ייעוץ הראש הישראלי...

הנושא בפורום 'תזונה ותוספים' פורסם ע"י tomerA, ‏27/9/08.

טוען...
  1. 1,538 נק' מוניטין
    0
    tomerA

tomerA משתמש קבוע

tomerA
    לייקים:
    38
    יוצא לי לראות כול מיני יוצאי תזונה, מדריכים בחדר כושר, מגזינים או סתם כתבות בעיתון שלהם יש כיביכול את ה-דיאטה המושלמת.
    כולם קיצוניות מאד, חסרות היגיון ומטומטות לגמרי.

האנשים האלה שאמורים להיות אנשי מקצוע מזיינים בשכל לאנשים שאוכלים את הלוקשים שלהם.
    ואחרי זה מתפלאים שיש מגפת השמנה בעולם? זו לא מגפת השמנה... זו היא מגפת בורות!
    במקרה היום יצא לי לשמוע כמה אנשים מדברים שהם ניסו את כול הדיאטות ושום דבר לא עובד.

גם לכם נמאס לראות\לשמוע את כול החרטא שמסתובב בשוק ולא להאמין איך אנשים אשכרה מאמינים לזה?

2. 66,601 נק' מוניטין
    0
    Mike

Mike מנהל אתר | לשעבר Moshe מנהל

Mike
    מנהל
    לייקים:
    9,011
    אין מה לעשות , סה"כ הנושא וכל העסק הזה דיי חדש ורק מתפתח ועדיין בגדר של לא ידוע.
    מחקרים נעשים כל הזמן , חדשים סותרים את הקודמים ומעלים טענות חדשות עם אמצעים חדשים וככה זה מתמשך עד שלא יגלו את כל המדע אם זה יקרה בכלל בחיים הללו (או בכלל).
    סה"כ לא מאשים את כל האלו שניזונים ממגזינים וכו' , זה מושך , זה יפה , זה ציבעוני , וזה מעביר בסופו של דבר מידע כמובן שלטובת החברות שמשווקות תוספים אשר מתפרנסות מלוקשים כאלו או אחרים.

3. 1,538 נק' מוניטין
    0
    tomerA

tomerA משתמש קבוע

tomerA
    לייקים:
    38
    זאתי בדיוק הבעיה, שאנשים ניזונים במידע מדעי ממגזינים צבעוניים :suicide:
    כמו שאם תרצה ללמוד קצת על רפואה אתה לא תקרא על זה באיזה מגזין צבעוני בשקל.

בקשר למחקרים מה יותר טוב או פחות טוב זה די שולי, אם בן אדם שומר על גירעון קלורי סביר הוא יירד במשקל. חבל שאנשים לא מבינים דבר כול כך פשוט :s59:

לפעמים אני רואה אנשים ששנים מנסים כול מיני דיאטות של בשיטה של "10 נקודות שיורידו אותך 10 קילו בשבוע". נראים אומללים ומיואשים מהמשקל שלהם אבל לא עושים את הדבר הכי פשוט...

4. 66,601 נק' מוניטין
    0
    Mike

Mike
    מנהל
    לייקים:
    9,011
    זה הטבע והמוח האנושי שמחפש תמיד את הדרך הקצרה והקלה ביותר , וניזון ממידע שגוי שגורם לו להאמין בכך.
    זה ימשך עוד הרבה שנים , עד שלא תצא איזה תוכנית בערוץ 2 בפריים טיים עם הנושא הזה וכל העם יקבל שכל , עד אז התקשורת רק מנסה להוציא את התחום בטיפשות יתרה , ואין לנו שום שליטה על כך חוץ מלדון על זאת בפורום הקטן שלנו לבד בלי כל ה*** שמתרוצץ בחוץ :RockOn:

5. 1,538 נק' מוניטין
    0
    tomerA

tomerA משתמש קבוע

tomerA
    לייקים:
    38
    זה מזכיר לי שאבא שלי רצה לרדת במשקל אז אני אומר לו שאני אוכל לעזור לו. ושלרדת במשקל זה לא כזה בעיה כמו שזה נראה.
    ואז הוא אמר לי יש כול כך הרבה שמנים נראה לך שאם זה היה כול כך פשוט היו כול כך הרבה שמנים?
    למרות שניסיתי קצת להסביר לו הוא לא ממש הקשיב.
    בכול מקרה חשבתי על זה שנפתח איזה משרד דיאטנים, אנחנו ניהיה להיט! :s28:

6. 66,601 נק' מוניטין
    0
    Mike

Mike
    מנהל
    לייקים:
    9,011
    כן הא להיט של שרלטנים , יש כאלה מספיק בארץ.
    צריך תעודות , ובשביל תעודות צריך זמן , ללמוד וכאלה זה לא פשוט גם לעבוד עם אנשים כאלו בסופו של דבר גם נשרף לך המוח , אני מעדיף לעשות את זה בלי תעודות מאחורי המסך בסבבה שלי עם הבוקסר :victory:

7. 35 נק' מוניטין
    0
    Ariel

Ariel משתמש מתחיל

Ariel
    לייקים:
    0
    ההורים שלנו זה דור אחר.. אדם מבוגר בגיל שבין 40-60 כבר חי עם ההרגלים שלו וקשה לו לקבל שינויים, ומה שהוא יודע עד היום חקוק בסלע.

אבא שלי לדוגמא, מתאמן איתי באותו מכון כושר. הוא מגיע, עושה איזה שעה אימוני בטן כי הוא בטוח שזה מה שיוריד לו את הבטן. כשאני מעיר לו על זה שהוא מבזבז את הזמן שלו אני מקבל נזיפה על זה שאני לא יכול ללמד אותו כלום.

כבר המון זמן שאני מנסה להנחיל במשפחה שלי את היסודות של תזונה נכונה.. אח שלי הגדול כבר אוכל כמעט כמוני, כנ"ל אמא.. ורק אבא עקשן וחי כל היום על חומוס מסחרי עם 40 אלף אחוז שומן ועוד כל מיני מוצרי שומן למיניהם.
    אך אני מצאתי את דרך המלך.. הרי מן הסתם שאם אני אבנה לו תפריט עם כל מיני שיבולת שועל אורז מלא עם כמויות וכו' הוא לא יעמוד בזה בחיים.. אז עשיתי דבר יותר מתוחכם - בניתי לו תפריט על בסיס קצת פחות מהנייטרלי שלו, עם מוצרים שהוא כן אוהב ואוכל ביומיום - אך רק שהפעם הכל רשום לו במסודר (בלי כמויות!).

סתם נגיד בצהריים רשמתי לו: "מנת בשר ומנת פחמימה" ופירטתי לו אילו מאכלים הוא יכול לאכול בקטגוריה הזו.
    ו-וואלה.. אחרי כמה שנים טובות אבא שלי כבר שבועיים אוכל עפ"י התפריט שהכנתי לו, בלי כל המאכלים השומניים מסביב שהוא היה דוחף כל היום.. שזאת בעצם הייתה המטרה. הרי אין צורך שהוא יוכל כמו מתאמן רציני, זה מיותר.. הוא רק צריך לאכול נכון ובלי כל המוצרי שומן האלה שניפחו לו את הבטן מפה ועד הודעה חדשה. והעניין הפסיכולוגי גם משפיע פה כי כשאתה אוכל לפי תפריט אז כביכול אתה עושה את הדבר הנכון - משמע אתה מתחיל להרגיש יותר טוב.

נראה כמה זמן יקח לו להוריד את הבטן.. אני הבטחתי לו חודשיים אין בטן :161bd:

נערך לאחרונה ב: ‏28/9/08
  8. 444 נק' מוניטין
    0
    Phoenix

Phoenix משתמש פעיל

Phoenix
    לייקים:
    1
    כמו שאמר זה הראש הישראלי, או יותר נכון הראש היהודי.
    מה שמסובך יותר נכון יותר- ככה לפחות אנחנו חושבים. יש הסבר ממש יפה באחד הספרים של ליל מקדונלד שהוא אומר שם שכל המחקרים החדשים ביותר שהממשלה האמריקאית מוציא עליהם מיליונים בשנה מוכחים את מה שסבתא ידעה כל הזמן: בשביל להרזות צריך או לאכול פחות או לעשות ספורט (או שניהם).
    כמה שתנסו לסבך את זה או לא, זה מה שעושים... אם הוא אוכל מלא שוקולד ולא משמין אז לא משנה מה, גם אם הוא ימשיך לאכול שוקולדים הוא ירזה (מעבר מנייטרלי לשלילי) או שאם הוא אוכל אותו דבר והולך למכון, לא משנה מה הוא יעשה כל עוד הוא שורף קלוריות הוא מרזה... אז טכנית, הוא מרזה למרות שהוא לא עושה את זה "נכון" :)

9. -37 נק' מוניטין
    0
    The Punisher

The Punisher משתמש מתחיל

The Punisher
    לייקים:
    0
    לפי דעתי כל אנשי המקצוע למניהם שעושים אלף ואחד הרצאות לא יודעים להעביר לאנשים את הפואנטה בדרך קלה וידידותית תמיד מסבכים את העניין ואומרים בנוסף דברים מיותרים שלא קשורים ולא מענינים, שלא נזכיר גם את המיתוסים שהם חיים עליהם (חלי ממן הייתי שמח להוריד לה עלה של בייסבול על הראש).

נ.ב

חבל מאוד גם שהם לא מסבירים להם באופן אישי על הדברים ולא מציעים להם ללמוד על הנושא קצת יותר ברצינות כי אם אתה עובד עם בעל מקצוע אז הוא צריך בנוסף לעזרה שהוא נותן לך גם קצת ללמד אותך על העניין כי זה בתאכלס מה שיביא לאנשים את המוטבציה להצליח ככה הם יכירו את גופם וידעו מה הכי טוב בשבילם, בלי הבנה ולהיות תלויים במשהו אחר שיעשה את העבודה זאת לא שיטה להגיע לתוצאות בחיים.

10. 2,836 נק' מוניטין
    0
    HallucinogeN

HallucinogeN משתמש פעיל

HallucinogeN
    לייקים:
    396
    אותי אישית מעצבן שהשכלה ממוסדת היא לרב חופרת ומיותרת ביחס למה שעובד בשטח, וזה תופס להרבה תחומים. אין גמישות בעולם. עד מתי.

11. 5,304 נק' מוניטין
    0
    אזולאי

אזולאי משתמש קבוע

אזולאי
    לייקים:
    6
    דוגמה טובה לישראלי החרטטן
    http://mrisrael.co.il/
    גועל נפש! מנצל את זה שאנשים לא מבינים כלום בתזונה ומכר להם לוקשים...

12. 5,762 נק' מוניטין
    0
    super beten

super beten משתמש פעיל

super beten
    לייקים:
    0
    נערך לאחרונה ב: ‏29/9/08
  13. -37 נק' מוניטין
    0
    The Punisher

The Punisher משתמש מתחיל

The Punisher
    לייקים:
    0
    *נראה שהמקש עם האות ח' נתקע לך. אנא נקה את המקלדת*

תוך 3 חודשים תגיעו למראה שתמיד חלמתם XDDDDDDDDDDD *נראה שהמקש עם האות ח' נתקע לך. אנא נקה את המקלדת* דיי אני לא נושםםםם חחחחחחח עלק השמנתי בכוונה ועכשיו אני בדרך חזרה ל-3.5% שומן *נראה שהמקש עם האות ח' נתקע לך. אנא נקה את המקלדת* "שיטת הסייבורג" :s59::s59:

ציטוט: "אני אוהב את המבנה שלי
    לא מנופח מדי (לא הכמות אלא האיכות נחשבת בגלל זה נבחרתי למר ישראל...)
    אני אחפש תמונה של רגליים (הן בפרופורציה לגוף)

לא אמרתי שהייתי הכי גדול בארץ
    אמרתי שהייתי המפתח גוף הכי מעוצב והכי חטוב בארץ מתחת ל 4% שומן!(החטוב ביותר באופן רשמי! כולל כל אלה שלוקחים סטרואידים...)
    עם הידע שלי אני יכול להיות ענק אבל זה לא מה שאני מחפש
    עוד 3 חודשים אני מתכוון לדגמן הלבשה תחתונה ואם אני אהיה גדול
    זה יגביל אותי (ואני גם לא מחפש לעצמי גוף כזה)"

[​IMG] "אני אחפש תמונה של רגליים (הן בפרופורציה לגוף)"

14. 66,601 נק' מוניטין
    0
    Mike

Mike
    מנהל
    לייקים:
    9,011
    לא יודע אם לצחוק או לבכות , זה כזה לא מקצועי פתאום באמצע של הסירטון יש לו טלפון והוא מביא כאלו חארתות , דיברתי איתו פעם ושכן שלי היה לקוח שלו והוא ברח לו באמצע ..

15. 1,538 נק' מוניטין
    0
    tomerA

tomerA משתמש קבוע

tomerA
    לייקים:
    38
    הכי מצחיק זה לרדת בגדול שאנשים חושבים שאם הם לא יעשו את הדברים המטורפים שהם עושים בתוכנית הזאתי הם לא יצליחו לרדת במשקל.
    או אנשים שאומרים "מדהים", זה כזה פטתי שזה לא יאומן.
    הם נשארו שלדים, אין לי מסת שריר כמעט ומלא כפלי עור.
    כול התכנית הביאו להם גירעון קלורי מטורף, זה כמו להרעיב את עצמך ולהגיד מדהים שירדת במשקל :suicide:

16. 5,304 נק' מוניטין
    0
    אזולאי

אזולאי משתמש קבוע

אזולאי
    לייקים:
    6
  17. 5,304 נק' מוניטין
    0
    אזולאי

אזולאי משתמש קבוע

אזולאי
    לייקים:
    6
    חחח שימו לב לסרטונים - הוא עושה אחלה אימון גב תחתון - או שזה בעצם יד קדמית?!:s49:
    חחחחחחחחחחח
    http://www.mrisrael.co.il/סרטונים.asp

18. 816 נק' מוניטין
    0
    kozaman

kozaman משתמש פעיל משתמש כבוד

kozaman
    משתמש כבוד
    לייקים:
    0
    בעידן האינטרנט כל מפגר רושם מה שהוא רוצה/יודע (ולא שהוא באמת יודע), ואח"כ כל ילד בן 14-15
    קורא את זה ומיישם, הכל חרטות.

19. -37 נק' מוניטין
    0
    The Punisher

The Punisher משתמש מתחיל

The Punisher
    לייקים:
    0
    *נראה שהמקש עם האות ח' נתקע לך. אנא נקה את המקלדת* דיי אני לא נושם בסרטוני הדרכה הצלם מדבר בטלפון חחחחחחח איזה "מקצועיות" אני מת :s59::s59::s59::s59:

מזה האימון יד קדמית הזה?! חחחחחחח בהתחלה חשבתי הוא בכלל בא לעשות דד ליפט, מזה הביצוע הזה חחח יותר גרוע מהאדיוט ההוא שהראתי בסרטון האחרון.

במקרה הזה עדיף כבר ליפול על ***** XDDD

נערך לאחרונה ב: ‏30/9/08

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...