כאב גב

הנושא בפורום 'פציעות ספורט ובריאות הגוף' פורסם ע"י BigBack, ‏8/6/14.

טוען...
  1. 156 נק' מוניטין
    0
    BigBack

BigBack מושעה

BigBack
    לייקים:
    79
    יש לי כאב בגב התחתון בערך (באמצע כזה ) זה התחיל אחרי שהתחלתי לעשות דדליפט באותו רגע זה ממש כאב לא יכולתי להתכופף
    ועכשיו יש כאב בעת התכפפות ומדי פעם יש לי חריקות בגב , והתור לאורטופד רק בעוד חודש ..
    יש מצב שיש לי בלט בדיסק,או פריצת דיסק,עכשיו לממש כואב חזק למישהו זה קרא או מי יודע מה זה יכול להיות כי רק עוד חודש יש לי ורופא זה מפוצץ זמןאז ביינתים אני לא רוצה להשתגע באי ידיע..!!
    תודה לעוזרים!!!
    --- עידכון הודעה, ‏8/6/14, תאריך ההודעות המקורית: ‏8/6/14 ---
    ???????????????

2. 379 נק' מוניטין
    0
    Stav Shy

Stav Shy משתמש פעיל

Stav Shy
    לייקים:
    84
    לאחר כמה זמן שהתחלת לעשות דאדליפט התחיל לך כאבים בגב?

3. 156 נק' מוניטין
    0
    BigBack

BigBack מושעה

BigBack
    לייקים:
    79
    כן, אבל לא בבום לאט לאט

4. 379 נק' מוניטין
    0
    Stav Shy

Stav Shy משתמש פעיל

Stav Shy
    לייקים:
    84
    יא מצחיק אני שואל אחרי כמה זמן ? עשית דאדליפט שנתיים ואז התחיל לכאוב לך או חודש ואז התחיל לכאוב לך?

5. 156 נק' מוניטין
    0
    BigBack

BigBack מושעה

BigBack
    לייקים:
    79
    אחרי שסיימתי את התרגיל כאב, לי הגב ולאט לאט כבר כשחזרתי הבית וירד לי האדרנלין התחיל לכאוב חזק..
    אני עושה דדליפט שהו כמו חודש או פחות מרים משקלים של 80-90.!

6. 379 נק' מוניטין
    1
    Stav Shy

Stav Shy משתמש פעיל

Stav Shy
    לייקים:
    84
    כמה דברים 1. רוב הסיכוים שהטכניקה שלך לא טובה דאדליפט תרגיל מורכב מאוד נירא מאוד פשוט לביצוע אבל כשמרים כבד לישמור על טכניקה טובה זה לא פשוט וכשאין טכניקה טובה פוגעים בגוף במיוחד בתרגיל הזה שיש המון לחץ על הזוקפים , בנוסף ישנם תרגילים שלא יתאימו לכל אחד זה לא קורה יותר מידי שמישהו לא אמור להיות מסוגל לבצע את התרגיל הזה אבל יש סיכוי כזה שהגוף שלך מתקשה במקרה כזה יש להחליף את התרגיל, אני אישית גם בצעתי את התרגיל הזה ולא הרגשתי שהוא יושב לי טוב לא הרגשתי שהטכניקה שלי מושלמת אז לא נלחמתי על זה כי אני מתעסק בבילדינג אז פשוט החלפתי אותו אם אתה מתעסק בליפטינג זאת יותר בעיה וכדי מאוד לעבוד על טכניקה לפני שמרים משקל כבד. 2. הסיכוי שבחודש שאתה עושה את התרגיל הזה עם המשקל הזה שפגעת בעצמך מאוד חזק לא סביר ובכן מה שעליך לעשות זה כמה דברים א' לא משנה באיזה מקרה שאתה חש כאב שהוא לא אמור להיות דבר ראשון תפסיק להתאמן לאיזה שבוע תן לגוף מנוחה זה הרבה פעמים הבעיה ב' תחכה באמת ליראות את הצילום שלך שאין לך שום בעיה בחוליות בגב

BigBack אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...