ייעוץ עזרה לא מצליח להעלות במשקלים

הנושא בפורום 'אימונים' פורסם ע"י phantom, ‏9/6/14.

טוען...
  1. 0 נק' מוניטין
    0
    phantom

phantom משתמש מתחיל

phantom
    לייקים:
    0
    היי אני חדש בפורום ומקווה שימצא פטרון לבעיה שלי חח. אני בן 22 גובה 1.8 משקל 80 15% שומן מתאמן ברצף כבר שנתיים לפני זה היתי מתאגרף הבעיה היא שאני לא רואה תוצאות כמעת יש תוצאות אבל הם מינוריות והמשקלים נשארים אותם משקלים ולא עולים כבר חצי שנה חוץ מבסקוואט. אני מתאמן 3 פעמים בשבוע. ראשון- חזה יד קדמית : לחיצת חזה כנגד מוט 4*10,פרפר כנגד משקוליות יד 4*10 , לחיצת חזה בשיפוע חיובי כנגד משקוליות יד4*10 ,פוחדים בישיבה וכפיפת מרפק בסיבוב גם4*10. יום שלישי גב יד אחורית- משיכת פולי עליון, חכירה בפולי טפול אובר 4*10 הכול ,יד אחורית - לחיצת חזה האחיזה צרה פשיטת מרפק בפוליטיקה ופשיטת מרפק מאחורי הראש. יום חמישי רגליים וכתפיים- סקוואט 4*10 דדאדליפט3*5 כפיפת ברך במכונה (להמסטרינגס) כתפיים - לחיצת כתף כנגד מוט ,הרחקת כתף כנגד משקוליות יד ופרפר הפוך לרצף אחורית הכול 4*10 כמו שאמרתי אני תקוע על אותם משקלים כבר חצי שנה חוץ מסקוואט מבחינת שינה אני יושן 7 שעות בלילה מבחינת אוכל אני לא אוכל תפריט כבוי אבל מגיע ל2 גרם חלבון לקילוגרם אתמוך בדקתי ולפי מה שאכלתי צרכתי 2800 קלוריות 228 גרם חלבון 70 גרם שומן ו238 פכמימה מתחום 25 גרם נאבקת חלבון ,20 גרם מחטיף חלבון והשאר מאוכל רגיל כמו חזה עוף הודו וכדומה אני משתמש גם בחומצות אמינו לפני ואחרי אימון וקראטין פעם ביום מבחינת ביצוע תרגילים אני מבצע נכון וכמו שצריך כאבי שרירים יום למחרת אני כן מרגיש אבל אני עדיין תקוע במשקלים שלי 70 קילו לחיצת חזה לדוגמה שזה כלום המון תודה לעוזרים

2. 379 נק' מוניטין
    0
    Stav Shy

Stav Shy משתמש פעיל

Stav Shy
    לייקים:
    84
    א' תכתוב יותר מסודר את תוכנית האימונים שלך דוגמא
    בנץ-50 קילו 3*10
    מלטרי פרס-30 קילו 4*8
    וכו .ב' כמה זמן אתה עובד עם אותה תוכנית ? ג' אם השינה שלך טובה והאוכל שלך מסודר ואתה מכניס את כל מה שאתה צריך שאגב תכתוב גם את זה יותר מסודר כמה חלבון כמה שומן וכמה פחמימה ביום אני לא אשב לחשב את האוכל שרשמת יש דבר שניקרא ריסטרט למשקלים בתקופת מסה שאת זה מבצעים כשלא עולים במשקלים ונתקעים עושים ריסטרט ורוב הסיכוים שזה פותר את הבעיה

3. 0 נק' מוניטין
    0
    phantom

phantom משתמש מתחיל

phantom
    לייקים:
    0
    מה זה ריסטרת למשקלים איך עושים את זה?

4. 379 נק' מוניטין
    0
    Stav Shy

Stav Shy משתמש פעיל

Stav Shy
    לייקים:
    84
    פתח גוגל תיקרא

5. 4,489 נק' מוניטין
    0
    Kartalajan

Kartalajan משתמש משקיע

Kartalajan
    לייקים:
    1,763
    זה פשוט מאוד, אתה לא עולה במשקלים כי אתה לא עולה במשקל גוף(זה אתה אמרת).
    בכל אופן ה228 גרם חלבון בתפריט הוא חלבון מלא? כי אם כן, אין לך צורך בכזאת כמות במשקל גוף 80.
    תוריד לאזור ה160-170 ותעלה פחמימה בדחיפות.
    כמה קילו עלית בסה״כ? (שלא תתבלבל, חלק מהמשקל זה נוזלים).

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...