שאלה | בנוגע לפרופיל צבאי (מחלת נשיקה)

הנושא בפורום 'כללי' פורסם ע"י ADAMG, ‏8/6/14.

טוען...
  1. 1,672 נק' מוניטין
    0
    ADAMG

ADAMG משתמש פעיל

ADAMG
    לייקים:
    3
    אני הולך לעלות בפני ועדה רפואית בעניין העלאת פרופיל מ64 ל97 (אני כבר 10 חודש בשירות) במטרה לעבור ליחידה קרבית.
    הייתה לי בעיה רפואית מסוימת שעברה וכבר קיבלתי המלצות ל97 מרופא יחידה ומרופא מומחה.

יומיים לפני הועדה קיבלתי מחלת נשיקה הייתי מאושפז בבית חולים ארבעה ימים, ואז חזרתי הביתה. אני בר"ם 2 מה2.5 ובקרוב אני חוזר לצבא.
    אני רוצה לעלות את הפרופיל ל97 לפני הגיוסים הקרביים של סוף יולי, ואני דואג שדווקא המחלה הזאת שבאה משום מקום תפיל לי את המעבר.
    אגב, בערך מה7.5 חמישה ימים אחרי ההתרפצות עד עכשיו אין לי לא כאבים לא עייפות ושום חולשה, אפילו חזרתי להתאמן.
    אני עד עכשיו בחופש בעיקר כי עקצתי חופש כדי להתחפשן לפני שאני עובר ללחימה.

אני יודע שאתם לא רופאים צבאיים ולא מתעסקים בפרופילים, אבל אני בסרטים על זה כבר חודש וחצי.
    חלק אומרים לי שזו חצי שנה התאוששות בלי פעילות וחלק אומרים שאם אני מרגיש טוב סימן שזה עבר ואין סיבה שזה ידפוק לי משהו. אם מישהו יכול לשפוך לי אור על הסיכויים שלי לקבל 97 או על המחלה זה יעזור מאוד

תודה על העזרה..

2. 12 נק' מוניטין
    0
    Sam31213

Sam31213 משתמש מתחיל

Sam31213
    לייקים:
    12
    אם הפרופיל ירד מסיבה שהיא לא מחלת הנשיקה אני לא חושב שיש לך ממה לחשוש

3. 1,672 נק' מוניטין
    0
    ADAMG

ADAMG משתמש פעיל

ADAMG
    לייקים:
    3
    ירד בגלל מחלה שאין לי אותה כבר, אבל הבנתי שלא לוקחים סיכונים עם מחלת נשיקה ככה שלא יעלו לי תפרופיל בחצי שנה הקרובה

4. 40 נק' מוניטין
    0
    uriel

uriel משתמש מתחיל

uriel
    לייקים:
    8
    לצערי סיכוייך לא בשמיים המערכת הצבאית לא אוהבת להתעסק עם מחלות באשר הם.
    מצד שני הרופאים כן אוהבים לעזור לאנשים המראים נכונות לתרום למדינה, שיהיה בהצלחה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...