שמירה על משקל חדש

הנושא בפורום 'פורום נשים' פורסם ע"י דוברת, ‏2/6/11.

טוען...
  1. 45 נק' מוניטין
    0
    דוברת

דוברת משתמש מתחיל

דוברת
    לייקים:
    13
    שלום,

אני סיימתי דיאטה ומעוניינת לשמור על המשקל החדש שלי (50 ק"ג, 1.60), כיצד אני עושה את זה בדרך הטוב ביותר?

2. 19,429 נק' מוניטין
    0
    minimonster

minimonster משתמשת כבוד משתמש כבוד

minimonster
    משתמש כבוד
    לייקים:
    400
    חד"כ:
    בבית
    אני לא יודעת כמה משקל הורדת. מניסיון אישי (לפני שש שנים הורדתי כ-15 ק''ג), אם היית מלאה רוב החיים - תצטרכי לשמור על תזונה מאוזנת ופעילות גופנית, ולרכוש הרגלים שיעזרו לך במטרה הזאת.
    האמת שפעילות גופנית הופכת להרגל, ככה שזה יעזור לשמור על המשקל לאורך זמן. חשוב למצוא פעילות שתהני ממנה, ולא משהו שתצטרכי להכריח את עצמך לעשות כל פעם מחדש. בכללי, אירובי טוב לשריפת קלוריות ואימוני משקולות יעזרו לך לחטב ולמצק את הגוף, כך שעדיף לשלב את שניהם.
    טיפ נחמד שגם תורם לזוגיות - אם יש לך בן זוג, תמצאו פעילות גופנית שתוכלו לעשות ביחד. זה גם כיף וגם זמן איכות לשניכם. אם אין בן זוג - חדר כושר זה מקום טוב למצוא אחד :79nb:
    בעניין האכילה - אין ברירה, תמיד עם היד על הדופק. זה טוב אם במהלך הדיאטה רכשת הרגלי אכילה שיעזרו לך לשמור על המשקל.
    ובכל מקרה, אם ירדת במשקל עכשיו - גם אם תעלי כמה קילו בעתיד (מה לעשות, אלה החיים) - יש לך הכלים להוריד אותם. ;susss

באשכול הנעוץ פה בפורום יש קישורים למאמרים מאתר קילוגרם עם הרבה מידע שימושי על תזונה ואימונים, כדאי לך לעיין בהם.

נערך לאחרונה ב: ‏2/6/11
  3. 45 נק' מוניטין
    0
    דוברת

דוברת משתמש מתחיל

דוברת
    לייקים:
    13
    ירדתי 30 ק"ג.
    תודה על ההמלצות, אעבור על המאמרים.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!

טוען...