אחר קאטלר VS קולמן - מיני אולימפייה 2009?!?

הנושא בפורום 'עולם פיתוח הגוף ופיטנס' פורסם ע"י Mike, ‏4/10/08.

טוען...
  1. 66,205 נק' מוניטין
    0
    Mike

Mike מנהל אתר | לשעבר Moshe מנהל

Mike
    מנהל
    לייקים:
    8,648

האולימפיה מגיעה לאירופה , טוב נו לא בדיוק אבל משהו שנקרא "מיני" אולימפיה כנראה מתבצע באירופה במקום נחמד בברלין אשר בגרמניה (שמה המלא הוא : IFBB host Joe Weider's Pro World Bodybuilding Championships). התחרות תתקיים שבוע לאחר האולימפיה בארה"ב בין ה2 ל3 לאוקטובר.

כל השמות הידועים יופיעו שם : דקסטר ג'קסון , ג'אי קאטלר , ויקטור מרטינז , פיל הייט , דניס וולף כל אלו צפויים להתחרות אך עם תוספת אחת קטנה , המלך הגדול מכולם 9 פעמים מר אולימפיה הרי הוא - :s28:רוני קולמן:s28:.
    רוני שוקל לאחרונה לחזור להתחרות בתחרויות מקצועיות של פיתוח גוף ולכן רצה גם לבוא ל"מיני" אולימפיה הזו אשר בברלין.
    קולמן: "תמיד אמרתי שאני אופיע באירופה , אך מי שאומר משהו לבין משהו שעושה משהו ההבדל הוא שהוא שכאשר הוא עושה , הוא באמת עושה אותו"

כאשר קרב הטיזינג וכל האגו הזה בתחרות אחת , מגיע הרי הוא קאטלר ואומר :
    "אם קולמן עושה את זה , גם אני עושה את זה" [הכוונה לבוא לתחרות הזו בגמרניה].

קולמן דווקא קיבל את זה כמחמאה , וכנראה שכל זה צפוי באמת לקרות.

התחרות תתקיים בברלין ויהיו בה כמה ארועים בין היתר תחרות מיס ביקיני , תחרות הבייסיפס , וביום ראשון אלוף האלופים שיצטרף לרוני , קולמן ודקסטר.
    אנו בצפייה רבה שקולמן יחזור להתחרות באירגון ה IFBB ולראות את המשך דרכו בתחרויות הבאות , אם יופיע בתחרות הזו זה צעד גדול לחזרה שלו למסלול הבאדיבילדינג ולכך ציפינו שנה שלמה.

למקור:
    http://www.flexonline.com/joe_weider_world_bodybuilding_championships/news/588

2. 3,295 נק' מוניטין
    0
    black356

black356 משתמש קבוע משתמש כבוד

black356
    משתמש כבוד
    לייקים:
    0
    זאת תהיה האטרקציה הראשית בתחרות, אבל אני חושב שכולם יירצו לראות את זה בתחרות הגדולה ביותר, ולא בגרסת המיני.

3. 5,502 נק' מוניטין
    0
    AsD[eyal]

AsD[eyal] משתמש קבוע

AsD[eyal]
    לייקים:
    0
    תכלס עם זה יקרה ושניהם יתחרו זה חתיכת גימיק שיווקי הם ימלאו אולם ענקי

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...