי איך זה עובד בפורום הזה? להמשיך לפרסם כאן או לפתוח פוסט חדש?

נערך לאחרונה ב: ‏12/6/14

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...