ייעוץ יעוץ בחירת תוסף תזונה אממ צריך עזרה.

הנושא בפורום 'תזונה ותוספים' פורסם ע"י The-One, ‏18/9/08.

טוען...
  1. 7 נק' מוניטין
    1
    The-One

The-One משתמש מתחיל

The-One
    לייקים:
    2
    טוב חברה אני רוצה לקנות תוסף תזונה בפעם האחרונה שהשתמתי זה היה בסריוס מאס עליתי איתו 3-4קילו בערך

טוב הנתותנים שלי משקל 67 גובה 1.82 אחוז שומן 10-9 הסריוס מאס היה סבבה דווקא אבל הבעיה שאן לי ממש כסף לזה זה 400שקל זה המון כסף יש לי כסף אבל זה ממש יקר ואני רוצה לקנות משהו חסכוני שיספיק לי ליותר זמן הסריוס מאס הספיק לי לחודש וחצי..

אז חשבתי אולי לקנות אבקת חלבון ולהוסיף ש"ש בננה ואז יהיה לי ערכים נחמדים אז השאלה שלי מה דעתכם עדיף לקנו תסריוס שוב כי אישית אני לא יכול להסתמך כל הזמן על זה למה זה יקר וגם לא מספיק למספיק זמן:]...

אז באמת אני אשמח לעצות תודה מראש.

2. 8,155 נק' מוניטין
    0
    Machinehead

Machinehead משתמש משקיע משתמש כבוד

Machinehead
    משתמש כבוד
    לייקים:
    17
    עזוב אותך מגיינרים, גיינר זה בעצם אבקת חלבון עם תוספת פחמימות כמו סוכר ענבים ומלטודקסטרין.
    כמו שציינת, אתה יכול להכין גיינר ביתי, אבקת חלבון וש"ש וכל מיני פירות, זה עדיף וגם יותר עדיף מבחינה תזונתית, על בסיס חלב/מים.

3. 7 נק' מוניטין
    0
    The-One

The-One משתמש מתחיל

The-One
    לייקים:
    2
    תודה רבה על התגובה

איזה אבקת חלבון אתה ממליץ לי לקנות למה אני לא מבין באבקות חלבון אני מבין יותר בגיינרים..

ד.א כמה סקופים ומנות הגשה יש באבקת חלבון ולכמה זןמ זה מספיק עם כל יום אני יקח כף נגיד..

4. 8,155 נק' מוניטין
    0
    Machinehead

Machinehead משתמש משקיע משתמש כבוד

Machinehead
    משתמש כבוד
    לייקים:
    17
    אני משתמש באופטימום, תלך עליהם, בד"כ בקופסא יש משהו כמו 77 מנות הגשה.
    אבל זה משתנה מטעם לטעם, כי יש טעמים שיש 80 מנות, ויש טעמים עם 75 מנות, הכי טוב תסתכל בלינק הבא:
    http://www.bodybuilding.com/store/opt/whey.html

שמה תבחר איזה טעם אתה רוצה, ותראה כמה מנות הגשה יש, הקופסא הסטנדרטית היא 5LBS והשק הוא 10LBS, יש גם קופסאות קטנות של 1LBS ו 2LBS.

5. 7 נק' מוניטין
    0
    The-One

The-One משתמש מתחיל

The-One
    לייקים:
    2
    תראה מה ההבדל בין אבקות חלבון אני אישית לא מבין ומה הערכים בערך של אבקות חלבון יש כל כך הרבה סוגים מה ההבדל בינהם:} זה לא כמו גיינר שיש הבדל בין הכמות חלבון הקלוריות ועוד בין גיינר לגיינר אז מה ההבדל בין האבקות חלבון השונות ומה מתאים לי אני פשוט לא מבין בזה:]
    ואתה בטוח שזה עדיף לי מאשר הסריוס מאס?:] למה לאיזה ערכים אני יוכל להגיע עם אני יכין גיינר ביתי 200-300קלוריות ?:] אשמח לעוד עצה אחי.

6. 66,776 נק' מוניטין
    0
    Mike

Mike מנהל אתר | לשעבר Moshe מנהל

Mike
    מנהל
    לייקים:
    9,120
    תלוי מה אתה מוסיף .. , סקופ אבקת חלבון = ~120 קלוריות , לכן אם נגיד תוסיף 100 גרם ש"ש כמה כפיות דבש, חלב , צימוקים שקדים ואגוזים יכול לצאת לך שייק של 600-800 קלוריות...
    בכל מקרה ג'יינר נועד לאנשים שקשה להם לאכול , הםא לא משתלם מהתחלה כי יש בו יחסית קצת מנות .

7. 2,501 נק' מוניטין
    0
    P-a-n-1-c

P-a-n-1-c משתמש משקיע

P-a-n-1-c
    לייקים:
    2
    the-one, ענו לך בצורה מאוד נכונה, אז אני לא אוסיף. מה שכן אני מאוד אבקש ממך להבא להשתמש בסימני פיסוק. מאוד קשה להבין אותך ככה, תשתדל.

8. 6,521 נק' מוניטין
    1
    Mishel Mishayev

Mishel Mishayev משתמש משקיע משתמש כבוד

Mishel Mishayev
    משתמש כבוד
    לייקים:
    925
    חשבת נכון,לקנות גיינר זה בהחלט נוח אבל ממש לא משתלם.קילו של ש"ש עולה כ-7-8 שקל לק"ג.
    קח בחשבון שש"ש מכילה וויטמינים מקבוצת B וויטמינים A-K-E מינרלים:אשלגן,מגנזיום,ברזל,חומצה פולית,מסייעת בתהליכי העיכול,מורידה את הכלסטרול הרע,מאזנת את רמות הסוכר בדם, ובקיצור פשוט מוצר זהב זול ובריא.
    עם ש"ש לא תהיה לך שום בעיה להגיע לערכים של הגיינר,200 גרם ש"ש לא מבושל עם 300 מ"ל חלב 3% ובננה סגרת 1200 קלוריות אתה יכול להגדיל עוד יותר ולהסויף שקדים,צימוקים,פרות יבשים,סוכר ענבים,תמרים.

9. 7 נק' מוניטין
    0
    The-One

The-One משתמש מתחיל

The-One
    לייקים:
    2
    אז הקיצר אתם ממליצים על אבקת חלבון :] כי זה יותר משתלם?

10. 2,501 נק' מוניטין
    0
    P-a-n-1-c

P-a-n-1-c משתמש משקיע

P-a-n-1-c
    לייקים:
    2
    כן.

11. 7 נק' מוניטין
    0
    The-One

The-One משתמש מתחיל

The-One
    לייקים:
    2
    סבבה דימה אבל איזה אבקת חלבון כדי לי לקנות אני לא מבןי בזה שיט:} אפשר עצות איזה סוגים יש מה הערכים של כל סוג כי פשוט אן לי מושג בזה:Sync-0h5y1d7:

12. 2,501 נק' מוניטין
    0
    P-a-n-1-c

P-a-n-1-c משתמש משקיע

P-a-n-1-c
    לייקים:
    2
    הכל אותו דבר. לך על האופטימום\צ'מפיון\נייצ'ר בסט, טעמים מומלצים [כי אני כבר יודע שזאת תהיה השאלה הבאה שלך] הם:
    אופטימום - שוקולד מרשמלו, שוקולד מילקשייק ושוקו שגם סבבה. קרם עוגיות אומרים שהוא גם טוב למרות שלא טעמתי.
    צ'מפיון - קרם עוגיות!!! פשוט אין על הטעם הזה. גם בננה מאוד מוצלח.
    נייצ'ר בסט - שוקו מאוד איכותי.

בהצלחה!
    :RockOn:

13. 7 נק' מוניטין
    0
    The-One

The-One משתמש מתחיל

The-One
    לייקים:
    2
    אוקי תודה אז אני יקנה אופטימיום או משהו אבל שאלה מה ההבדל בין כל סוגי האבקות חלבון למה נגיד בגיינרים כמו שאמרת ההבדל הוא הערכים נגיד פחות קלוריות יותר חלבון פחות חלבון יותר קלוריות אבל באבקת חלבון זה בעיקר חלבון אז מה ההבדל?
    ומה המחיר בערך של אבקת חלבון וכמה סקופים יש בזה 80 נכון? כאילו המחירים בערך הם 350? מה המחירים ובקשר ל ש"ש זה מוצק הדבר הזה? כי אף פעם לא השתשמתי בדבר הזה אני לא יודע מזה זה סוג של אבקה כי אמרו לי שזה ממש טוב זה ממש מגעיל או שביחד עם האבקה והבלנדר זה יצא בסדר ואני לא ירגיש את זה ומה המחיר של זה וכמה גרם ש"ש זה בא שקונים את זה.

14. 2,501 נק' מוניטין
    0
    P-a-n-1-c

P-a-n-1-c משתמש משקיע

P-a-n-1-c
    לייקים:
    2
    אוקיי לאט לאט.
    בנוגע לאבקות - בעיקרון הכל אותו דבר, פה ושם יש הבדלים של גרם חלבון יותר או פחות, אבל בסופו של דבר שלושת החברות שכתבתי לך הן הכי פופולריות. המחירים הם בערך 300-350 שקל, בערך 75-80 סקופים.

בנוגע לש"ש - קונים את זה בחנויות תבילים זה בא במשקל [אל תקנה את האריזות המוכנות בסופר כי זה סתם עולה ים כסף]. המחיר הוא בערך 7-8 שקל לקילו.
    וזה סבבה, תוסיף לזה חלב, אבקת חלבון, קינמון, פירות יבשים, דבש וזה יוצא ממש סבבה. אפילו לא צריך לבשל, פשוט לערבב הכל בבלנדר.

:victory:

15. 7 נק' מוניטין
    0
    The-One

The-One משתמש מתחיל

The-One
    לייקים:
    2
    חברה אני מתבלט בין 2אבקות חלבון אממ תיעצו לי בבקשה או אופטמיום או צמפיון מה כדי לדעתכם יותר טוב לדעתכם?:] באמת ..

16. 5,304 נק' מוניטין
    0
    אזולאי

אזולאי משתמש משקיע

אזולאי
    לייקים:
    6
    תבחר מה שבא לך
    הייתי הולך על אופטימום גולד.. תסתכל בסקר הטעמים שיש בפורום מאמרים וביקורות...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...