מידע מה לא לעשות כשאתם צורכים קריאטין

הנושא בפורום 'תזונה ותוספים' פורסם ע"י Ariel, ‏30/9/08.

טוען...
  1. 35 נק' מוניטין
    0
    Ariel

Ariel משתמש מתחיל

Ariel
    לייקים:
    0
    השעה 1 וחצי בלילה, כשעה שאני שוכב/יושב לי פה בחדר ומתקשה לנשום מגודש רציני באף ובגרון. העיניים אדומות ושורפות. בהתחלה חשבתי שזה משהו שאכלתי (ארוחת חג.. צ'יט רציני עם הרבה שטויות שלא אכלתי כבר המון זמן), אך אני מכיר את עצמי ואני לא בנאדם עם אלרגיות ובחיים לא קרה לי כזה דבר. :suicide:

לאחר חשיבה הגעתי למסקנה המעצבנת מאוד - יין. קריאטין. מים.

אני לוקח קריאטין מזה כמעט חודש ימים, ואני שותה כל יום כמות מרובה של מים כמו שצריך.
    היום במקרה לא רק שלא יצא לי לשתות יותר מדי מים, שתיתי לא פחות מ-5 כוסות יין בארוחה, בנוסף לכוס וויסקי ועוד קוקטייל. יין = מייבש את הגוף. קריאטין = מייבש את הגוף. בקיצור.. התייבשתי. לא רק שלא שתיתי מספיק היום, עוד שתיתי 5 כוסות יין!! :suicide:

בכל אופן אנשים.. אל תשתו הרבה יין אם אתם על קריאטין. במיוחד אם לא שתיתם כמו שצריך באותו היום :suicide:

2. 66,570 נק' מוניטין
    0
    Mike

Mike מנהל אתר | לשעבר Moshe מנהל

Mike
    מנהל
    לייקים:
    8,995
    יכול מאוד להיות אבל אני יותר בכיוון שזה סתם וירוס (חורף , הדברים עכשיו ממש מדבקים , מעבר בין עונות וכו').
    תאחלס אני גם לוקח קריאטין ולא שם על השתייה שלי , אני שותה רק כשאני צמא - יוצא לי משהו כמו 1.5-2 ליטר גג ביום...

3. 35 נק' מוניטין
    0
    Ariel

Ariel משתמש מתחיל

Ariel
    לייקים:
    0
    טוב ברוך השם זה עבר.. כבר אתמול בלילה אחרי ששתיתי איזה 6 כוסות מים התופעה התחילה להתפוגג, והיום בבוקר קמתי בסדר לחלוטין.

שמע, ברור שזה יכול להיות גם איזה וירוס או משהו, אבל אני בספק. אם תקרא קצת על התייבשות תגיע למסקנה שמה שהיה לי אתמול (גרון חנוק, אף סתום וגדוש, עיניים אדומות וצורבות וכו') היו סימנים של התייבשות.

בכל אופן, אני גם לא בדיוק מקפיד על המיל' של מים בכל יום.. אני שותה כוס מים עם כל ארוחה, ויוצא לי כ-כוס מים בין הארוחות מה שיוצא לי באיזור ה-10 כוסות מים בלי קשר למים שאני מקבל מהמזון.

בכל אופן, 99 אחוז שזה היה קשור לשילוב של הכמות המרובה של היין ששתיתי.
    שורה תחתונה, אל תנסו את זה בבית. :nono:

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...