תמונה מתחילה להתאמן בצורה סדירה

הנושא בפורום 'תמונות חברי האתר' פורסם ע"י sandrik, ‏18/9/08.

טוען...
  1. 2,796 נק' מוניטין
    0
    ברק

ברק משתמש קבוע משתמש כבוד

ברק
    משתמש כבוד
    לייקים:
    693
    אם כן, אז למה התכוונת בכינוי "אנשים קטנים"?
    1. אולי עכשיו אני לא משהו, אבל במסה שלי אני ממש לא קטן בשום סקלה.
    2.מבחינת אופי , אני ממש לא קנאי ואין לי בעיות עם כך ששיטות אחרות מאלו שאני מאמין בהן עובדות לאנשים מסוימים.
    הממ, בוא נראה, הבחור התאמן במשך שנים בצורה הקלאסית ,חלם להגיע לאולימפיה ולא הצליח, פתאום הוא רוצה לנסות משהו חדש ,אז הוא לדבריו, החליט שהוא הולך לפי דנטה והשיטה שלו (דוגקראפ או dc בראשי תיבות). אחר כך הוא עולה איזה 10 קילו בעונה ומרוב שהיה מבסוט, הוא הגיע לתחרות עם החולצה של דנטה. אני לא מבין איך מכאן הגעת לGH ,לבנאדם לא היתה סיבה הגיונית לפרסם או להכיר מאמן נידח כמו דנטה סתם כך.

המיץ?
    אם היא אכן תיקח ,אז שיבושם לה, היא בודאות מתאמנת בצורה שתתן לה תוצאות טובות אם היא לא טיבעית.

אני לא מאמן אנשים בשביל "כושר", אני מאמן אנשים למטרות הממוצעות (בערך 90% רוצים חיטוב ,9+ אחוז רוצים מסה ופחות מאחוז אחד רוצה כוח).
    אולי לא מפתחי גוף, אבל התוצאות שלהם יפות מאוד, אם יבוא אלי אדם עם גנטיקה טובה וירצה להתחרות ,רוב הסיכויים שבחיטוב, אני אעזר במחקר ובהמלצות של גדולים ממני וממך.

לגבי הגוף שלי, מחקרים נמנעים לרוב מלתת המלצות גורפות, למעט כמה עקרונות בסיסיים שנותנים לך נקודת התחלה. מהצד השני, אני בחיים לא אתן לאדם שרוצה מסה לעשות abcde עם 19 סטים כי אני לא מאמין שהיא יעילה יותר מתוכנית עם תדירות גבוהה יותר או לפחות פחות סטים ועבודה אינטנסיבית יותר.

ההבדל הוא שבגיל 18 כשעשיתי ABCDE כאבה לי הכתף כשהרמתי בחזה 100 קילו והיום היא כואבת פחות כשאני מרים 130 .

אני לא הלכתי מעולם כמו טטלה , בעצם, פעם אחת הלכתי כמו טטלה אחרי שיטה שנשמעה בזמנו הזויה וכולם צחקו עליה והתוצאות היו נהדרות. אחר כך ניסיתי אותה על חבר והופ , פתאום הבנתי שכל ההמלצות המקובלות של כל אותם מתחרים ,שוות כקליפת השום. היום אני לא מתאמן לפי שיטה של מישהו , אבל ההמלצות הכלליות שאני עוקב אחריהן עובדות עלי נהדר בד"כ.

הכוונה לחלוקה. לדעתי, הסיכוי שלילדה בת 16 תתאים abcde הוא קלוש ביותר. יש הרבה תוכניות שיכולות להתאים לכל אדם, חלקן יותר מאחרות.

סבבה.

לגבי הפרויודיזציה אני הייתי עושה את אותו הדבר...

דייב, מה הקשר?
    אני מכבד כל בן אדם שמתכתב איתי, בין אם הוא שותה מיץ או לא. ההבדל בין גדי לביני הוא בעיקר זה שאני מתרכז יותר בכוח כרגע. אתה חושב שלהרים משקלים גבוהים זה קל?

אגב, מאיפה אתה מכיר אותו, מתאמן שלו או משהו כזה?

נערך לאחרונה ב: ‏20/9/08
  2. 0 נק' מוניטין
    0
    Dave9

Dave9 משתמש מתחיל

Dave9
    לייקים:
    0
    חברים אני ינסה לסכם את מהות הדיון:
    נדמה כי רובכם חונכתם לבינונית (ואין פה כוונה להעליב איש) ומסתמכים על מחקים מדעים או אינפורמציה יד שלישית כדי להצדיק את זה.
    יש לי הרבה כבוד לצעד שעשתה סנדרה והלכה למאמן בכיר מנוסה ביותר בתחום (שהוכיח את עצמו מספר פעמים)
    כדי לקבל ידע ממקור ראשון.
    שימו לב לתגובות של גדי שמבטיח ידע על סמך ניסיון ולמידה של סנדרה.
    אני ממליץ לכול מי שמבקש להתקדם לעשות צעד ולפנות למאמן בכיר עם קבלות.
    ידוע שיש בתחום הזה הרבה מלעיזים שלא מצליחים בתחום (פוחדים לבקש עזרה או חושבים שיודעים הכל) ובכל פעם שרואים מישהו טוב מהם ישר אומרים "הוא לוקח חומרים" ,"נראה אותו בלי" ,"מה הוא שווה" וכו'
    או כאלה שסתם אומרים "יש לו גנטיקה טובה" וישר רומסים את כל ההשקעה של הבנאדם בתחום.
    אין מקום לכאלו תגובות בספורט הזה.
    איש לא יעריך השקעה של ****בילדר אלא אם כן הוא ****בילדר בעצמו.

3. 68,214 נק' מוניטין
    0
    Mike

Mike מנהל אתר מנהל

Mike
    מנהל
    לייקים:
    10,070
    אני נהנה לקרוא את הדיון , אבל רק מקווה שזה לא יתדרדר לפסים אישיים .
    תזכרו שבאנו פה לחלוק ולשתף ידע ומידע , אנא אל תקחו את הדברים קשה גם אם אתם לא מסכימים להם , תנהלו דיון כמו בני אדם (לא שלא עשיתם זאת עד עכשיו אבל אני רק מזכיר) , וממש אין צורך בעקיצות הקטנות הללו פה ושם ,
    שיהיה אחלה סופ"ש.

4. 0 נק' מוניטין
    0
    קפטן קקי

קפטן קקי אורח

קפטן קקי
    אני אומר:
    תנו לזמן לעשות את שלו, ובנתיים תעשו בחורות.

5. 0 נק' מוניטין
    0
    Dave9

Dave9 משתמש מתחיל

Dave9
    לייקים:
    0
    אנו מתאמנים באותו חדר כושר ויצא לי לראות את גדי בתקופות האימונים,דיאטה,חיטוב ומסה.
    גם בתחריות וגם בהכנה. החל מדברים שבתוך חדה"כ וכלה מעינייני חוץ.

שתבין דבר אחד, לנו שמשקעים בתחום נורא קל לראות מי עושה דברים כמו שצריך, מי חאפר ומי שרלטן (הם הגרועים ביותר).

תירוצים יש לכולם בעיקר למדריכים כושלים (שמשכנעים את המתאמנים שלהם ומכניסים להם שטויות לראש :s59: למה X מצליח והם לא) ולמתאמנים לא רצינים שלא לוקחים את הספורט הזה ברצינות.

אותנו מעניינים התוצאות.:s13:

אתה משקיע בכוח (וזה יפה) אז זה פשוט לא התחום שלך (פיתוח גוף), אותי לא מעניין כח או משקלים רק איך אני נראה במראה ואיך יראה בחיטוב (נפח,מסה,אחוז שומן נמוך).
    וזה לא שטחי זה פשוט הספורט והמקצוע הזה שנקרא פיתוח גוף.

6. 0 נק' מוניטין
    0
    Dave9

Dave9 משתמש מתחיל

Dave9
    לייקים:
    0
    סבבה

7. 10 נק' מוניטין
    0
    גדי טרוני

גדי טרוני משתמש מתחיל

גדי טרוני
    לייקים:
    0

דייב מכיר אותי מחדר הכושר.

8. 10 נק' מוניטין
    0
    גדי טרוני

גדי טרוני משתמש מתחיל

גדי טרוני
    לייקים:
    0
    אל חשש, גם אם זה מעצבן לפעמים (וזה מעצבן), כל עוד אף אחד לא יפתח את הפה בצורה לא הולמת הדיון הזה יימשך..

9. 2,796 נק' מוניטין
    0
    ברק

ברק משתמש קבוע משתמש כבוד

ברק
    משתמש כבוד
    לייקים:
    693
    אני מלעיז?
    בכנות, אישית , לא אכפת לי מזה שגדי לוקח חומרים.
    פשוט, הטענה של הוא לוקח חומרים ולכן ,הנסיון שלו על עצמו לא בהכרח יעיל כשמדובר באימון של טיבעיים/טבעיים מסוימים ,לא מקבילה להוא לוקח חומרים ולכן המאמץ שלו בתור ספורטאי לא שווה כלום.

אגב דייב, אני לא חושב שאני אקח חומרים בחיים , בגלל שאין לי צורך בכך לשום מטרה נראית לעין, לא עם הידע והניסיון שצברתי, לא עם הגודל והכוח שהגעתי אליהם ואני מקווה שאחזור אליהם.

אני חושב שהאומץ לנסות שיטות אחרות שקשה לך לפעמים להאמין בהן מנסיונך האישי הדל , הוא מה שבסופו של דבר מביא לך את הדברים הכי יפים בחיים. כך עשה דיויד הנרי ,כך עשיתי אני וכך עשו מתאמנים שלי.
    תודות לכך שניסיתי ללכת עם המחקר והשיטות של אותם עכברי מעבדה, אני אולי אוכל להתחרות בכבוד בבנץ פרס בארץ, בלי לקחת שום דבר.

אתה קורא לי חאפר ושרלטן?
    השטויות שלי מבוססות קודם כל על מחקרים ואז על ניסיון שלי עלי ועל מתאמנים שלי ועל ניסיון של מתאמנים של מאמנים אחרים שאני מכיר ועוקב אחריהם בפורומים בחו"ל. זה שהוא שונה מנסיון של מדריך אחר, מעניין לי את הביצה השמאלית, אני מביא למתאמנים שלי רק את מה שאני מאמין שהוא הכי טוב בשבילם.
    אם מתאמנים יבואו וינסו את דרכי ,ניחא , אם לא , אז גם כן, הפסד שלהם.

10. 10 נק' מוניטין
    0
    גדי טרוני

גדי טרוני משתמש מתחיל

גדי טרוני
    לייקים:
    0
    רק רגע כבר חוזר

11. 0 נק' מוניטין
    0
    Dave9

Dave9 משתמש מתחיל

Dave9
    לייקים:
    0
    לא, ממש לא התכוונתי אליך.

אשרייך, הלוואי שגם אני לא יצטרך בעתיד

גם לי יש את האומץ לנסות דברים חדשים וזה מה שעוזר לי להתקדם כ"כ טוב

כל הכבוד! עלה והצליח.
    שוב לא התכוותי אליך.
    כנראה שזה מה שהופך אותך למדריך טוב יותר מהמדריך הממוצע (אבל למה לא להקשיב למאמנים ומתאמנים תוצרת הארץ שיכולים לשתף אותך בידע שלהם בפורום שלהם)

ושוב התכוונתי:
    ועוד הארה לפני סיום לשאר חברי הפורום:
    למאזן קלוריות שלילי יש ישר קונטציה שלילית (כמו לכשל חיובי)
    אך יכול להתקיים מאזן קלוריות מאוזן (לא עולים או יורדים במשקל בצורה משמעותית) אך האיזון בין מסת השריר והשומן בגוף משתנה (יותר שריר פחות שומן)
    הכל תלוי בהתמדה וזוהי ריצה לטווח ארוך כמובן: לא נהפכים ל****בילדר בחודש או חודשים, זוהי דרך חיים!

12. 8,156 נק' מוניטין
    0
    Machinehead

Machinehead משתמש משקיע משתמש כבוד

Machinehead
    משתמש כבוד
    לייקים:
    18
    שאני מתכוון לסימוכין, אני מתכוון לסימוכין מדעי, לא ל**** בילדר שלוקח סייקלים כבדים+GH+אינסולין+IGF כל הזמן.
    שאצלו אין דבר כזה סייקל, אלא הוא כל הזמן על אנאבולים.

אני לא מאמין שאתה תצליח למצוא לי הוכחה מדעית, שכן אפשר לעלות במסת השריר ובו זמנית לרדת במסת השומן.
    אין חיה כזו. אפילו גם מי שנמצא על סטרואידים, הוא אומנם יעלה פחות בשומן, אבל גם יעלה.

13. 0 נק' מוניטין
    0
    Dave9

Dave9 משתמש מתחיל

Dave9
    לייקים:
    0
    ראה פוסט קודם.

14. 8,156 נק' מוניטין
    0
    Machinehead

Machinehead
    משתמש כבוד
    לייקים:
    18
    קראתי, לא הבנתי איך זה מתקשר למה ששאלתי.
    עדיין אין שום סתירה על מה שרשמתי - אין דבר כזה עליה במסת השריר וירידה במסת השומן. זה היחסים משתנים זה כל טוב ויפה. עדיין לא קיבלתי שום הוכחה.

15. 0 נק' מוניטין
    0
    Dave9

Dave9 משתמש מתחיל

Dave9
    לייקים:
    0
    אני לא מבין אותך, תיאורתית זה אפשרי ומעשית גם כן.
    אם היחסים בגוף משתנים אז זה אומר שאתה עולה באחוזי השריר ויורד באחוזי השומן (או לפחות לא מוסיף שומן למדורה).

איזה עוד הוכחה אתה צריך?

זה לא דבר שקורה בצורה נורא חדה (כשאין חומרים) אבל זה קורה.

לדוגמא: בן אדם שוקל 80 קילו, ואחרי חודשיים של אימונים ותזונה ראויים הוא עדין שוקל 80 קילו.
    אז מה זה אומר? שאין שינוי?
    על הדף כן (לביינתים).
    אז עושה בדיקה ויזואלית (תמונה מלפני חודשיים ותמונה נוכחית) ורואה שקיים שינוי במראה (נראה יותר שרירי פחות שמן), אז מה זה אומר? מה המסקנה?
    אתה עבור לבדיקה של אחוזי השומן, ויש ירידה - אז מה המסקנה?
    הבנאדם ירד באחוזי השומן ועלה במסת השריר.

לפי דעתי הבעיה היא שאתם חושבים בתקופות זמן קצרות.

16. 8,156 נק' מוניטין
    0
    Machinehead

Machinehead
    משתמש כבוד
    לייקים:
    18
    שוב, אתה סוטה מהנושא, אני לא דיברתי על ירידה באחוזי השומן ועליה במסת השריר, אני אמרתי שאין דבר כזה ירידה במסת השומן ובעליה במסת השריר.
    אם נניח עלית 1 ק"ג שריר, 0.5 ק"ג שומן ו 0.5 ק"ג נוזלים, אז ברור שאתה ירד באחוזי השומן, אבל אתה עדיין עלית במסת השומן ומסת השריר. בזה יש מבין?
    עכשיו לגבי הדבר השני, אתה טענת שכן זה אפשרי לרדת במסת השומן ובו זמנית לעלות במסת השריר, אם הטענה שלך נכונה, תציין כאן סימוכין מדעי שזה אפשרי, אחרת איך אתה רוצה שאני אתייחס ברצינות למה שאתה רושם לי? אתה מביא לי סימוכין את דקסטר, זה באמת היה בדיחה. לא העלתי על הדעת שאתה תרשום לי דבר כזה. וזה עוד במילים עדינות.
    זה מדע מדויק, אם אתה טוען טענה מסוימת, אתה צריך להביא הוכחה שזה קיים, או להפריך את הטענה עם הפרכה אחת. ככה המדע היום עובד, במיוחד מתמטיקה ופיסיקה. וגוף האדם זה מדע מדויק.

17. 0 נק' מוניטין
    0
    Dave9

Dave9 משתמש מתחיל

Dave9
    לייקים:
    0
    חחח... הסיבה שיש לנו עשר מספרים זה שיש לנו עשר אצבעות... נראה לך הגיוני?
    על זה כל המתמטיקה עומדת... ואני אפילו לא מתחיל עם פיזיקה שם הכל הנחות אחת על גבי השנייה.
    אבל עובדה שזה עובד ואפילו משפר את החיים שלנו ללא הכר... אז למה להתווכח.
    הכל עובד ע"פ ניסיון (ניסוי) והכל חד פעמי (אם תזרוק מטבע עשר פעמים ויצא לך פלי זה אומר שאין בצד השני עץ).
    תיאוריות נשברות מידי יום מהסיבה הז (לא ניסו מספיק פעמים וכו') וזו הסיבה השטח מקדים את המדע - שם הכל אבסולוטי!
    לא היית צריך את ניוטן באמת כדי לדעת שתפוח נופל לאדמה (ומי יודע? אולי בפעם הטרליון הוא לא).
    אני מציע להרגיע קצת עם המחקרים המדעיים, אני לא מחפש אותם.
    אם משהו כ"כ נכון ומהותי אני יודע שהוא ידפוק לי על הדלת...

18. 68,214 נק' מוניטין
    0
    Mike

Mike מנהל אתר מנהל

Mike
    מנהל
    לייקים:
    10,070
    הרסתם לסנדרה תאשכול :\ , סנדרה את חייה? :jester:

19. 185 נק' מוניטין
    0
    sandrik

sandrik משתמש פעיל

sandrik
    לייקים:
    3
    חח אני מרגישה הסיבה לכל הצרות פה בפורום:)

סנדרה VIP

חח סתם סתם....

דיון מעניין,
    זה כל הקטע בפורומים לא? לשתף,לדבר,לדון וכו'....

:s28:

20. 0 נק' מוניטין
    0
    קפטן קקי

קפטן קקי אורח

קפטן קקי
    האמת שזה דיון מפגר עד עכשיו :s49:

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...