מידע אשכול ביקורת המוצרים הגדול.

הנושא בפורום 'תזונה ותוספים' פורסם ע"י SweetBamba, ‏15/5/13.

טוען...
  1. 52 נק' מוניטין
    0
    ShayBpi

ShayBpi משתמש מתחיל

ShayBpi
    לייקים:
    40
    חד"כ:
    ▪█────█▪
    קטגוריה: אבקת חלבון

שם המוצר: Pure Complex

טעם(+ציון): קפה - 10

ריח(+ציון): מעולה של קפה - 10

ערבוב(+ציון): מקציף טיפה אבל שהטעם מטורף לא משנה כל כך - 9

ערכים + כמות: 69 מנות הגשה , 24.8 גרם חלבון למנה

האם תקנה את המוצר בשנית? כן

ציון כללי מ 1-10: 9.5

הערות והארות נוספות: הזוג הראשון (קפה ווניל עוגיות) שהזמנתי ממש שהאבקה יצאה.
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------

טעם(+ציון): וניל עוגיות - 7

ריח(+ציון): ריח חזק של וניל - 8

ערבוב(+ציון): מתערבב טוב אבל מקציף טיפה - 8

ערכים + כמות: 69 מנות הגשה, 25.1 גרם חלבון למנה

האם תקנה את המוצר בשנית? לא

ציון כללי מ 1-10 7.5

הערות והארות נוספות: הזוג הראשון (קפה ווניל עוגיות) שהזמנתי ממש שהאבקה יצאה.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

טעם(+ציון): גלידת פיסטוק - 8

ריח(+ציון): ממש מזכיר גלידת פיסטוק - 9

ערבוב(+ציון): מצוין יש שיפור מהטעמים בהתחלה - 10

ערכים + כמות: 69 מנות הגשה , 25.7 גרם חלבון למנה

ציון כללי מ 1-10: 9

הערות והארות נוספות: לטעם הזה יש לי קשר זה התחיל בכך שדיברתי עם מישל בווצאפ והצעתי לו את הטעם, מישל נדלק על הרעיון לטעם ולקח אותו ברצינות וחודשיים-שלוש אחרי שהצעתי לו הטעם הגיע והוא מעולה. הזוג השני (גלידת פיסטוק ושוקולד קוקוס) שהזמנתי ממש שהאבקה יצאה.

טעם(+ציון): שוקולד קוקוס - 10

ריח(+ציון): ריח מעולה של קוקוס איך שפותחים מריחים ממרחק של כמה מטרים - 10

ערבוב(+ציון): מעולה - 10

ערכים + כמות: 69 מנות הגשה , 24.6 גרם חלבון למנה

ציון כללי מ 1-10: 10

הערות והארות נוספות: הזוג השני (גלידת פיסטוק ושוקולד קוקוס)שהזמנתי ממש שהאבקה יצאה.

תודה למישל ולאמינושופ התותחים על האבקות שלהם ששוברות את השוק הארצי במחיר בטעם ובהכל

Mishel27 אוהב/ת את זה.
  2. 5 נק' מוניטין
    0
    Ben97

Ben97 משתמש מתחיל

Ben97
    לייקים:
    5

שם המוצר: Twinlab Whey Fuel וניל

טעם(+ציון): 7/10 טעם של וניל, לא משהו מיוחד

ריח(+ציון): 7/10 ריח עדין של וניל

ערבוב(+ציון): 7/10 היו קצת גושים

ערכים + כמות: 10 מנות, 25 גרם חלבון למנה

ציון כללי מ 1-10: 7/10

הערות והארות נוספות: אין

שם המוצר: Twinlab Whey Fuel שוקולד

טעם(+ציון): 7/10 טעם שוקולד אבל תפל, והרגשתי קצת טעם מלאכותי

ריח(+ציון): 7/10 ריח מתוק של שוקולד, לא היה משהו מיוחד

ערבוב(+ציון): 8/10 התערבב יותר טוב ובקלות מהוניל

ערכים + כמות: 10 מנות, 25 גרם חלבון למנה

הערות והארות נוספות: בשביל הגיוון הכנתי עם זה גלידת חלבון, יצא טוב.

שם המוצר: Pure שוקולד קוקוס

טעם(+ציון): 9/10 טעם מעולה של שוקולד שמסתיים בטעם של קוקוס, סיימתי כבר דלי ועדיין לא נמאס

ריח(+ציון): 9/10 ריח של חטיף באונטי, הריח של הקוקוס יותר דומיננטי מהריח של השוקולד

ערבוב(+ציון): 8/10 מתערבב בקלות מאוד, אבל אם עומד אז יש קצת קצף, אפשר להעלים עם עוד איזה שיקשוק

ערכים + כמות: 69 מנות, 25 גרם חלבון למנה

ציון כללי מ 1-10: 9/10

שם המוצר: Pure קרם עוגיות

טעם(+ציון): 9/10 טעם מעולה של שמזכיר גלידת קרם עוגיות, והיו חתיכות יחסית גדולות של אוראו

ריח(+ציון): 7/10 ריח עדין של קרם עוגיות

ערבוב(+ציון): 8/10 התערבב בקלות, אבל אם עומד יש קצת קצף

ערכים + כמות: 69 מנות, 25 גרם חלבון למנה

ציון כללי מ 1-10: 9/10

קטגוריה: גיינר

שם המוצר: Extreme גיינר שוקולד לבן

טעם(+ציון): 8/10 טעם של שוקולד לבן עם וניל

ריח(+ציון): 5/10 אין ריח בכלל

ערבוב(+ציון): 8/10 התערבב בסדר, היו מעט גרגירים

ערכים + כמות: 30 מנות, 46 גרם חלבון למנה, 233 גרם פחמימה למנה

הערות והארות נוספות: קיבלתי מחבר לנסות, גיינר כשר וזול

3. 226 נק' מוניטין
    0
    bidanb

bidanb משתמש פעיל

bidanb
    לייקים:
    99

טעם(+ציון): גלידת פיסטוק- 10

ריח(+ציון): ריח חזק מאוד של פיסטוק, קשה "להסניף"- 8

ערבוב(+ציון): מתערבב טוב אך נוצר מעט קצף -8

ערכים + כמות: 69 מנות הגשה, 25.7 גרם חלבון למנה

ציון כללי מ 1-10 9.5

הערות והארות נוספות: אחד מהטעמים היותר טעימים שניסיתי, פשוט טעם מעולה של גלדית פיסטוק.

------------------------------------------------------

טעם(+ציון):שוקולד קוקוס -10

ריח(+ציון): ריח מעולה של שוקולד וקוקוס (הקוקוס דומיננטי יותר)

ערבוב(+ציון): מתערבב טוב אך נוצר מעט קצף -8

ערכים + כמות: 69 מנות הגשה, 24.6 גרם חלבון למנה

ציון כללי מ 1-10 - 9.5

הערות והארות נוספות: טעם נהדר, מזכיר באונטי, כיף לשתות.

4. 1,499 נק' מוניטין
    0
    מנחם בגין

מנחם בגין משתמש פעיל

מנחם בגין
    לייקים:
    719
    חד"כ:
    פה ושם שכיבות שמיכה
    שם המוצר: אבקת חלבון BPI

טעם(+ציון): טעם חמאת בוטנים 9/10

ריח(+ציון): ריח מצויין 9/10

ערבוב(+ציון): מתערבב בשניות

ערכים + כמות: לא זוכר כמה מנות נכנסות אבל זו קופסא של 2 קילו, 25 גרם חלבון למנה

האם תקנה את המוצר בשנית? בהחלט

ציון כללי מ 1-10: 9

הערות והארות נוספות: טעם הכי טעים שטעמתי עד עכשיו, ובכלל כיף לגוון, מזכיר בטעם שלו פררו רושה, סניקרס, אבקה גם לא יקרה

5. 101 נק' מוניטין
    0
    kobikoba

kobikoba משתמש מתחיל

kobikoba
    לייקים:
    3
    חד"כ:
    אנרג'י קלאב
    קניתי כמות דיי גדולה של חטיפי חלבון בטעמים שונים אז אני מקווה שבזמן הקרוב כל כמה ימים/כל יום אני יעדכן את התגובה או שיכתוב תגובה חדשה ויתן ביקורות על החטיפים האלה.
    אני חייב לומר שניסיתי דיי הרבה חטיפי חלבון בעבר אז אני מאמין שיש לי עם מה להשוות.
    החטיפי חלבון שקניתי הפעם הם טעמים שונים של החטיפים של ohyeah one וגם questbar. אז נתחיל מהחטיף הראשון שניסיתי

שם המוצר: ohyeah one

טעם: chocolate brownie, אני מאמין שרוב החברות עושות חטיפי שוקולד דיי טובים כי זה טעם מאוד נפוץ. במקרה של החטיף הזה זה מרגיש כמו שוקולד טיפה יותר מריר (אם אתם אוהבים או לא זה עניין סובייקטיבי) וללא ספק יש לחטיף הרגשה של קלאס ואיכות ולא של שוקולד זול. לקראת הסוף הטעם טיפ טיפה נחלש אבל לא כמו חטיפי הsupreme שאם להשאיר אותם זמן מסוים בפה הם מאבדים לגמרי את הטעם ומרגישים כמו עיסה חסרת טעם (לפחות מה שהיה בעבר כשאכלתי אותם לפני שנה-שנתיים לא יודע מה עכשיו איתם).
    הייתי נותן לטעם הזה 8.5/10

ריח: ריח מצוין של שוקולד אמיתי, לא יודע על מה אפשר להוריד פה, מריח כמו מה שזה אמור להיות 10/10

ערכים+כמות:
    המשקל של החטיף הוא 60 גרם שבהם יש
    210 קלוריות
    21 גרם חלבון
    24 גרם פחמימה שמתוכם יש 1 גרם סוכרים, 11 גרם רב כהליים ו10 גרם סיבים תזונתיים
    7 גרם שומן

האם תקנה את המוצר בשנית: למרות שנתתי לטעם "רק" 8.5 זה ללא ספק אחד מחטיפי החלבון הטובים שטעמתי (זה פשוט שהסטנדרטים שלי גבוהים ואני משווה את החטיפים לחטיפים אמיתיים ולא לחטיפי חלבון אחרים)

ציון כללי: הערכים מעולים, הטעם מעולה, הריח מה שהוא צריך להיות. אם אתם בחיטוב/אוכלים נקי ולא יכולים להרשות לעצמכם לאכול חטיפים אז זה ללא ספק נמצא בטופ של הדברים שאתם כן יכולים להרשות לעצמכם 10/10 אם להשוות את זה לדבר האמיתי אז 8.5-9/10

6. 101 נק' מוניטין
    0
    kobikoba

kobikoba משתמש מתחיל

kobikoba
    לייקים:
    3
    חד"כ:
    אנרג'י קלאב
    לא יודע למה אני לא יכול לערוך את ההודעה שלי מלמעלה.

בכל מקרה
    שם המוצר: ohyeah one

טעם: birthday cake, האמת לא מה שציפיתי, ציפיתי בגלל התמונה על החטיף לטעם נוסטלגי כמו של העוגות ספוג עם המלא קרם שהיו מביאים לבית הספר כשהיה למישו יום הולדת, אבל במקום זה זה יותר כמו עוגיות גראהם או איך שלא קוראים לזה עוגיות חומות כאלה), אשר ציפו בקרם לבן מתוק.
    אני מאמין שזה טעם שיותר מתאים לאמריקאים מכיוון ששם זה באמת נפוץ וכנראה מאוד נוסטלגי בשבילהם.
    הציפוי הלבן היה טעים ומתוק אבל לא קרוב לדבר האמיתי. 8/10 במקרה הטוב.

ריח: ריח לא חזק במיוחד כמו של הציפוי הלבן בחטיף, שום דבר מיוחד, אותו ריח כמו של הציפוי של החטיף ביג 100 למי שניסה. 7-8/10 זה ריח טוב בצורה כללית.

ערכים+כמות: אותו הדבר כמו הטעם שוקולד רק שפה מה24 גרם פחמימה יש 1 גרם בוכר, 10 רב כהלים ו9 סיבים תזונתיים

האם תקנה את המוצר בשנית: אני מאמין שכן פשוט מהסיבה שביחס לחטיף חלבון יש לזה טעם טוב וערכים מעולים.

ציון כללי: כמו שאמרתי ביחס לחטיף חלבון יש לזה טעם טוב זה פשוט שמה שזה מנסה להיות לא ריאלי (עוגה עם מילוי וציפוי וכו). בגלל שהערכים מעולים אני יתן לזה 9/10 ביחס לחטיף חלבון אבל מבחינת טעם אלא אם כן זה עושה לך נוסטלגיה כי נולדת במקום שזה טעם מאוד נפוץ בו, זה טעם טוב וברמה גבוהה אבל יש עוד חטיפים עם טעם ברמה הזאת.
    אם להשוות את זה לדבר האמיתי, הייתי אומר 5-6/10 בלחץ

7. 101 נק' מוניטין
    0
    kobikoba

kobikoba משתמש מתחיל

kobikoba
    לייקים:
    3
    חד"כ:
    אנרג'י קלאב
    עוד פעם לא יכול לערוך את עצמי ולהוסיף את זה להודעות הקודמות...

הפעם קניתי פיור שוקולד קוקוס אז גם אני יעשה על זה ביקורת.

שם: pure complex

טעם+ציון: ציפיתי לטעם עשיר של שוקולד, יש לזה טעם יותר של שוקולד ממש ממש חלבי או שוקו אפילו שערבבו עם קוקוס ונגמר בטעם לוואי חלש של קוקוס.
    האמת נחמד מאוד 9/10

ריח: עם טיפה מרחק מריח ממש כמו הקוקוס בחטיף באונטי או משו בסגנון, אם ממש להריח את זה מקרוב מריח כמו קוקוס עם משו לא ברור. טיפה מרחוק מריח 10/10, מקרוב מריח 6-7/10.

ערבוב: לא ניסיתי לערבב בלי שייקר או ממש לבחון את זה, אבל בינתיים לא היה שום גושים או משו בסגנון כשעירבבתי ויתערבב בקלות. מה שכן יש קצת קצף אז 9/10.

האם תקנה את המוצר בשנית: לרוב לא קונה אותו טעם של אבקת חלבון מספר פעמים אלא אם כן עברה תקופה דיי ארוכה של זמן, אבל מאמין שבעתיד אני ארצה לקנות את זה עוד פעם.

ציון כללי: 9/10

--- עידכון הודעה, ‏13/11/16, תאריך ההודעות המקורית: ‏12/11/16 ---
    קטגוריה: חטיף חלבון

שם: quest bar

טעם: cinnamon roll, ממש אבל ממש רחוק מהמקור, חלק גדול מהזמן אפילו לא מזכיר מאפה קינמון עד שאתה לא לועס אותו כבר כמה זמן וגם אז הקרבה לא משו. רוב הזמן פשוט טעם מתוק לא ברור, כנראה אחד החטיפים עם הטעם היותר גרוע שטעמתי ביחס ל"חטיפי מסה" שהייתי אוכל ולטעמים של one שטעמתי עד עכשיו. טעם 4/10

ריח: איפה זה ואיפה מאפה קינמון, מריח בערך כמו הטעם פאי תפוחים של החטיף ביג 100 למי שטעם. האמת שזה ריח לא רע בכלל זה פשוט שזה לא מזכיר מאפה קינמון בשום צורה כמעט אז זה מקבל ממני 2-3/10

ערכים: כנראה החטיף עם הערכים הכי טובים לחיטוב שאכלתי בחיים שלי
    60 גרם לחטיף
    170 קלוריות
    20 גרם חלבון
    23 גרם פחמימה שמתוכם 14 סיבים תזונתיים, 1 גרם סוכר וכל השאר כנראה רב כהלים
    7 גרם שומן

האם תקנה את המוצר בשנית: קשה לי להאמין. (למרות שעם ערכים כאלה מי יודע).

ציון כללי: אז ככה: קודם כל החטיף נראה כמו חטיף חלבון ואפשר לזהות את זה מיד, פשוט מקלון חום בהיר חלק שנראה כיאילו הוציאו מפס יצור גרוע, לא מושך בשום צורה. הוא גם מרגיש כמו חטיף חלבון, הוא דיי קשיח ולא נעים ללעיסה כמו חטיף רגיל וגם לוקח זמן עד שאתה באמת מרגיש את הטעם שלו. הטעם עצמו לא מזכיר כמעט מאפה קינמון והריח מזכיר מאפה קינמון עוד פחות מהטעם (דווקה הריח לא רע).
    היתרון היחידי של החטיף הוא ערכים פשוט מדהימים שגורמים לי לתת לו 5 וחצי מתוך 10 מהסיבה הפשוטה שיכול להיות שהחטיף הזה או שהחטיף הזה והone הם החטיפים היחידים שאנשים מסויימים יכולים להרשות לעצמם בחיטוב. דרך אגב אם מישו הולך על הquest bar אז אני דיי בטוח שיש טעמים יותר טובים.

8. 101 נק' מוניטין
    0
    kobikoba

kobikoba משתמש מתחיל

kobikoba
    לייקים:
    3
    חד"כ:
    אנרג'י קלאב
    עוד ביקורת לחטיף חלבון. הפעם חיממתי אותו אז אני לא בטוח עד כמה זה שיפר את הטעם ביחס לאיך שהוא היה קר.

שם: Ohyeah One

טעם: lemon cake, בתנור יצא באמת דיי מדהים, באמת טעם של עוגה/מאפה לימון שאפשר ליתחבר אליו אם זה הטעם שלכם.
    בפנים זה כמו העוגת יום הולדת שלהם מבחוץ הציפוי באמת כמו המקור. הטעם רק טיפה מתחיל להיעלם כזה לפני שאתה מסיים ללעוס כמו בשוקולד בראוני שלהם. בכל מקרה אחרי חימום בתנור יצא 9/10.

ריח: ריח ממש של מאפה/עוגת לימון וטיפ טיפה ריח כמו של ציפוי לבן של חטיפי חלבון כמו בעוגת יום הולדת. הריח טיפה חלש 8.5-9/10

ערכים: זרקתי כבר את העטיפה אבל מאמין שלכול החטיפים של וואן יש בערך אותם ערכים אולי עם טיפה שינויים בכמויות של הפחמימה מבחינת סיבים תזונתיים/רב אלכוהול וכו.

האם תקנה את המוצר בשנית: מקווה שכן, טעם אדיר ומקורי שלא מוצאים בכל מקום.

ציון כללי: החטיף נראה דיי טוב ביחס לחטיף חלבון, אחרי חימום יצא מאוד רך ולא מזכיר חטיף חלבון, לא יודע איך הוא מבחינת מרקם אם לא הייתי מחמם. הטעם דיי מדהים אם אתם מתחברים אליו, הריח כמו שצריך להיות והערכים מעולים.
    ביחס לחטיף חלבון 10/10. ביחס למקור 8.5-9/10

9. 438 נק' מוניטין
    0
    amir610

amir610 משתמש פעיל

amir610
    לייקים:
    272
    קטגוריה: חטיף חלבון

שם המוצר: All-In של LIFE (מותג הבית של סופר פארם) בטעם בננה-טופי

טעם(+ציון): 10/10 ,לדעתי מרגיש כמו חטיף רגיל, בדר"כ אוכל QuestBar שהוא טעים אבל זה הרבה יותר טעים לדעתי .

ריח(+ציון): 10/10

ערבוב(+ציון): לא רלוונטי

ערכים + כמות: משתנה לפי הטעם, בטעם שציינתי יש 20.5 גרם חלבון ומכיל 208 קלוריות (2.2 גרם סוכר), יש טעמים עם 17 גרם חלבון ו-180 קלוריות (1.7 גרם סוכר).

ציון כללי מ 1-10: 10/10

הערות והארות נוספות: נמכר במחיר של 12.90 וכרגע יש מצב 3+1 משמע סביבות 9.5 שקל ליחידה אם קונים 3 (מקבלים מתנה ואז הממוצע הוא 9.5 שקל). השאלה הגדולה היא האם LIFE זה מותג שאפשר לסמוך על נכונות הערכים...

10. 101 נק' מוניטין
    0
    kobikoba

kobikoba משתמש מתחיל

kobikoba
    לייקים:
    3
    חד"כ:
    אנרג'י קלאב
    הפעם עוד פעם בקורת על חטיף חלבון שחיממתי אז לא יכול להבטיח שזה אותו הדבר בלי חימום.

שם: Ohyeah one

טעם: peanut butter pie, הפעם לא יודע אם זה היה חכם לחמם אותו מכיוון שאני לא חושב שלחמם חמאת בוטנים זה הרעיון הכי טוב בעולם. הטעם התחיל אולי כהכי מבטיח אחרי שטעמתי טיפה את הציפוי שהיה הדבר הכי קרוב כנראה שחטיף חלבון יכול ליתקרב בכלל לחמאת בוטנים. כשלקחתי ביס בהתחלה הכל היה מצויין טעם של חמאת בוטנים, אגוזים ועוד טיפה משו שלא הצלחתי לקלוט מהוא. הבעיה היא שאחרי שאתה לועס את זה כמה זמן זה מאבד מהטעם ונהיה טעם לוואי. דיי מזכיר את חטיפי הsupreme למי שניסה. 7.5/10

ריח: ריח של חמאת בוטנים, פה דווקה קלעו בול 10/10

ערכים: כמו שכבר אמרתי בתגובה קודמת, לכל חטיפי החלבון ohyeah one יש בערך אותם ערכים עם שינויים מזהריים בהרכב הפחמימה מבחינת סיבים תזונתיים/רב כהלים.

האם תקנה את המוצר בשנית: האמת, יש מצב שכן. יש לחטיף הזה בעיות אבל אני מאמין שזה עדיין הדבר הכי קרוב לחמאת בוטנים שהרבה אנשים יכולים לאכול לזמן מה.

ציון כללי: מבחינת צורת הגשה זה פשוט חטיף בלוק חום בהיר כזה אבל בעקרון זה אמור להיות חמאת בוטנים אז זה בסדר בגלל מה שזה אמור להיות. החטיף עצמו לא קשה אבל גם לא הכי רך שיש. בעקרון ביחס לדבר האמיתי הייתי נותן לזה עד הטעם לוואי 9 לפחות, ולאחריו זה נהרס לגמרי לצערי (מצד שני זה לזמן ממש קצר לפני שמסיימים ללעוס)
    ביחס לחטיף חלבון, אני עדיין מאמין שזה הדבר הכי קרוב לחמאת בוטנים שהרבה אנשים יכולים לאכול לזמן מה ולכן אני יתן לו 7.5-8/10

11. 101 נק' מוניטין
    0
    kobikoba

kobikoba משתמש מתחיל

kobikoba
    לייקים:
    3
    חד"כ:
    אנרג'י קלאב
    עברתי כמעט ולגמרי לאכול חטיפי חלבון אחרי חימום

שם המוצר: Ohyeah one

טעם: white chocolate rasppberry,
    טעם פירות היער הרבה יותר מורגש מהשוקולד הלבן, אפילו לציפוי הלבן יש טעם של פירות יער.
    האם זה טוב או רע זה כבר סובייקטיבי. לחטיף עצמו יש טעם שמזכיר חטיפי בריאות (סגנון חטיפי הבריאות עם פירות יער כמו שהרבה נשים אוהבות לאכול) עוד פעם האם זה טוב או לא זאת שאלה סובייקטיבית. אני אישית לא כל כך אהבתי את הטעם עצמו אבל הביצוע טוב, אין טעם לוואי ודברים בסגנון.
    אתן לטעם 8/10

ריח: ריח של חטיף בריאות עם טיפה שוקולד לבן. עוד פעם 8/10

ערכים: כתבתי את הערכים בביקורות אחרות של הone מעל התגובה הזאת (אל תתבלבלו עם בקורות של הקווסט או משו). בעקרון לכל החטיפים של הone יש אותם ערכים עם שינויים מזהריים בהרכב פחמימה מבחינת סיבים תזונתיים/רב אלכוהול ודברים בסגנון.

האם תקנה בשנית: האמת לא יודע מה לומר. הביצוע טוב, הטעם עצמו פחות מוצא חן בעיני. תלוי במצב רוח כנראה.

ציון כללי: בעקרון חטיף נחמד מאוד. נראה נחמד יחסית לחטיף חלבון, דיי סטנדרטי עם ציפוי. מרקם אחרי חימום דיי רך. הטעם והריח מזכירים יותר חטיף בריאות עם פירות יער מאשר ממש פירות יער. האם זה טוב או רע תשאלו את עצמכם. אני אביא לחטיף חלבון הזה 8/10. אם אתם אוהבים את הטעם יכול להיות מדהים מה גם שהערכים כמובן מדהימים.

12. 3 נק' מוניטין
    0
    idan1212

idan1212 משתמש מתחיל

idan1212
    לייקים:
    3
    קטגוריה:אבקת חלבון

שם המוצר:myProtein

טעם(+ציון): Chocolate smooth טעם של שוקולית גם במים, מי שאוהב לגמרי ציון 10/10

ריח(+ציון): שוקו אין מה להתלונן 10/10

ערבוב(+ציון): התערבב עם שייקר בקלות ללא גושים, לא ניסיתי במשהו אחר, אז 10/10

ערכים + כמות: 100 מנות, 21gram חלבון למנה

האם תקנה את המוצר בשנית? יתכן, הזמנתי משלוח מעל ל75$ ולכן דפקו אותי בעמלות(מעמ זה עוד בקטנה), בעייתי ששולחים דרך ems (לא ממליץ בחיים)
    במידה ותהיה אפשרות לשלוח לא דרך ems ללא ספק אקנה בשנית.

ציון כללי מ 1-10: 9/10 בגלל המשלוח

הערות והארות נוספות:להזהר מהמשלוח, לברר לגבי העמלות, חוץ מזה ממליץ בחום. וכמובן שלמחיר אין מתחרים. נוסה רק עם מים!

נערך לאחרונה ב: ‏5/1/17

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...
נושאים דומים
  1. Daniel Barack
    תגובות:
    5
    צפיות:
    2,196
  2. Eyal
    תגובות:
    39