אחר סייקל חיטוב

הנושא בפורום 'סטרואידים ותרופות' פורסם ע"י אליאור, ‏20/9/08.

טוען...
  1. 18 נק' מוניטין
    0
    אליאור

אליאור משתמש מתחיל

אליאור
    לייקים:
    0
    לפני חורף ארוך של מסה אני עושה סייקל חיטוב להתחיל מסה על 8-9 % כדי לא למצוא תצמי שוב סוף מסה 130 קילו על 30% שומן:suicide: זה סייקל 4 שלי
    סוסטנון אורגנון 250מ"ג יום כן יום לא, למשך 12 שבועות
    בולדנון Maxpro(חברה) 625 מ"ג מפוצל ל2 זריקות בשבוע,למשך 12 שבועות
    טרן "מקספרו" 100 מ"ג יום כן יום לא,6 שבועות ראשונים
    ויני זריקות "מקספרו" 100 מ"ג יום כן יום לא 6 שבועות אחרונים (מחליף את הטרן כי אני מפחד מתופאות לוואי של הטרן כליות וכו'..)
    T3 פירמידה 5 שבועות
    אפדרין וקלן 10 יום 10 יום וחוזר.. קלן 120 אפדרין 100

טיפים חברה?
    סוסטנון אני יודע שסופח נוזלים אבל הוא משתלם לי כלכלית וזה לא כזה נורא אפשר ליתחטב פצצה איתו

2. 2,501 נק' מוניטין
    0
    P-a-n-1-c

P-a-n-1-c משתמש קבוע

P-a-n-1-c
    לייקים:
    2
    :suicide:
    וואו כמה חומרים

3. 0 נק' מוניטין
    0
    קפטן קקי

קפטן קקי אורח

קפטן קקי
    מתוך התעניינות, כמה עולה סייקל כזה? ולכמה זמן אתה מתכנן את הסייקל כולל ה PCT?
    16 שבועות? כי יכול להיות שתמצא את עצמך מחוטב פתאום ותרצה לעלות חזרה... החומרים האלה באים בטוב גם לעליה?

4. 8,154 נק' מוניטין
    0
    Machinehead

Machinehead משתמש קבוע משתמש כבוד

Machinehead
    משתמש כבוד
    לייקים:
    16
    אליאור.
    מה שהיה לי לומר לך אמרתי לך במסנג'ר.

ל THE SUN, המחירים הם חסויים, כי יש דרך להשיג דברים לא מהארץ :79nb:

5. 364 נק' מוניטין
    0
    HARDCORE

HARDCORE משתמש פעיל

HARDCORE
    לייקים:
    46
    פאק איזה סייקל אחי אתה הגורו שלי:193ek:

6. 123 נק' מוניטין
    1
    Shadow

Shadow משתמש מתחיל

Shadow
    לייקים:
    2
    נראה לי טיפה מוגזם ידידי :)
    אחרי הכל זה לא חיטוב לתחרות ,ואני חושב שאתה תוכל להגיע לאותה תוצאה עם פחות חומרים משמעותי ,מעבר לכך אתה לא צריך כל כך הרבה טרן אצטט ,אתה מגיע לבערך 400 מ"ג של טרן אצטט בשבוע ,זה אומר 370 מ"ג של חומר פעיל פחות או יותר ,תאכלס ? אתה יכול לראות תוצאות מטורפות עם חצי מזה ,אני הייתי יורד ל50 מ"ג יום כן יום לא ,אנשים לא מבינים כמה טרן חומר פוטנטי ,ובמינון כזה ,אתה תוכל להריץ אותו 8 שבועות בערך ,ולראות ממנו הרבה יותר מאשר להריץ אותו רק 6 שבועות ,גם למרות האסטר הקצר לוקח איזה שבוע וחצי עד שהוא באמת נכנס לעבוד ,בוא לפחות תמצה את הפוטנציאל שלו

הייתי נזהר עם ווינסטרול בזריקות ,לא כלכלי ויש לחומר הזה נטיה לזיהומים בגלל ההרכב הבעייתי שלו (בנוסף תיזהר להזריק אותו למקומות שהזרקת בהם שמן ,זה לא יתערבב לך טוב ,ואבסס זה דבר בעייתי רצח )הייתי שוקל פשוט לקחת ווינסטרול בכדורים במינון של 100 מ"ג ליום ,יש כדורים איכותיים של50 מ"ג בשוק (לי יש איתם ניסיון טוב ) וזה יחסוך לך הרבה כסף והרבה כאב ראש

T3 ? למה מה בלוטת התריס שלך עשתה לך רע ? חבר'ה לוקחים טי 3 בשבועות האחרונים לפני תחרות כדי להוריד שומן עיקש ובעייתי ,אני לא חושב שהוא הכרחי בשביל חיטוב ל8-9 אחוז שומן ,אל תעמיס על הגוף שלך חומרים מיותרים ,כמה שפחות חשיפה לרעלנים יותר טוב .

ולפי החישוב שלי אתה יושב על בערך גרם של טסט' ? נראה לי קצת קצת מוגזם ....
    תעשה עוד קצת חושבים על הסייקל הזה ,נראה לי קצת קפיצה מעל הפופיק ,בלי להעליב כמובן
    אני מבין שיש לך ניסיון בסייקלים ,וכל הכבוד על הנועזות לדחוף חומרים שהרבה אנשים נרתעים מהם קצת ,אבל תשמור על הבריאות שלך לפני הכל ,

פחות זה יותר ...בסופו של דבר כמה חומרים שלא תדחוף החיטוב הזה יקום ויפול על התזונה והאירובי שלך

פרט למה שאמרתי פה אין לי ביקורת של ממש
    בהצלחה !

7. 9 נק' מוניטין
    0
    DUCATI999

DUCATI999 משתמש מתחיל

DUCATI999
    לייקים:
    0
    לפי הנתונים שרשומים לך בחתימה יספיק לך פרופ' לחיטוב די ויותר מידי אפילו ידידי...
    מה שכן הסייקל הזה בנוי יפה...סייקל חיטוב לתחרות, לא פרופורציונאלי בשיט לנתונים שלך כל הכמות הכמות הזאת

נערך לאחרונה ב: ‏21/9/08
  8. 123 נק' מוניטין
    0
    Shadow

Shadow משתמש מתחיל

Shadow
    לייקים:
    2

לפי הנתונים בצד גם הייתי עושה קצת חיטוב לפני שהייתי מכניס חומרים אנדרוגניים לגוף שלי בכלל
    ב20 אחוז שומן הסיכוי לתופעות לוואי אסטרוגניות קופץ משמעותית ,אסטרוגן מאוד אוהב סביבות עתירות שומן :Sync-0h5y1d7:

9. 9 נק' מוניטין
    0
    DUCATI999

DUCATI999 משתמש מתחיל

DUCATI999
    לייקים:
    0
    תתרכז בעיקר ולא בתפל, אתה ישר קופץ להסקות שהן בקטנה ולא בגדול
    מדובר על בנדם שהוא לא כזה נמוך, על 100 קילו 20% שומן... כמות החומרים והשילובים שהוא עושה הם מוגזמים לרמה הזאתי... הוא לא צריך בכלל להריח טרן

10. 9 נק' מוניטין
    0
    DUCATI999

DUCATI999 משתמש מתחיל

DUCATI999
    לייקים:
    0
    אה כן... כדורים של ווינסטרול נותנים אפקט הרבה פחות איכותי מוויני מוזרק, וזה בדוק!
    לא צריך לחפור יותר מידי ביוכימיה, אנחנו לא מעבדה פה, אבל עובדות בשטח ידועות לכולם, אם כבר ויני אז עדיף נוזל

11. 18 נק' מוניטין
    0
    אליאור

אליאור משתמש מתחיל

אליאור
    לייקים:
    0
    המינון לא כזה מוגזם ובנאדם מאד חזק בתחום המליץ לי לעשות סייקל כמו לפני תחרות באחוז שומן אני מתכוון למספר מציאותי שאמרתי 8-9 זה אחוז של תחרות..אני לא מתכוון ליתווכח אם ילדים שחושבים שיש דבר כזה 2% ,לקחתי טרן אומנם של סיינטרופ במינון של מיל כל יום והיה בסדר יכול להיות בגלל החברה.. אבל לא מינון בשמיים אתם סתם נלחצים ממינונים של בדיחה אתם לא ראיתם סייקלים של באדיבילדרים אם על הסייקל החמוד שלי אתם מגיבים בבהלה מה יהיה אם תיראו 5-8CC ביום? זה לא מה שאני יקח בזמן הקרוב כי יקח לי הרבה זמן להגיע לזה
    הויני אני בכלל לא סגור כי פעם שעברה הוא גמר לי תמפרקים אבל אם כבר זה בזריקות כי הרבה יותר איכותי וכדורים הנזק שהם עושים לכבד ב100 מ"ג לא שווה וגם האפקט שלהם פחות
    T3 לא כזה מפחיד כמו שעושים ממנו בשימוש נכון אפשר לאבד איתו הרבה שומן בלי סיכון אבל יכול להיות שאני יוותר עליו.. וזה פחות מגרם טסט אין לי מושג איך אני יגיב עכשיו אבל שהייתי 130 קילו לקחתי סייקל 1 גרם טסט אנטט ולא ראיתי תופאות לוואי אפילו לא אחת יכול להיות שיותר משקל גוף אז צריך יותר מינון לא בדקתי את זה גם לי זה נשמע חרטא אז אל תפלו עלי במשפט האחרון פשוט שאלתי מישו איך אני לא רואה תופאות מ1 גרם וזה היה פארמה אז המציא לי תרוץ מעפן

"פחות זה יותר ...בסופו של דבר כמה חומרים שלא תדחוף החיטוב הזה יקום ויפול על התזונה והאירובי שלך " מה באמת אחי?? גבר זה משפט שנותנים לסייקל ראשון אני מסביר לך זה סייקל 4 אכלתי הרבה חרא מהסייקלים האלה אני יודע בדיוק איך זה עובד

12. 18 נק' מוניטין
    0
    אליאור

אליאור משתמש מתחיל

אליאור
    לייקים:
    0
    מה הקשר?? סייקל חיטוב.... בוא נגיד שהדעה שלך נכונהגם הייתי עושה סייקל הייתה לי יד 48 עכשיו 44בקושי מחיטוב בלי חומרים ירדתי כמעט 30 קילו והיום אני עומד על 100 ( הייתי פאוורלפטר בגלל זה הגעתי למשקל ההוא )אז נכון שהיד יתחטבה אבל גם איבדתי שריר וזה לא משו שאני מוכן חח

13. 10 נק' מוניטין
    1
    גדי טרוני

גדי טרוני משתמש מתחיל

גדי טרוני
    לייקים:
    0
    מסכים עם כל מילה של SHADOW.. ממש נסחפת עם החומרים..
    גרם טסט בשבוע?? למה? ועוד סוסטנון???
    כנ"ל לגבי הטרן..
    אגב, אין סייקל חיטוב, אתה חייב לשמור רצח על תזונה ולקחת חומרים יבשים.
    ומה הקטע של ה - T3, אני באמת לא רואה שום תחרות באופק, אתה מודע לסיכונים שלו, אתה יודע שיכולה להידפק לך בלוטת התריס?
    המלצה שלי: פרופ אוקראיני 50 מ"ג יום כן יום לא (ואם תתעקש אפילו פעם ביום).
    טרן אצטט יום כן יום לא
    ויסטרול בכדורים - 100 מ"ג ביום
    אולי אולי גם מסטרון.
    זה מספיק, תעשה אירובי ושמור תזונה טובה והתוצאות יהיו טובות יותר.

אם להרבה טובים ממני וממך מספיק פחות מגרם טסט' בשבוע, אולי אפילו 500 מ"ג, אז למה להגזים? 5-8cc ביום - זה עוד לא ראיתי. אתה ממש נסחף ידידי..

14. 18 נק' מוניטין
    0
    אליאור

אליאור משתמש מתחיל

אליאור
    לייקים:
    0
    אתה צוחק עלי 50 פרופ 150 בשבוע????????? אני רואה יש לך סיוטים מנוזלים אני גם לוקח ארימידקס אז הנוזלים מחוץ לתמונה טרן כבר כמה אני יוכל למשוך אותו ? אני לא לוקח של סיינטרופ פה זה טרן אמיתי פחות או יותר לא כדאי למשוך יותר מידי
    ויני בכדורים 100 מ"ג ? כבר כמה אני יקח את זה 4-6 שבועות?
    ומסטרון ניראה לי קצת מיותר
    ואחיך המליץ לי לעשות סייקל שלפני תחרות ואני סומך על הידע שלו בעניים עצומות הוא לא אמר לי איזה חומרים אבל הרכבתי משו נחמד יכול להיות נוריד T3 ונחליף את הויני בכדורים כדי לא להיות מסננת
    אולי אני קצת מגזים במינונים אבל זה שריטה גם שניר אמר לי רק פרופ וויני והוא חבר יקר שעוזר לי המוןן כל מה שהוא אומר קדוש אבל פה זה שריטה חזקה מידיי זה כמו שרופא יגיד לך לא לישתמש בסטרואידים אתה תשמע לו?לא.. אפילו שהוא רופא ולמד רפואה 20 שנה ככה זה אצלי בקטע אתה מתמכר פסיכולוגית

15. 10 נק' מוניטין
    0
    גדי טרוני

גדי טרוני משתמש מתחיל

גדי טרוני
    לייקים:
    0
    רק לידע כללי - 150 מ"ג פרופ אוקראיני חזקים מ - 500 מ"ג פרופ של אנדרגראונד. חוץ מזה אמרתי שאתה יכול לקחת גם אחד ביום - מה שהופך את זה ל - 700 מ"ג בשבוע וזה בהחלט מספיק.
    מה רע בשישה שבועות של 100 מ"ג וינסטרול - גם זה מספיק.. למה אנשים מושכים סייקלים יותר משישה שבועות. אוקיי, יש חומרים כמו בולדנון שאין טעם לקחת פחות משמונה שבועות, אבל לרוב החומרים הגוף יפסיק להגיב לאחר פרק זמן של שישה שבועות.
    סייקלים קצרים הם הכי קולעים והכי נכונים לגוף. אתה לא חייב להקשיב לי כמו שאני לא חייב להקשיב לרופא, אבל אתה מוזמן להתעניין, אולי בכל זאת יש משהו בדבריי.

16. 8,154 נק' מוניטין
    0
    Machinehead

Machinehead
    משתמש כבוד
    לייקים:
    16
    אתה רואה אליאור, לא אחד ולא שתיים אמרו לך שהסייקל שלך מוגזם. מליון ואחת פעמים אמרתי לך שחיטוב נקבע במטבח ולא ע"י החומרים, החומרים יעזרו לך, לא יעשו לך את העבודה.
    אבל אתה בשלך.

מטרה של שימוש באנאבולים בחיטוב זה לשמר את המסת שריר, בשביל זה ויני טוב, ושילוב של פרופ+ויני מספיק. לא טרן ולא עוד שטויות.

לגדי - מסטרון משתמשים כאשר אחוז השומן פחות מ 10%, במטרה להבליט את השרירים ולקבל מצב מוצקי יותר. בד"כ משתמשים בו לפני תחרויות. ככה אין סיבה מיוחדת להשתמש בו, מה גם שהחומר הזה מאוד יקר.

17. 10 נק' מוניטין
    1
    גדי טרוני

גדי טרוני משתמש מתחיל

גדי טרוני
    לייקים:
    0
    בגדול אתה צודק, אבל מסטרון תמיד ייתן לך מראה מוצק ומתוח יותר, גם ב - 20% שומן וכרגע אני מבין שמה שחשוב לאליאור זה המראה. דבר שני, מסטרון לא כזה יקר..
    פרופ'+וינסרול מעולה ובכל זאת הייתי נותן לו טרן קצר. עדיין זה כלום לעומת מה שהוא רוצה לקחת.

עוד דבר, אני לא מבין את האנשים שמשלבים חומרים צוברי נוזלים עם חומרים יבשים, אם כבר אתה לוקח סוסטנון אז קח גם אנדרול.. הרי אם תשמור תזונה, הנוזלים ייצאו בתום הסייקל ותהיה חטוב בכל זאת, הלא כן?
    תישאר רק על חומרים יבשים ולמרות שגם טרן וגם פרופ צוברים נוזלים, אין מה להשוות לסוסטנון. תחסוך גם את הארימידקס.
    ושוב, כמו שאמר משין-הד -אל תצפה שהחומרים יחטבו אותך, כי הם לא.. רק התזונה והאירובי.

18. 8,154 נק' מוניטין
    0
    Machinehead

Machinehead
    משתמש כבוד
    לייקים:
    16
    לגדי, כל טסטוסטרון צובר נוזלים, פרופ צובר פחות אבל עדיין, אסור לקחת וינסטרול לבד, כי קיימת האפשרות לחוסר חשק מיני, כי ויני מדכא את ה SHBG. טסטוסטרון זה חומר בסיס והוא בגדר MUST בכל סייקל. בין היתר כדי למנוע את חוסר חשק מיני וגם לאזן את הסיקיל עצמו(אנבולי, אנדרוגני).

לכן כמו שאמרת, אין דבר כזה חומרים בשביל חיטוב וחומרים למסה בלבד, יש חומרים שמשתמשים בהם בשביל חיטוב כי הם מייבשים כגון וינסטרול.

אני לא בטוח שמסטרון יתן מראה מוצק ב 20% שומן, כי השומן יכסה את השריר גם ככה, אז מצב מוצק קשה לי להאמין. לדעתי קודם צריך להוריד עד 12 אחוז שומן, אז אפשר להתחיל עם וינסטרול, מסטרון או כל דבר דומה כדי שהאפקט שלהם יראה, מעל 12% שומן, לא יראו אותם.
    אפילו טסטוסטרון לבד יכול להספיק בסייקל חיטוב, למי שרוצה לשמור על מסת השריר. בסייקל חיטוב האחרון שלי לקחתי טסטוסטרון לבד למשך חודש וחצי, רק לאחר חודש הוספתי את הוינסטרול למשך חודש וחצי. והתוצאות - :193ek:

19. 9 נק' מוניטין
    0
    DUCATI999

DUCATI999 משתמש מתחיל

DUCATI999
    לייקים:
    0
    לקחת מסטרון כשאתה נמצא מעל ל10% זה בזבוז של כסף טוב

20. 9 נק' מוניטין
    0
    DUCATI999

DUCATI999 משתמש מתחיל

DUCATI999
    לייקים:
    0
    אני לא יודע איך לומר לך את זה בנימה שלא תגרום לך לרצות להתנגח
    מזה השטויות האלה 150מ"ג שוים ל 500 מ"ג... תלוי איזו מעבדת אנדרגראוונד זה אחד, 2 בכדי שה150 מ"ג האלו יהיו שוים ל 500 זה או שה500 האלה מכילים 100 מ"ג טסטו' נקי או שה150 האלה הם איזה שידרוג מולקולרי שמכילים 200 מ"ג חומר פעיל לכך או לכך :jester:
    חוצמזה, וויני לבד זה לא סייקל, זה חרטבונה ואין לי כוח להתחיל להיות ספרותי ורהוט, יש מצב שלא יעמוד לך ובתור מישו שכביכול תופסים ממנו לא ציפיתי שתתן עצה כזו
    חוצמזה... קטלת את עצמך ידידי.... בולדנון 8 שבועות? מינימום 12 שבועות ואל תתוכח איתי לך תתוכח עם אנת'וני רוברט'ס ועם כל מי שגולש בסטרואיד.קום
    סייקלים קצרים הם נחלת העבר, שימוש באסטרים כגון, אננת'אט, סיפיונאט, דיקונאט וכן הלאה למשך 6-8 שבועות בלבד היינו מיותר, הסיבה שאתה הישגת תוצאות יפות מהסייקלים שלך כנראה זה בגלל שעשית סטאקינג מטורף

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...