מידע Eat like a man

הנושא בפורום 'תזונה ותוספים' פורסם ע"י joker, ‏2/10/08.

טוען...
  1. 33 נק' מוניטין
    0
    joker

joker משתמש מתחיל

joker
    לייקים:
    0
  2. 2,794 נק' מוניטין
    0
    ברק

ברק משתמש פעיל משתמש כבוד

ברק
    משתמש כבוד
    לייקים:
    691
    הדיאטה האנאבולית היא לא דיאטת עלייה טובה כלכך לדעתי...

נערך לאחרונה ב: ‏2/10/08
  3. 711 נק' מוניטין
    0
    DropDead

DropDead משתמש מתחיל

DropDead
    לייקים:
    85
    זה בגלל שהעליה היא ללא נוזלים ופחות שומן.
    יש הרבה ביקורות טובות עליה ברשת ..

4. 2,794 נק' מוניטין
    0
    ברק

ברק
    משתמש כבוד
    לייקים:
    691
    לא יודע, צריך לקרוא את הספר של הממציא ולא רק את הבסיס הכללי.

הגיוני שהעלייה היא ללא נוזלים, אבל ללא שומן?
    איך בלי פחמימות אפשר לעשות אימונים אפקטיביים?
    במצב מדולל ובקטוזיס איך תתרחש היפרטרופיה בסדר גודל סביר?

זה שכמה אנשים מרוצים ממנה לא אומר שהיא טובה יותר מדיאטות אחרות. כמו בכל מקרה אחר ,ראיתי גם אנשים שטענו שהיא ממש לא עבדה בשבילם ושהם אפילו ירדו איתה.

זה נראה לי מאוד חשוד ולא בהכרח יעיל.

נערך לאחרונה ב: ‏3/10/08
  5. 711 נק' מוניטין
    0
    DropDead

DropDead משתמש מתחיל

DropDead
    לייקים:
    85
    לפי מה שהבנתי יש לך העמסה של יומיים כל שבוע כדי למלא את המאגרים, והגוף לא נכנס לקטוזיס בגלל שצורכים 30 גרם של פחמימה ליום שמונע ממך להיות במצב של קטוזיס.
    המטרה היא לגרום לגוף להשתמש בשומן על פני פחמימה (גלוקוז) כאנרגיה באופן יעיל יותר.

6. 33 נק' מוניטין
    0
    joker

joker משתמש מתחיל

joker
    לייקים:
    0
    הסיבה היחידה שאני הפסקתי את הדיאטה היא בגלל שאני לא יכול לממן אותה כספית ובגלל שאני חי עם משפחה. כשאני יעבור לגור לבד כנראה שאני יתחיל איתה, בישראל היא בלתי אפשרית, כאן היא אפשרית אבל זה יותר מדי לבקש.

7. 2,794 נק' מוניטין
    0
    ברק

ברק
    משתמש כבוד
    לייקים:
    691
    dropdead ,אם כך אז יש לחלק מהדיאטה בסיס מחקרי עקיף לפחות...

בחישוב מהיר, המוח צריך את סביבת ה350 קלוריות בשביל לתפקד ,יותרת הכליה צריכה עוד קצת.

בהתחשב בכך, המאה ומשהוא קלוריות שיש ב30 גרם פחמימה לא ימנעו בכלל עלייה של גופים קטונים בדם בשביל לספק מזון למוח וליותרת הכליה . מה שכן, מאוד משנה איך העמסה והאימונים נעשים וכאן הג'וקר יוכל לעזור לנו. אם באמת מדובר בהעמסה רצינית , אז זאת פשוט דיאטת carb cycling כשבמקום דיאטה בשלב דל הפחמימות אתה במאזן חיובי.

אם מדובר בהעמסה שלא מתקרבת למלא לגמרי את המאגרים אז אתה תגיע מתישהוא לקטוזיס, אלה אם תתאמן ממש חלש במהלך השבוע.

בכל אופן , שוב, למה לכל הרוחות שהעלייה תיהיה ללא שומן?

במצב רגיל, אם אוכלים יותר פחמימות הגוף יפרק יותר פחמימות ואם אוכלים יותר שומן אז הגוף יפרק יותר שומן בפרופורציה לכמות האנרגיה שהוא צריך, כך שבסופו של דבר העלייה באחוז השומן תיהיה פרופורציונית לעודף הקלורי וזהה בשני המקרים . הדבר היחיד שאני יודע שממש משנה את העניין הזה לכיוון עליה במסה רזה הוא פעילות גופנית , בעיקר מדללת.

בכל אופן, אם אין כאן ממש דילול לכיוון קטוזיס במהלך הדיאטה ויציאה ממנה ,אז למה שהגוף ישמר מסה רזה יותר מבמצב אחר?
    מה ההסבר של דיפסקל?

8. 2,836 נק' מוניטין
    0
    HallucinogeN

HallucinogeN משתמש פעיל

HallucinogeN
    לייקים:
    396
    ברק, כן זה בסה"כ carb-cycling חיובי... בפעם הראשונה שקראתי את זה עלה לי רעיון למתי כדאי להשתמש בשיטה...
    אוטוטו אני נכנס למסה, בקיץ חיטוב ואז כמובן מאזן נייטלי, בין זה לבין ספטמבר יש חודש+- של זמן שאפשר לבצע את שיטה זו כדי לשמור על אחוזי השומן ונוזלים נמוכים יחסית, מה לא עושים בשביל הים.

9. 2,879 נק' מוניטין
    0
    roei

roei משתמש קבוע

roei
    לייקים:
    3
    מה הם האימונים המתאימים לדיאטה הזו? אפשר לבשלב אירובי?

10. 33 נק' מוניטין
    0
    joker

joker משתמש מתחיל

joker
    לייקים:
    0
    יש לו מחקרים, זאת שיטה של פרו בודיבלדרים משנות ה- 70.

העמסה בסופי השבוע(למרות שאין העמסות בשלב ה- MAINTANCE) היא עצומה, אם אני זוכר נכון זה 60% פחמימה, 30% שומן ו- %10 חלבון.

כשאתה עוד בשלב ה- MAINTANCE הכמות עוד הגיונית, 450 לבן אדם המומצע(80-85 קילו), אבל כשזה מגיע לשלב ה- MASS PHASE, זה עולם אחר; גבר ששוקל 200 פאונד, צריך לאכול את משקל המטרה שלו(רק למעלה) + 15%, אתה יכול בקלות לגמור עם 5000-6000 קלוריות, זה יוצא בסופי שבוע 825 גרם פחמימה ל- 36 שעות.

11. 711 נק' מוניטין
    1
    DropDead

DropDead משתמש מתחיל

DropDead
    לייקים:
    85
    יש העמסות בשלב ה maintance.
    זה הולך ככה: 12 ימים ראשונים על 30 גרם פחמימה ו משהו כמו 18 X המשקל גוף בפאונדים שזה נחשב תחזוקה, אחרי ה12 ימים אתה מבצע העמסה של יומיים ואז זה הולך 5 ימים עם שומן וחלבון גבוהים ויומיים העמסה.

ברק, ההעמסה בהחלט ממלא את המאגרים כמו שג'וקר אמר מעלי.
    בנוגע לזה שיש איברים כמו המוח שזקוקים לפחמימה כדי לתפקד, המחבר של הדיאטה מביא רפרנס שזה לא נכון והגוף יכול להתשמש בשומן שיעשה את העבודה.
    אם תראה את הספר הוא מגבה את כל הדברים בלא מעט רפרנסים שעונים לרוב השאלות, אני לא מסכים עם הכול אבל הוא עונה שם הרבה יותר טוב ממה אני יכול לענות לך..

מה שכן, הוא מסביר את העליה הנקיה יחסית בכך שאתה כמעט ולא נוגע בפחמימה בימות השבוע ולכן רמת האינסולין נשארת נמוכה מה שמונע מהגוף לאגור שומן בעוד שרמת הטסט ו ה IGF-1 גדלים. בסוף השבוע (שישי-שבת) אתה ממלא את כל המאגרים ומקפיץ את האינסולין.

בקיצור תוריד את קובץ ה PDF שרץ באינטרנט ותבין פחות או יותר על מה מדובר ... :ph34r:

12. 5,502 נק' מוניטין
    0
    AsD[eyal]

AsD[eyal] משתמש קבוע

AsD[eyal]
    לייקים:
    0
    זה לא יעבוד על כל אחד זה תלוי יש בני אדם שמסוגלים להשתמש במאגרי השומן טוב יותר

13. 33 נק' מוניטין
    0
    joker

joker משתמש מתחיל

joker
    לייקים:
    0
    כן, הוא גם אומר שלא כל אחד יכול לעשות את הדיאטה, פשוט לא מתאימה לגוף שלו, אבל לדעתי הרוב יכולים.

14. 2,794 נק' מוניטין
    0
    ברק

ברק
    משתמש כבוד
    לייקים:
    691
    לא, המוח תמייד יחייה במידה כלשהיא על פחמימות וכך גם יותרת הכלייה. בזמן שאין פחמימות מהמזון והכבד מרוקן אז המוח עובר לפרק גופי קטון ולא שומן(כן, הם נוצרים משומן וחלבון ,אבל הם דבר שונה בתכלית), כשגופי קטון יכולים למלא עד 75% מהצריכה האנרגטית שלו כש25% תמיד יגיעו מפחמימה.

לגבי הפסקה הבאה:
    בכנות, מה שכתבת כרגע נקרא לי פחות או יותר כמו רצף של שטויות חסרות ביסוס. אני אצטרך לבדוק על אילו ניירות הוא מסתמך כי מה שאתה מתאר מנוגד לגמרי למה שאני מכיר .

אם אכלת יותר קלוריות מכמה שאתה צורך ביממה כשחוץ מאיזה 120 עלובות, הכל הגיע משומן וחלבון, אז העודף לא יעלם באויר, הוא חייב להאגר ומכיוון שאין פחמימות כדי להאגר במסה הרזה, אז מאגרי השומן יהיו חייבים לגדול.להזכירך גוף האדם לא יכול להפוך חומצות שומן לפחמימה(גליצרול כן, אבל בקצב איטי כלכך שאפשר להזניח את התהליך הזה).

נערך לאחרונה ב: ‏4/10/08
  15. 3,519 נק' מוניטין
    0
    OverPower

OverPower משתמש פעיל

OverPower
    לייקים:
    13
    יש כבר דבר כזה :

http://www.**********.org/Index.asp?ArticleID=1028&CategoryID=81&Page=1

מה יותר עדיף? :P:

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!