ייעוץ יש טעם להוסיף קלן לטסט ודקה?

הנושא בפורום 'סטרואידים ותרופות' פורסם ע"י guyeeee, ‏9/6/14.

טוען...
  1. 9 נק' מוניטין
    0
    guyeeee

guyeeee מושעה

guyeeee
    לייקים:
    6
    אהלן.

התחלתי סייקל לפני שבוע בערך. השבוע זה השבוע השני, קיצור, אני כבר רואה עלייה טיפה בנוזלים מהדקה.
    והקטע שיש לי מבנה גוף גם ככה שנראה שאני מלא נוזלים. יעני אני יחסית חטוב 12% שומן בערך אבל זה לא חטוב כמו שצריך בגלל כל הנוזלים. אז זה ניראה 13 אפילו.

בקיצור, קצת בעייתי בשבילי עכשיו לעלות מלא נוזלים מהדקה. אז השאלה היא האם להוסיף קלן יעזור ויועיל או רק ידפוק?

או שאפשר לעשות אולי את הדקה 6-7 שבועות ומהשבוע ה6 נגיד להוריד תדקה ולשים קלן. אם הקלן עובד מהר יכול להיות שזה פתרון נחמד לא? להוריד את כל הנוזלים והכל לקראת סוף הסייקל.

דעתכם?

2. 1,528 נק' מוניטין
    0
    LiorKim

LiorKim משתמש משקיע

LiorKim
    לייקים:
    617
    אתה טועה , אתה מתחיל לספוח נוזלים מהדקה אחרי חודש מההזרקה הראשונה , כי דוראבולין שמו המקורי האסטרים שלו דקנואט , שהוא אחד לפני הארוך , יש אסטרים שהוא יותר ארוך מדקנואט והוא אנדקנואט , אז עוד שבועיים אתה תעלה עוד נוזלים , יש מצב שעלית מהטסט לא מהננדרולון

3. 9 נק' מוניטין
    0
    guyeeee

guyeeee מושעה

guyeeee
    לייקים:
    6
    אוקיי אז להוסיף קלן, מה דעתך? יכול לעזור או מיותר ?

4. 0 נק' מוניטין
    0
    Asi30

Asi30 אורח

Asi30
    קלן לא יוריד לך את הנוזלים, דקה ידוע כסטרואיד שמעלה בנוזלים וגם זה אחד מהדברים החיוביים בו, ליאור תמיד אומר שזה משמן את המפרקים וככה אתה יכול להרים יותר כבד ולהימנע מפציעות.. בקיצור אם זה מפריע לך במראה אז תתמודד, ידעת שזה סופח נוזלים לפני שהתחלת, התחלת בכל זאת אז אתה אמור להיות מוכן לקבל את כל תופעות הלוואי.
    אם העלייה בנוזלים ממש חריגה אז טום אמר פעם שאפשר לקחת ארימידקס..

5. 1,528 נק' מוניטין
    0
    LiorKim

LiorKim משתמש משקיע

LiorKim
    לייקים:
    617
    בגלל זה אני אוהב את הסטרואיד הזה במסה , כי אתה לא נפצע במשקלים כבדים

6. 13,079 נק' מוניטין
    0
    Tom

Tom משתמש על משתמש כבוד

Tom
    משתמש כבוד
    לייקים:
    6,170
    חד"כ:
    גרייט שייפ (כפ"ס)
    מעולם לא רשמתי לקחת ארימידקס להורדת נוזלים. למעט זה כל מה שרשמת מאוד נכון. בכניסה לסייקל של דוראבולין עם אסטר ארוך צריל לצפות לנוזלים. זה סייקל מסה ומעולה, צריךלהתמודד. אחוז השומן בכניסה לסייקל מצויין וכמובן שנוזלים לא יהפכו אף אחד לשמן.
    ואגב, בשבוע של סייקל כזה רואים קדחת...

7. 0 נק' מוניטין
    0
    Asi30

Asi30 אורח

Asi30
    אני זוכר שפתחתי לפני כמה זמן אשכול בנושא נוזלים ואלכס הציע לי לקחת נולבה, אתה אמרת שלקיחת נולבדקס זה רעיון גרוע ואם אני כל כך מודאג מהנוזלים אפשר לקחת ארימידקס

8. 9 נק' מוניטין
    0
    guyeeee

guyeeee מושעה

guyeeee
    לייקים:
    6
    מזתומרת קדחת ?

ולא עניתה , יועיל להוסיף קלן להתחטב קצת או מיותר ?

9. 13,079 נק' מוניטין
    0
    Tom

Tom משתמש על משתמש כבוד

Tom
    משתמש כבוד
    לייקים:
    6,170
    חד"כ:
    גרייט שייפ (כפ"ס)
    אתה הבנת לא נכון. הארימידקס אינו עבור ייבוש הוא עבור שליטה ברמות אסטרוגן. הייבוש היחסי הוא תוצאת לוואי.
    בקדחת התכוונתי שלאחר שבוע של שימוש באסטרים ארוכים בקושי רואים תוצאות. בנוגע לספיחת נוזלים גם גבולי.
    אתה כיוונת לסייקל מסה עם חומרים שידועים כמעלים בנוזלים. קלן מיותר ובאופן כללי מאחר וניכנסת בא"ש אידאלי תוכל להפיק את המירב ללא תוספת חומרים. נוזלים יירדו בתום הסייקל. תהנה מהמחשבה שלמרות הנוזליות ובמידה והחומרים בדוס סביר שתוסיף מסת שריר ניכרת. את הקלן אם וכאשר עדיף להוסיף ב-pct.

10. 2 נק' מוניטין
    0
    ted bundy

ted bundy משתמש מתחיל

ted bundy
    לייקים:
    2
    קלן לא מוריד בנוזלים ולא עושה כלום חיובי סתם אובר רייטד .. תשמור תזונה ואל תדלג על אירובי תתאמן חזק ואתה תעלה כמו שצריך אל תתרגש מטיפה נוזלים אתה על אנאבולים.. אם יש רגישות בפטמות או משהו כזה אז קח ארימידקס אבל אם אין צורך אז לא צריך לקחת דברים לא נחוצים

11. 9 נק' מוניטין
    0
    guyeeee

guyeeee מושעה

guyeeee
    לייקים:
    6
    הבנתי. תודה.

סייקל קודם אני זוכר שהיה לי קצת גינו והייתי על מינונים נמוכים. 350 טסט בערך.

עכשיו אני על 500. יכול להיות סתם בראש שלי אבל ניראה שהן קבלו קצת נפח. אעדכן בהמשך. במידה וכן מתחיל גינו, מה לעשות ?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...