█ מחפשים חדר כושר? אשכול מרוכז של חדרי כושר מצפון עד דרום █

הנושא בפורום 'כללי' פורסם ע"י Mike, ‏5/6/11.

טוען...
  1. 68,162 נק' מוניטין
    0
    Mike

Mike מנהל אתר מנהל

Mike
    מנהל
    לייקים:
    10,048
    תודה ל-"softouch" מתפוז:

שם המכון: הולמס פלייס אנרג'י (קניון רוטשילד קומת 0)
    עיר: ראשל"צ
    כתובת:
    שעות פתיחה: 7:00-23:00 בימים א-ה. בימי שישי ושבת 9-17
    שעות עומס: בעיקר בערב. 17-20:30
    חנייה: יש בתוך הקניון שלוש קומות חנייה, ומי שמנוי בחד"כ, מקבל תו-חניה להנחה (ואחרי 20:00 זה בחינם).
    טווח מחירים: זה נע בין 260 ל-300 בחודש. אני משלמת קצת פחות כי אני סטודנטית (. מ) ושמרו לי מחיר ישן.
    האם יש כלוב או ראק: כלוב יש בטוח, אחד או שניים. ראק גם יש.
    האם ניתן לעשות דדליפט: כן.
    האם יש אזור משקולות גדול מספיק: יש הרבה מכשירי משקולות, והרבה מקום ומרווח.- יש איזור של כסאות וספסלים עם משקולות חופשי, איזור של כלובים, איזורי רגליים ומתח וכו'- יש הכל מהכל ומעבר.
    משקולות יד (דאמבלים) עד איזה משקל: יש. עד איזה- לא יודעת
    איזה מיכשור ניתן למצוא באזור האירובי: הכללל, כל סוגי המכונות לחזה ורגליים וגב וכתפיים ויד אחורית וכלובים ומשקולות וכו'.
    רמת הצוות המקצועי במכון כושר: כל הזמן מתחדשים ומתחלפים. לא ממש מקצועי. יש כמה מקצועיים שבעיקר מתעסקים באימומים אישיים.
    אילו שיטות מדידה קיימים בחדר הכושר: משקל טניטה- עומדים יחפים ומחשב באחוזים. לי זה מדד מספר שגוי ולא מדויק בסטייה גדולה.
    הערות והארות כלליות: מאוד עמוס שם, הרבה מתאמנים, הרבה ילדודס ונוער שנרשמו (בעיקר בנים), עשו שיפוץ במלתחות ומאוד נקי ונעים במקלחות\שירותים\תאי ארונות. יש סאונה. יש מבחר חוגים מעולים. המדריכים לא כ"כ נגישים\זמינים לשאלות- מתייחסים רק למי שלוקח אימונים אישיים. שעות פתיחות מאוד נוחות, אפשר להשכיר תא לשנה\חצי שנה. יש מסכי טלויזיה על רוב המכשירים, ציוד מכשירי כושר (הליכון, אליפטי, סטפר, אופניים וכו) דיי מגוון וחדיש, הרבה מתקנים ולא בודדים, תמיד מוצאים מכשיר פנוי!
    הערה אישית- אני מנויה שם 5 שנים, למרות שהכרתי אופציות יותר זולות. לדעתי, זה החד"כ הכי נוח\טוב ביחס לעלות במרכז העיר (והיתי שבוע גם בספרינט, ב"סטייל" שנסגר, וגם בנווה הדרים).

2. 2,490 נק' מוניטין
    1
    Billie

Billie משתמש קבוע

Billie
    לייקים:
    87
    חד"כ:
    מטולה
    שם המכון: מרכז קנדה.
    עיר: מטולה
    כתובת: מעל המעיין, על יד מסעדת הטחנה.
    שעות פתיחה: 10:00 עד 22:00. יום שישי עד 19:00, שבת עד 20:00
    שעות עומס: 18:00 - 19:00
    חנייה: ש, חינם, בשפע.
    טווח מחירים: לא יותר מ-1200 ש"ח לשנה.
    האם יש כלוב או ראק: ראק.
    האם ניתן לעשות דדליפט: כן
    האם יש אזור משקולות גדול מספיק: כן. ניתן להזיז מכשירים כגון ספות.
    משקולות יד (דאמבלים) עד איזה משקל: עד 50. יש אפשרות להשתמש במוט אולימפי קצר ( ליד ) ולהוסיף יותר מ100 קילו.
    איזה מיכשור ניתן למצוא באזור האירובי: הליכונים 15+-, אופניים 6+-, סטפר 3+-, מכשיר חתירה.
    רמת הצוות המקצועי במכון כושר: רמה בסיסית, לא מפריעים יותר מידי.
    אילו שיטות מדידה קיימים בחדר הכושר: משקל רגיל ( לא דיגיטלי ).
    הערות והארות כלליות: שמישהו יבוא להתאמן איתי!!! כולם ליצנים!

3. 3,894 נק' מוניטין
    1
    WhiteOwl

WhiteOwl משתמש משקיע

WhiteOwl
    לייקים:
    499
    חד"כ:
    בודי מאסטרס
    שם המכון: MY HOME GYM
    עיר:
    חולון
    כתובת:
    הופיין אליעזר 44
    שעות פתיחה: א' + ג'- 7:30 - 22:00 ב' + ד' + ה'- 7:30 - 12:00. נפתח שוב מ-16:00 עד 22:00
    שישי- 08:00 - 16:00
    שבת- 18:00 - 22:00
    שעות עומס: 16:00 - 20:00 (אולי גם עד 21:00)
    חנייה:
    יש באיזור חניה, בדרך כלל קשה למצוא.
    טווח מחירים:
    176 ש"ח לחודש למשך שנה, 225 ש"ח לחודש למשך 3 חודשים (יש עוד כמה מסלולים אבל שכחתי)
    האם יש כלוב או ראק: אף אחד מהם. רק סמית'
    האם ניתן לעשות דדליפט:
    לא​
    האם יש אזור משקולות גדול מספיק: לא, בכלל לא. אין מקום לנשום, אי אפשר לעשות דדליפט, אין מקום לעשות סקוואט (רק סמית', וכל שאר המוטות הם W או שאין מקום), אין מקום לנשום. בקושי לפמפם יד קידמית בעמידה עם דאבמלס יש מקום...
    משקולות יד (דאמבלים) עד איזה משקל:
    22.5 ק"ג
    איזה מיכשור ניתן למצוא באזור האירובי:
    2 אליפטי, 3 אופניים, ועוד כ-5 הליכונים (רובם תפוסים כמעט תמיד)
    רמת הצוות המקצועי במכון כושר:
    על הפנים. המדריכים אישרו לי לעשות SS בתנאי שאני עושה אותה בלי דדליפט, בלי פאוורקלין/חתירה, הכל על 15 חזרות 3 סטים, הכל בסמית'. הם לא מבינים מהחיים שלהם ורק מחפשים תירוצים ומחרטטים שטויות ומשלבים את המושג היפוטרפיה בהקשר של כוח (במקום להגיד כוח אמרו היפוטרפיה בלי להתבלבל, וזה עוד בקטנה ביחס לשטויות אחרות).
    אילו שיטות מדידה קיימים בחדר הכושר:
    מאזני אדם מכניים כולל מד גובה (אין כלום לאחוז שומן)
    הערות והארות כלליות:
    ממליץ בחום לא להתקרב- הרמה ממש על הפנים (מוזמנים לראות את הנושא שלי באוף טופיק עם משפטים מטומטמים שמדריכי חדר כושר אמרו לי, כמעט כמעט הכל משם), המקום קטן, יש רק מוט ריק אחד והוא בסמית', אין כלוב או ראק, יש ספה אחת פנויה והיא היחידה עם מוט 20 ק"ג (בסמית' יש 15 ק"ג), אין הרבה פלטות, המקום מפוצץ, עושים במכונות רבע ממשקל הגוף וצורחים עליך, המקום נטול אמצעים- בקושי מכונות יש, ופשוט תת רמה- אם אתה סבא ב-80 שבא להעביר את הזמן זה מעולה לך, מתאמן ליצני- כעיקרון גם, אם אתה בא באמת לעבוד בצורה רצינית? שכח מזה.

4. 7,622 נק' מוניטין
    0
    אריאל

אריאל משתמש משקיע

אריאל
    לייקים:
    1,403
    שם המכון:הולמס פלייס (אנרג'י) רננים
    עיר:רעננה
    כתובת: קניון רננים קומה 4
    שעות פתיחה: א-ה 6בבוקר-11בלילה.
    ו-ש 7בבוקר-7בערב
    שעות עומס: 6~ (בראשון ובאמצע שבוע)
    חנייה: יש בחניון של הקניון ובשפע (בחינם) .
    טווח מחירים: אפשר להתווכח ויש שלל סוגי מנויים בעיקרון אם זה יותר מ260 לחודש דופקים אותכם.
    האם יש כלוב או ראק: יש ראק אחד מצוין ואחד אחד מעפן .
    האם יש אזור משקולות גדול מספיק: כן אבל לפעמיים צפוף קצת בשעות העומס אבל בד''כ יש הרבה מקום להכול.
    משקולות יד (דאמבלים) עד איזה משקל: 40 אם אינני טועה .
    איזה מיכשור ניתן למצוא באזור האירובי: הליכונים , כמה סוגים של סטפרים ,אופניים ,כמה מכונות חתירה וחדר ספינינג
    רמת הצוות המקצועי במכון כושר: רגיל (לא משהו) אולי אחד או שניים בודדים.
    אילו שיטות מדידה קיימים בחדר הכושר: יש מדידת אחוז שומן בהולכה חשמלית(כולל משקל רגיל) ומשקל רגיל .
    הערות והארות כלליות: חדר כושר מאובזר וטוב בסה''כ .

5. 24,785 נק' מוניטין
    0
    the Raccoon

the Raccoon משתמש משקיע

the Raccoon
    לייקים:
    3,906
    חד"כ:
    ג'אמפ בנייני האומה ירושלים
    דמבלים עד 37.5
    צוות לא מקצועי ברובו
    ראק אחד
    דדליפט אחרי הרבה וויכוחים מותר , ורצוי לזרוק תמוט מהנעילה על הרצפה.

6. 846 נק' מוניטין
    0
    TheHulk

TheHulk משתמש פעיל

TheHulk
    לייקים:
    49
    אגו מודיעין

שם המכון: אגו
    עיר: מודיעין
    כתובת:
    קניון עזריאלי מודיעין קומה 2 (מעל אזור האוכל)
    שעות פתיחה:
    א' – ה': 06:00 – 23:00, ימי שישי: 07:00 – 17:00, מוצ"ש : 18:00- 23:00

שעות עומס: שעות הערב, מ17:00 בערך עד ל21:00
    חנייה: חנייה בחניון של הקניון. תשלום רק מעבר לשעתיים (תשלום מזערי)
    טווח מחירים: חודש בודד- 400 ש"ח. מעבר לזה אני לא יודע.
    האם יש כלוב או ראק: יש כלוב
    האם ניתן לעשות דדליפט: כן (ניתן לעשות דדליפט, אך יכול להיות שהמאמנים יעשו בעיות)
    האם יש אזור משקולות גדול מספיק: כן.
    משקולות יד (דאמבלים) עד איזה משקל: לא ידוע לי. אבל יש בשפע.
    איזה מכשור ניתן למצוא באזור האירובי: הליכונים, אליפטי, אופניים ועוד אחד שאם אני לא טועה נקרא קרוס. יש הרבה מהכל חוץ מהאופניים.
    רמת הצוות המקצועי במכון כושר: יחסית לחדרי הכושר הקודמים שהייתי בהם הרבה דיי סבירה. יש כמה מאמנים ברמה נמוכה מאוד ויש גם
    כמה מאמנים מבינים עניין. בעקרון יש שם לכמה מאמנים התנגדות גדולה לסקוואט/דדליפט וכו'.. אבל בכל ניתן לבצע.

אילו שיטות מדידה קיימים בחדר הכושר: משקל טאניטה ועוד 2 משקלים רגילים.
    הערות והארות כלליות: חדר כושר גדול מאוד, מאובזר בהרבה ציוד חדש ומתוחזק. המחיר אומנם טיפה יקר, אבל ביחס לחדרי הכושר האחרים
    שביקרתי בהם הרמה הרבה יותר גבוהה. בסה"כ אחלה אווירה, אנשים צעירים, צוות נחמד ואחלה חד"כ.

קישור לאתר שלהם

7. 16,589 נק' מוניטין
    0
    RussianHotGirl

RussianHotGirl משתמש משקיע

RussianHotGirl
    לייקים:
    3,317
    חד"כ:
    מכון חלודה
    אין ראק/כלוב הם מוציאים מהבנץ' כדאי להסקביט חצי סקוואט
    "צוות עם הומור" מדובר במאמן "יוסי יד 50" ואשתו הרוסיה העצבנית בהריון (מכיר נערים בני 16 שמפחדים ממנה פחד מוות)
    ולא היו תלונות כי אין שם מתאמנים רציניים (אולי 3-4)

שם המכון: מכון פיתוח גוף אלטרנטיבה
    עיר: קרית חיים
    כתובת:
    (אם יש) מרכז קהילתי בית היינה, הקונגרס 43
    שעות פתיחה:8 וחצי עג 12 וחצי, שלוש וחצי עד עשר וחצי
    שעות עומס: (נא לציין שעות) בערך בשלוש וחצי באים כל השחיפים הערסים והולכים ב4 וחצי ואז הם חוזרים בשבע וחצי עד שמונה וחצי
    חנייה: (אם קיים, האם בחינם או שנדרש לשלם והאם יש בשפע) יש בשפע ובחינם
    טווח מחירים: (חודש/חצי שנה/שנה [מה שידוע]) חודש-100 , חודשיים- 150, 3 חודשים-200, חצי שנה 300 , שנה (אין אבל לדעתי אפשר לקמבן למחיר הזה) 500 נגיד
    האם יש כלוב או ראק: (יש לבחור, אם יש יותר מאחד נא לפרט) יש ראק אחד שכמעט ולא משתמשים בו.
    האם ניתן לעשות דדליפט: כן/לא כן אני עושה אומנם צריך ויכוחן קטן (רק להגיד שלא אכפת לך וזהו....)
    האם יש אזור משקולות גדול מספיק: כן/לא. ניתן לפרט. כל החד"כ הוא אזור משקולות אחד גדול כשעל הקירות יש מכונות (פולי וכבלים וכו' ) ויש 2-3 הליכונים
    משקולות יד (דאמבלים) עד איזה משקל: 37.5 בנויות ובנוסף יש שם דאמבלים לא בנויות שאפשר לבנות כמה שבא לך (לדוג' אני בניתי אחד של 50 פעם אחת)
    איזה מיכשור ניתן למצוא באזור האירובי: (ניתן לציין גם לערך במספרים) 2 אופניים ישנות, 3-4 הליכונים
    רמת הצוות המקצועי במכון כושר: (נא לא לציין שמות)מאמן אחד די בסדר (לא יתן לך סקוואט להתחלה אבל לא יתנגד והוא גם חושב שדיפ סקוואט זה טוב) בנוסף הוא מבין בהנפות אולימפיות.
    אילו שיטות מדידה קיימים בחדר הכושר: (לדוגמה בוד פוד, קאליפר, משקל טאניטה, מודד אחוז שומן בהולכה חשמלית וכו')משקל (לא דיגטלי), חוט מדידה וזהו
    הערות והארות כלליות:
    אין שם הרבה שמבינים
    45% שחיפים ערסים
    45% "יוסי יד 50"
    9% מפתחי גוף (כמה מרי ישראל...)
    1% מתאמני כוח (יש שם רק 3 כולל אותי, החזק מביננו ה5RM שלו בדדליפט הוא 220 אם אני לא טועה ואני אחריו עם 140 (חמישייה) ויש לנו בנצ'ר אחד..)

8. 5,834 נק' מוניטין
    0
    Creepy horse

Creepy horse משתמש משקיע

Creepy horse
    לייקים:
    2,104
    שם המכון: פלג גי'ם
    עיר:הרצליה
    כתובת:סוקולוב 11
    שעות פתיחה: ימי א'-ה' מ:06:00 עד 23:00
    שישי: 06:00 עד 18:00
    שבת: 09:00 עד 14:00
    שעות עומס: אין עומס כבד,אך השעות היותר עמוסות הן מ19:00
    חנייה: צריך למצוא חנייה ברחוב אין חנייה מיועדת.
    טווח מחירים: ~200 לחודש בשביל חצי שנה
    האם יש אזור משקולות גדול מספיק: לא שטח גדול אך מספיק בשביל כל הדברים הבסיסיים
    משקולות יד (דאמבלים) עד איזה משקל: 47.5 קילו
    איזה מיכשור ניתן למצוא באזור האירובי: מדרגות,סקי,הליכונים.
    רמת הצוות המקצועי במכון כושר: בינונית
    אילו שיטות מדידה קיימים בחדר הכושר: משקל
    הערות והארות כלליות: אחלה מכון למי שרוצה להרים כבד ,יש את כל המכשירים האפשריים,ניתן לעשות סקוואט ודדליפט.
    רוב שעות היום הוא ריק,יש לוקרים ומקלחות. יצא לי להיות בכמה מכונים בעיר ובמכון הזה אני הכי נהנה.

9. 264 נק' מוניטין
    1
    Horey

Horey משתמש מתחיל

Horey
    לייקים:
    16
    חד"כ:
    ים בת-ים
    עשיתי חיפוש אבל לא מצאתי את ימית, אם כבר הזינו אותו אז באסה. )

שם המכון:ימית 2000
    עיר: חולון
    כתובת: קריית שרת
    שעות פתיחה: עד 21:45
    שעות עומס: 18:00- 20:00
    חנייה: הרבה, בחינם.
    טווח מחירים: אני אחרי הנחת חייל 2900 ל 14 חודשים. אחרי הנחת שוטר 2500 לאותה תקופה. יש תקופות בהן יש הנחות עד סדר גודל 3000-3500 ל 14 חודשים.
    האם יש כלוב או ראק: יש כלוב אחד, בדרך כלל ריק או בן אדם אחד שמתאמן.
    האם ניתן לעשות דדליפט: כן, אבל אין מקום מיועד לזה.
    האם יש אזור משקולות גדול מספיק: כן, יש הרבה מקום פנוי.
    משקולות יד (דאמבלים) עד איזה משקל: 45 ק"ג. אין מתברגים.
    איזה מיכשור ניתן למצוא באזור האירובי: ריצה, אופניים, אליפטי, אני לא זוכר האם יש קרוס, לדעתי יש. סדר גודל של 30 מכשירים. מתוכם 15 הליכונים. מתוכם 5 עושים בעיות בצורה קבוע- או מקולקלים או נכבים באמצע ספרינט. לרוב טפוסים במיוחד בשעות העומס.
    רמת הצוות המקצועי במכון כושר: נמוכה מאוד חוץ ממאמן אחד שמתעסק בפאורליפטינג מקצועית.
    אילו שיטות מדידה קיימים בחדר הכושר: חוץ ממשקל דיגיטאלי אין כלום.
    הערות והארות כלליות: יש מספיק משקל לכולם, לא ראיתי עוד מצב שהתאמנו 4 אנשים גדולים ולא הספיק להם משקל. סדר גודל של 500 קילו בפלטות של 20 ו25, סדר גודל של 200 קילו בפלטות של 15, סדר גודל של 150 קילו בפלטות של 10. הפלטה הקטנה ביותק 1.25, הגדולה ביותר 25.
    2 ספות חזה ישרות, אחת בזווית חיובית, אחת בזווית שלילית. 2 סמיט מאשין (אם זה חשוב למשהו בכלל), מכשירים גאיים למיניהם בקמויות, 3 קבלים, 3 פולי עליון. מקום נורמאלי אחד למתח, המקום השני מאוד קרוב לתיקרה- אפשר לדפוק את הראש. יש 2 חגורות עם שרשראות להוספת משקל- אחת למטח השנייה למקבילים. קום נורמאלי אחד למקבילים- נראה כאלו מסוגל להחזיק משקלים מחובדים. המוזיקה בדרך כלל דאנס, לפעמים רוק\מטאל קליל. יש אכסון חפצים תחת השגחה שזה טוב. לפעמים יש מצב שלא יהיה מאמן חזק לשמירה- יש מקרים שיש רק בחורה.

10. 11,306 נק' מוניטין
    0
    Daniel Barack

Daniel Barack משתמש על משתמש כבוד

Daniel Barack
    משתמש כבוד
    לייקים:
    5,584
    שם המכון:
    One.
    עיר:
    עפולה.
    כתובת: (אם יש):
    יהושע חנקין 2, מעל קומת הבאולינג.
    שעות פתיחה:
    א': 6:15-22:30.
    ב': 07:00-11:00, 14:00-22:00.
    ג'-ה': 06:15-22:00.
    ו': 07:00-15:30.
    מוצ"ש: חצי שעה לאחר צאת שבת (תלוי בשעות חורף/קיץ) למשך שעתיים.

שעות עומס: (נא לציין שעות):
    בד"כ 4-5 שעות אחרונות לזמני הפעילות של המכון.
    חנייה: (אם קיים, האם בחינם או שנדרש לשלם והאם יש בשפע):
    יש מספיק חניה ובחינם.
    טווח מחירים: (חודש/חצי שנה/שנה [מה שידוע]):
    מנוי שנתי 1,700-2,500 תלוי מבצעים שהמכון עושה.
    האם יש כלוב או ראק: (יש לבחור, אם יש יותר מאחד נא לפרט):
    יש כלוב.
    האם ניתן לעשות דדליפט: כן/לא:
    אפשר בלי בעיה.
    האם יש אזור משקולות גדול מספיק: כן/לא. ניתן לפרט:
    יש מקום אבל לעיתים צפוף בזמני עומס.
    משקולות קבועות משקל עד 50 ק"ג, רובן בזוגות. יש מספר קטן (נראה לי 4) משקולות מתברגות.
    איזה מיכשור ניתן למצוא באזור האירובי: (ניתן לציין גם לערך במספרים):
    8-10 הליכונים, 4 אליפטיקל, 2-3 אופניים.
    רמת הצוות המקצועי במכון כושר: (נא לא לציין שמות):
    צוות לא מבין עניין בגרוש. אבל היי, מי מקשיב למדריכים בכלל.
    אילו שיטות מדידה קיימים בחדר הכושר: (לדוגמה בוד פוד, קאליפר, משקל טאניטה, מודד אחוז שומן בהולכה חשמלית וכו'):
    משקל אלקטרוני.
    הערות והארות כלליות:
    בעפולה יש 3 מכוני כושר פעילים:
    1. קאנטרי קלאב.
    2. Life And Fitness
    3. One
    התאמנתי בכל המכונים הללו בתקופות שונות.
    נכון להיום, לדעתי, מכון One נותן את התמורה הטובה ביותר לכסף.
    המקום הכי זול, מאובזר מספיק ובעל אמצעים ויש אחלה חבר'ה שמתאמנים (וגם הרבה דבילים אבל לא מתייחסים אליהם).
    דבר נוסף שלא ממש טוב שם זו המוזיקה. מוזיקה ממש לא מתאימה לאווירה ברוב הזמן והשירים חוזרים בלופים.
    אני לא מסוגל להתאמן עם אוזניות כי זה לא נוח לי ותמיד יש ויכוחים עם המאמנים להחליף את המוזיקה.
    אני לא היחידי שמתלונן על זה.
    בשור התחתונה אני ממליץ על ONE בעדיפות ראשונה מבין המכונים בעפולה.

11. 6,720 נק' מוניטין
    0
    Bariah

Bariah משתמש משקיע

Bariah
    לייקים:
    1,059
    שם המכון:קאנטרי קלאב
    עיר:באר שבע
    כתובת: (אם יש)
    לא יודע
    שעות פתיחה:מהבוקר עד 22:00, סופ"ש מהבוקר עד 17:00.
    שעות עומס: (נא לציין שעות) לא סגור על הימים, אבל בסופ"שים יכול להיות זוועתי שם.
    חנייה: (אם קיים, האם בחינם או שנדרש לשלם והאם יש בשפע) רוב הזמן יש הרבה חנייה, אבל עוד פעם בסופ"שים כל המשפחות שבאות לבריכה גורמות לך לעשות סיבובים של 10 דקות לחנייה (חינם).
    טווח מחירים: (חודש/חצי שנה/שנה [מה שידוע]) 180 לחודש עם הכל כולל הכל בתור חייל.
    האם יש כלוב או ראק: (יש לבחור, אם יש יותר מאחד נא לפרט) כלוב.
    האם ניתן לעשות דדליפט: כן/לא אפשר, לי כבר באו להתבכיין שאני שובר את הרצפה/משקולות/חדר כושר אבל עזבו אותי די מהר.
    האם יש אזור משקולות גדול מספיק: כן/לא. ניתן לפרט. יכול להיות עמוס, אבל די גדול.
    משקולות יד (דאמבלים) עד איזה משקל:40-50 לא סגור על זה.
    איזה מיכשור ניתן למצוא באזור האירובי: (ניתן לציין גם לערך במספרים) הרבה מאוד שטויות של אירובי.
    רמת הצוות המקצועי במכון כושר: (נא לא לציין שמות) לא בא איתם במגע, מכיר אחד שבסדר.
    אילו שיטות מדידה קיימים בחדר הכושר: (לדוגמה בוד פוד, קאליפר, משקל טאניטה, מודד אחוז שומן בהולכה חשמלית וכו') משקלים כלשהם.
    הערות והארות כלליות:בתור חובב ליפטינג ובטח שבתור חייל אני לא מתעסק יותר מדי בכל מה שהוא לא מוט ומשקלים.
    סה"כ חד"כ ברמה גבוהה, נראה טוב ועם ציוד טוב, בשעות עומס הרבה מאוד סחל'ה באר שבעי.
    ספות לבצנ' זוועתיות! נאלץ לעשות בנצ' בכלוב.
    אה, ולא איכפת להם שאני מעיף שם מגנזיום.

עריכה (22.9.2013):
    מבקש לתקן את הביקורת שלי על הקאנטרי בב"ש, כשנרשמתי הם אמרו שלא עושים בעיות על דדליפט (שאלתי את כל מי שאפשר שם בערך), עברה מאז חצי שנה ואי אפשר לעשות דדליפט כבד בלי שיבלבלו את השכל עד כדי מצבש אני מבטל שם את המנוי.
    באר שבעים שמתאמנים כבד, ראו הוזהרתם.

שם המכון:אנרג'ים
    כתובת: (אם יש)איפשהו ביוהנה ז'בוטינסקי.
    שעות פתיחה:מהבוקר עד 23:00, שישי עד 18:00 נראה לי ושבת ממוצ"ש עד 23:00.
    שעות עומס: (נא לציין שעות) אני מניח ששעות הערב, אבל לא זכור לי שהיה עמוס יותר מדי.
    חנייה: (אם קיים, האם בחינם או שנדרש לשלם והאם יש בשפע) לפעמים לוקח שתי דקות למצוא, אבל בגדול לא חסר (חינם).
    טווח מחירים: (חודש/חצי שנה/שנה [מה שידוע]) הייתי נכנס עם כרטיסיות, אבל בסביבות ה2000-2200 לשנה.
    האם יש כלוב או ראק: (יש לבחור, אם יש יותר מאחד נא לפרט) כלוב.
    האם ניתן לעשות דדליפט: כן/לא כן, אף פעם לא העירו לי.
    האם יש אזור משקולות גדול מספיק: כן/לא. ניתן לפרט. איזור לא גדול, אבל בד"כ לא עמוס.
    משקולות יד (דאמבלים) עד איזה משקל: עד 40~ נראה לי.
    איזה מיכשור ניתן למצוא באזור האירובי: (ניתן לציין גם לערך במספרים) שלל שטויות האירובי, פחות מ-20 להערכתי.
    רמת הצוות המקצועי במכון כושר: (נא לא לציין שמות) חבר'ה טובים, יש כאלה שמבינים קצת יותר ופחות.
    אילו שיטות מדידה קיימים בחדר הכושר: (לדוגמה בוד פוד, קאליפר, משקל טאניטה, מודד אחוז שומן בהולכה חשמלית וכו') משקלים למיניהם.
    הערות והארות כלליות: החד"כ הראשון שלא הציקו לי על דדליפט והנפות, מקום נחמד עם בלי עומס.

שם המכון:מרכז ספורט של אוניברסיטת תל אביב.
    עיר:תנחשו.
    כתובת: (אם יש) ליד כל הטחונים של תל אביב.
    שעות פתיחה: עד 22:00 נראה לי, לא סגור על סופ"שים.
    שעות עומס: (נא לציין שעות) אני שם רק בשעות היום, לא עמוס אבל יש כמות מכובדת של אנשים.
    חנייה: (אם קיים, האם בחינם או שנדרש לשלם והאם יש בשפע) יש בחינם למנויים, לא הרבה.
    טווח מחירים: (חודש/חצי שנה/שנה [מה שידוע]) מתאמן שם בתור "סטודנט".
    האם יש כלוב או ראק: (יש לבחור, אם יש יותר מאחד נא לפרט) גם כלוב וגם ראק.
    האם ניתן לעשות דדליפט: כן/לא ועוד איך.
    האם יש אזור משקולות גדול מספיק: כן/לא. ניתן לפרט. יש איזור משקולות גדול יחסית ויש איזור WEIGHTLIFTING של הקבוצה שם עם הציוד ברמה הכי גבוהה שראיתי בארץ.
    משקולות יד (דאמבלים) עד איזה משקל:40-50 נראה לי.
    איזה מיכשור ניתן למצוא באזור האירובי: (ניתן לציין גם לערך במספרים) כל השטויות של אירובי + מכשירי חתירה עתיקים.
    רמת הצוות המקצועי במכון כושר: (נא לא לציין שמות) יש מדריכים מרימי משקולות שמבינים עניין.
    אילו שיטות מדידה קיימים בחדר הכושר: (לדוגמה בוד פוד, קאליפר, משקל טאניטה, מודד אחוז שומן בהולכה חשמלית וכו') משקלים כלשהם.
    הערות והארות כלליות:
    פלטות ומוטות ELEIKO, איזור גדול, באיזור נוסף יש שקי אגרוף, טבעות ושטויות של TRX.
    המדריכים קצת מציקים עם מגבת, אבל חוץ מזה, וואלה מרשים.

שם המכון:גרייט שייפ
    כתובת: (אם יש)ביג
    שעות פתיחה:לא יודע.
    שעות עומס: (נא לציין שעות) ערב.
    חנייה: (אם קיים, האם בחינם או שנדרש לשלם והאם יש בשפע) חינם ובד"כ לא חסר.
    טווח מחירים: (חודש/חצי שנה/שנה [מה שידוע]) סביבות 190 לחודש לשנה עם המבצעים.
    האם יש כלוב או ראק: (יש לבחור, אם יש יותר מאחד נא לפרט) ראק.
    האם ניתן לעשות דדליפט: כן/לא כן, למרות שבקבלה בהתחלה קצת הסתייגו.
    האם יש אזור משקולות גדול מספיק: כן/לא. ניתן לפרט. יחסית גדול, הרבה פעמים עמוס.
    משקולות יד (דאמבלים) עד איזה משקל: לא יודע.
    איזה מיכשור ניתן למצוא באזור האירובי: (ניתן לציין גם לערך במספרים) כל השטויות של האירובי.
    רמת הצוות המקצועי במכון כושר: (נא לא לציין שמות) יש כמה טובים.
    אילו שיטות מדידה קיימים בחדר הכושר: (לדוגמה בוד פוד, קאליפר, משקל טאניטה, מודד אחוז שומן בהולכה חשמלית וכו') לא יודע.
    הערות והארות כלליות: הייתי שם כמה פעמים, בד"כ עמוס שם, ציוד טוב ותאורה פלצנית.

;atwq

12. 11,048 נק' מוניטין
    0
    Rhino

Rhino מושעה

Rhino
    לייקים:
    3,424
    שם מכון: מרכז עלית לספורט אוניברסיטת תל אביב.
    עיר: תל אביב.
    כתובת: חיים לבנון משהו
    שעות פתיחה:
    05:45-23:00 בראשון עד חמישי, אם אני לא טועה בשישי שבת עד 8 בערב, לא זוכר מתי מתחיל.
    שעות עומס:
    מ 5-6 בערב עד בערך 9 ממש עמוס, וכעיקרון בכל שעות היום, חדר כושר דיי עמוס. הכי פחות עמוס בין 12 בצהריים ל 3 לדעתי.
    חנייה:
    למנויים החנייה בחינם.
    טווח מחירים:
    לסטודנט במקום 1600 ש''ח לשנה, לסטודנט חוץ 3200 ולמנוי רגיל 4400 ש''ח.
    האם יש כלוב או ראק: יש גם כלוב וגם ראק
    האם ניתן לעשות דדליפט: בהחלט, וגם ניתן להשתמש במגנזיום.
    האם יש אזור משקולות גדול מספיק: כן, איזור דיי גדול.
    משקולות יד: עד 45 קילו.
    איזה מכשור ניתן למצוא באיזור האירובי: הליכונים, סקי, קרוסטריינרים אופניים, חתירה, לא חסר. יש הרבה מאוד הליכונים, באיזור ה 20 אני חושב.
    רמת הצוות המקצועי: רובם לא יודעים כלום, יש איזה 3-4 ברמה גבוהה מאוד שיודעים על מה הם מדברים.
    אילו שיטות מדידה קיימים בחדר הכושר: רק משקל רגיל.
    הערות והארות: חדר כושר ברמה גבוהה, עם מנוי אתה גם יכול ללכת לחוגים ובריכות וכאלה, אבל יקר. אני מרוצה ממנו.

13. 160 נק' מוניטין
    0
    orell20

orell20 משתמש פעיל

orell20
    לייקים:
    1
    שם המכון: זאוס ספורט
    עיר: רמת גן
    כתובת:
    ז'בוטינסקי 7 (מגדל משה אביב )

שעות פתיחה: 5:30-00:00 יום שישי שבת השעות שונות אני לא יודע מה הם בידיוק
    שעות עומס: בערך בשעה 18:30-20:00 יש עומס
    חנייה: יש חניון במגדל אביב (לא ידוע לי אם זה בתשלום )
    טווח מחירים: 310 לחודש
    האם יש אזור משקולות גדול מספיק: האזור משקולות מספיק בגודלו
    משקולות יד (דאמבלים) עד איזה משקל: 45K
    איזה מיכשור ניתן למצוא באזור האירובי: סקי הליכונים אופניים ועוד
    רמת הצוות המקצועי במכון כושר: די על הפנים אבל העיקר שהם לא מציקים לך יותר מידי שאתה עושה סקאווט/דדליפט
    אילו שיטות מדידה קיימים בחדר הכושר: אין לי מושג
    הערות והארות כלליות:
    בכללי אחלה מכון אפשר להתאמן שם די בשקט בלי יותר מידי הצקות לגבי דדליפט וסקאווט

14. 3,894 נק' מוניטין
    0
    WhiteOwl

WhiteOwl משתמש משקיע

WhiteOwl
    לייקים:
    499
    חד"כ:
    בודי מאסטרס
    צריכים לעדכן את המידע על קאנטרי פלוס בבת ים.
    שם המכון: קאנטרי פלוס
    עיר:
    בת ים
    כתובת: רחוב הקוממיות 14 בת-ים
    שעות פתיחה:
    ראשון- 15:00-22:00 שני עד חמישי: 05:30-22:00 שישי: 05:30-18:00 שבת: 07:00-18:00
    שעות עומס:
    בין 4 ל-6 בערב פחות או יותר, לפעמים לכיוון 7-8.
    חנייה:
    יש הרבה בחינם
    טווח מחירים:
    חייבים לשלם על חצי שנה או שנה. יש הנחה של 10% בלי שבתות וחגים. יש המון המון הנחות לכל יצור חי ככה שהמחירים משתנים מאדם לאדם וכל כמה שבועות מעדכנים את המחירים. לפני חודשיים זה היה 2700 עם שבתות וחגים לילד עד 18.
    האם יש כלוב או ראק: כלוב אחד
    האם ניתן לעשות דדליפט:
    כן/לא
    האם יש אזור משקולות גדול מספיק: כן/
    לא. יש מקום לדדליפט (לא המון אבל יש), אפשר ללכת בלי לדרוך על אף אחד גם כשיש 15 אנשים.
    עד 40-45 ק"ג
    איזה מיכשור ניתן למצוא באזור האירובי: אליפטיקל, אופניים והליכונים בכמויות
    על הפנים, לא נותנים סקוואט ודדליפט בשקט ובולשיט נונסטופ.
    אילו שיטות מדידה קיימים בחדר הכושר: (לדוגמה בוד פוד, קאליפר, משקל טאניטה, מודד אחוז שומן בהולכה חשמלית וכו') משקל רגיל וזהו
    הערות והארות כלליות:
    המאמנים נגד סקוואט ודדליפט, אבל בסוף שמים זין למרות שהם מזבלים בלי הפסקה את המוח.
    מי שעושה SQ + DL זוכה לרכילות של "הוא ישבור את הגב" ובתכל'ס כולם מרכלים ולא מתאמנים.
    אין מוט מתח נורמלי ואין חגורה.
    סך הכל 300-400 ק"ג פלטות, לא הרבה בהתחשב בגודל המכון.
    הרבה סוגי מוטות.
    3 בנצ'ים בשיפועים שונים, אין הרבה ספות.
    בקיצור- זה לא מכון למתאמנים רציניים, מתאמנים שבאים לעשות מה שהמדריך אומר ולעשות שטויות- תפור עליהם.

15. 3,894 נק' מוניטין
    1
    WhiteOwl

WhiteOwl משתמש משקיע

WhiteOwl
    לייקים:
    499
    חד"כ:
    בודי מאסטרס
    שם המכון: בודי מאסטרס
    עיר:
    בת ים
    כתובת:
    ההגנה 19. משמאל לבניין 19 ברחוב ההגנה יש שביל קטן ואז מדרגות, יורדים במדרגות ומגיעים למכון.
    שעות פתיחה: ימים א',ב',ג',ה': 08:00-12:00.
    א'-ה': 16:00-22:00
    ו': 10:00-16:00
    שעות עומס: 16-18 + 20-22
    חנייה:
    אין יותר מדי אבל בדרך כלל זה מספיק
    טווח מחירים:
    בפעם הראשונה חייבים להירשם ל-3 חודשים מינימום.
    חודש- 220
    3 חודשים- 660
    חצי שנה- 1300
    שנה- 2300
    אם נרשמים לשנה ומשלמים הכל בתשלום אחד במזומן מקבלים הנחה של 200 ש"ח ואז במקום 191 לחודש זה רק 175.
    האם יש כלוב או ראק:
    כלוב אחד
    האם ניתן לעשות דדליפט: כן/
    לא כולם עושים, זה חובה מבחינת המדריך.
    האם יש אזור משקולות גדול מספיק:
    כן, המכון עצמו הוא כולו איזור משקולות. יש מעיין מלבן קטן עם ריצוף מיוחד שניתן לבצע שם דדליפט, סנאצ'ים וקלינים, יש מקום לבן אדם אחד אבל זה מספיק.
    יש 170 דאמבלים עד משקל של 50 ק"ג.
    איזה מיכשור ניתן למצוא באזור האירובי: 2 אופניים, זהו.
    יש רק מדריך אחד, והוא הבעלים של המכון. הוא עם תואר שני בחנ"ג מרוסיה והיה מרצה באוניברסיטה שם. יש לו מעט מיתוסים בידע כי הוא למד לפני 40-45 שנים, אבל בסך הכל הידע שלו עצום.
    אילו שיטות מדידה קיימים בחדר הכושר: 2 מאזני אדם מכניים כולל מד גובה
    הערות והארות כלליות:

מכון הארדקור שקשה למצוא כמוהו- מכונת GHR, פלטות של 50 בכמויות, באמפר פלייטס בכמויות, מלמדים דדליפט כחובה, כלוב איכותי, כל המוטות שורדים 600+ ק"ג, ציוד מיוחד לליפטינג, מוטות מיוחדים כמו טראפ באר וסייפטי באר, 170 דאמבלים עד 50 ק"ג, המון אלופי אירופה, עולם וישראל בליפטינג ובילדינג יצאו משם, מכון נהדר לכל מתאמן רציני.

16. 35 נק' מוניטין
    1
    donic

donic משתמש מתחיל

donic
    לייקים:
    7
    עיר: חיפה
    כתובת: (אם יש): צביה ויצחק (בין נווה דויד לקניון ליד מגרשי הטניס)

שעות פתיחה: א-ה 8:00-23:00, שישי שבת נסגר ב6
    שעות עומס: 6-8 דיי עמוס (הראק תמיד פנוי!) , 2-3 בצהריים תענוג לבוא רק זקנים על הליכונים
    חנייה: יש חניון של הספורטן, של מרכז הטניס וחניה ליד בקיצור לא חסר
    טווח מחירים: יצא לי 3.7K ל 14 חודש
    האם יש כלוב או ראק: ראק 1
    האם ניתן לעשות דדליפט: כן, אבל צפוף
    האם יש אזור משקולות גדול מספיק: ככה ככה, יש מקום לכל התרגילים עם הדאמבלים פשוט מראש עשו את האזור משקולות חופשיים קטן מידי
    משקולות יד (דאמבלים) עד איזה משקל: 40
    איזה מיכשור ניתן למצוא באזור האירובי: הליכונים, סקי, אופניים (גם של ספינינג וגם כאלה שהם מכונות)
    רמת הצוות המקצועי במכון כושר: אחלה צוות, אנשים נחמדים אבל לא כאלה שיבואו ויציעו לך לעשות סקוואט ומצד שני גם לא יפריעו
    אילו שיטות מדידה קיימים בחדר הכושר: אין לי טיפת מושג, כל מה שראיתי זה משקל דיגיטלי

הערות והארות כלליות: מכון נחמד, לא מתאים לחלק מהאנשים פה כי זה קאנטרי משפחתי (בריכה חיצונית ומקורה, המקורה בחורף היא מחוממת ופועלת עד 23:00 כל השנה), יש גם אחלה חוגים

17. 26 נק' מוניטין
    1
    MzDay

MzDay משתמש מתחיל

MzDay
    לייקים:
    1
    שם המכון: ימית 2000
    עיר: חולון
    כתובת: קריית שרת

שעות פתיחה: ראשון - 14:00-22:30 ב-ה 6:00-22:30 שישי שבת 7:00-17:30
    שעות עומס: 6~9 בערב חוץ מיום חמישי
    חנייה: יש בחינם.
    טווח מחירים: שנה, לפעמים מבצעים שמשלמים על שנה ומקבלים כמה חודשים מתנה. (זה משתנה)

האם יש כלוב או ראק: כלוב 1,
    האם יש אזור משקולות גדול מספיק: כן (בזמן עומס קצת פחות)
    משקולות יד (דאמבלים) עד איזה משקל: אני חושב עד 45 או קצת יותר
    איזה מיכשור ניתן למצוא באזור האירובי: הליכונים, סקי (או ברווז), אופניים (מכונות וספינינג)
    רמת הצוות המקצועי במכון כושר: צוות טוב מאמנים טובים עוזרים אם תבקש וגם אם לא לפעמים.
    אילו שיטות מדידה קיימים בחדר הכושר: לפי מה שאני יודע יש אפשרות בשני ימים בשבוע שהמאמנים ימדדו לך אחוז שומן אבל אני לא ניסיתי את זה אז אני לא יודע מה הם משתמשים.. יש משקל דיגטלי בכניסה
    הערות והארות כלליות: המכון דיי גדול יחסית לאחרים ויש הרבה מתקנים אבל הבעיה היחידה שרוב הזמן עמוס (לא הלכתי הרבה
    בצהריים אבל אני דיי בטוח שגם אז עמוס קצת), אם יש מכון בגודל הזה או יותר גדול הייתי הולך אליו (תלוי בעומס).

18. 2,604 נק' מוניטין
    1
    Strawberry

Strawberry משתמש קבוע

Strawberry
    לייקים:
    951
    חד"כ:
    EGO
    שם המכון: EGO
    עיר: ירושלים
    כתובת: הרטום 10, הר החוצבים
    שעות פתיחה: 6:00-23:00 בשישי 7:00-15:30 (משתנה).
    שעות עומס: 16:00-20:00
    חנייה: קיימת ובחינם, בערך 30 מקומות חניה. גם מחוץ למכון יש בשפע.
    טווח מחירים: שנה לסטודנט 193 ש"ח, שנה רגיל 205 ש"ח
    האם יש כלוב או ראק: שני כלובים.
    האם יש אזור משקולות גדול מספיק: כן
    משקולות יד (דאמבלים) עד איזה משקל: עד 60 קילו
    איזה מיכשור ניתן למצוא באזור האירובי: אליפטיקל , אופניים, amt, הליכונים - בשפע.
    רמת הצוות המקצועי במכון כושר: חלק כמו ברוב מכוני הכושר (3X15) וחלק באמת מבינים עניין.
    אילו שיטות מדידה קיימים בחדר הכושר: משקל רגיל. יכול להיות שיש משהו של שומנים - לא שאלתי.
    הערות והארות כלליות: המקום נורא מטופח ונקי, יש סאונה לשימוש חופשי. מלתחות גדולות עם לוקרים חופשיים. מתבצעים שיעורי סטודיו גם לנשים וגם לגברים. יש מקרר עם המון משקאות רגילים / מוגזים / חלבון. מוכרים במקום אבקות / חטיפי חלבון ונעלי ספורט.
    עשיתי סיבוב של מכוני כושר בירושלים וזה באמת הכי מומלץ!

power rack אוהב/ת את זה.
  19. 373 נק' מוניטין
    1
    asf

asf משתמש פעיל

asf
    לייקים:
    61
    אני בטוח ב-100% שאף אחד לא יכול להרשם למכון כושר אין שם מדריך ואין לך שם איך להכנס האולם בדרך כלל נעול ואם הוא לא נעול בשביל להכנס למכון הזה אתה צריך מפתח לפתוח את הדלת.
    בכל מקרה, יש שם ציוד מעידן הדינוזאורים ככה שאין לך מה להתאמן שם גם אם תרצה...
    בהצלחה.
    --- עידכון הודעה, ‏23/9/13, תאריך ההודעות המקורית: ‏23/9/13 ---
    משקולות יד (דאמבלים) עד איזה משקל: יש עד 40 בערך, 1-16 בקפיצות של קילו וכול השאר קפיצות של 2 קילו.
    רמת הצוות המקצועי במכון כושר: לא משהו, אבל לא רוצים לקחת עליך אחריות אז נותנים לרובם במכונות וחוץ מזה אף אחד מהמדריכים לא יודע ללמד סקוואט,דדליפט ועוד מהמורכבים אבל גם אף אחד מהם לא יזרוק לך ציוץ אם תעשה תרגילים מורכבים בסך הכל הם סבבה, רק תחזיר את המשקולות למקום כי אחרי זה יתעצבנו עליך...

אם אני כבר פה תעדכנו את המידע לגבי קאנטרי קלאב ההסתדרות-ראשון לציון

20. 11,306 נק' מוניטין
    1
    Daniel Barack

Daniel Barack משתמש על משתמש כבוד

Daniel Barack
    משתמש כבוד
    לייקים:
    5,584
    שם המכון: גו אקטיב.
    עיר: קריית אונו.
    כתובת: שלמה המלך 37 (קניון קריית אונו), קומה -2..
    שעות פתיחה:
    א'-ה' 05:45-23:30
    שישי 05:45-18:00
    שבת 08:15-21:0
    שעות עומס: 18:00-21:00 בימי חול.
    חנייה: רק בחניון התת-קרקעי של הקניון. בד"כ עמוס שם בלי קשר למכון.
    טווח מחירים: 200-250 ש"ח לחודש, תלוי באורך המנוי (חודש, חצי שנה, שנה וכד').
    האם יש כלוב או ראק: יש כלוב.
    האם יש אזור משקולות גדול מספיק: לא. בזמן עומס או אפילו לפניו מאוד צפוף שם.
    משקולות יד (דאמבלים) עד איזה משקל: 50 ק"ג, רובן בזוגות.
    איזה מכשור ניתן למצוא באזור האירובי: הליכונים, אופניים, סטפרים, אליפטיקלים, במכון גם קיים חדר ספינינג. אין בעיה של כמויות. יש מספיק לכולם גם בשעות הלחץ.
    רמת הצוות המקצועי במכון כושר: יש מדריכים שמבינים עניין, ויש שלא...
    אילו שיטות מדידה קיימים בחדר הכושר: משקל אלקטרוני+משקל אחוז שומן.
    הערות והארות כלליות: סה"כ מכון טוב. המכשור מגוון מאוד, הבעיה היא באיזור המשקולות החופשי, שצפוף ולא ממש מגוון. האווירה טובה, מוזיקה סבירה, וחלק מהמתאמנים רציניים ומבינים עניין או שניים (יש כמה שעושים תוכניות כמו SS, קורטה וכד').

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...